Hľadať

Ubytovanie

Apartmán Vladimír Dovolenkový dom

Bukovina 79, 032 23 Liptovská Sielnica, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Vladimír. Apartmán Vladimír is located in Liptovská Sielnica. The property is 50 km from Banská Bystrica, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Apartmán Vladimír sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Apartmán Vladimír

Guests at the holiday home can enjoy hiking and fishing nearby, or make the most of the garden. Zakopane is 39 km from Apartmán Vladimír, while Štrbské Pleso is 43 km away. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 57 km from the accommodation. The property is 50 km from Banská Bystrica, and complimentary private parking is featured. Apartmán Vladimír is located in Liptovská Sielnica. The holiday home features 2 bedrooms, a flat-screen TV with cable channels, an equipped kitchen with a dishwasher and an oven, a washing machine, and 2 bathrooms with a shower.

Iná ubytovanie v meste Liptovská Sielnica

Apartman_Jarmila

10

Apartman_Jarmila

Ubytovanie Apartman_Jarmila. Situated in Liptovská Sielnica in the Žilinský kraj region, Apartman_Jarmila features a balcony. The accommodation is 7. Ubytovanie Apartman_Jarmila sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Damal pri Liptovskej Mare

10

Chata Damal pri Liptovskej Mare

Ubytovanie Chata Damal pri Liptovskej Mare. Chata Damal pri Liptovskej Mare sa nachádza asi 20 km od Demänovskej ľadovej jaskyne a ponúka ubytovanie s terasou, balkónom a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Chata Damal pri Liptovskej Mare sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Balance

10

Chata Balance

Ubytovanie Chata Balance. Set in Liptovská Sielnica, 5.7 km from Aquapark Tatralandia and 18 km from Demanovská Ice Cave, Chata Balance offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Chata Balance sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány a Štúdia Villa Flora

9,8

Apartmány a Štúdia Villa Flora

Ubytovanie (Privát) Apartmány a Štúdia Villa Flora. Apartmány a štúdiá Villa Flora sa nachádzajú v Liptovskej Sielnici, 20 km od Liptovského Jána a ponúkajú požičovňu bicyklov zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány a Štúdia Villa Flora sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Resort Šefec

9,8

Holiday Resort Šefec

Ubytovanie Holiday Resort Šefec. Located in Liptovská Sielnica, 5.7 km from Aquapark Tatralandia and 18 km from Demanovská Ice Cave, Holiday Resort Šefec provides air-conditioned... Ubytovanie Holiday Resort Šefec sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Park Riviera

9,6

Holiday Park Riviera

Ubytovanie Holiday Park Riviera. Featuring mountain views, Holiday Park Riviera provides accommodation with a garden and a balcony, around 5.8 km from Aquapark Tatralandia. Ubytovanie Holiday Park Riviera sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Dom Dorota

9,4

Dom Dorota

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom Dorota. Dom Dorota sa nachádza v Ižipovciach, 1,5 km od vodnej nádrže Liptovská Mara a 7 km od Aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Dom Dorota sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Dom Dorota má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkové domy Dom Dorota momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartment chatky Aquaduo

9,4

Apartment chatky Aquaduo

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartment chatky Aquaduo. Dovolenkové domy Apartment chatky Aquaduo sa nachádzajú v pokojnej časti obce Liptovská Sielnica, iba 10 minút chôdze od vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Apartment chatky Aquaduo sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment chatky Aquaduo má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkové domy Apartment chatky Aquaduo momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartmány Furgalak

9,1

Apartmány Furgalak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmány Furgalak. Apartmány Furgalak sa nachádzajú v obci Liptovská Sielnica, 2 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Apartmány Furgalak sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Furgalak má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Apartmány Furgalak momentálne evidujeme 40 recenzií.

Penzion Hippoclub

9,1

Penzion Hippoclub

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hippoclub. Penzión Hippoclub sa nachádza v Liptovskej Sielnici, 8 km od Aquaparku Tatralandia. Ponúka saunu, vírivku a záhradu s tenisovým kurtom a detským ihriskom. Ubytovanie Penzion Hippoclub sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Hippoclub má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Hippoclub momentálne evidujeme 31 recenzií.

Chata Carla

9,1

Chata Carla

Ubytovanie (Horská chata) Chata Carla. Chata Carla so záhradou sa nachádza v obci Liptovská Sielnica a naskytá sa z nej výhľad na hory. Ubytovanie Chata Carla sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Carla má celkové hodnotenie 9,1. Pre Horská chata Chata Carla momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmány Lenka

8,9

Apartmány Lenka

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Lenka. Apartmány Lenka sa nachádzajú v obci Liptovská Sielnica a ponúkajú sezónny vonkajší bazén, záhradu, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Apartmány Lenka sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Lenka má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Apartmány Lenka momentálne evidujeme 19 recenzií.

Hotel Koliba Greta

8,5

Hotel Koliba Greta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koliba Greta. Hotel Koliba Greta je situovaný v Liptovskej Sielnici, priamo pri jazere Liptovská Mara. Ubytovanie Hotel Koliba Greta sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Koliba Greta má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Koliba Greta momentálne evidujeme 292 recenzií.

Apartmány Bobrovnik

8,5

Apartmány Bobrovnik

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Bobrovnik. Apartmány Bobrovník sa nachádzajú v Liptovskej Sielnici. Ponúkajú záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Bobrovnik sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Bobrovnik má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Apartmány Bobrovnik momentálne evidujeme 11 recenzií.

Chata Nella

Chata Nella

Ubytovanie (Apartmán) Chata Nella. Chata Nella sa nachádza v Liptovskej Sielnici v Žilinskom kraji. Ponúka patio, výhľad do záhrady, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Nella sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Chata Nella nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Liptovská Sielnica

Apartmán Liptovská Sielnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Liptovská Sielnica. Located in Liptovská Sielnica, Apartmán Liptovská Sielnica provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Liptovská Sielnica sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).