Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Smižany

V meste Smižany (Slovensko) máme celkom 32 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Smižany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Smižany

Villa LUPU

9,9

Villa LUPU

Ubytovanie (Chata v prírode) Villa LUPU. Chata Villa LUPU ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v Smižanoch. Ubytovanie Villa LUPU sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Villa LUPU má celkové hodnotenie 9,9. Pre Chata v prírode Villa LUPU momentálne evidujeme 6 recenzií.

Bed&Breakfast Anna Maria

9,6

Bed&Breakfast Anna Maria

Ubytovanie (Penzión) Bed&Breakfast Anna Maria. Ubytovanie bed and breakfast Anna Maria sa nachádza v Smižanoch, 5 km od Spišskej Novej Vsi. Ubytovanie Bed&Breakfast Anna Maria sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Bed&Breakfast Anna Maria má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Bed&Breakfast Anna Maria momentálne evidujeme 160 recenzií.

Soludus-Spišský ľudový dom

9,6

Soludus-Spišský ľudový dom

Ubytovanie (Penzión) Soludus-Spišský ľudový dom. Ubytovacie zariadenie Soludus-Spišský ľudový dom sa nachádza v centre mesta Smižany, 3 km od Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Soludus-Spišský ľudový dom sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Soludus-Spišský ľudový dom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Soludus-Spišský ľudový dom momentálne evidujeme 133 recenzií.

Penzión Mária

9,6

Penzión Mária

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mária. Penzión Mária sa nachádza v obci Smižany a ponúka ubytovanie so záhradou, fitnescentrom, grilom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Mária sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Mária má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Mária momentálne evidujeme 106 recenzií.

Guest House Penzión Milka

9,5

Guest House Penzión Milka

Ubytovanie (Penzión) Guest House Penzión Milka. Penzión Milka sa nachádza v obci Smižany a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Guest House Penzión Milka sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Guest House Penzión Milka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Guest House Penzión Milka momentálne evidujeme 131 recenzií.

penzion spissky dvor

9,4

penzion spissky dvor

Ubytovanie (Penzión) penzion spissky dvor. Penzión spišský dvor so záhradou a spoločenskou miestnosťou sa nachádza v Smižanoch. V penzióne máte k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie penzion spissky dvor sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie penzion spissky dvor má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión penzion spissky dvor momentálne evidujeme 12 recenzií.

Villa Elena

9,3

Villa Elena

Ubytovanie (Penzión) Villa Elena. Rodinou prevádzkované ubytovacie zariadenie Villa Elena sídli v pokojnej lokalite 250 metrov od centra obce Smižany a necelé 2 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Villa Elena sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Villa Elena má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Villa Elena momentálne evidujeme 83 recenzií.

Stag house - Jelení dom

9,3

Stag house - Jelení dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stag house - Jelení dom. Dovolenkový dom Stag house - Jelení dom ponúka ubytovanie s terasou v obci Smižany. Môžete tu využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Stag house - Jelení dom sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Stag house - Jelení dom má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Stag house - Jelení dom momentálne evidujeme 10 recenzií.

Ubytovanie Zuzana

9,1

Ubytovanie Zuzana

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Zuzana. Ubytovanie Zuzana sa nachádza v pokojnej časti Smižian na okraji Národného parku Slovenský raj a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Ubytovanie Zuzana sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ubytovanie Zuzana má celkové hodnotenie 9,1. Pre Privát Ubytovanie Zuzana momentálne evidujeme 313 recenzií.

Chata Horáreň

8,7

Chata Horáreň

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Horáreň. Ubytovanie Chata Horáreň sa nachádza v obci Smižany a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Chata Horáreň sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Villa Pinus Slovenský raj - Hotel Čingov dependance

8,6

Villa Pinus Slovenský raj - Hotel Čingov dependance

Ubytovanie (Penzión) Villa Pinus Slovenský raj - Hotel Čingov dependance. Villa Pinus Slovenský raj - Hotel Čingov dependance ponúka ubytovanie v obci Smižany. Ubytovanie Villa Pinus Slovenský raj - Hotel Čingov dependance sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Relax

7,6

Apartmán Relax

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Relax. Apartmán Relax sa nachádza v obci Smižany a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Relax sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartmán Relax má celkové hodnotenie 7,6. Pre Apartmán Apartmán Relax momentálne evidujeme 19 recenzií.

Park Hotel Čingov

7,4

Park Hotel Čingov

Ubytovanie (Hotel) Park Hotel Čingov. Trojhviezdičkový Park Hotel Čingov sa nachádza v obci Smižany. Ponúka úschovňu lyží, službu nonstop recepcie, reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Park Hotel Čingov sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Park Hotel Čingov má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Park Hotel Čingov momentálne evidujeme 178 recenzií.

Chata Emily

Chata Emily

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Emily. Chata Emily sa nachádza v Smižanoch a ponúka ubytovanie s balkónom. Tatranská Lomnica je od ubytovania vzdialená 31 km. Ubytovanie Chata Emily sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Chata u Gregora v Slovenskom raji

Chata u Gregora v Slovenskom raji

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata u Gregora v Slovenskom raji. Chata u Gregora v Slovenskom raji sa nachádza v obci Smižany a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chata u Gregora v Slovenskom raji sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pre Chata v prírode Chata u Gregora v Slovenskom raji nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Horská chata 3 SKALKY s fínskou saunou

Horská chata 3 SKALKY s fínskou saunou

Ubytovanie (Horské chaty) Horská chata 3 SKALKY s fínskou saunou. Featuring a sauna, Horská chata 3 SKALKY s fínskou saunou is located in Smižany. The accommodation is 29 km from Tatranská Lomnica. Ubytovanie Horská chata 3 SKALKY s fínskou saunou sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Chata Dominika

Chata Dominika

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Dominika. Located in Smižany in the Košický kraj region, Chata Dominika features a terrace. Ubytovanie Chata Dominika sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Three-Bedroom Holiday Home in Smizany

Three-Bedroom Holiday Home in Smizany

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Smizany. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Smižany sa nachádza v Smižanoch. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Smizany sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Smizany nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Čingov Slovenský raj

Chata Čingov Slovenský raj

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Čingov Slovenský raj. Chata Čingov Slovenský raj sa nachádza v Smižanoch v Košickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Každé ráno je k dispozícii raňajkový bufet. Ubytovanie Chata Čingov Slovenský raj sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Chata-Imro

Chata-Imro

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata-Imro. Chata-Imro s terasou sa nachádza 4 km od centra obce Smižany. Využívať môžete terasu a gril. Ubytovanie Chata-Imro sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pre Chata v prírode Chata-Imro nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Pohoda chata

Pohoda chata

Ubytovanie (Chata v prírode) Pohoda chata. Chata Pohoda sa nachádza v obci Smižany v košickom kraji a ponúka balkón. Poskytuje bezplatné Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Pohoda chata sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pre Chata v prírode Pohoda chata nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalet Horáren

Chalet Horáren

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Horáren. Chalet Horáren is situated in Smižany. The property is 31 km from Tatranská Lomnica, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Chalet Horáren sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Chata Smižanská maša

Chata Smižanská maša

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Smižanská maša. Chata Smižanská maša sa nachádza v Smižanoch a ponúka ubytovanie s balkónom. Súčasťou chaty je terasa a k dispozícii je aj záhrada.. Ubytovanie Chata Smižanská maša sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pre Chata v prírode Chata Smižanská maša nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Long House

Long House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Long House. Long House is set in Smižany and offers a shared lounge and barbecue facilities. The accommodation is 25 km from Poprad. Ubytovanie Long House sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom Long House nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Long House

Long House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Long House. Located in Smižany, Long House provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Long House sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom Long House nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartman 2 ludový dom

Apartman 2 ludový dom

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 2 ludový dom. Apartman 2 ľudový dom so záhradou sa nachádza v Smižanoch v Košickom kraji. Je z neho výhľad do záhrady. Poprad je vzdialený 21 km. Ubytovanie Apartman 2 ludový dom sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj).

SOVIA CHATA, Čingov

SOVIA CHATA, Čingov

Ubytovanie (Chata v prírode) SOVIA CHATA, Čingov. Ubytovacie zariadenie SOVIA CHATA, Čingov je obklopené Národným parkom Slovenský raj, v pokojnej časti turistického centra Čingov. Ubytovanie SOVIA CHATA, Čingov sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Chata Pohoda - [#128288]

Chata Pohoda - [#128288]

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pohoda - [#128288]. Chata Pohoda - [#128288] is set in Smižany and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie Chata Pohoda - [#128288] sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj).

Chata POHODA - [#117989]

Chata POHODA - [#117989]

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata POHODA - [#117989]. Set in Smižany, Chata POHODA - [#117989] offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 28 km from Poprad. Ubytovanie Chata POHODA - [#117989] sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom Chata POHODA - [#117989] nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartman ludovy dom

Apartman ludovy dom

Ubytovanie (Apartmán) Apartman ludovy dom. Featuring barbecue facilities, Apartman ludovy dom provides accommodation in Smižany with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartman ludovy dom sa nachádza v meste Smižany (Slovensko - Košický kraj). Pre Apartmán Apartman ludovy dom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Smižany

Mesto Smižany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 32 hotelov a ubytovanie v meste Smižany.