Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovský Trnovec

V meste Liptovský Trnovec (Slovensko) máme celkom 64 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovský Trnovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovský Trnovec

Drevenička Anička - Liptovská Mara

10

Drevenička Anička - Liptovská Mara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenička Anička - Liptovská Mara. Ubytovacie zariadenie Drevenička Anička - Liptovská Mara sa nachádza v obci Liptovský Trnovec a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie Drevenička Anička - Liptovská Mara sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bosorka Apartments Zrub Mara

9,9

Bosorka Apartments Zrub Mara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bosorka Apartments Zrub Mara. Dovolenkový dom Bosorka Apartments Zrub Mara sa nachádza v Liptovskom Trnovci a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Bosorka Apartments Zrub Mara sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 380 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bosorka Apartments Zrub Mara má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Bosorka Apartments Zrub Mara momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chata Katrina

9,9

Chata Katrina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Katrina. Chata Katrina sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v Žilinskom kraji a má záhradu. Bola postavená v roku 2012 a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Katrina sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Katrina má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Chata Katrina momentálne evidujeme 10 recenzií.

Domceky Holiday

9,8

Domceky Holiday

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domceky Holiday. Ubytovacie zariadenie Domčeky Holiday sa nachádzajú v obci Liptovský Trnovec, neďaleko Liptovského Mikuláša a 1 km od aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Domceky Holiday sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Domceky Holiday má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Domceky Holiday momentálne evidujeme 46 recenzií.

Drevenica Michael

9,7

Drevenica Michael

Ubytovanie (Chata v prírode) Drevenica Michael. Ubytovacie zariadenie Drevenica Michael sa nachádza v Liptovskom Trnovci. Ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie a kuchyňou. Ubytovanie Drevenica Michael sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica Michael má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Drevenica Michael momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartmány MarAqua

9,7

Apartmány MarAqua

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány MarAqua. Apartmány MarAqua sa nachádzajú v obci Liptovský Trnovec. K vodnému dielu Liptovská Mara sa pešo dostanete za necelých 20 minút. Ubytovanie Apartmány MarAqua sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány MarAqua má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmány MarAqua momentálne evidujeme 63 recenzií.

Drevenica Trnovec

9,6

Drevenica Trnovec

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Drevenica Trnovec. Drevenica Trnovec sa nachádza v Liptovskom Trnovci, necelých 10 minút chôdze od vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Drevenica Trnovec sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Drevenica Trnovec má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkové domy Drevenica Trnovec momentálne evidujeme 51 recenzií.

Ada Apartments

9,6

Ada Apartments

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Ada Apartments. Apartmány Ada sa nachádzajú na pokojnom mieste v Liptovskom Trnovci, 150 metrov od vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Ada Apartments sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ada Apartments má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmánnový hotel Ada Apartments momentálne evidujeme 27 recenzií.

Maralandia Trenčan

9,6

Maralandia Trenčan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Maralandia Trenčan. Ubytovanie Maralandia Trenčan sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovský Trnovec, 2,4 km od aquaparku Tatralandia a 15 km od aquaparku Bešeňová. Ubytovanie Maralandia Trenčan sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Maralandia Trenčan má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Maralandia Trenčan momentálne evidujeme 15 recenzií.

Chalupa SANBA

9,6

Chalupa SANBA

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa SANBA. Chalupa SANBA sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa SANBA sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa SANBA má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Chalupa SANBA momentálne evidujeme 7 recenzií.

Drevenica Liptovsky Trnovec 166

9,6

Drevenica Liptovsky Trnovec 166

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica Liptovsky Trnovec 166. Drevenica Liptovsky Trnovec 166 sa nachádza v Liptovskom Trnovci a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Liptovský Mikuláš je vzdialený 8 km. Ubytovanie Drevenica Liptovsky Trnovec 166 sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Drevenica Liptovsky Trnovec 166 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Drevenica Liptovsky Trnovec 166 momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartman Trnovec

9,6

Apartman Trnovec

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Trnovec. Apartmány Trnovec, obklopené zeleňou a prírodou, ponúkajú apartmány s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartman Trnovec sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartman Trnovec má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Trnovec momentálne evidujeme 20 recenzií.

Chalupa na Liptove - Chata pri Mare

9,6

Chalupa na Liptove - Chata pri Mare

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa na Liptove - Chata pri Mare. Chalupa na Liptove – Chata pri Mare sa nachádza 4 minúty pešo od pláže pri Liptovskej Mare v Liptovskom Trnovci. Ubytovanie Chalupa na Liptove - Chata pri Mare sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa na Liptove - Chata pri Mare má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chalupa na Liptove - Chata pri Mare momentálne evidujeme 20 recenzií.

Chata Moja

9,6

Chata Moja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Moja. Chata Moja sa nachádza v obci Liptovský Trnovec. Ponúka vstup na terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Moja sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Moja má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chata Moja momentálne evidujeme 33 recenzií.

Aquatherm Cottages Slovakia Liptov

9,5

Aquatherm Cottages Slovakia Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový park) Aquatherm Cottages Slovakia Liptov. Chaty Aquaterm sa nachádzajú 250 metrov od vodnej nádrže Liptovská Mara a 1 km od termálneho aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Aquatherm Cottages Slovakia Liptov sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Aquatherm Cottages Slovakia Liptov má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový park Aquatherm Cottages Slovakia Liptov momentálne evidujeme 19 recenzií.

Privat AVE

9,5

Privat AVE

Ubytovanie (Vila) Privat AVE. Privát Ave s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v Žilinskom kraji, 8 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Privat AVE sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat AVE má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vila Privat AVE momentálne evidujeme 50 recenzií.

Apartman pod lipami

9,5

Apartman pod lipami

Ubytovanie (Apartmán) Apartman pod lipami. Apartmán pod lipami sa nachádza v Liptovskom Trnovci v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartman pod lipami sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány AQUAVILLA

9,4

Apartmány AQUAVILLA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány AQUAVILLA. Apartmány Aquavilla sa nachádzajú v pokojnej časti obce Liptovský Trnovec, 10 minút chôdze od vodnej nádrže Liptovská Mara a len 2 km od akvaparku... Ubytovanie Apartmány AQUAVILLA sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány AQUAVILLA má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány AQUAVILLA momentálne evidujeme 69 recenzií.

Chata Liptov 1

9,4

Chata Liptov 1

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Liptov 1. Chata Liptov 1 sa nachádza v Liptovskom Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu, saunu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Chata Liptov 1 sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Liptov 1 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkové domy Chata Liptov 1 momentálne evidujeme 52 recenzií.

Chata č.118 priamo v Tatralandii

9,3

Chata č.118 priamo v Tatralandii

Ubytovanie (Vila) Chata č.118 priamo v Tatralandii. Chata č.118 priamo v Tatralandii ponúka ubytovanie s terasou v obci Liptovský Trnovec. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a kompletne vybavená kuchynka. Ubytovanie Chata č.118 priamo v Tatralandii sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata č.118 priamo v Tatralandii má celkové hodnotenie 9,3. Pre Vila Chata č.118 priamo v Tatralandii momentálne evidujeme 39 recenzií.

Trnovec Apartman

9,3

Trnovec Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Trnovec Apartman. Ubytovacie zariadenie Trnovec Apartman sa nachádza 500 metrov od brehu Liptovskej Mary a ponúka výhľad na Vysoké Tatry. Ubytovanie Trnovec Apartman sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Trnovec Apartman má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Trnovec Apartman momentálne evidujeme 61 recenzií.

Chalúpka Emily

9,3

Chalúpka Emily

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalúpka Emily. Chalúpka Emily so záhradou sa nachádza v Liptovskom Trnovci v Žilinskom kraji. Z chaty vás poteší výhľad na rieku a do záhrady. Ubytovanie Chalúpka Emily sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalúpka Emily má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Chalúpka Emily momentálne evidujeme 5 recenzií.

Štúdio Liptovský Trnovec

9,2

Štúdio Liptovský Trnovec

Ubytovanie (Privát) Štúdio Liptovský Trnovec. Štúdio Liptovský Trnovec sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, 7 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Štúdio Liptovský Trnovec sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Štúdio Liptovský Trnovec má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Štúdio Liptovský Trnovec momentálne evidujeme 58 recenzií.

Penzion Mara

9,2

Penzion Mara

Ubytovanie (Penzión) Penzion Mara. Penzión Mara sa nachádza len 4 minúty chôdze od priehrady Liptovská Mara. Všetky izby majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou... Ubytovanie Penzion Mara sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Mara má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Mara momentálne evidujeme 221 recenzií.

Privat 66

9,2

Privat 66

Ubytovanie (Privát) Privat 66. Privát 66 sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, 10 minút chôdze od priehrady Liptovská Mara. Ubytovanie Privat 66 sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat 66 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Privat 66 momentálne evidujeme 75 recenzií.

Chata Liptovská Mara

9,2

Chata Liptovská Mara

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Liptovská Mara. Chata Liptovská Mara sa nachádza na pláži v obci Liptovský Trnovec a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Liptovská Mara sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Liptovská Mara má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Chata Liptovská Mara momentálne evidujeme 37 recenzií.

Apartmán Beri

9,1

Apartmán Beri

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Beri. Apartmán Beri sa nachádza v obci Liptovský Trnovec a spolu s ubytovaním vám ponúka vonkajší bazén, detské ihrisko a terasu s grilom. Ubytovanie Apartmán Beri sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liptovský Trnovec 178

9

Liptovský Trnovec 178

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Liptovský Trnovec 178. Ubytovacie zariadenie Liptovský Trnovec 178 sa nachádza v Liptovskom Trnovci a ponúka výhľad do záhrady a ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Liptovský Trnovec 178 sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Liptovský Trnovec 178 má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkový dom Liptovský Trnovec 178 momentálne evidujeme 13 recenzií.

Rekreačné chalupy

8,9

Rekreačné chalupy

Ubytovanie (Dovolenkový park) Rekreačné chalupy. Ubytovacie zariadenie Rekreačné chalupy sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, len 800 metrov od brehu vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Rekreačné chalupy sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Rekreačné chalupy má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový park Rekreačné chalupy momentálne evidujeme 12 recenzií.

Privát u Raka

8,9

Privát u Raka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privát u Raka. Privát U Raka sa nachádza na pokojnom mieste v Liptovskom Trnovci. Ubytovanie Privát u Raka sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát u Raka má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Privát u Raka momentálne evidujeme 71 recenzií.

Privat Mima

8,8

Privat Mima

Ubytovanie (Privát) Privat Mima. Privát Mima sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, len 100 metrov od verejnej pláže pri vodnej nádrži Liptovská Mara. Ubytovanie Privat Mima sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Mima má celkové hodnotenie 8,8. Pre Privát Privat Mima momentálne evidujeme 7 recenzií.

Gazdovsky dvor "U Tlaciarov"

8,8

Gazdovsky dvor "U Tlaciarov"

Ubytovanie (Vidiecky dom) Gazdovsky dvor "U Tlaciarov". Ubytovacie zariadenie Gazdovský dvor "U Tlačiarov" sa nachádza pri malom jazierku v pokojnej časti dediny Liptovský Trnovec. Ubytovanie Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" má celkové hodnotenie 8,8. Pre Vidiecky dom Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" momentálne evidujeme 93 recenzií.

Chata 116 a Apt. 334 Tatralandia

8,8

Chata 116 a Apt. 334 Tatralandia

Ubytovanie (Dovolenkový park) Chata 116 a Apt. 334 Tatralandia. Tento rezort sa nachádza priamo v dedinke Tatralandia Holliday Village a ponúka ubytovanie v chate alebo apartmáne s nepretržite otvorenou recepciou a... Ubytovanie Chata 116 a Apt. 334 Tatralandia sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata 116 a Apt. 334 Tatralandia má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový park Chata 116 a Apt. 334 Tatralandia momentálne evidujeme 34 recenzií.

Chaty Panoráma

8,7

Chaty Panoráma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chaty Panoráma. Ubytovacie zariadenie Chaty Panoráma ponúka kompletne vybavené chaty s vlastnou záhradou s grilom vedľa Liptovskej Mary na okraji Liptovského Trnovca. Ubytovanie Chaty Panoráma sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chaty Panoráma má celkové hodnotenie 8,7. Pre Dovolenkový dom Chaty Panoráma momentálne evidujeme 21 recenzií.

Apartmánová Chalupa

8,7

Apartmánová Chalupa

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmánová Chalupa. Ubytovacie zariadenie Apartmánová Chalupa sa nachádza v Liptovskom Trnovci, 800 metrov od priehrady Liptovská Mara. Ubytovanie Apartmánová Chalupa sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmánová Chalupa má celkové hodnotenie 8,7. Pre Vidiecky dom Apartmánová Chalupa momentálne evidujeme 10 recenzií.

Holiday Cottage Tatralandia

8,3

Holiday Cottage Tatralandia

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Cottage Tatralandia. Ubytovanie Holiday Cottage Tatralandia sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, v blízkosti Aquaparku Tatralandia a 11 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Holiday Cottage Tatralandia sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday Cottage Tatralandia má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmán Holiday Cottage Tatralandia momentálne evidujeme 17 recenzií.

Mara Camping Mobile Homes

8

Mara Camping Mobile Homes

Ubytovanie (Kemping) Mara Camping Mobile Homes. Ubytovacie zariadenie Mara Camping Mobile Homes sa nachádza v Liptovskom Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláša a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie... Ubytovanie Mara Camping Mobile Homes sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mara Camping Mobile Homes má celkové hodnotenie 8. Pre Kemping Mara Camping Mobile Homes momentálne evidujeme 8 recenzií.

Mara Camping Cottages

7,3

Mara Camping Cottages

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mara Camping Cottages. Ubytovacie zariadenie Mara Camping Cottages sa nachádza v Liptovskom Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Mara Camping Cottages sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mara Camping Cottages má celkové hodnotenie 7,3. Pre Dovolenkové domy Mara Camping Cottages momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chalupa u dedu a babky

7,2

Chalupa u dedu a babky

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa u dedu a babky. Chalupa u dedu a babky sa nachádza v Liptovskom Trnovci, len 4 km od mesta Liptovský Mikuláš a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou... Ubytovanie Chalupa u dedu a babky sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa u dedu a babky má celkové hodnotenie 7,2. Pre Apartmány Chalupa u dedu a babky momentálne evidujeme 6 recenzií.

chatka Clasic

6,8

chatka Clasic

Ubytovanie (Chata v prírode) chatka Clasic. Chatka Clasic sa nachádza v Liptovskom Trnovci, 8 km od Liptovského Mikuláša a ponúka gril i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie chatka Clasic sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie chatka Clasic má celkové hodnotenie 6,8. Pre Chata v prírode chatka Clasic momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartment Albi Lakeview

Apartment Albi Lakeview

Ubytovanie (Privát) Apartment Albi Lakeview. Located in Liptovský Trnovec, 7 km from Liptovský Mikuláš, Apartment Albi Lakeview provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Albi Lakeview sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Apartment Albi Lakeview nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Rekreačný zrubový dom

Rekreačný zrubový dom

Ubytovanie (Horská chata) Rekreačný zrubový dom. Rekreačný zrubový dom sa nachádza v Liptovskom Trnovci v Žilinskom kraji a ponúka hosťom ubytovanie s balkónom a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Rekreačný zrubový dom sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horská chata Rekreačný zrubový dom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Domček Dávid

Domček Dávid

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček Dávid. Located in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Domček Dávid has a balcony. Ubytovanie Domček Dávid sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Domček Dávid nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec. Set in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Villa Korálka

Villa Korálka

Ubytovanie (Privát) Villa Korálka. Ubytovacie zariadenie Villa Korálka sa nachádza v obci Liptovský Trnovec, 8 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Korálka sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Chiara Liptov

Chata Chiara Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Chiara Liptov. Chata Chiara Liptov sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad na jazero. Chata je vzdialená 7 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Chata Chiara Liptov sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Kriváň

Apartmán Kriváň

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kriváň. Boasting free bikes, a garden, and a bar, Apartmán Kriváň offers accommodation in Liptovský Trnovec with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartmán Kriváň sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Kriváň nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec. Situated in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec. Situated in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec. Offering free WiFi and lake views, Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec is an accommodation set in Liptovský Trnovec. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec. Situated in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Liptovský Trnovec

Mesto Liptovský Trnovec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 64 hotelov a ubytovanie v meste Liptovský Trnovec.