Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vysoké Tatry Tatranská Lomnica

V meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko) máme celkom 258 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica

Apartment Nina

10

Apartment Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nina. Ubytovacie zariadenie Apartment Nina sa nachádza v Starej Ľubovni a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Nina sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán s výhľadom na štíty Ovruč 312

9,9

Apartmán s výhľadom na štíty Ovruč 312

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmán s výhľadom na štíty Ovruč 312. Apartmán s výhľadom na štíty Ovruč 312 sa nachádza vo Vysokých Tatrách 8 km od Gerlachovského štítu. Ubytovanie Apartmán s výhľadom na štíty Ovruč 312 sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Nikol

9,9

Chata Nikol

Ubytovanie (Horská chata) Chata Nikol. Chata Nikol sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 6 km od lyžiarskeho strediska Jamy. V horskej chate máte k dispozícii ubytovanie s terasou. Ubytovanie Chata Nikol sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Nikol má celkové hodnotenie 9,9. Pre Horská chata Chata Nikol momentálne evidujeme 44 recenzií.

Jelena103

9,9

Jelena103

Ubytovanie (Apartmán) Jelena103. Jelena103 s výhľadom na hory ponúka ubytovanie v Tatranskej Lomnici, 2 km od jej centra a 1,5 km od lyžiarskeho strediska Jamy. Ubytovanie Jelena103 sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Jelena103 má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Jelena103 momentálne evidujeme 14 recenzií.

Luxury Studio A305

9,8

Luxury Studio A305

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Studio A305. Ubytovanie Luxury Studio A305 sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 10 km od Gerlachovského štítu, 11 km od Lomnického štítu a 500 metrov od Jakubkovej Lúky 2. Ubytovanie Luxury Studio A305 sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Luxury Studio A305 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Luxury Studio A305 momentálne evidujeme 42 recenzií.

Luxury Studio A304

9,8

Luxury Studio A304

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Studio A304. Ubytovanie Luxury Studio A304 s výhľadom na hory sa nachádza približne 10 km od Gerlachovského štítu. Ponúka balkón a rýchlovarnú kanvicu. Ubytovanie Luxury Studio A304 sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Luxury Studio A304 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Luxury Studio A304 momentálne evidujeme 55 recenzií.

Apartmán LILU

9,8

Apartmán LILU

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán LILU. Apartmán LILU sa nachádza v Tatranskej Lomnici a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady a terasou. Ubytovanie Apartmán LILU sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán LILU má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán LILU momentálne evidujeme 21 recenzií.

Luxury Studio A302

9,8

Luxury Studio A302

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Studio A302. Ubytovacie zariadenie Luxury Studio A302 s výhľadom na hory sa nachádza približne 10 km od Gerlachovského štítu a ponúka ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Luxury Studio A302 sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Luxury Studio A302 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Luxury Studio A302 momentálne evidujeme 48 recenzií.

Villa Dr Szontagh Est. 1876

9,7

Villa Dr Szontagh Est. 1876

Ubytovanie (Penzión) Villa Dr Szontagh Est. 1876. Tento dokonale obnovený unikátny hotel je dom s historickým dedičstvom, zasadený do idylickej krajiny s úchvatným pozadím Tatier. Ubytovanie Villa Dr Szontagh Est. 1876 sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Dolica

9,7

Apartman Dolica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dolica. Apartmán Dolica sa nachádza v meste Vysoké Tatry v pokojnej časti tatranskej horskej oblasti. Ubytovanie Apartman Dolica sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Dolica má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman Dolica momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmán s výhľadom na Lomnický štít

9,7

Apartmán s výhľadom na Lomnický štít

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s výhľadom na Lomnický štít. Apartmán s výhľadom na Lomnický štít sa nachádza približne 1,1 km od lyžiarskeho strediska Jamy. Ubytovanie Apartmán s výhľadom na Lomnický štít sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán s výhľadom na Lomnický štít má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán s výhľadom na Lomnický štít momentálne evidujeme 32 recenzií.

Apartman Elise

9,6

Apartman Elise

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Elise. Ubytovacie zariadenie Apartmán Elise sa nachádza v Štôli v podhorí Vysokých Tatier. Ubytovanie Apartman Elise sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Pension Tatrasport Zampa

9,6

Pension Tatrasport Zampa

Ubytovanie (Penzión) Pension Tatrasport Zampa. Penzión Tatrasport Zampa sa nachádza v centre Starého Smokovca vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Pension Tatrasport Zampa sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Pension Tatrasport Zampa má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Pension Tatrasport Zampa momentálne evidujeme 699 recenzií.

Apartman Tatranska Lomnica

9,6

Apartman Tatranska Lomnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tatranska Lomnica. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním a výhľadom na hory sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 3 km od lyžiarskeho areálu Tatranská Lomnica. Ubytovanie Apartman Tatranska Lomnica sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Tatranska Lomnica má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Tatranska Lomnica momentálne evidujeme 69 recenzií.

Apartment Eric 9D High Tatras

9,5

Apartment Eric 9D High Tatras

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eric 9D High Tatras. Apartmán Eric sa nachádza uprostred Vysokých Tatier v obci Veľký Slavkov časť Horný Slavkov. Ubytovanie Apartment Eric 9D High Tatras sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Eric 9D High Tatras má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment Eric 9D High Tatras momentálne evidujeme 48 recenzií.

Mezonet Jelena

9,5

Mezonet Jelena

Ubytovanie (Apartmán) Mezonet Jelena. Mezonet Jelena sa nachádza v Tatranskej Lomnici. Lyžiarsky areál Tatranská Lomnica je vzdialený 4 minúty chôdze. Ubytovanie Mezonet Jelena sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Mezonet Jelena má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Mezonet Jelena momentálne evidujeme 105 recenzií.

Spring Apartment

9,5

Spring Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Spring Apartment. Ubytovanie Spring Apartment sa nachádza v Tatranskej Lomnici, len 1,2 km od lyžiarskeho strediska Jamy a 1,7 km od lyžiarskeho vleku Tatranská Lomnica. Ubytovanie Spring Apartment sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Spring Apartment má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Spring Apartment momentálne evidujeme 28 recenzií.

Villa Krejza

9,5

Villa Krejza

Ubytovanie (Penzión) Villa Krejza. Táto moderná vila Krejza sa nachádza 10 minút chôdze od centra Starého Smokovca vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Villa Krejza sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Krejza má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Villa Krejza momentálne evidujeme 196 recenzií.

Privat Iva Smokovec

9,5

Privat Iva Smokovec

Ubytovanie (Privát) Privat Iva Smokovec. Privát Iva Smokovec sa nachádza v Novom Smokovci uprostred vrchov a lúk Vysokých Tatier, 800 metrov od lyžiarskeho strediska Jakubkova Lúka. Ubytovanie Privat Iva Smokovec sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Studio A105 Stary Smokovec

9,4

Studio A105 Stary Smokovec

Ubytovanie (Privát) Studio A105 Stary Smokovec. Štúdio A105 Starý Smokovec sa nachádza približne 10 km od Gerlachovského štítu. Ubytovanie Studio A105 Stary Smokovec sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Studio A105 Stary Smokovec má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Studio A105 Stary Smokovec momentálne evidujeme 59 recenzií.

Penzion Reitmayer

9,4

Penzion Reitmayer

Ubytovanie (Penzión) Penzion Reitmayer. Penzión Reitmayer sa nachádza na pokojnom mieste len niekoľko minút pešo od obchodov a reštaurácií v Starom Smokovci. Ubytovanie Penzion Reitmayer sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Reitmayer má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Reitmayer momentálne evidujeme 84 recenzií.

Apartman Dinda

9,2

Apartman Dinda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dinda. Tento apartmán sa nachádza na prízemí viacposchodovej budovy a poskytuje plne vybavenú kuchynku, bezplatné pripojenie na internet a bezplatné parkovanie. Ubytovanie Apartman Dinda sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Dinda má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman Dinda momentálne evidujeme 37 recenzií.

Privat Galfy

9,1

Privat Galfy

Ubytovanie (Penzión) Privat Galfy. Privát Galfy sa nachádza 10 minút chôdze od centra obce Vysoké Tatry, na úpätí Vysokých Tatier. Ubytovanie Privat Galfy sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Galfy má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Privat Galfy momentálne evidujeme 51 recenzií.

Apartmán Hrebienok

9

Apartmán Hrebienok

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Hrebienok. Štúdiový apartmán Hrebienok sa nachádza vo Vysokých Tatrách 6 km od Lomnického štítu a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a balkón. Ubytovanie Apartmán Hrebienok sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Hrebienok má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmán Hrebienok momentálne evidujeme 99 recenzií.

Penzion Villa Gerlach

9

Penzion Villa Gerlach

Ubytovanie (Penzión) Penzion Villa Gerlach. Penzión Villa Gerlach sa nachádza len 200 metrov od lyžiarskeho strediska Jakubkova lúka v Novom Smokovci uprostred najstaršieho národného parku Slovenska. Ubytovanie Penzion Villa Gerlach sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Villa Gerlach má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Villa Gerlach momentálne evidujeme 82 recenzií.

Hrebienok Resort - Dependence

9

Hrebienok Resort - Dependence

Ubytovanie (Hotel) Hrebienok Resort - Dependence. Rezort Hrebienok so záhradou a slnečnou terasou sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 6 km od Lomnického štítu a 7 km od Gerlachovského štítu. Ubytovanie Hrebienok Resort - Dependence sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hrebienok Resort - Dependence má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hrebienok Resort - Dependence momentálne evidujeme 550 recenzií.

Salas Goralsky Dvor - Vila Nika

8,9

Salas Goralsky Dvor - Vila Nika

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Salas Goralsky Dvor - Vila Nika. Salaš Goralský Dvor - Vila Nika sa nachádza v Národnom Parku Vysoké Tatry a hosťom ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, vonkajší bazén, reštauráciu,... Ubytovanie Salas Goralsky Dvor - Vila Nika sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Salas Goralsky Dvor - Vila Nika má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkové domy Salas Goralsky Dvor - Vila Nika momentálne evidujeme 18 recenzií.

Hotel Tulipan

8,8

Hotel Tulipan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tulipan. Hotel Tulipán sa nachádza v Tatranskej Lomnici a ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. K dispozícii je aj bar a úschovňa lyží. Ubytovanie Hotel Tulipan sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán pod Tatrami

8,7

Apartmán pod Tatrami

Ubytovanie Apartmán pod Tatrami. Featuring garden views, Apartmán pod Tatrami features accommodation with a balcony and a kettle, around 22 km from Strbske Pleso Lake. Ubytovanie Apartmán pod Tatrami sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila

8,7

APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila

Ubytovanie (Penzión) APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila. Rezort APLEND Beatrice - Depandance Ľudmila sa nachádza na pokojnom mieste v Tatranskej Lomnici, v centre Národného parku Vysoké Tatry a iba 50 metrov od... Ubytovanie APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión APLEND Resort Beatrice - Depandance Ľudmila momentálne evidujeme 83 recenzií.

Atrium Hotel

8,6

Atrium Hotel

Ubytovanie (Hotel) Atrium Hotel. Novo zrekonštruovaný hotel Atrium sa nachádza 300 metrov od lanovky na Hrebienok a Starého Smokovca a ponúka útulné izby so súkromnou kúpeľňou s balkónmi a... Ubytovanie Atrium Hotel sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Solisko

8,5

Apartman Solisko

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Solisko. Apartmán Solisko sa nachádza v známej kúpeľnej obci Vyšné Hágy vo Vysokých Tatrách, 7 km od lyžiarskeho a turistického strediska Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartman Solisko sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Solisko má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmán Apartman Solisko momentálne evidujeme 62 recenzií.

Hotel Granit Tatranske Zruby

8,5

Hotel Granit Tatranske Zruby

Ubytovanie (Hotel) Hotel Granit Tatranske Zruby. Hotel a klimatické kúpele Tatranské Zruby sa nachádza v pokojnej lokalite na okraji obce Tatranské Zruby v srdci Vysokých Tatier. Ubytovanie Hotel Granit Tatranske Zruby sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Rekreacny dom Altwaldorf Vysoke Tatry

8,4

Rekreacny dom Altwaldorf Vysoke Tatry

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Rekreacny dom Altwaldorf Vysoke Tatry. Rekreačný dom Altwaldorf Vysoké Tatry sa nachádza v obci Stará Lesná uprostred Národného parku Vysoké Tatry a ponúka vám ubytovacie jednotky s vlastným... Ubytovanie Rekreacny dom Altwaldorf Vysoke Tatry sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Rekreacny dom Altwaldorf Vysoke Tatry má celkové hodnotenie 8,4. Pre Dovolenkové domy Rekreacny dom Altwaldorf Vysoke Tatry momentálne evidujeme 10 recenzií.

Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry

8,4

Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry. Vila Altwaldorf B&B Vysoké Tatry sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v obci Stará Lesná a ponúka ubytovanie s vlastnou kúpeľňou, záhradu,... Ubytovanie Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry má celkové hodnotenie 8,4. Pre Bed and breakfast Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry momentálne evidujeme 45 recenzií.

Vila 69

8,1

Vila 69

Ubytovanie (Penzión) Vila 69. Ubytovacie zariadenie Vila 69, situované uprostred Národného parku Vysoké Tatry v obci Tatranská Lomnica, ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, ktoré... Ubytovanie Vila 69 sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila 69 má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Vila 69 momentálne evidujeme 34 recenzií.

Vila DEDO

Vila DEDO

Ubytovanie (Penzión) Vila DEDO. Located 7 km from Lomnicky peak, Vila DEDO in Vysoké Tatry offers a terrace. The property is set 11 km from Gerlach peak. Free WiFi is offered. Ubytovanie Vila DEDO sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Private Apartment in Kukucka Residences

Private Apartment in Kukucka Residences

Ubytovanie (Apartmán) Private Apartment in Kukucka Residences. Private Apartment in Kukucka Residences is situated in Tatranská Lomnica and offers a garden, a bar and ski-to-door access. Ubytovanie Private Apartment in Kukucka Residences sa nachádza v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Private Apartment in Kukucka Residences nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica

Mesto Vysoké Tatry Tatranská Lomnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 258 hotelov a ubytovanie v meste Vysoké Tatry Tatranská Lomnica.