Hľadať

Ubytovanie

Chata Vanesa Horská chata

Jánska dolina 517, 032 03 Liptovský Ján, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horská chata) Chata Vanesa. Chata Vanesa sa nachádza necelé 2,1 km od termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján a necelý 1 km od lyžiarskeho strediska Javorovica - Liptovský... Ubytovanie Chata Vanesa sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Vanesa má celkové hodnotenie 10. Pre Horská chata Chata Vanesa momentálne evidujeme 7 recenzií.

Popis ubytovania Chata Vanesa

Najbližšie letisko Poprad-Tatry je situované vo vzdialenosti 47 km. Chata Vanesa sa nachádza necelé 2,1 km od termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján a necelý 1 km od lyžiarskeho strediska Javorovica - Liptovský Ján. V okolí sa hostia môžu venovať lyžovaniu a cyklistike. V chate majú hostia k dispozícii 2 spálne, satelitnú TV s plochou obrazovkou a kompletne vybavenú kuchynku s mikrovlnnou rúrou. Ponúka bezplatné Wi-Fi a gril.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi-Fi

Vybavenie ubytovania Chata Vanesa

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Čistiace prostriedky
 • Kuchynský riad
 • Rýchlovarná kanvica
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Šatníková skriňa alebo šatník
 • Uteráky
 • Sprchovací kút
 • Toaletný papier
 • Posteľná bielizeň
 • Krb
 • TV s plochou obrazovkou
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Sušiak na prádlo
 • Drevená alebo parketová podlaha
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Na vyššie poschodia je prístup len schodami
 • Vonkajší jedálenský priestor
 • Terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Balkón
 • Čajová kanvica/kávovar
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Výhľad na hory
 • Televízne programy pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Liptovský Ján

Chata Adavy

9,8

Chata Adavy

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Adavy. Chata Adavy s balkónom je chata v Liptovskom Jáne. Ubytovanie je vzdialené 2 km od termálneho parku Thermal Paradise Liptovský Ján. Ubytovanie Chata Adavy sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Adavy má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chata Adavy momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmány Nevädza

9,8

Apartmány Nevädza

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartmány Nevädza. Apartmány Nevädza sa nachádzajú v Liptovskom Jáne, 1,4 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján a 3,5 km od lyžiarskeho strediska Javorovica - Liptovský... Ubytovanie Apartmány Nevädza sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Nevädza má celkové hodnotenie 9,8. Pre Bed and breakfast Apartmány Nevädza momentálne evidujeme 8 recenzií.

Privat Nina Liptov

9,7

Privat Nina Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Nina Liptov. Privát Nina Liptov sa nachádza v Liptovskom Jáne a ponúka záhradu, terasu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Privat Nina Liptov sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Nina Liptov má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Privat Nina Liptov momentálne evidujeme 20 recenzií.

Ubytovanie v súkromí na Liptove

9,7

Ubytovanie v súkromí na Liptove

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie v súkromí na Liptove. Ubytovanie v súkromí na Liptove sa nachádza v Liptovskom Jáne, len 2 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján. Ponúka záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí na Liptove sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie v súkromí na Liptove má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytovanie v súkromí na Liptove momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmánový dom Slniečko

9,7

Apartmánový dom Slniečko

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmánový dom Slniečko. Apartmánový dom Slniečko sa nachádza v Národnom parku Nízke Tatry, necelých 10 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Apartmánový dom Slniečko sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmánový dom Slniečko má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Apartmánový dom Slniečko momentálne evidujeme 49 recenzií.

Privát Kompišovci

9,6

Privát Kompišovci

Ubytovanie (Privát) Privát Kompišovci. Privát Kompišovci sa nachádza v obci Liptovský Ján a je vzdialený 1,5 km od kúpaliska Thermal Paradise. Ubytovanie Privát Kompišovci sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Kompišovci má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Privát Kompišovci momentálne evidujeme 57 recenzií.

Chalupa Alzbeta

9,6

Chalupa Alzbeta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Alzbeta. Ubytovanie Chalupa Alžbeta sa nachádza v obci Uhorská Ves v Národnom parku Nízke Tatry, necelých 10 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chalupa Alzbeta sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Alzbeta má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chalupa Alzbeta momentálne evidujeme 35 recenzií.

Apartmán Tatiana

9,6

Apartmán Tatiana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tatiana. Apartmán Tatiana ponúka ubytovanie s terasou, s výhľadom do záhrady a rýchlovarnou kanvicou približne 400 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Paradise... Ubytovanie Apartmán Tatiana sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Bačova skala

9,5

Chata Bačova skala

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Bačova skala. Chata Bačova skala sa nachádza v Liptovskom Jáne a ponúka terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Chata Bačova skala sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Bačova skala má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Chata Bačova skala momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzion u Rudolfa

9,5

Penzion u Rudolfa

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Rudolfa. Penzión u Rudolfa sa nachádza v tichej časti obce Liptovský Ján, len 100 metrov od rôznych turistických chodníkov a cyklotrás. Ubytovanie Penzion u Rudolfa sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Rudolfa má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion u Rudolfa momentálne evidujeme 77 recenzií.

Mountain cottage

9,5

Mountain cottage

Ubytovanie (Chata v prírode) Mountain cottage. Ubytovanie Mountain cottage sa nachádza v Liptovskom Jáne, 1,6 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján a 1,3 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Mountain cottage sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mountain cottage má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Mountain cottage momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chata Anička

9,4

Chata Anička

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Anička. Chata Anička sa nachádza v obci Liptovský Ján, 2,1 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján a necelý 1 km od lyžiarskeho strediska Javorovica - Liptovský... Ubytovanie Chata Anička sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Anička má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode Chata Anička momentálne evidujeme 10 recenzií.

Vila Helena

9,4

Vila Helena

Ubytovanie (Penzión) Vila Helena. Vidiecka vila Helena sa nachádza len 3 minúty chôdze od prírodných minerálnych prameňov v Liptovskom Jáne. Ubytovanie Vila Helena sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Helena má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Vila Helena momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzión Koník

9,4

Penzión Koník

Ubytovanie (Penzión) Penzión Koník. Penzión Koník sa nachádza v Liptovskom Jáne, necelých 400 metrov od termálneho parku a ponúka ubytovanie so súkromnou kúpeľňou, reštauráciu, bar, nočný... Ubytovanie Penzión Koník sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmanovy Dom Martha

9,4

Apartmanovy Dom Martha

Ubytovanie (Penzión) Apartmanovy Dom Martha. Apartmánový dom Martha sa nachádza v Liptovskom Jáne, 15 minút chôdze od termálneho kúpaliska. Ubytovanie Apartmanovy Dom Martha sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmanovy Dom Martha má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Apartmanovy Dom Martha momentálne evidujeme 107 recenzií.

Ubytování Fillomena

9,4

Ubytování Fillomena

Ubytovanie (Privát) Ubytování Fillomena. Ubytování Fillomena sa nachádza na Liptove v centre Liptovského Jána s množstvom lyžiarskych a turistických možností v okolí a ponúka ubytovanie s vlastným... Ubytovanie Ubytování Fillomena sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Fillomena má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Ubytování Fillomena momentálne evidujeme 100 recenzií.

Villa Victoria Penzion

9,3

Villa Victoria Penzion

Ubytovanie (Penzión) Villa Victoria Penzion. Penzión Villa Victoria sa nachádza na pokojnom mieste v Liptovskom Jáne v malebnom Liptovskom regióne, 400 metrov od termálneho kúpaliska a 900 metrov od... Ubytovanie Villa Victoria Penzion sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Victoria Penzion má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Villa Victoria Penzion momentálne evidujeme 78 recenzií.

Svatojansky Kastiel

9,3

Svatojansky Kastiel

Ubytovanie (Hotel) Svatojansky Kastiel. Hotel Svatojansky Kastiel sa nachádza v renesančnej budove zo 17. Ubytovanie Svatojansky Kastiel sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Svatojansky Kastiel má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Svatojansky Kastiel momentálne evidujeme 873 recenzií.

Chalet Hugo

9,3

Chalet Hugo

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Hugo. Ubytovacie zariadenie Chalet Hugo sa nachádza v Liptovskom Jáne. Ubytovanie Chalet Hugo sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalet Hugo má celkové hodnotenie 9,3. Pre Horská chata Chalet Hugo momentálne evidujeme 23 recenzií.

Penzion Za vodou

9,2

Penzion Za vodou

Ubytovanie (Penzión) Penzion Za vodou. Penzión Za Vodou sa nachádza v Liptovskom Jáne, iba 200 metrov od termálneho kúpaliska Liptovský Ján. Dostupné je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Penzion Za vodou sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Za vodou má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Za vodou momentálne evidujeme 241 recenzií.

Penzion Maco

9,2

Penzion Maco

Ubytovanie (Penzión) Penzion Maco. Penzión Maco obklopený Národným parkom Nízke Tatry sa nachádza 800 metrov od lyžiarskeho strediska Liptovský Ján. Ubytovanie Penzion Maco sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Maco má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Maco momentálne evidujeme 90 recenzií.

Chata Olga

9,2

Chata Olga

Ubytovanie (Privát) Chata Olga. Chata Oľga sa nachádza v Uhorskej Vsi, necelých 1,4 km od Liptovského Jána. K dispozícii máte ubytovanie v priváte, záhradu s grilom a terasu. Ubytovanie Chata Olga sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Olga má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Chata Olga momentálne evidujeme 36 recenzií.

Syparne

9,1

Syparne

Ubytovanie (Vidiecky dom) Syparne. Ubytovacie zariadenie Syparne je situované v zrekonštruovanej historickej budove v Liptovskom Jáne 150 metrov od prírodného Termálneho raja a okrem... Ubytovanie Syparne sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Syparne má celkové hodnotenie 9,1. Pre Vidiecky dom Syparne momentálne evidujeme 36 recenzií.

Privát Erika

9,1

Privát Erika

Ubytovanie (Apartmán) Privát Erika. Privát Erika sa nachádza v Liptovskom Jáne, v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján a 2,5 km od lyžiarskeho strediska Javorovica -... Ubytovanie Privát Erika sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Erika má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Privát Erika momentálne evidujeme 13 recenzií.

Hotel Strachanovka - Jánska Koliba

9

Hotel Strachanovka - Jánska Koliba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Strachanovka - Jánska Koliba. Hotel Strachanovka sa nachádza v Jánskej doline na Liptove a ponúka vám bylinkovú parnú saunu, fínsku saunu a vírivku. Ubytovanie Hotel Strachanovka - Jánska Koliba sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Strachanovka - Jánska Koliba má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Strachanovka - Jánska Koliba momentálne evidujeme 347 recenzií.

Privat u Starona

8,9

Privat u Starona

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat u Starona. Ubytovacie zariadenie Privát u Staroňa sa nachádza v Liptovskom Jáne, v pešej vzdialenosti 10 minút od termálnych prameňov a lyžiarskeho svahu Javorovica. Ubytovanie Privat u Starona sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat u Starona má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Privat u Starona momentálne evidujeme 12 recenzií.

Ubytovanie v súkromí

8,9

Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie v súkromí. Ubytovanie v súkromí s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Liptovskom Jáne, 200 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský... Ubytovanie Ubytovanie v súkromí sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie v súkromí má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Ubytovanie v súkromí momentálne evidujeme 22 recenzií.

Penzion Diplomat

8,9

Penzion Diplomat

Ubytovanie (Penzión) Penzion Diplomat. Penzión Diplomat sa nachádza v Liptovskom Jáne, 1 km od termálnych kúpeľov. Ponúka vám veľkú záhradu s grilom a detské ihrisko. Ubytovanie Penzion Diplomat sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión a apartmány Moravica

8,8

Penzión a apartmány Moravica

Ubytovanie (Apartmány) Penzión a apartmány Moravica. Penzión a apartmány Moravica sa nachádzajú v Liptovskom Jáne a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a vírivku. Ubytovanie Penzión a apartmány Moravica sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión a apartmány Moravica má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Penzión a apartmány Moravica momentálne evidujeme 498 recenzií.

Apartment Hotel Liptovsky Dvor

8,8

Apartment Hotel Liptovsky Dvor

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartment Hotel Liptovsky Dvor. Rodinou prevádzkovaný apartmánový hotel Liptovský Dvor je hotelový komplex situovaný v prírode Jánskej doliny na Liptove a ponúka vám štýlové drevené... Ubytovanie Apartment Hotel Liptovsky Dvor sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Hotel Liptovsky Dvor má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmánnový hotel Apartment Hotel Liptovsky Dvor momentálne evidujeme 73 recenzií.

Privat Mária

8,7

Privat Mária

Ubytovanie (Privát) Privat Mária. Privát Mária sa nachádza v meste Liptovský Ján a 1 km od akvaparku Thermal Paradise v Liptovskom Jáne Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu... Ubytovanie Privat Mária sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Mária má celkové hodnotenie 8,7. Pre Privát Privat Mária momentálne evidujeme 31 recenzií.

Privat

8,7

Privat

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat. Dovolenkový dom Privat sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry v Liptovskom Jáne. Ubytovanie Privat sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat má celkové hodnotenie 8,7. Pre Dovolenkový dom Privat momentálne evidujeme 32 recenzií.

Chata Joy-Ride

8,5

Chata Joy-Ride

Ubytovanie (Horská chata) Chata Joy-Ride. Táto samostatne stojaca chata sa nachádza v Liptovskom Jáne a má balkón a záhradu. Ubytovanie Chata Joy-Ride sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Joy-Ride má celkové hodnotenie 8,5. Pre Horská chata Chata Joy-Ride momentálne evidujeme 7 recenzií.

Privát Ruža

8,3

Privát Ruža

Ubytovanie (Privát) Privát Ruža. Ubytovacie zariadenie Privát Ruža sa nachádza v Liptovskom Jáne, 2 km od lyžiarskeho strediska Javorovica a 3 km od termálneho kúpaliska v Liptovskom Jáne. Ubytovanie Privát Ruža sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Ruža má celkové hodnotenie 8,3. Pre Privát Privát Ruža momentálne evidujeme 27 recenzií.

Penzion Sankt Johann

8,2

Penzion Sankt Johann

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sankt Johann. Penzión Sankt Johann sa nachádza v Jánskej doline a ponúka saunu, masáže a tepidárium. Ubytovanie Penzion Sankt Johann sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sankt Johann má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion Sankt Johann momentálne evidujeme 164 recenzií.

Penzion pod Lipou

8,1

Penzion pod Lipou

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Lipou. Ubytovanie Penzión pod Lipou sa nachádza v Liptovskom Jáne a ponúka bar a záhradu. Ubytovanie Penzion pod Lipou sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel SOREA MÁJ

8,1

Hotel SOREA MÁJ

Ubytovanie (Hotel) Hotel SOREA MÁJ. Hotel SOREA MÁJ sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry, pri vstupe do Jánskej doliny a na konci historickej obce Liptovský Ján. Ubytovanie Hotel SOREA MÁJ sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel SOREA MÁJ má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel SOREA MÁJ momentálne evidujeme 105 recenzií.

Hotel SOREA DUMBIER

8

Hotel SOREA DUMBIER

Ubytovanie (Hotel) Hotel SOREA DUMBIER. Hotel SOREA DUMBIER sa nachádza v Nízkych Tatrách v Jánskej doline, ktorá má 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrchu Nízkych Tatier, Ďumbiera. Ubytovanie Hotel SOREA DUMBIER sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel SOREA DUMBIER má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel SOREA DUMBIER momentálne evidujeme 56 recenzií.

Hotel Poludnica

8

Hotel Poludnica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Poludnica. Hotel Poludnica sa nachádza v Liptovskom Jáne a ponúka spoločenskú miestnosť, terasu a reštauráciu. K dispozícii je súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Poludnica sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Poludnica má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Poludnica momentálne evidujeme 197 recenzií.

Chalúpka pod Lipou

7,8

Chalúpka pod Lipou

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalúpka pod Lipou. Chalúpka pod Lipou sa nachádza v obci Liptovský Ján, 100 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján. Ubytovanie Chalúpka pod Lipou sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 224 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Limba

7,1

Penzion Limba

Ubytovanie (Penzión) Penzion Limba. Penzión Limba sa nachádza v Liptovskom Jáne, 2,8 km od termálneho kúpaliska Liptovský Ján. Ubytovanie Penzion Limba sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Limba má celkové hodnotenie 7,1. Pre Penzión Penzion Limba momentálne evidujeme 70 recenzií.

Apartmán pod stráňou

Apartmán pod stráňou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod stráňou. Apartmán pod stráňou sa nachádza približne 400 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján a 2,5 km od lyžiarskeho strediska Javorovica... Ubytovanie Apartmán pod stráňou sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán pod stráňou nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmanovy dom Cottage

Apartmanovy dom Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmanovy dom Cottage. Apartmánový dom Cottage sa nachádza v Liptovskom Jáne, 400 metrov od aquaparku Thermal Paradise Liptovský Ján. Ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Apartmanovy dom Cottage sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Apartmanovy dom Cottage nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Zrub Liptovský Ján

Zrub Liptovský Ján

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrub Liptovský Ján. Zrub Liptovský Ján vám ponúka ubytovanie v Liptovskom Jáne. Ubytovanie Zrub Liptovský Ján sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Zrub Liptovský Ján nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Zrub Limba

Zrub Limba

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrub Limba. Zrub Limba sa nachádza v obci Liptovský Ján a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. V chate sa nachádza terasa. Počas pobytu môžete oddychovať v záhrade. Ubytovanie Zrub Limba sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Zrub Limba nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Havran

Chata Havran

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Havran. Chata Havran s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, asi 600 km od termálneho kúpaliska Termal Paradise Liptovský Ján. Ubytovanie Chata Havran sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Urbarsky dom

Chata Urbarsky dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Urbarsky dom. Chata Urbarsky dom sa nachádza v Liptovskom Jáne a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Urbarsky dom sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Aurel

Penzión Aurel

Ubytovanie (Penzión) Penzión Aurel. Penzión Aurel sa nachádza v Liptovskom Jáne, 100 metrov od kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján. Ubytovanie Penzión Aurel sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzión Aurel nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Bačova drevenica

Bačova drevenica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bačova drevenica. Located just 1.1 km from Thermal Paradise Liptovsky Jan, Bačova drevenica provides accommodation in Liptovský Ján with access to barbecue facilities, a... Ubytovanie Bačova drevenica sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Bačova drevenica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Privat Maria

Privat Maria

Ubytovanie (Apartmány) Privat Maria. Set 200 metres from Thermal Paradise Liptovsky Jan and offering a terrace and free WiFi, Privat Maria offers accommodation in Liptovský Ján. Ubytovanie Privat Maria sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Privat Maria nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata VYPO

Chata VYPO

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata VYPO. Ubytovacie zariadenie Chata VYPO sa nachádza v obci Liptovský Ján, 3,4 km od kúpaliska Thermal Paradise Liptovský Ján a 1,1 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Chata VYPO sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chata VYPO nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.