Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mýto pod Ďumbierom

V meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko) máme celkom 22 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mýto pod Ďumbierom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mýto pod Ďumbierom

Superb Mýto Apartment

10

Superb Mýto Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Superb Mýto Apartment. Superb Mýto Apartment is situated in Mýto pod Ďumbierom and offers free bikes. Ubytovanie Superb Mýto Apartment sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Líštička

10

Apartmán Líštička

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Líštička. Apartmán Líštička is located in Mýto pod Ďumbierom. This apartment provides free private parking, a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Líštička sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Artur Apartment Myto

10

Artur Apartment Myto

Ubytovanie (Apartmány) Artur Apartment Myto. Set in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, Artur Apartment Myto has a balcony and river views. Ubytovanie Artur Apartment Myto sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zrub Vivien

10

Zrub Vivien

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Vivien. Ubytovacie zariadenie Zrub Vivien sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom v Banskobystrickom kraji a má balkón. Ubytovanie Zrub Vivien sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Linda

10

Chata Linda

Ubytovanie (Apartmán) Chata Linda. Chata Linda sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Linda sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Linda má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Chata Linda momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmány Matzo

9,9

Apartmány Matzo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Matzo. Apartmány Matzo sa nachádzajú v obci Mýto pod Ďumbierom v Banskobystrickom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie Apartmány Matzo sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Mýto apartments

9,8

Mýto apartments

Ubytovanie (Apartmán) Mýto apartments. Ubytovacie zariadenie Mýto apartments nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie Mýto apartments sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Holiday home Skalka

9,8

Holiday home Skalka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Holiday home Skalka. Dovolenkový dom Skalka sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Holiday home Skalka sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Holiday home Skalka má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vidiecky dom Holiday home Skalka momentálne evidujeme 8 recenzií.

Villa Ďumbierka

9,8

Villa Ďumbierka

Ubytovanie (Penzión) Villa Ďumbierka. Vila Ďumbierka sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom a ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Ďumbierka sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Villa Ďumbierka má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Villa Ďumbierka momentálne evidujeme 63 recenzií.

Apartment Ďumbier

9,7

Apartment Ďumbier

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ďumbier. Ubytovacie zariadenie Apartment Ďumbier sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie Apartment Ďumbier sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zrub Chopok

9,7

Zrub Chopok

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrub Chopok. Zrub Chopok sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom, ponúka výhľad na obec a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Zrub Chopok sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Zrub Chopok má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Zrub Chopok momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartmán Mýto

9,7

Apartmán Mýto

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Mýto. Apartmán Mýto sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Počas pobytu v apartmáne môžu hostia využívať bezplatné súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Mýto sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán SALD Mýto

9,7

Apartmán SALD Mýto

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SALD Mýto. Apartmán SALD Mýto is set in Mýto pod Ďumbierom. This apartment offers free private parking, a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytovanie Apartmán SALD Mýto sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Chopok

9,7

Apartmán Chopok

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok. Apartmán Chopok sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Chopok sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Mýto

9,6

Chata Mýto

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Mýto. Chata Mýto ponúka ubytovanie v Mýte pod Ďumbierom, 1,5 km od centra Mýta pod Ďumbierom. Ubytovanie Chata Mýto sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Mýto má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chata Mýto momentálne evidujeme 29 recenzií.

Ubytovanie Ahoj v prírode

9,5

Ubytovanie Ahoj v prírode

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Ahoj v prírode. Ubytovanie Ahoj v prírode sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka príslušenstvo na grilovanie a záhradu. K vybaveniu patrí terasa a spoločný... Ubytovanie Ubytovanie Ahoj v prírode sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Ubytovanie Ahoj v prírode má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Ubytovanie Ahoj v prírode momentálne evidujeme 29 recenzií.

Mýto Apartments Bergmax

9,5

Mýto Apartments Bergmax

Ubytovanie (Apartmány) Mýto Apartments Bergmax. Ubytovacie zariadenie Mýto Apartments Bergmax sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom 26 km od Liptovského Mikuláša a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mýto Apartments Bergmax sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa U Janov

9,5

Chalupa U Janov

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa U Janov. Chalupa U Janov sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a do najbližšieho lyžiarskeho strediska sa dostanete za 700 metrov. Ubytovanie Chalupa U Janov sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chalupa U Janov má celkové hodnotenie 9,5. Pre Horská chata Chalupa U Janov momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apártmán v Mýte pod Ďumbierom

9,5

Apártmán v Mýte pod Ďumbierom

Ubytovanie (Apartmán) Apártmán v Mýte pod Ďumbierom. Apartmán v Mýte pod Ďumbierom sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie ponúka reštauráciu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apártmán v Mýte pod Ďumbierom sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Mýto pod Ďumbierom

9,5

Apartmány Mýto pod Ďumbierom

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Mýto pod Ďumbierom. Apartmány Mýto pod Ďumbierom sa nachádzajú v Mýte pod Ďumbierom v Banskobystrickom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartmány Mýto pod Ďumbierom sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Piri

9,3

Apartmán Piri

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Piri. Apartmán Piri sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie je vzdialené 45 km od Štrbského Plesa. Ponúka obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartmán Piri sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Adika

9,3

Penzión Adika

Ubytovanie (Penzión) Penzión Adika. Penzión Adika ponúka vírivku, saunu, fitness centrum vybavené strojmi značky Technogym a letnú terasu s panoramatickým výhľadom na okolité vrchy. Ubytovanie Penzión Adika sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión Adika má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Adika momentálne evidujeme 176 recenzií.

Apartman Kika

9,2

Apartman Kika

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kika. Ubytovacie zariadenie Apartman Kika sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie Apartman Kika sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion V Strani

9,2

Penzion V Strani

Ubytovanie (Penzión) Penzion V Strani. Penzión v Stráni sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Mýto pod Ďumbierom a jeho súčasťou je reštaurácia a záhrada s... Ubytovanie Penzion V Strani sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion V Strani má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion V Strani momentálne evidujeme 108 recenzií.

Ďumbier Apartments

9,1

Ďumbier Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Ďumbier Apartments. Toto ubytovanie sa nachádza sa iba 800 metrov od lyžiarskej lanovky Srdiečko - Kosodrevina. Má terasu a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ďumbier Apartments sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Ďumbier Apartments má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Ďumbier Apartments momentálne evidujeme 29 recenzií.

Mýto apartmán Poľana

9

Mýto apartmán Poľana

Ubytovanie (Apartmán) Mýto apartmán Poľana. Ubytovanie Mýto apartmán Poľana sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie Mýto apartmán Poľana sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman RODINNA POHODA

8,9

Apartman RODINNA POHODA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman RODINNA POHODA. Apartmán RODINNÁ POHODA sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. V tomto apartmáne môžete bezplatne využívať súkromné parkovisko aj Wi-Fi. Ubytovanie Apartman RODINNA POHODA sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

MytoApartments

8,9

MytoApartments

Ubytovanie (Apartmán) MytoApartments. Ubytovacie zariadenie MytoApartments sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka terasu. Ubytovanie MytoApartments sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Encián

8,8

Penzión Encián

Ubytovanie (Penzión) Penzión Encián. Vidiecky penzión Encián sa nachádza na okraji dediny Mýto pod Ďumbierom v Národnom parku Nízke Tatry, 5 km od lyžiarskych stredísk Mýto a Tále. Ubytovanie Penzión Encián sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión Encián má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Encián momentálne evidujeme 75 recenzií.

Apartman Stella

8,7

Apartman Stella

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Stella. Apartmán Stella sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie je vzdialené 26 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Apartman Stella sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Mansarda

8,6

Mansarda

Ubytovanie (Privát) Mansarda. Located in Mýto pod Ďumbierom, Mansarda provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Mansarda sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Family Apartments Myto pod Dumbierom

8,5

Family Apartments Myto pod Dumbierom

Ubytovanie (Apartmány) Family Apartments Myto pod Dumbierom. Apartmány Family Mýto pod Ďumbierom s výhľadom do záhrady sa nachádzajú v Mýte pod Ďumbierom a ponúkajú bazén, záhradu, spoločenskú miestnosť a bezplatné... Ubytovanie Family Apartments Myto pod Dumbierom sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Family Apartments Myto pod Dumbierom má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmány Family Apartments Myto pod Dumbierom momentálne evidujeme 11 recenzií.

U včelárov

8,3

U včelárov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U včelárov. Ubytovacie zariadenie U včelárov sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka terasu. Ubytovanie U včelárov sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Fleurs de Mýto

Fleurs de Mýto

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fleurs de Mýto. Ubytovacie zariadenie Fleurs de Mýto so záhradou sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie Fleurs de Mýto sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

privat Hrubí

privat Hrubí

Ubytovanie (Dovolenkový dom) privat Hrubí. Privat Hrubí is located in Mýto pod Ďumbierom. Providing free WiFi, the property also has a garden. The holiday home offers a terrace. Ubytovanie privat Hrubí sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata v záhrade

Chata v záhrade

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata v záhrade. Set in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, Chata v záhrade features a terrace and garden views. Ubytovanie Chata v záhrade sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Anna

Apartmán Anna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Anna. Apartmán Anna is located in Mýto pod Ďumbierom. The property is 26 km from Liptovský Mikuláš, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Apartmán Anna sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata pod Stupkou

Chata pod Stupkou

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata pod Stupkou. Chata pod Stupkou is set in Mýto pod Ďumbierom and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Chata pod Stupkou sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa u Janov

Chalupa u Janov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Janov. Chalupa u Janov is situated in Mýto pod Ďumbierom. The accommodation is 26 km from Liptovský Mikuláš, and guests benefit from private parking available on... Ubytovanie Chalupa u Janov sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Mlynná

Chata Mlynná

Ubytovanie (Horská chata) Chata Mlynná. Chata Mlynná sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Chata Mlynná sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Provence

Chata Provence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Provence. Chata Provence sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Chata Provence sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Tri chalúpky na Mýte

Tri chalúpky na Mýte

Ubytovanie (Apartmány) Tri chalúpky na Mýte. Providing mountain views, Tri chalúpky na Mýte in Mýto pod Ďumbierom provides accommodation, a bar, a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Tri chalúpky na Mýte sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán JUH

Apartmán JUH

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán JUH. Set in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, Apartmán JUH features a balcony and garden views. Ubytovanie Apartmán JUH sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

a4a Apartmán Mýto

a4a Apartmán Mýto

Ubytovanie (Apartmán) a4a Apartmán Mýto. A4a Apartmán Mýto is located in Mýto pod Ďumbierom. This apartment provides free private parking and a 24-hour front desk. Ubytovanie a4a Apartmán Mýto sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zrub Laura

Zrub Laura

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Laura. Ubytiovacie zariadenie Zrub Laura sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka terasu. Ubytovanie sa nachádza 40 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Zrub Laura sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Mlynná

Chata Mlynná

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Mlynná. Set in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, Chata Mlynná features a garden. Ubytovanie Chata Mlynná sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM

CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM

Ubytovanie (Horské chaty) CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM. CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM has city views, free WiFi and free private parking, situated in Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Elli

Apartmány Elli

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmány Elli. Set in Mýto pod Ďumbierom, Apartmány Elli provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Elli sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Mýto pod Ďumbierom

Mesto Mýto pod Ďumbierom sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a ubytovanie v meste Mýto pod Ďumbierom.