Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tatranská Lomnica

V meste Tatranská Lomnica (Slovensko) máme celkom 258 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tatranská Lomnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tatranská Lomnica

Apartman Kristof

10

Apartman Kristof

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kristof. Apartmán Kristof sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 3,2 km od jej centra a 2,7 km od lyžiarskeho strediska Jamy. Ubytovanie Apartman Kristof sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Kristof má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartman Kristof momentálne evidujeme 21 recenzií.

Apartmán Lomnička

9,9

Apartmán Lomnička

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lomnička. Apartmán Lomnička ponúka ubytovanie v Tatranskej Lomnici, 2,7 km od Jám. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať terasu. Ubytovanie Apartmán Lomnička sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Lomnička má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Lomnička momentálne evidujeme 36 recenzií.

Apartmán FRANZ

9,9

Apartmán FRANZ

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán FRANZ. Apartmán FRANZ sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 3,1 km od lyžiarskeho vleku Tatranská Lomnica. Má balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán FRANZ sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán FRANZ má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán FRANZ momentálne evidujeme 24 recenzií.

Apartment 202

9,9

Apartment 202

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 202. Apartmán 202 ponúka ubytovanie vo Vysokých Tatrách, 5 km od Lomnického štítu a 17 km od Gerlachovského štítu. Starý Smokovec-Hrebienok je vzdialený 7 km. Ubytovanie Apartment 202 sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment 202 má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment 202 momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartman Lio

9,9

Apartman Lio

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lio. Apartmán Lio sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 1,7 km od lyžiarskeho vleku Tatranská Lomnica. Ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Lio sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Lio má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartman Lio momentálne evidujeme 21 recenzií.

Apartments Olla

9,8

Apartments Olla

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Olla. Ubytovanie Apartments Olla sa nachádza v Tatranskej Lomnici, necelý 1,3 km od lyžiarskeho strediska Jamy a 1,7 km od lyžiarskeho vleku Tatranská Lomnica. Ubytovanie Apartments Olla sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartments Olla má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartments Olla momentálne evidujeme 34 recenzií.

Chata Lenka

9,8

Chata Lenka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Lenka. Chata Lenka je obklopená Vysokými Tatrami a nachádza sa vo Veľkej Lomnici. Ubytovanie Chata Lenka sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Lenka má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata Chata Lenka momentálne evidujeme 33 recenzií.

Villa Buky

9,8

Villa Buky

Ubytovanie (Privát) Villa Buky. Privát Villa Buky sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 1,5 km od lyžiarskeho strediska Jamy. Ubytovanie Villa Buky sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Buky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Villa Buky momentálne evidujeme 95 recenzií.

Holiday apartment High Tatras

9,8

Holiday apartment High Tatras

Ubytovanie (Apartmán) Holiday apartment High Tatras. Tento apartmán s terasou sa nachádza v Tatranskej Lomnici. 24 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Holiday apartment High Tatras sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Tatra

9,8

Apartment Tatra

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tatra. Apartment Tatra sa nachádza v Tatranskej Lomnici, ponúka balkón, výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Tatra sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Tatra má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Tatra momentálne evidujeme 45 recenzií.

Villa Meribel

9,8

Villa Meribel

Ubytovanie (Vily) Villa Meribel. Vila Meribel sa nachádza v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica uprostred Národného parku Vysoké Tatry a ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním a... Ubytovanie Villa Meribel sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Meribel má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vily Villa Meribel momentálne evidujeme 155 recenzií.

Apartmany Belianky

9,7

Apartmany Belianky

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmany Belianky. Apartmány Belianky sa nachádzajú v centre Vysokých Tatier 800 metrov od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Apartmány majú balkóny. Ubytovanie Apartmany Belianky sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmany Belianky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmánnový hotel Apartmany Belianky momentálne evidujeme 312 recenzií.

Stará Morava - Apartmán Zuzka

9,7

Stará Morava - Apartmán Zuzka

Ubytovanie (Apartmán) Stará Morava - Apartmán Zuzka. Stará Morava - Apartmán Zuzka v Tatranskej Lomnici ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 1,9 km od lyžiarskeho vleku Tatranská Lomnica. Ubytovanie Stará Morava - Apartmán Zuzka sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Stará Morava - Apartmán Zuzka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Stará Morava - Apartmán Zuzka momentálne evidujeme 90 recenzií.

Vila Valéria

9,7

Vila Valéria

Ubytovanie (Chata v prírode) Vila Valéria. Vila Valéria ponúka ubytovanie na 1. poschodí, má záhradu a naskytá sa z nej výhľad na hory. Ubytovanie Vila Valéria sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Valéria má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Vila Valéria momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartment Luna

9,7

Apartment Luna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luna. Apartmán Luna sa nachádza v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica, len 50 metrov od najbližšej lanovky, ktorá premáva na Lomnický štít a Skalnaté pleso. Ubytovanie Apartment Luna sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Luna má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Luna momentálne evidujeme 82 recenzií.

Vila Beba

9,7

Vila Beba

Ubytovanie (Apartmán) Vila Beba. Vila Beba sa nachádza v centre Tatranskej Lomnice vo Vysokých Tatrách, len pár krokov od lyžiarskych stredísk a turistických chodníkov. Ubytovanie Vila Beba sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Beba má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Vila Beba momentálne evidujeme 77 recenzií.

Wili Tatry Apartments

9,6

Wili Tatry Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Wili Tatry Apartments. Apartmány Wili Tatry sa nachádzajú v Tatranskej Lomnici a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Ubytovanie Wili Tatry Apartments sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Wili Tatry Apartments má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Wili Tatry Apartments momentálne evidujeme 357 recenzií.

AC Apartmány Lomnica

9,6

AC Apartmány Lomnica

Ubytovanie (Apartmány) AC Apartmány Lomnica. AC Apartmány Lomnica sa nachádzajú priamo v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica v Tatranskom národnom parku, len 100 metrov od lyžiarskych vlekov. Ubytovanie AC Apartmány Lomnica sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Lomnica

9,6

Hotel Lomnica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lomnica. Hotel Lomnica sa nachádza v centre Tatranskej Lomnice, uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Naskytá sa odtiaľ panoramatický výhľad na Lomnický štít. Ubytovanie Hotel Lomnica sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Lomnica má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Hotel Lomnica momentálne evidujeme 550 recenzií.

Chaty Rozprávkovo

9,6

Chaty Rozprávkovo

Ubytovanie (Horské chaty) Chaty Rozprávkovo. Chaty Rozprávkovo sa nachádzajú v pokojnej lokalite Tatranskej Lomnice v Tatranskom národnom parku, len 400 metrov od železničnej stanice. Ubytovanie Chaty Rozprávkovo sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chaty Rozprávkovo má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horské chaty Chaty Rozprávkovo momentálne evidujeme 49 recenzií.

Apartment Primulka

9,6

Apartment Primulka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Primulka. Apartmán Primulka sa nachádza v Tatranskej Lomnici a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Primulka sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Primulka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartment Primulka momentálne evidujeme 25 recenzií.

Stará Morava - Apartmán Helenka

9,6

Stará Morava - Apartmán Helenka

Ubytovanie (Apartmán) Stará Morava - Apartmán Helenka. Ubytovacie zariadenie Stará Morava – Apartmán Helenka sa nachádza uprostred Tatranského národného parku (časť Vysoké Tatry) v lyžiarskom areáli Tatranská... Ubytovanie Stará Morava - Apartmán Helenka sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Stará Morava - Apartmán Helenka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Stará Morava - Apartmán Helenka momentálne evidujeme 97 recenzií.

Tatranka a Horalka

9,6

Tatranka a Horalka

Ubytovanie (Apartmány) Tatranka a Horalka. Ubytovanie Tatranka a Horalka s výhľadom na okolité hory a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 1,5 km od rekreačného areálu Jamy a 1,9 km od... Ubytovanie Tatranka a Horalka sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Tatranka a Horalka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Tatranka a Horalka momentálne evidujeme 127 recenzií.

Apartmán Marta

9,5

Apartmán Marta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Marta. Apartmán Marta sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 1,5 km od lyžiarskeho strediska Jamy a 1,9 km od lyžiarskeho vleku Tatranská Lomnica. Ubytovanie Apartmán Marta sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Marta má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Marta momentálne evidujeme 26 recenzií.

Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica

9,5

Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica. Apartmán Skalnička je obklopený národným parkom Vysoké Tatry a umiestnený v novovybudovanom apartmánovom dome v centre Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Skalnička - Tatranská Lomnica momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartment Vanessa

9,5

Apartment Vanessa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vanessa. Apartmán Vanessa, obklopený Národným parkom Vysoké Tatry a nachádzajúci sa v centre lyžiarskeho areálu Tatranská Lomnica, len pár krokov od najbližších... Ubytovanie Apartment Vanessa sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Vanessa má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment Vanessa momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartments Marilyn

9,5

Apartments Marilyn

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Marilyn. Apartmány Marilyn sa nachádzajú v centre lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica, iba 100 metrov od lyžiarskeho vleku do Lomnického sedla. Ubytovanie Apartments Marilyn sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartments Marilyn má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartments Marilyn momentálne evidujeme 57 recenzií.

Apartmán Tatranská Lomnica

9,4

Apartmán Tatranská Lomnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tatranská Lomnica. Apartmán Tatranská Lomnica sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 1,7 km od lyžiarskeho strediska Jamy. Ubytovanie Apartmán Tatranská Lomnica sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Tatranská Lomnica má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Tatranská Lomnica momentálne evidujeme 41 recenzií.

Chalets CEDER

9,4

Chalets CEDER

Ubytovanie (Rezort) Chalets CEDER. Chalets CEDER sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 300 metrov od Tatranskej Lomnice a 400 metrov od Jamy. Ubytovanie Chalets CEDER sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chalets CEDER má celkové hodnotenie 9,4. Pre Rezort Chalets CEDER momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmany Moravienka

9,4

Apartmany Moravienka

Ubytovanie (Penzión) Apartmany Moravienka. Apartmány Moravienka sa nachádzajú v Tatranskej Lomnici, 5 km od Lomnického štítu a 5 minút chôdze od stanice lanovky a ponúkajú ubytovanie v rôznych... Ubytovanie Apartmany Moravienka sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmany Moravienka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Apartmany Moravienka momentálne evidujeme 215 recenzií.

Matrix

9,4

Matrix

Ubytovanie (Apartmány) Matrix. Ubytovacie zariadenie Matrix, nachádzajúce uprostred národného parku Vysoké Tatry v lyžiarskom areáli Tatranská Lomnica, ponúka ubytovanie s vlastným... Ubytovanie Matrix sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Matrix má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Matrix momentálne evidujeme 111 recenzií.

Apartmán Jurko - Stará Morava

9,4

Apartmán Jurko - Stará Morava

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Jurko - Stará Morava. Apartmán Jurko - Stará Morava sa nachádza v Tatranskej Lomnici, len 1,9 km od lyžiarskeho vleku Tatranská Lomnica a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do... Ubytovanie Apartmán Jurko - Stará Morava sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Jurko - Stará Morava má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Jurko - Stará Morava momentálne evidujeme 41 recenzií.

APLEND Villa Beatrice

9,4

APLEND Villa Beatrice

Ubytovanie (Apartmány) APLEND Villa Beatrice. APLEND Villa Beatrice sa nachádza 500 metrov od železničnej stanice Tatranská Lomnica, lanovky a lyžiarskych vlekov. Ubytovanie APLEND Villa Beatrice sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie APLEND Villa Beatrice má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány APLEND Villa Beatrice momentálne evidujeme 323 recenzií.

iziHorec Apartmánový dom Horec

9,4

iziHorec Apartmánový dom Horec

Ubytovanie iziHorec Apartmánový dom Horec. Featuring a sauna, iziHorec Apartmánový dom Horec is located in Vysoke Tatry - Tatranska Lomnica.. Ubytovanie iziHorec Apartmánový dom Horec sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Boutique Apartment in Kukucka Residences

9,3

Boutique Apartment in Kukucka Residences

Ubytovanie (Apartmán) Boutique Apartment in Kukucka Residences. Ubytovacie zariadenie Boutique Apartment in Kukucka Residences sa nachádza v Tatranskej Lomnici a ponúka reštauráciu, bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad... Ubytovanie Boutique Apartment in Kukucka Residences sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Polarka

9,3

Apartman Polarka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Polarka. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním sa nachádza v Tatranskej Lomnici, iba 150 metrov od dôležitých zariadení vrátane reštaurácie, obchodov, autobusovej... Ubytovanie Apartman Polarka sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Polarka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartman Polarka momentálne evidujeme 43 recenzií.

Apartman May Tatranska Lomnica

9,3

Apartman May Tatranska Lomnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman May Tatranska Lomnica. Apartmán May Tatranská Lomnica sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 2,2 km od lyžiarskeho vleku Tatranská Lomnica. Ponúka bezplatné Wi-Fi a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Apartman May Tatranska Lomnica sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman May Tatranska Lomnica má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartman May Tatranska Lomnica momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartmán 108

9,3

Apartmán 108

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 108. Apartmán 108 ponúka ubytovanie v Tatranskej Lomnici, len 1,7 km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Ubytovanie Apartmán 108 sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán 108 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán 108 momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartment Matilda

9,3

Apartment Matilda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matilda. Apartmán Matilda obkolesený Tatranským národným parkom sa nachádza v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica. Ubytovanie Apartment Matilda sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Matilda má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartment Matilda momentálne evidujeme 35 recenzií.

Vila Kamah

9,3

Vila Kamah

Ubytovanie (Penzión) Vila Kamah. Vila Kamah sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 2 km od lyžiarskeho strediska Jamy. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Kamah sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Kamah má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Vila Kamah momentálne evidujeme 54 recenzií.

Penzión Vila Park

9,3

Penzión Vila Park

Ubytovanie (Penzión) Penzión Vila Park. Penzión sa nachádza v Tatranskej Lomnici, vo východnej časti Vysokých Tatier. Vo všetkých priestranných izbách je k dispozícii kúpeľňa. Ubytovanie Penzión Vila Park sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Vila Park má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Vila Park momentálne evidujeme 293 recenzií.

Ubytovanie v meste Tatranská Lomnica

Mesto Tatranská Lomnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 258 hotelov a ubytovanie v meste Tatranská Lomnica.