Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovský Trnovec

V meste Liptovský Trnovec (Slovensko) máme celkom 64 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovský Trnovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovský Trnovec

Zrub Kukučka

10

Zrub Kukučka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zrub Kukučka. Ubytovacie zariadenie Zrub Kukučka sa nachádza v Liptovskom Trnovci v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na jazero. Ubytovanie Zrub Kukučka sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

AQUACHILL houseboat & wellness

10

AQUACHILL houseboat & wellness

Ubytovanie AQUACHILL houseboat & wellness. Featuring a private pool and mountain views, AQUACHILL houseboat & wellness is set in Liptovský Trnovec. The property has lake views and is 3. Ubytovanie AQUACHILL houseboat & wellness sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenička Anička - Liptovská Mara

10

Drevenička Anička - Liptovská Mara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenička Anička - Liptovská Mara. Ubytovacie zariadenie Drevenička Anička - Liptovská Mara sa nachádza v obci Liptovský Trnovec a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie Drevenička Anička - Liptovská Mara sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Nika 246

10

Privat Nika 246

Ubytovanie (Apartmány) Privat Nika 246. Situated in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Privat Nika 246 has a garden. Ubytovanie Privat Nika 246 sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

The Old Mill

10

The Old Mill

Ubytovanie (Vila) The Old Mill. Ubytovacie zariadenie The Old Mill sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v Žilinskom kraji a ponúka záhradu. Štrbské Pleso je od ubytovania vzdialené 37 km. Ubytovanie The Old Mill sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Bosorka Apartments Zrub Mara

9,9

Bosorka Apartments Zrub Mara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bosorka Apartments Zrub Mara. Dovolenkový dom Bosorka Apartments Zrub Mara sa nachádza v Liptovskom Trnovci a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Bosorka Apartments Zrub Mara sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Bosorka Apartments Zrub Mara má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Bosorka Apartments Zrub Mara momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmány MarAqua

9,7

Apartmány MarAqua

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány MarAqua. Apartmány MarAqua sa nachádzajú v obci Liptovský Trnovec. K vodnému dielu Liptovská Mara sa pešo dostanete za necelých 20 minút. Ubytovanie Apartmány MarAqua sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány MarAqua má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmány MarAqua momentálne evidujeme 63 recenzií.

Ada Apartments

9,6

Ada Apartments

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Ada Apartments. Apartmány Ada sa nachádzajú na pokojnom mieste v Liptovskom Trnovci, 150 metrov od vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Ada Apartments sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ada Apartments má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmánnový hotel Ada Apartments momentálne evidujeme 27 recenzií.

Drevenica Trnovec

9,6

Drevenica Trnovec

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Drevenica Trnovec. Drevenica Trnovec sa nachádza v Liptovskom Trnovci, necelých 10 minút chôdze od vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Drevenica Trnovec sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica Trnovec má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkové domy Drevenica Trnovec momentálne evidujeme 51 recenzií.

Chalupa SANBA

9,6

Chalupa SANBA

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa SANBA. Chalupa SANBA sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa SANBA sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa SANBA má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Chalupa SANBA momentálne evidujeme 7 recenzií.

Drevenica Liptovsky Trnovec 166

9,6

Drevenica Liptovsky Trnovec 166

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica Liptovsky Trnovec 166. Drevenica Liptovsky Trnovec 166 sa nachádza v Liptovskom Trnovci a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Liptovský Mikuláš je vzdialený 8 km. Ubytovanie Drevenica Liptovsky Trnovec 166 sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica Liptovsky Trnovec 166 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Drevenica Liptovsky Trnovec 166 momentálne evidujeme 7 recenzií.

Chalupa na Liptove - Chata pri Mare

9,6

Chalupa na Liptove - Chata pri Mare

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa na Liptove - Chata pri Mare. Chalupa na Liptove – Chata pri Mare sa nachádza 4 minúty pešo od pláže pri Liptovskej Mare v Liptovskom Trnovci. Ubytovanie Chalupa na Liptove - Chata pri Mare sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa na Liptove - Chata pri Mare má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chalupa na Liptove - Chata pri Mare momentálne evidujeme 20 recenzií.

Chata Moja

9,6

Chata Moja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Moja. Chata Moja sa nachádza v obci Liptovský Trnovec. Ponúka vstup na terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Moja sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Moja má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chata Moja momentálne evidujeme 33 recenzií.

Chalupa u rybára s Wellness

9,6

Chalupa u rybára s Wellness

Ubytovanie Chalupa u rybára s Wellness. Ubytovacie zariadenie Chalupa u rybára s Wellness ponúka ubytovanie v Liptovskom Trnovci 3,2 km od akvaparku Tatralandia a 16 km od Demänovskej ľadovej... Ubytovanie Chalupa u rybára s Wellness sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Aquatherm Cottages Slovakia Liptov

9,5

Aquatherm Cottages Slovakia Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový park) Aquatherm Cottages Slovakia Liptov. Chaty Aquaterm sa nachádzajú 250 metrov od vodnej nádrže Liptovská Mara a 1 km od termálneho aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Aquatherm Cottages Slovakia Liptov sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Aquatherm Cottages Slovakia Liptov má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový park Aquatherm Cottages Slovakia Liptov momentálne evidujeme 19 recenzií.

Privat AVE

9,5

Privat AVE

Ubytovanie (Vila) Privat AVE. Privát Ave s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v Žilinskom kraji, 8 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Privat AVE sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat AVE má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vila Privat AVE momentálne evidujeme 50 recenzií.

Apartman pod lipami

9,5

Apartman pod lipami

Ubytovanie (Apartmán) Apartman pod lipami. Apartmán pod lipami sa nachádza v Liptovskom Trnovci v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartman pod lipami sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány AQUAVILLA

9,4

Apartmány AQUAVILLA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány AQUAVILLA. Apartmány Aquavilla sa nachádzajú v pokojnej časti obce Liptovský Trnovec, 10 minút chôdze od vodnej nádrže Liptovská Mara a len 2 km od akvaparku... Ubytovanie Apartmány AQUAVILLA sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány AQUAVILLA má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány AQUAVILLA momentálne evidujeme 69 recenzií.

Chata č.118 priamo v Tatralandii

9,3

Chata č.118 priamo v Tatralandii

Ubytovanie (Vila) Chata č.118 priamo v Tatralandii. Chata č.118 priamo v Tatralandii ponúka ubytovanie s terasou v obci Liptovský Trnovec. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a kompletne vybavená kuchynka. Ubytovanie Chata č.118 priamo v Tatralandii sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata č.118 priamo v Tatralandii má celkové hodnotenie 9,3. Pre Vila Chata č.118 priamo v Tatralandii momentálne evidujeme 39 recenzií.

Mobile House

9,3

Mobile House

Ubytovanie (Kemping) Mobile House. Ubytovacie zariadenie Mobile House sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Mobile House sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

PRIVAT EVA - Mgr. Rastislav Mikuláš

9,3

PRIVAT EVA - Mgr. Rastislav Mikuláš

Ubytovanie (Dovolenkové domy) PRIVAT EVA - Mgr. Rastislav Mikuláš. Ubytovacie zariadenie PRIVAT EVA - Mgr. Rastislav Mikuláš sa nachádza v Liptovskom Trnovci 38 km od Štrbského Plesa a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie PRIVAT EVA - Mgr. Rastislav Mikuláš sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Štúdio Liptovský Trnovec

9,2

Štúdio Liptovský Trnovec

Ubytovanie (Privát) Štúdio Liptovský Trnovec. Štúdio Liptovský Trnovec sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, 7 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Štúdio Liptovský Trnovec sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Štúdio Liptovský Trnovec má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Štúdio Liptovský Trnovec momentálne evidujeme 58 recenzií.

Privat 66

9,2

Privat 66

Ubytovanie (Privát) Privat 66. Privát 66 sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, 10 minút chôdze od priehrady Liptovská Mara. Ubytovanie Privat 66 sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat 66 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Privat 66 momentálne evidujeme 75 recenzií.

Penzion Mara

9,2

Penzion Mara

Ubytovanie (Penzión) Penzion Mara. Penzión Mara sa nachádza len 4 minúty chôdze od priehrady Liptovská Mara. Všetky izby majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou... Ubytovanie Penzion Mara sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Mara má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Mara momentálne evidujeme 221 recenzií.

Liptovské Chaty - Fashion Line

9,1

Liptovské Chaty - Fashion Line

Ubytovanie Liptovské Chaty - Fashion Line. Set in Liptovský Mikuláš, 3.1 km from Aquapark Tatralandia and 16 km from Demanovská Ice Cave, Liptovské Chaty - Fashion Line offers a seasonal outdoor... Ubytovanie Liptovské Chaty - Fashion Line sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Beri

9,1

Apartmán Beri

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Beri. Apartmán Beri sa nachádza v obci Liptovský Trnovec a spolu s ubytovaním vám ponúka vonkajší bazén, detské ihrisko a terasu s grilom. Ubytovanie Apartmán Beri sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Liptovský Trnovec 178

9

Liptovský Trnovec 178

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Liptovský Trnovec 178. Ubytovacie zariadenie Liptovský Trnovec 178 sa nachádza v Liptovskom Trnovci a ponúka výhľad do záhrady a ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Liptovský Trnovec 178 sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Liptovský Trnovec 178 má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkový dom Liptovský Trnovec 178 momentálne evidujeme 13 recenzií.

Privát u Raka

8,9

Privát u Raka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privát u Raka. Privát U Raka sa nachádza na pokojnom mieste v Liptovskom Trnovci. Ubytovanie Privát u Raka sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát u Raka má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Privát u Raka momentálne evidujeme 71 recenzií.

Privat Mima

8,8

Privat Mima

Ubytovanie (Privát) Privat Mima. Privát Mima sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, len 100 metrov od verejnej pláže pri vodnej nádrži Liptovská Mara. Ubytovanie Privat Mima sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Mima má celkové hodnotenie 8,8. Pre Privát Privat Mima momentálne evidujeme 7 recenzií.

Gazdovsky dvor "U Tlaciarov"

8,8

Gazdovsky dvor "U Tlaciarov"

Ubytovanie (Vidiecky dom) Gazdovsky dvor "U Tlaciarov". Ubytovacie zariadenie Gazdovský dvor "U Tlačiarov" sa nachádza pri malom jazierku v pokojnej časti dediny Liptovský Trnovec. Ubytovanie Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" má celkové hodnotenie 8,8. Pre Vidiecky dom Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" momentálne evidujeme 93 recenzií.

Apartmánová Chalupa

8,7

Apartmánová Chalupa

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmánová Chalupa. Ubytovacie zariadenie Apartmánová Chalupa sa nachádza v Liptovskom Trnovci, 800 metrov od priehrady Liptovská Mara. Ubytovanie Apartmánová Chalupa sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmánová Chalupa má celkové hodnotenie 8,7. Pre Vidiecky dom Apartmánová Chalupa momentálne evidujeme 10 recenzií.

Chaty Panoráma

8,7

Chaty Panoráma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chaty Panoráma. Ubytovacie zariadenie Chaty Panoráma ponúka kompletne vybavené chaty s vlastnou záhradou s grilom vedľa Liptovskej Mary na okraji Liptovského Trnovca. Ubytovanie Chaty Panoráma sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chaty Panoráma má celkové hodnotenie 8,7. Pre Dovolenkový dom Chaty Panoráma momentálne evidujeme 21 recenzií.

Holiday Cottage Tatralandia

8,3

Holiday Cottage Tatralandia

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Cottage Tatralandia. Ubytovanie Holiday Cottage Tatralandia sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, v blízkosti Aquaparku Tatralandia a 11 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Holiday Cottage Tatralandia sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Holiday Cottage Tatralandia má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmán Holiday Cottage Tatralandia momentálne evidujeme 17 recenzií.

Mara Camping Mobile Homes

8

Mara Camping Mobile Homes

Ubytovanie (Kemping) Mara Camping Mobile Homes. Ubytovacie zariadenie Mara Camping Mobile Homes sa nachádza v Liptovskom Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláša a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie... Ubytovanie Mara Camping Mobile Homes sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Mara Camping Mobile Homes má celkové hodnotenie 8. Pre Kemping Mara Camping Mobile Homes momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzion Ravence

7,7

Penzion Ravence

Ubytovanie (Penzión) Penzion Ravence. Penzión Ravence sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, 200 metrov od vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Penzion Ravence sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Mara Camping Cottages

7,3

Mara Camping Cottages

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mara Camping Cottages. Ubytovacie zariadenie Mara Camping Cottages sa nachádza v Liptovskom Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Mara Camping Cottages sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Mara Camping Cottages má celkové hodnotenie 7,3. Pre Dovolenkové domy Mara Camping Cottages momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chalupa u dedu a babky

7,2

Chalupa u dedu a babky

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa u dedu a babky. Chalupa u dedu a babky sa nachádza v Liptovskom Trnovci, len 4 km od mesta Liptovský Mikuláš a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou... Ubytovanie Chalupa u dedu a babky sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa u dedu a babky má celkové hodnotenie 7,2. Pre Apartmány Chalupa u dedu a babky momentálne evidujeme 6 recenzií.

chatka Clasic

6,8

chatka Clasic

Ubytovanie (Chata v prírode) chatka Clasic. Chatka Clasic sa nachádza v Liptovskom Trnovci, 8 km od Liptovského Mikuláša a ponúka gril i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie chatka Clasic sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie chatka Clasic má celkové hodnotenie 6,8. Pre Chata v prírode chatka Clasic momentálne evidujeme 13 recenzií.

Amis apartmán 2

Amis apartmán 2

Ubytovanie (Apartmán) Amis apartmán 2. Amis apartmán 2 sa nachádza v Liptovskom Trnovci a ponúka terasu. Počas pobytu v tomto apartmáne môžu hostia využívať aj kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Amis apartmán 2 sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Liptovský Trnovec

Mesto Liptovský Trnovec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 64 hotelov a ubytovanie v meste Liptovský Trnovec.