Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Horná Lehota

V meste Horná Lehota (Slovensko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Horná Lehota

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Horná Lehota

Chalet Tatry

9,7

Chalet Tatry

Ubytovanie (Horské chaty) Chalet Tatry. Horská chata Tatry je situovaná 2 km od obce Horná Lehota, uprostred Národného parku Nízke Tatry. Ubytovanie Chalet Tatry sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalet Tatry má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horské chaty Chalet Tatry momentálne evidujeme 134 recenzií.

Apartmán Chopok Juh Romantika 14

9,7

Apartmán Chopok Juh Romantika 14

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Romantika 14. Apartmánový dom Romantika sa nachádza v Trangoške - Chopok Juh, len pár metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku. Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Romantika 14 sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chopok Juh Apartman Horec

9,5

Chopok Juh Apartman Horec

Ubytovanie (Apartmán) Chopok Juh Apartman Horec. Nachádza sa v samom srdci Národného parku Nízke Tatry a len 800 metrov od lyžiarskeho vleku Srdiečko-Kosodrevina. Je prístupný autom od obce Bystrá. Ubytovanie Chopok Juh Apartman Horec sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chopok Juh Apartman Horec má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Chopok Juh Apartman Horec momentálne evidujeme 60 recenzií.

Apartmán Ježko

9,5

Apartmán Ježko

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ježko. Apartmán Ježko sa nachádza v obci Tále, 1,2 km od lyžiarskeho strediska Tále a 1,3 km od obce Tále. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Ježko sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Ježko má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Ježko momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartmán Chopok Juh Nadia

9,5

Apartmán Chopok Juh Nadia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Nadia. Apartmán Chopok Juh Nadia ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v Hornej Lehote. Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Nadia sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Nadia má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Chopok Juh Nadia momentálne evidujeme 24 recenzií.

Chopok Juh - Ambiente Apartment

9,5

Chopok Juh - Ambiente Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Chopok Juh - Ambiente Apartment. Chopok Juh - Ambiente Apartment sa nachádza v lyžiarskom stredisku Tále a ponúka záhradu a terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Chopok Juh - Ambiente Apartment sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lúčnica apartments Tále

9,4

Lúčnica apartments Tále

Ubytovanie (Apartmány) Lúčnica apartments Tále. Ubytovanie Lúčnica apartments Tále sa nachádza v obci Tále, 1,3 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Lúčnica apartments Tále sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh

9,4

Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh

Ubytovanie (Penzión) Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh. Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh sa nachádza v Brezne a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmán Alpinka, Chopok Juh

9,4

Apartmán Alpinka, Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Alpinka, Chopok Juh. Apartmán Alpinka, Chopok Juh sa nachádza v Hornej Lehote a má aj reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Alpinka, Chopok Juh sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná

9,4

Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná. Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná sa nachádza v turistickom stredisku Tále, 7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále, a ponúka výhľad na hory,... Ubytovanie Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále

9,4

Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále. Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále sa nachádza v lokalite Trangoška v Národnom parku Nízke Tatry, necelých 7 km od lyžiarskych stredísk Chopok - Juh,... Ubytovanie Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmán Chopok juh Anka

9,3

Apartmán Chopok juh Anka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok juh Anka. Apartmán Chopok juh Anka sa nachádza v obci Horná Lehota v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Chopok juh Anka sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Chopok juh Anka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán Chopok juh Anka momentálne evidujeme 18 recenzií.

Chata Lieska

9,2

Chata Lieska

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Lieska. Chata Lieska sa nachádza v obci Horná Lehota a má okrem iného záhradu, spoločenskú miestnosť a gril. Z chaty sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Lieska sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Lieska má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Chata Lieska momentálne evidujeme 10 recenzií.

Koliba pri jazere

8,7

Koliba pri jazere

Ubytovanie (Hotel) Koliba pri jazere. Koliba pri jazere sa nachádza v obci Horná Lehota a má záhradu, spoločenskú miestnosť a reštauráciu. K dispozícii je bankomat a terasa. Ubytovanie Koliba pri jazere sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Koliba pri jazere má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Koliba pri jazere momentálne evidujeme 14 recenzií.

Silent Hill 1

8,5

Silent Hill 1

Ubytovanie (Horská chata) Silent Hill 1. Silent Hill 1 ponúka ubytovanie v Krpáčove. Lyžiarske stredisko Tále je vzdialené 6 km a lyžiarske stredisko Krpáčovo len 3 km od ubytovania. Ubytovanie Silent Hill 1 sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Silent Hill 1 má celkové hodnotenie 8,5. Pre Horská chata Silent Hill 1 momentálne evidujeme 18 recenzií.

Dependence Hotel Golf

8,1

Dependence Hotel Golf

Ubytovanie (Hotel) Dependence Hotel Golf. Hotel Dependence Golf sa nachádza na pokojnom mieste vedľa golfového ihriska Gray Bear, priamo v lyžiarskom stredisku Tále v Nízkych Tatrách. Ubytovanie Dependence Hotel Golf sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dependence Hotel Golf má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Dependence Hotel Golf momentálne evidujeme 67 recenzií.

Silent Hill 2

8,1

Silent Hill 2

Ubytovanie (Chata v prírode) Silent Hill 2. Ubytovanie Silent Hill 2 ponúka ubytovanie v Krpáčove. Na mieste je k dispozícii aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Silent Hill 2 sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Silent Hill 2 má celkové hodnotenie 8,1. Pre Chata v prírode Silent Hill 2 momentálne evidujeme 13 recenzií.

Chata Horna Lehota

Chata Horna Lehota

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Horna Lehota. Chata Horná Lehota sa nachádza v obci Horná Lehota, v Banskobystrickom kraji. Hosťom ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Chata Horna Lehota sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chata Horna Lehota nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Večernica Chopok Juh

Apartmán Večernica Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Večernica Chopok Juh. Apartmán Večernica Chopok Juh is set in Horná Lehota. The accommodation is 48 km from Zakopane. The apartment consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytovanie Apartmán Večernica Chopok Juh sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Lehota - Nizke Tatry

Chata Lehota - Nizke Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Lehota - Nizke Tatry. Chata Lehota - Nizke Tatry is located in Horná Lehota and offers a terrace. Including barbecue facilities, this holiday home also features a restaurant. Ubytovanie Chata Lehota - Nizke Tatry sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chata Lehota - Nizke Tatry nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Tále

Apartmán Tále

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tále. Apartmán Tále ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v obci Horná Lehota. Ubytovanie Apartmán Tále sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Grizzly

Chata Grizzly

Ubytovanie (Horská chata) Chata Grizzly. Chata Grizzly sa nachádza v obci Horná Lehota, 39 km od Banskej Bystrice. Ponúka záhradu, bar, gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Grizzly sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horská chata Chata Grizzly nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Silent Hill 3

Silent Hill 3

Ubytovanie (Chata v prírode) Silent Hill 3. Ubytovacie zariadenie Silent Hill 3 nachádza v rekreačnej oblasti Krpáčovo, len 6 km od lyžiarskeho strediska Tále a 12 km od lyžiarskeho areálu... Ubytovanie Silent Hill 3 sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Silent Hill 3 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Deluxe gray bear apartment

Deluxe gray bear apartment

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe gray bear apartment. Situated in Horná Lehota, Deluxe gray bear apartment offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Deluxe gray bear apartment sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Horná Lehota

Mesto Horná Lehota sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Horná Lehota.