Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Sielnica

V meste Liptovská Sielnica (Slovensko) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovská Sielnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovská Sielnica

Chaty Rybárska Osada

9,9

Chaty Rybárska Osada

Ubytovanie (Horská chata) Chaty Rybárska Osada. Chaty Rybárska Osada sa nachádzajú v Liptovskej Sielnici a k dispozícii tam máte záhradu a detské ihrisko. Od mesta Zakopané sú vzdialené 37 km. Ubytovanie Chaty Rybárska Osada sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chaty Rybárska Osada má celkové hodnotenie 9,9. Pre Horská chata Chaty Rybárska Osada momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmány a Štúdia Villa Flora

9,8

Apartmány a Štúdia Villa Flora

Ubytovanie (Privát) Apartmány a Štúdia Villa Flora. Apartmány a štúdiá Villa Flora sa nachádzajú v Liptovskej Sielnici, 20 km od Liptovského Jána a ponúkajú požičovňu bicyklov zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány a Štúdia Villa Flora sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Liptov

9,5

Villa Liptov

Ubytovanie (Vily) Villa Liptov. Ubytovanie Villa Liptov s výhľadom do záhrady sa nachádza v Liptovskej Sielnici a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Liptov sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Villa Liptov má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vily Villa Liptov momentálne evidujeme 39 recenzií.

Dom Dorota

9,4

Dom Dorota

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom Dorota. Dom Dorota sa nachádza v Ižipovciach, 1,5 km od vodnej nádrže Liptovská Mara a 7 km od Aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Dom Dorota sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dom Dorota má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkové domy Dom Dorota momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartment chatky Aquaduo

9,4

Apartment chatky Aquaduo

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartment chatky Aquaduo. Dovolenkové domy Apartment chatky Aquaduo sa nachádzajú v pokojnej časti obce Liptovská Sielnica, iba 10 minút chôdze od vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Apartment chatky Aquaduo sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment chatky Aquaduo má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkové domy Apartment chatky Aquaduo momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartmán Natalia

9,1

Apartmán Natalia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Natalia. Dvojúrovňový apartmán Natalia sa nachádza v obci Liptovská Sielnica, 20 minút jazdy od lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry a 5 km od aquaparku... Ubytovanie Apartmán Natalia sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Hippoclub

9,1

Penzion Hippoclub

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hippoclub. Penzión Hippoclub sa nachádza v Liptovskej Sielnici, 8 km od Aquaparku Tatralandia. Ponúka saunu, vírivku a záhradu s tenisovým kurtom a detským ihriskom. Ubytovanie Penzion Hippoclub sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Hippoclub má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Hippoclub momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartmány Furgalak

9,1

Apartmány Furgalak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmány Furgalak. Apartmány Furgalak sa nachádzajú v obci Liptovská Sielnica, 2 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Apartmány Furgalak sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Furgalak má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Apartmány Furgalak momentálne evidujeme 40 recenzií.

Chata Carla

9,1

Chata Carla

Ubytovanie (Horská chata) Chata Carla. Chata Carla so záhradou sa nachádza v obci Liptovská Sielnica a naskytá sa z nej výhľad na hory. Ubytovanie Chata Carla sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Carla má celkové hodnotenie 9,1. Pre Horská chata Chata Carla momentálne evidujeme 11 recenzií.

Vidiecka Usadlosť

9

Vidiecka Usadlosť

Ubytovanie (Penzión) Vidiecka Usadlosť. Penzión Vidiecka Usadlosť sa nachádza v obci Liptovská Sielnica. Ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vidiecka Usadlosť sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Vidiecka Usadlosť má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Vidiecka Usadlosť momentálne evidujeme 26 recenzií.

Penzión Villa Betula

9

Penzión Villa Betula

Ubytovanie (Penzión) Penzión Villa Betula. Rodinou prevádzkovaný penzión Villa Betula sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, na úpätí Chočských vrchov a Západných Tatier. Ubytovanie Penzión Villa Betula sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Villa Betula má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión Villa Betula momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmány Lenka

8,9

Apartmány Lenka

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Lenka. Apartmány Lenka sa nachádzajú v obci Liptovská Sielnica a ponúkajú sezónny vonkajší bazén, záhradu, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Apartmány Lenka sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Lenka má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Apartmány Lenka momentálne evidujeme 19 recenzií.

Hotel Koliba Greta

8,5

Hotel Koliba Greta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koliba Greta. Hotel Koliba Greta je situovaný v Liptovskej Sielnici, priamo pri jazere Liptovská Mara. Ubytovanie Hotel Koliba Greta sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Koliba Greta má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Koliba Greta momentálne evidujeme 292 recenzií.

Apartmány Bobrovnik

8,5

Apartmány Bobrovnik

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Bobrovnik. Apartmány Bobrovník sa nachádzajú v Liptovskej Sielnici. Ponúkajú záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Bobrovnik sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Bobrovnik má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Apartmány Bobrovnik momentálne evidujeme 11 recenzií.

Chata Nella

Chata Nella

Ubytovanie (Apartmán) Chata Nella. Chata Nella sa nachádza v Liptovskej Sielnici v Žilinskom kraji. Ponúka patio, výhľad do záhrady, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Nella sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Chata Nella nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica

Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica. Set in Liptovská Sielnica in the Žilinský kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday home Liptovska Sielnica

Holiday home Liptovska Sielnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Liptovska Sielnica. Dovolenkový dom Liptovská Sielnica sa nachádza v obci Liptovská Sielnica. Donovaly sú vzdialené 47 km. Ubytovanie Holiday home Liptovska Sielnica sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Liptovska Sielnica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Liptovská Mara

Apartmán Liptovská Mara

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Liptovská Mara. Ubytovacie zariadenie Apartmán Liptovská Mara sa nachádza v obci Liptovská Sielnica. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 43 km od mesta Kościelisko. Ubytovanie Apartmán Liptovská Mara sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Liptovská Sielnica

Mesto Liptovská Sielnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Liptovská Sielnica.