Hľadať

Ubytovanie

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška Apartmán

Horna Lehota, 876 81 Demänovská Dolina, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška. Apartmán Anna Chopok sa nachádza v Demänovskej Doline 2,6 km od Chopku a 5 km od turisticko-športového centra Jasná. Ubytovanie Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

K vybaveniu patrí aj káblová TV s plochou obrazovkou. Apartmán Anna Chopok sa nachádza v Demänovskej Doline 2,6 km od Chopku a 5 km od turisticko-športového centra Jasná. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a reštauráciou. Demänovská ľadová jaskyňa sa nachádza 10 km od ubytovania Apartmán Anna Chopok. V okolí sa môžete venovať aktivitám ako pešia turistika, lyžovanie a cyklistika. Počas pobytu v apartmáne môžete parkovať na bezplatnom súkromným parkovisku. Najbližšie letisko je Letisko Poprad-Tatry, ktoré je od ubytovania vzdialené 49 km. Apartmán má 2 spálne, vybavenú kuchynku s mikrovlnnou rúrou a chladničkou a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom. K dispozícii sú aj uteráky a posteľná bielizeň. V apartmáne môžete využívať terasu.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Rodinné izby
  • Lyžovanie
  • Reštaurácia

Iná ubytovanie v meste Horná Lehota

Chalet Durik - Ski Chopok Jasna - Wellness

10

Chalet Durik - Ski Chopok Jasna - Wellness

Ubytovanie Chalet Durik - Ski Chopok Jasna - Wellness. Featuring a sauna, Chalet Durik - Ski Chopok Jasna - Wellness is located in Horná Lehota. Ubytovanie Chalet Durik - Ski Chopok Jasna - Wellness sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chatka Helenka

10

Chatka Helenka

Ubytovanie Chatka Helenka. Boasting garden views, Chatka Helenka offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 21 km from Chopok mountain. Ubytovanie Chatka Helenka sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Luxusná Drevenica Tále v lese pod Chopkom

10

Luxusná Drevenica Tále v lese pod Chopkom

Ubytovanie (Horské chaty) Luxusná Drevenica Tále v lese pod Chopkom. Luxusná Drevenica Tále v lese pod Chopkom sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Luxusná Drevenica Tále v lese pod Chopkom sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

My TALE apartment

9,9

My TALE apartment

Ubytovanie My TALE apartment. My TALE apartment is set in Horná Lehota, 14 km from Chopok mountain and 42 km from Liptov Castle, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie My TALE apartment sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Dom Bystrá pod Chopkom & wellness

9,7

Dom Bystrá pod Chopkom & wellness

Ubytovanie (Horská chata) Dom Bystrá pod Chopkom & wellness. Dom Bystrá pod Chopkom & wellness sa nachádza v obci Bystrá v Banskobystrickom kraji a ponúka ubytovanie so záhradou. Ubytovanie Dom Bystrá pod Chopkom & wellness sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalet Tatry

9,7

Chalet Tatry

Ubytovanie (Horské chaty) Chalet Tatry. Horská chata Tatry je situovaná 2 km od obce Horná Lehota, uprostred Národného parku Nízke Tatry. Ubytovanie Chalet Tatry sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chalet Tatry má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horské chaty Chalet Tatry momentálne evidujeme 134 recenzií.

Farma Javor

9,7

Farma Javor

Ubytovanie (Penzión) Farma Javor. Ubytovacie zariadenie Farma Javor sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Farma Javor sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Chopok Juh Romantika 14

9,7

Apartmán Chopok Juh Romantika 14

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Romantika 14. Apartmánový dom Romantika sa nachádza v Trangoške - Chopok Juh, len pár metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku. Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Romantika 14 sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

ARBORdomcek

9,6

ARBORdomcek

Ubytovanie ARBORdomcek. ARBORdomcek offers accommodation in Horná Lehota, 28 km from Chopok mountain. Ubytovanie ARBORdomcek sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Emilka Tále pri potoku, výhľad do lesa

9,5

Apartmán Emilka Tále pri potoku, výhľad do lesa

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Emilka Tále pri potoku, výhľad do lesa. Apartmán Emilka Tále sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. K dispozícii má bezplatné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Emilka Tále pri potoku, výhľad do lesa sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Ježko

9,5

Apartmán Ježko

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ježko. Apartmán Ježko sa nachádza v obci Tále, 1,2 km od lyžiarskeho strediska Tále a 1,3 km od obce Tále. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Ježko sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Ježko má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Ježko momentálne evidujeme 17 recenzií.

Chopok Juh Apartman Horec

9,5

Chopok Juh Apartman Horec

Ubytovanie (Apartmán) Chopok Juh Apartman Horec. Nachádza sa v samom srdci Národného parku Nízke Tatry a len 800 metrov od lyžiarskeho vleku Srdiečko-Kosodrevina. Je prístupný autom od obce Bystrá. Ubytovanie Chopok Juh Apartman Horec sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chopok Juh Apartman Horec má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Chopok Juh Apartman Horec momentálne evidujeme 60 recenzií.

Apartmán Chopok Juh Nadia

9,5

Apartmán Chopok Juh Nadia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Nadia. Apartmán Chopok Juh Nadia ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v Hornej Lehote. Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Nadia sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Nadia má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Chopok Juh Nadia momentálne evidujeme 24 recenzií.

Chopok Juh - Ambiente Apartment

9,5

Chopok Juh - Ambiente Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Chopok Juh - Ambiente Apartment. Chopok Juh - Ambiente Apartment sa nachádza v lyžiarskom stredisku Tále a ponúka záhradu a terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Chopok Juh - Ambiente Apartment sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Lúčnica apartments Tále

9,4

Lúčnica apartments Tále

Ubytovanie (Apartmány) Lúčnica apartments Tále. Ubytovanie Lúčnica apartments Tále sa nachádza v obci Tále, 1,3 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Lúčnica apartments Tále sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Zázvor

9,4

Chata Zázvor

Ubytovanie (Penzión) Chata Zázvor. Chata Zázvor sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Chata Zázvor sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh

9,4

Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh

Ubytovanie (Penzión) Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh. Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh sa nachádza v Brezne a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmán Alpinka, Chopok Juh

9,4

Apartmán Alpinka, Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Alpinka, Chopok Juh. Apartmán Alpinka, Chopok Juh sa nachádza v Hornej Lehote a má aj reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Alpinka, Chopok Juh sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Romantika CHOPOK

9,4

Apartman Romantika CHOPOK

Ubytovanie Apartman Romantika CHOPOK. Located in Horná Lehota in the Banskobystrický kraj region, Apartman Romantika CHOPOK provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartman Romantika CHOPOK sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná

9,4

Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná. Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná sa nachádza v turistickom stredisku Tále, 7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále, a ponúka výhľad na hory,... Ubytovanie Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále

9,4

Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále. Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále sa nachádza v lokalite Trangoška v Národnom parku Nízke Tatry, necelých 7 km od lyžiarskych stredísk Chopok - Juh,... Ubytovanie Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmán Chopok juh Anka

9,3

Apartmán Chopok juh Anka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok juh Anka. Apartmán Chopok juh Anka sa nachádza v obci Horná Lehota v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Chopok juh Anka sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Chopok juh Anka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán Chopok juh Anka momentálne evidujeme 18 recenzií.

Chata Kamila

9,3

Chata Kamila

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kamila. Ubytovacie zariadenie Chata Kamila sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka záhradu, priamy prístup na zjazdovky, gril, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Chata Kamila sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Kurko

9,2

Apartman Kurko

Ubytovanie Apartman Kurko. Apartman Kurko is an accommodation situated in Horná Lehota, 14 km from Chopok mountain and 42 km from Liptov Castle. Ubytovanie Apartman Kurko sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Srdiečko Chopok juh

9,2

Apartmán Srdiečko Chopok juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Srdiečko Chopok juh. Apartmán Srdiečko Chopok juh sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka reštauráciu, tenisový kurt a gril. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 39 km. Ubytovanie Apartmán Srdiečko Chopok juh sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán RMNTK Chopok Juh

9,2

Apartmán RMNTK Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán RMNTK Chopok Juh. Apartmán RMNTK Chopok Juh sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka terasu. Ubytovanie Apartmán RMNTK Chopok Juh sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Lieska

9,2

Chata Lieska

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Lieska. Chata Lieska sa nachádza v obci Horná Lehota a má okrem iného záhradu, spoločenskú miestnosť a gril. Z chaty sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Lieska sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Lieska má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Chata Lieska momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmanovy dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh

9

Apartmanovy dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh. Apartmánový dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh sa nachádza v Hornej Lehote a ponúka saunu. Ubytovanie je vzdialené 39 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Apartmanovy dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

TALBERG SK - Garage parking

9

TALBERG SK - Garage parking

Ubytovanie TALBERG SK - Garage parking. Set 13 km from Chopok mountain and 43 km from Liptov Castle, TALBERG SK - Garage parking offers accommodation in Tale. Ubytovanie TALBERG SK - Garage parking sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Amelia Tale pri lese a potoku, super výhľad

8,7

Apartman Amelia Tale pri lese a potoku, super výhľad

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Amelia Tale pri lese a potoku, super výhľad. Ubytovanie Apartman Amelia Tale sa nachádza v obci Horná Lehota v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartman Amelia Tale pri lese a potoku, super výhľad sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Koliba pri jazere

8,7

Koliba pri jazere

Ubytovanie (Hotel) Koliba pri jazere. Koliba pri jazere sa nachádza v obci Horná Lehota a má záhradu, spoločenskú miestnosť a reštauráciu. K dispozícii je bankomat a terasa. Ubytovanie Koliba pri jazere sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Koliba pri jazere má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Koliba pri jazere momentálne evidujeme 14 recenzií.

Chata Krpáčovo

8,5

Chata Krpáčovo

Ubytovanie Chata Krpáčovo. Featuring garden views, Chata Krpáčovo provides accommodation with a balcony and a kettle, around 17 km from Chopok mountain. Ubytovanie Chata Krpáčovo sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Silent Hill 1

8,5

Silent Hill 1

Ubytovanie (Horská chata) Silent Hill 1. Silent Hill 1 ponúka ubytovanie v Krpáčove. Lyžiarske stredisko Tále je vzdialené 6 km a lyžiarske stredisko Krpáčovo len 3 km od ubytovania. Ubytovanie Silent Hill 1 sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Silent Hill 1 má celkové hodnotenie 8,5. Pre Horská chata Silent Hill 1 momentálne evidujeme 18 recenzií.

Chata Ocovan Kpacovo - Lake - Ski Krpacovo - In the Mountains

8,5

Chata Ocovan Kpacovo - Lake - Ski Krpacovo - In the Mountains

Ubytovanie Chata Ocovan Kpacovo - Lake - Ski Krpacovo - In the Mountains. Located just 17 km from Chopok mountain, Chata Ocovan Kpacovo - Lake - Ski Krpacovo - In the Mountains provides accommodation in Horná Lehota with access... Ubytovanie Chata Ocovan Kpacovo - Lake - Ski Krpacovo - In the Mountains sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Dependence Hotel Golf

8,1

Dependence Hotel Golf

Ubytovanie (Hotel) Dependence Hotel Golf. Hotel Dependence Golf sa nachádza na pokojnom mieste vedľa golfového ihriska Gray Bear, priamo v lyžiarskom stredisku Tále v Nízkych Tatrách. Ubytovanie Dependence Hotel Golf sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Dependence Hotel Golf má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Dependence Hotel Golf momentálne evidujeme 67 recenzií.

Silent Hill 2

8,1

Silent Hill 2

Ubytovanie (Chata v prírode) Silent Hill 2. Ubytovanie Silent Hill 2 ponúka ubytovanie v Krpáčove. Na mieste je k dispozícii aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Silent Hill 2 sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Silent Hill 2 má celkové hodnotenie 8,1. Pre Chata v prírode Silent Hill 2 momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmán Večernica Chopok Juh

Apartmán Večernica Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Večernica Chopok Juh. Apartmán Večernica Chopok Juh is set in Horná Lehota. The accommodation is 48 km from Zakopane. The apartment consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytovanie Apartmán Večernica Chopok Juh sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Horna Lehota

Chata Horna Lehota

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Horna Lehota. Chata Horná Lehota sa nachádza v obci Horná Lehota, v Banskobystrickom kraji. Hosťom ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Chata Horna Lehota sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Chata Horna Lehota nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Lehota - Nizke Tatry

Chata Lehota - Nizke Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Lehota - Nizke Tatry. Chata Lehota - Nizke Tatry is located in Horná Lehota and offers a terrace. Including barbecue facilities, this holiday home also features a restaurant. Ubytovanie Chata Lehota - Nizke Tatry sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Chata Lehota - Nizke Tatry nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Tále

Apartmán Tále

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tále. Apartmán Tále ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v obci Horná Lehota. Ubytovanie Apartmán Tále sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Grizzly

Chata Grizzly

Ubytovanie (Horská chata) Chata Grizzly. Chata Grizzly sa nachádza v obci Horná Lehota, 39 km od Banskej Bystrice. Ponúka záhradu, bar, gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Grizzly sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Horská chata Chata Grizzly nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

chalupa U Mateja Horna Lehota c12

chalupa U Mateja Horna Lehota c12

Ubytovanie (Apartmán) chalupa U Mateja Horna Lehota c12. Chalupa U Mateja Horna Lehota c12 is located in Horná Lehota and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie chalupa U Mateja Horna Lehota c12 sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Linda Tále

Apartmán Linda Tále

Ubytovanie Apartmán Linda Tále. Apartmán Linda Tále in Tale provides accommodation with free WiFi, 14 km from Chopok mountain and 42 km from Liptov Castle. Ubytovanie Apartmán Linda Tále sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Deluxe gray bear apartment

Deluxe gray bear apartment

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe gray bear apartment. Situated in Horná Lehota, Deluxe gray bear apartment offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Deluxe gray bear apartment sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale

Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale

Ubytovanie (Apartmán) Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale. Situated in Horná Lehota in the Banskobystrický kraj region, Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale has a balcony. Ubytovanie Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).