Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mlynky

V meste Mlynky (Slovensko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mlynky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mlynky

Ubytovanie Leski

9,7

Ubytovanie Leski

Ubytovanie (Chata v prírode) Ubytovanie Leski. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie Leski sa nachádza v obci Mlynky, 2,1 km od lyžiarskeho strediska SKI Mlynky, 2,3 km od obce Mlynky a len pár krokov od... Ubytovanie Ubytovanie Leski sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ubytovanie Leski má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Ubytovanie Leski momentálne evidujeme 19 recenzií.

Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom

9,6

Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom. Ubytovacie zariadenie Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom sa nachádza v obci Mlynky, necelý 1. Ubytovanie Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Geohome in Slovak Paradise

9,6

Geohome in Slovak Paradise

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Geohome in Slovak Paradise. Ubytovacie zariadenie Geohome in Slovak Paradise sa nachádza v meste Mlynky a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Geohome in Slovak Paradise sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Penzión Pod Guglom

9,3

Penzión Pod Guglom

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pod Guglom. Rodinný penzión Pod Guglom sa nachádza iba 30 metrov od lyžiarskeho areálu Mlynky. Ubytovanie Penzión Pod Guglom sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Pod Guglom má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Pod Guglom momentálne evidujeme 107 recenzií.

Penzión u Čupku

9,2

Penzión u Čupku

Ubytovanie (Penzión) Penzión u Čupku. Penzión u Čupku sa nachádza v pokojnej lokalite Národného parku Slovenský raj, 300 metrov od zjazdovky Mlynky. Ubytovanie Penzión u Čupku sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Apartmány GUGEL MLYNKY

9

Apartmány GUGEL MLYNKY

Ubytovanie (Chata v prírode) Apartmány GUGEL MLYNKY. Set in Mlynky in the Košický kraj region with SKI Mlynky nearby, Apartmány GUGEL MLYNKY offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmány GUGEL MLYNKY sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Chata u Tata

9

Chata u Tata

Ubytovanie Chata u Tata. Chata u Tata sa nachádza v Mlynkoch v Košickom kraji. Súčasťou ubytovania je balkón. Ubytovanie Chata u Tata sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie u Mirky

8,9

Ubytovanie u Mirky

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie u Mirky. Dovolenkový dom Ubytovanie u Mirky sa nachádza v obci Mlynky a bezplatne vám ponúka súkromné parkovisko a Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ubytovanie u Mirky sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ubytovanie u Mirky má celkové hodnotenie 8,9. Pre Vidiecky dom Ubytovanie u Mirky momentálne evidujeme 32 recenzií.

Chalupa Carmen

8,7

Chalupa Carmen

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Carmen. Chalupa Carmen sa nachádza pri lese v obci Mlynky, v nadmorskej výške 800 metrov. Ubytovanie Chalupa Carmen sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Chalupa Carmen má celkové hodnotenie 8,7. Pre Horská chata Chalupa Carmen momentálne evidujeme 8 recenzií.

Ubytovanie na briežku

8,6

Ubytovanie na briežku

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie na briežku. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie na briežku sa nachádza v Národnom parku Slovenský raj, 300 metrov od lyžiarskeho svahu Gugel. Ubytovanie Ubytovanie na briežku sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ubytovanie na briežku má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Ubytovanie na briežku momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzión Salamander

8,6

Penzión Salamander

Ubytovanie (Penzión) Penzión Salamander. Penzión Salamander sa nachádza v rekreačnom areáli Dedinky-Mlynky, 5 minút chôdze od vodnej nádrže Palcmanská Maša. Ubytovanie Penzión Salamander sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Salamander má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzión Salamander momentálne evidujeme 135 recenzií.

Chalupa u Jozefa

Chalupa u Jozefa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Jozefa. Chalupa u Jozefa sa nachádza v obci Mlynky, len 1,3 km od lyžiarskeho strediska SKI Mlynky a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Chalupa u Jozefa sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovacie zariadenie Čarnica

Ubytovacie zariadenie Čarnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovacie zariadenie Čarnica. Boasting a garden and a shared lounge, Ubytovacie zariadenie Čarnica offers accommodation in Mlynky, 2.4 km from SKI Mlynky and 2.6 km from Mlynky. Ubytovanie Ubytovacie zariadenie Čarnica sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom Ubytovacie zariadenie Čarnica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Poľovnícka chata Štefana

Poľovnícka chata Štefana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Poľovnícka chata Štefana. Poľovnícka chata Štefana s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Nachádza sa približne 1,4 km od obce Mlynky. Ubytovanie Poľovnícka chata Štefana sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom Poľovnícka chata Štefana nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

CHATA JURAJ

CHATA JURAJ

Ubytovanie (Dovolenkový dom) CHATA JURAJ. Ubytovacie zariadenie CHATA JURAJ s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 1,1 km od lyžiarskeho strediska SKI Mlynky. Ubytovanie CHATA JURAJ sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Chata Zejmarka

Chata Zejmarka

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Zejmarka. Chata Zejmarka sa nachádza 3 km od lyžiarskeho strediska SKI Mlynky a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata Zejmarka sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

chata samko

chata samko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) chata samko. Ubytovacie zariadenie chata Samko sa nachádza v obci Mlynky. Lyžiarske stredisko SKI Mlynky je odtiaľto vzdialené 1,7 km. Ubytovanie chata samko sa nachádza v meste Mlynky (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Mlynky

Mesto Mlynky sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Mlynky.