Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mýto pod Ďumbierom

V meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko) máme celkom 22 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mýto pod Ďumbierom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mýto pod Ďumbierom

Chata Linda

10

Chata Linda

Ubytovanie (Apartmán) Chata Linda. Chata Linda sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Linda sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Linda má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Chata Linda momentálne evidujeme 7 recenzií.

Holiday home Skalka

9,8

Holiday home Skalka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Holiday home Skalka. Dovolenkový dom Skalka sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Holiday home Skalka sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 279 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday home Skalka má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vidiecky dom Holiday home Skalka momentálne evidujeme 8 recenzií.

Villa Ďumbierka

9,8

Villa Ďumbierka

Ubytovanie (Penzión) Villa Ďumbierka. Vila Ďumbierka sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom a ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Ďumbierka sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Ďumbierka má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Villa Ďumbierka momentálne evidujeme 63 recenzií.

Zrub Chopok

9,7

Zrub Chopok

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrub Chopok. Zrub Chopok sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom, ponúka výhľad na obec a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Zrub Chopok sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zrub Chopok má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Zrub Chopok momentálne evidujeme 16 recenzií.

Chata Mýto

9,6

Chata Mýto

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Mýto. Chata Mýto ponúka ubytovanie v Mýte pod Ďumbierom, 1,5 km od centra Mýta pod Ďumbierom. Ubytovanie Chata Mýto sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Mýto má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chata Mýto momentálne evidujeme 29 recenzií.

Ubytovanie Ahoj v prírode

9,5

Ubytovanie Ahoj v prírode

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Ahoj v prírode. Ubytovanie Ahoj v prírode sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka príslušenstvo na grilovanie a záhradu. K vybaveniu patrí terasa a spoločný... Ubytovanie Ubytovanie Ahoj v prírode sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Ahoj v prírode má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Ubytovanie Ahoj v prírode momentálne evidujeme 29 recenzií.

Chalupa U Janov

9,5

Chalupa U Janov

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa U Janov. Chalupa U Janov sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a do najbližšieho lyžiarskeho strediska sa dostanete za 700 metrov. Ubytovanie Chalupa U Janov sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa U Janov má celkové hodnotenie 9,5. Pre Horská chata Chalupa U Janov momentálne evidujeme 15 recenzií.

Penzión Adika

9,3

Penzión Adika

Ubytovanie (Penzión) Penzión Adika. Penzión Adika ponúka vírivku, saunu, fitness centrum vybavené strojmi značky Technogym a letnú terasu s panoramatickým výhľadom na okolité vrchy. Ubytovanie Penzión Adika sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Adika má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Adika momentálne evidujeme 176 recenzií.

Dvojapartmánová drevenica Mýto

9,2

Dvojapartmánová drevenica Mýto

Ubytovanie (Apartmány) Dvojapartmánová drevenica Mýto. Dvojapartmánová drevenica Mýto ponúka ubytovanie s kuchyňou v obci Mýto pod Ďumbierom. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Dvojapartmánová drevenica Mýto sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Dvojapartmánová drevenica Mýto má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Dvojapartmánová drevenica Mýto momentálne evidujeme 15 recenzií.

Penzion V Strani

9,2

Penzion V Strani

Ubytovanie (Penzión) Penzion V Strani. Penzión v Stráni sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Mýto pod Ďumbierom a jeho súčasťou je reštaurácia a záhrada s... Ubytovanie Penzion V Strani sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion V Strani má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion V Strani momentálne evidujeme 108 recenzií.

Ďumbier Apartments

9,1

Ďumbier Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Ďumbier Apartments. Toto ubytovanie sa nachádza sa iba 800 metrov od lyžiarskej lanovky Srdiečko - Kosodrevina. Má terasu a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ďumbier Apartments sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ďumbier Apartments má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Ďumbier Apartments momentálne evidujeme 29 recenzií.

Penzión Encián

8,8

Penzión Encián

Ubytovanie (Penzión) Penzión Encián. Vidiecky penzión Encián sa nachádza na okraji dediny Mýto pod Ďumbierom v Národnom parku Nízke Tatry, 5 km od lyžiarskych stredísk Mýto a Tále. Ubytovanie Penzión Encián sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Encián má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Encián momentálne evidujeme 75 recenzií.

Family Apartments Myto pod Dumbierom

8,5

Family Apartments Myto pod Dumbierom

Ubytovanie (Apartmány) Family Apartments Myto pod Dumbierom. Apartmány Family Mýto pod Ďumbierom s výhľadom do záhrady sa nachádzajú v Mýte pod Ďumbierom a ponúkajú bazén, záhradu, spoločenskú miestnosť a bezplatné... Ubytovanie Family Apartments Myto pod Dumbierom sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Family Apartments Myto pod Dumbierom má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmány Family Apartments Myto pod Dumbierom momentálne evidujeme 11 recenzií.

privat Hrubí

privat Hrubí

Ubytovanie (Dovolenkový dom) privat Hrubí. Privat Hrubí is located in Mýto pod Ďumbierom. Providing free WiFi, the property also has a garden. The holiday home offers a terrace. Ubytovanie privat Hrubí sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fleurs de Mýto

Fleurs de Mýto

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fleurs de Mýto. Ubytovacie zariadenie Fleurs de Mýto so záhradou sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie Fleurs de Mýto sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Provence

Chata Provence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Provence. Chata Provence sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Chata Provence sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Myto pod Dumbierom

Three-Bedroom Holiday Home in Myto pod Dumbierom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Myto pod Dumbierom. Located in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Myto pod Dumbierom is a 4-star property featuring free... Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Myto pod Dumbierom sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Myto pod Dumbierom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Privat Hrubí Dovolenkový dom

Privat Hrubí Dovolenkový dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Hrubí Dovolenkový dom. Privat Hrubí Dovolenkový dom is situated in Mýto pod Ďumbierom and offers a garden and a terrace. The accommodation is 44 km from Štrbské Pleso. Ubytovanie Privat Hrubí Dovolenkový dom sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zrub Laura

Zrub Laura

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Laura. Ubytiovacie zariadenie Zrub Laura sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka terasu. Ubytovanie sa nachádza 40 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Zrub Laura sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Nella

Apartmány Nella

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Nella. Apartmány Nella sú situované uprostred Národného parku Nízke Tatry a hosťom ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním, saunu, záhradu s grilom a úschovňu... Ubytovanie Apartmány Nella sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Apartmány Nella nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Domcek v strani

Domcek v strani

Ubytovanie (Chata v prírode) Domcek v strani. Ubytovacie zariadenie Domček v stráni sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Mýto. Ubytovanie Domcek v strani sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Domcek v strani nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Tatra

Chata Tatra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Tatra. Chata Tatra sa nachádza v lyžiarskom stredisku Mýto pod Ďumbierom, uprostred Národného parku Nízke Tatry. Ubytovanie Chata Tatra sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Elli

Apartmány Elli

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmány Elli. Set in Mýto pod Ďumbierom, Apartmány Elli provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Elli sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 269 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Mýto pod Ďumbierom

Mesto Mýto pod Ďumbierom sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a ubytovanie v meste Mýto pod Ďumbierom.