Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovský Ján

V meste Liptovský Ján (Slovensko) máme celkom 54 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovský Ján

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovský Ján

Apartmány Anička

10

Apartmány Anička

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Anička. Featuring free bikes, a bar as well as a garden, Apartmány Anička is set in Liptovský Ján, within 1.3 km of Thermal Paradise Liptovsky Jan. Ubytovanie Apartmány Anička sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

SOMTU design apartments

10

SOMTU design apartments

Ubytovanie SOMTU design apartments. Offering garden views, SOMTU design apartments is an accommodation situated in Liptovský Ján, 13 km from Aquapark Tatralandia and 16 km from Demanovská Ice... Ubytovanie SOMTU design apartments sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday house Liptovský Ján

9,9

Holiday house Liptovský Ján

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Liptovský Ján. Ubytovacie zariadenie Holiday house Liptovský Ján sa nachádza v Liptovskom Jáne a ponúka záhradu, gril, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom... Ubytovanie Holiday house Liptovský Ján sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Liptov Trinity Apartments

9,9

Liptov Trinity Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Liptov Trinity Apartments. Ubytovacie zariadenie Liptov Trinity Apartments sa nachádza v Liptovskom Jáne v Žilinskom kraji, 300 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Paradise... Ubytovanie Liptov Trinity Apartments sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Bungalow

9,8

Bungalow

Ubytovanie Bungalow. Ubytovacie zariadenie Bungalow sa nachádza v Liptovskom Jáne a ponúka ubytovanie so záhradou, spoločenskou miestnosťou, terasou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Bungalow sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Adavy

9,8

Chata Adavy

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Adavy. Chata Adavy s balkónom je chata v Liptovskom Jáne. Ubytovanie je vzdialené 2 km od termálneho parku Thermal Paradise Liptovský Ján. Ubytovanie Chata Adavy sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Adavy má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chata Adavy momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmány Nevädza

9,8

Apartmány Nevädza

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartmány Nevädza. Apartmány Nevädza sa nachádzajú v Liptovskom Jáne, 1,4 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján a 3,5 km od lyžiarskeho strediska Javorovica - Liptovský... Ubytovanie Apartmány Nevädza sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Nevädza má celkové hodnotenie 9,8. Pre Bed and breakfast Apartmány Nevädza momentálne evidujeme 8 recenzií.

Ubytovanie v súkromí na Liptove

9,7

Ubytovanie v súkromí na Liptove

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie v súkromí na Liptove. Ubytovanie v súkromí na Liptove sa nachádza v Liptovskom Jáne, len 2 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján. Ponúka záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí na Liptove sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie v súkromí na Liptove má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytovanie v súkromí na Liptove momentálne evidujeme 7 recenzií.

Holiday house

9,7

Holiday house

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday house. Ubytovacie zariadenie Holiday house sa nachádza v Liptovskom Jáne len 300 metrov od kúpaliska Thermal Paradise Liptovsky Jan. Ubytovanie Holiday house sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmánový dom Slniečko

9,7

Apartmánový dom Slniečko

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmánový dom Slniečko. Apartmánový dom Slniečko sa nachádza v Národnom parku Nízke Tatry, necelých 10 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Apartmánový dom Slniečko sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmánový dom Slniečko má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Apartmánový dom Slniečko momentálne evidujeme 49 recenzií.

Apartmán Mendy

9,7

Apartmán Mendy

Ubytovanie Apartmán Mendy. Apartmán Mendy, a property with a terrace, is situated in Liptovský Ján, 16 km from Aquapark Tatralandia, 18 km from Demanovská Ice Cave, as well as 45 km... Ubytovanie Apartmán Mendy sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Mirka

9,7

Apartmán Mirka

Ubytovanie Apartmán Mirka. Situated in Liptovský Ján and only 16 km from Aquapark Tatralandia, Apartmán Mirka features accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytovanie Apartmán Mirka sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Privát Kompišovci

9,6

Privát Kompišovci

Ubytovanie (Privát) Privát Kompišovci. Privát Kompišovci sa nachádza v obci Liptovský Ján a je vzdialený 1,5 km od kúpaliska Thermal Paradise. Ubytovanie Privát Kompišovci sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Kompišovci má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Privát Kompišovci momentálne evidujeme 57 recenzií.

Chata Smrekovica

9,6

Chata Smrekovica

Ubytovanie Chata Smrekovica. Chata Smrekovica is situated in Liptovský Ján, 16 km from Aquapark Tatralandia and 18 km from Demanovská Ice Cave, in an area where walking tours can be... Ubytovanie Chata Smrekovica sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Alzbeta

9,6

Chalupa Alzbeta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Alzbeta. Ubytovanie Chalupa Alžbeta sa nachádza v obci Uhorská Ves v Národnom parku Nízke Tatry, necelých 10 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chalupa Alzbeta sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa Alzbeta má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chalupa Alzbeta momentálne evidujeme 35 recenzií.

Penzion u Rudolfa

9,5

Penzion u Rudolfa

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Rudolfa. Penzión u Rudolfa sa nachádza v tichej časti obce Liptovský Ján, len 100 metrov od rôznych turistických chodníkov a cyklotrás. Ubytovanie Penzion u Rudolfa sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion u Rudolfa má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion u Rudolfa momentálne evidujeme 77 recenzií.

Mountain cottage

9,5

Mountain cottage

Ubytovanie (Chata v prírode) Mountain cottage. Ubytovanie Mountain cottage sa nachádza v Liptovskom Jáne, 1,6 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján a 1,3 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Mountain cottage sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Mountain cottage má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Mountain cottage momentálne evidujeme 6 recenzií.

Štvrtá voda - Chata so slovenským srdcom

9,5

Štvrtá voda - Chata so slovenským srdcom

Ubytovanie Štvrtá voda - Chata so slovenským srdcom. Ubytovacie zariadenie Štvrtá voda - Chata so slovenským srdcom sa nachádza v Liptovskom Jáne len 14 km od aquaparku Tatralandia a ponúka ubytovanie so... Ubytovanie Štvrtá voda - Chata so slovenským srdcom sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Helena

9,4

Vila Helena

Ubytovanie (Penzión) Vila Helena. Vidiecka vila Helena sa nachádza len 3 minúty chôdze od prírodných minerálnych prameňov v Liptovskom Jáne. Ubytovanie Vila Helena sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Vila Helena má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Vila Helena momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzión Koník

9,4

Penzión Koník

Ubytovanie (Penzión) Penzión Koník. Penzión Koník sa nachádza v Liptovskom Jáne, necelých 400 metrov od termálneho parku a ponúka ubytovanie so súkromnou kúpeľňou, reštauráciu, bar, nočný... Ubytovanie Penzión Koník sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Urbársky dom

9,4

Urbársky dom

Ubytovanie Urbársky dom. Offering mountain views, Urbársky dom is an accommodation set in Liptovský Ján, 14 km from Aquapark Tatralandia and 16 km from Demanovská Ice Cave. Ubytovanie Urbársky dom sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Podhorec - Liptovský Ján

9,4

Apartmán Podhorec - Liptovský Ján

Ubytovanie Apartmán Podhorec - Liptovský Ján. Apartmán Podhorec - Liptovský Ján sa nachádza v Liptovskom Jáne 13 km od aquaparku Tatralandia, 16 km od Demänovskej ľadovej jaskyne a 43 km od Štrbského... Ubytovanie Apartmán Podhorec - Liptovský Ján sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytování Fillomena

9,4

Ubytování Fillomena

Ubytovanie (Privát) Ubytování Fillomena. Ubytování Fillomena sa nachádza na Liptove v centre Liptovského Jána s množstvom lyžiarskych a turistických možností v okolí a ponúka ubytovanie s vlastným... Ubytovanie Ubytování Fillomena sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytování Fillomena má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Ubytování Fillomena momentálne evidujeme 100 recenzií.

Apartmanovy Dom Martha

9,4

Apartmanovy Dom Martha

Ubytovanie (Penzión) Apartmanovy Dom Martha. Apartmánový dom Martha sa nachádza v Liptovskom Jáne, 15 minút chôdze od termálneho kúpaliska. Ubytovanie Apartmanovy Dom Martha sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmanovy Dom Martha má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Apartmanovy Dom Martha momentálne evidujeme 107 recenzií.

Chaty Daniela

9,4

Chaty Daniela

Ubytovanie Chaty Daniela. Offering a garden and garden view, Chaty Daniela is set in Liptovský Ján, 16 km from Aquapark Tatralandia and 18 km from Demanovská Ice Cave. Ubytovanie Chaty Daniela sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Villa Victoria Penzion

9,3

Villa Victoria Penzion

Ubytovanie (Penzión) Villa Victoria Penzion. Penzión Villa Victoria sa nachádza na pokojnom mieste v Liptovskom Jáne v malebnom Liptovskom regióne, 400 metrov od termálneho kúpaliska a 900 metrov od... Ubytovanie Villa Victoria Penzion sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Villa Victoria Penzion má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Villa Victoria Penzion momentálne evidujeme 78 recenzií.

Svatojansky Kastiel

9,3

Svatojansky Kastiel

Ubytovanie (Hotel) Svatojansky Kastiel. Hotel Svatojansky Kastiel sa nachádza v renesančnej budove zo 17. Ubytovanie Svatojansky Kastiel sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Svatojansky Kastiel má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Svatojansky Kastiel momentálne evidujeme 873 recenzií.

Penzion Za vodou

9,2

Penzion Za vodou

Ubytovanie (Penzión) Penzion Za vodou. Penzión Za Vodou sa nachádza v Liptovskom Jáne, iba 200 metrov od termálneho kúpaliska Liptovský Ján. Dostupné je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Penzion Za vodou sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Za vodou má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Za vodou momentálne evidujeme 241 recenzií.

Penzion Maco

9,2

Penzion Maco

Ubytovanie (Penzión) Penzion Maco. Penzión Maco obklopený Národným parkom Nízke Tatry sa nachádza 800 metrov od lyžiarskeho strediska Liptovský Ján. Ubytovanie Penzion Maco sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Maco má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Maco momentálne evidujeme 90 recenzií.

Apartmánový dom s vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján

9,2

Apartmánový dom s vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmánový dom s vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján. Apartmánový dom Pod Sečnom, Liptovský Ján sa nachádza v Liptovskom Mikuláši 13 km od Liptovskej Mary a v oblasti, kde si môžete vychutnať pešiu turistiku. Ubytovanie Apartmánový dom s vírivkou, Pod Sečnom, Liptovský Ján sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Olga

9,2

Chata Olga

Ubytovanie (Privát) Chata Olga. Chata Oľga sa nachádza v Uhorskej Vsi, necelých 1,4 km od Liptovského Jána. K dispozícii máte ubytovanie v priváte, záhradu s grilom a terasu. Ubytovanie Chata Olga sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Olga má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Chata Olga momentálne evidujeme 36 recenzií.

SIKY-LIPTOV

9,2

SIKY-LIPTOV

Ubytovanie (Dovolenkové domy) SIKY-LIPTOV. Ubytovacie zariadenie SIKY-LIPTOV sa nachádza v Liptovskom Jáne a ponúka ubytovanie s reštauráciou, spoločenskou miestnosťou, výhľadom do záhrady a... Ubytovanie SIKY-LIPTOV sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Katka

9,2

Apartmán Katka

Ubytovanie Apartmán Katka. Apartmán Katka is set in Liptovský Ján, 16 km from Aquapark Tatralandia, 18 km from Demanovská Ice Cave, and 45 km from Strbske Pleso Lake. Ubytovanie Apartmán Katka sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Syparne

9,1

Syparne

Ubytovanie (Vidiecky dom) Syparne. Ubytovacie zariadenie Syparne je situované v zrekonštruovanej historickej budove v Liptovskom Jáne 150 metrov od prírodného Termálneho raja a okrem... Ubytovanie Syparne sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Syparne má celkové hodnotenie 9,1. Pre Vidiecky dom Syparne momentálne evidujeme 36 recenzií.

Privát Erika

9,1

Privát Erika

Ubytovanie (Apartmán) Privát Erika. Privát Erika sa nachádza v Liptovskom Jáne, v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján a 2,5 km od lyžiarskeho strediska Javorovica -... Ubytovanie Privát Erika sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Erika má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Privát Erika momentálne evidujeme 13 recenzií.

Hotel Strachanovka - Jánska Koliba

9

Hotel Strachanovka - Jánska Koliba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Strachanovka - Jánska Koliba. Hotel Strachanovka sa nachádza v Jánskej doline na Liptove a ponúka vám bylinkovú parnú saunu, fínsku saunu a vírivku. Ubytovanie Hotel Strachanovka - Jánska Koliba sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Strachanovka - Jánska Koliba má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Strachanovka - Jánska Koliba momentálne evidujeme 347 recenzií.

Apartmán Janka

9

Apartmán Janka

Ubytovanie Apartmán Janka. Located in Liptovský Ján and only 16 km from Aquapark Tatralandia, Apartmán Janka provides accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytovanie Apartmán Janka sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartments Nifia

9

Apartments Nifia

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Nifia. Ubytovacie zariadenie Apartments Nifia sa nachádza v Liptovskom Jáne. Ubytovanie Apartments Nifia sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat u Starona

8,9

Privat u Starona

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat u Starona. Ubytovacie zariadenie Privát u Staroňa sa nachádza v Liptovskom Jáne, v pešej vzdialenosti 10 minút od termálnych prameňov a lyžiarskeho svahu Javorovica. Ubytovanie Privat u Starona sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat u Starona má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Privat u Starona momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzion Diplomat

8,9

Penzion Diplomat

Ubytovanie (Penzión) Penzion Diplomat. Penzión Diplomat sa nachádza v Liptovskom Jáne, 1 km od termálnych kúpeľov. Ponúka vám veľkú záhradu s grilom a detské ihrisko. Ubytovanie Penzion Diplomat sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v súkromí

8,9

Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie v súkromí. Ubytovanie v súkromí s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Liptovskom Jáne, 200 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský... Ubytovanie Ubytovanie v súkromí sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie v súkromí má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Ubytovanie v súkromí momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartman N5,Liptovský Ján

8,9

Apartman N5,Liptovský Ján

Ubytovanie Apartman N5,Liptovský Ján. Offering quiet street views, Apartman N5, Liptovský Ján is an accommodation set in Liptovský Ján, 13 km from Aquapark Tatralandia and 16 km from Demanovská... Ubytovanie Apartman N5,Liptovský Ján sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión a apartmány Moravica

8,8

Penzión a apartmány Moravica

Ubytovanie (Apartmány) Penzión a apartmány Moravica. Penzión a apartmány Moravica sa nachádzajú v Liptovskom Jáne a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a vírivku. Ubytovanie Penzión a apartmány Moravica sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión a apartmány Moravica má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Penzión a apartmány Moravica momentálne evidujeme 498 recenzií.

Apartment Hotel Liptovsky Dvor

8,8

Apartment Hotel Liptovsky Dvor

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartment Hotel Liptovsky Dvor. Rodinou prevádzkovaný apartmánový hotel Liptovský Dvor je hotelový komplex situovaný v prírode Jánskej doliny na Liptove a ponúka vám štýlové drevené... Ubytovanie Apartment Hotel Liptovsky Dvor sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Hotel Liptovsky Dvor má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmánnový hotel Apartment Hotel Liptovsky Dvor momentálne evidujeme 73 recenzií.

Privat Mária

8,7

Privat Mária

Ubytovanie (Privát) Privat Mária. Privát Mária sa nachádza v meste Liptovský Ján a 1 km od akvaparku Thermal Paradise v Liptovskom Jáne Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu... Ubytovanie Privat Mária sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Mária má celkové hodnotenie 8,7. Pre Privát Privat Mária momentálne evidujeme 31 recenzií.

Ubytovanie v meste Liptovský Ján

Mesto Liptovský Ján sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 54 hotelov a ubytovanie v meste Liptovský Ján.