Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stará Lesná

V meste Stará Lesná (Slovensko) máme celkom 81 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stará Lesná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stará Lesná

Grand Chalet Stará Lesná

10

Grand Chalet Stará Lesná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grand Chalet Stará Lesná. Ubytovacie zariadenie Grand Chalet Stará Lesná sa nachádza v Starej Lesnej v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Grand Chalet Stará Lesná sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

chalupa Český štít Vysoké Tatry

10

chalupa Český štít Vysoké Tatry

Ubytovanie chalupa Český štít Vysoké Tatry. Ubytovacie zariadenie chalupa Český štít Vysoké Tatry s terasou a výhľadom na hory sa nachádza v Starej Lesnej 23 km od Chodníka korunami stromov a 27 km... Ubytovanie chalupa Český štít Vysoké Tatry sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Domček na Zelenom Vŕšku

10

Domček na Zelenom Vŕšku

Ubytovanie Domček na Zelenom Vŕšku. Offering a garden and mountain view, Domček na Zelenom Vŕšku is situated in Stará Lesná, 22 km from Treetop Walk and 26 km from Strbske Pleso Lake. Ubytovanie Domček na Zelenom Vŕšku sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Pillow House Tatras

10

Pillow House Tatras

Ubytovanie (Horská chata) Pillow House Tatras. Horská chata Pillow House Tatras sa nachádza v obci Stará Lesná a ponúka gril a terasu. Od Tatranskej Lomnice je vzdialená 5 km a má výhľad na hory. Ubytovanie Pillow House Tatras sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Pillow House Tatras má celkové hodnotenie 10. Pre Horská chata Pillow House Tatras momentálne evidujeme 13 recenzií.

Villa Štít Stará Lesná

10

Villa Štít Stará Lesná

Ubytovanie Villa Štít Stará Lesná. Ubytovanie Villa Štít Stará Lesná sa nachádza v Starej Lesnej, 23 km od Chodníka korunami stromov a 27 km od Štrbského plesa. Ubytovanie Villa Štít Stará Lesná sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

CHATA ANSEL

9,9

CHATA ANSEL

Ubytovanie (Vila) CHATA ANSEL. Ubytovanie CHATA ANSEL sa nachádza v obci Stará Lesná v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie CHATA ANSEL sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalet Sijkovsky

9,9

Chalet Sijkovsky

Ubytovanie Chalet Sijkovsky. Horská chata Sijkovsky sa nachádza v Starej Lesnej, 22 km od Chodníka korunami stromov. Ponúka ubytovanie s prístupom k vírivke. Ubytovanie Chalet Sijkovsky sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

AC Brezy Luxury apartment

9,9

AC Brezy Luxury apartment

Ubytovanie (Apartmán) AC Brezy Luxury apartment. Ubytovanie AC Brezy Luxury apartment sa nachádza v Starej Lesnej. Ubytovanie AC Brezy Luxury apartment sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Breeze

9,9

Apartmán Breeze

Ubytovanie Apartmán Breeze. Set in Stará Lesná and only 20 km from Treetop Walk, Apartmán Breeze offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmán Breeze sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Brezy

9,9

Apartmán Brezy

Ubytovanie Apartmán Brezy. Apartmán Brezy sa nachádza v obci Stará Lesná len 21 km od Chodníka korunami stromov. Ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Brezy sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Jasen

9,8

Villa Jasen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Jasen. Vila Jasen s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Stará Lesná v Tatranskom národnom parku. Ubytovanie Villa Jasen sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Jasen má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Villa Jasen momentálne evidujeme 41 recenzií.

Villa Triti

9,8

Villa Triti

Ubytovanie Villa Triti. Located in Stará Lesná and only 23 km from Treetop Walk, Villa Triti provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Villa Triti sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Pinus Cembra

9,8

Pinus Cembra

Ubytovanie Pinus Cembra. Ubytovacie zariadenie Pinus Cembra sa nachádza v Starej Lesnej, 23 km od Chodníka korunami stromov. Ubytovanie Pinus Cembra sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Mia

9,8

Villa Mia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Mia. Vila Mia s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Stará Lesná v Tatranskom národnom parku. Ubytovanie Villa Mia sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Mia má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Villa Mia momentálne evidujeme 31 recenzií.

apartman Happy

9,8

apartman Happy

Ubytovanie (Apartmán) apartman Happy. Ubytovanie apartman Happy sa nachádza v Starej Lesnej a ponúka reštauráciu a záhradu. Obec Tatranská Bukovina je od ubytovania vzdialená 27 km. Ubytovanie apartman Happy sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Lesná

9,8

Apartmány Lesná

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Lesná. Apartmány Lesná sa nachádzajú v obci Stará Lesná, 5 km od Tatranskej Lomnice. Majú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Lesná sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány Lesná má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Lesná momentálne evidujeme 33 recenzií.

Privat Stara Lesna

9,8

Privat Stara Lesna

Ubytovanie (Privát) Privat Stara Lesna. Privát Stará Lesná sa nachádza v Starej Lesnej, 5 km od Tatranskej Lomnice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Stara Lesna sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Stara Lesna má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Privat Stara Lesna momentálne evidujeme 14 recenzií.

Vila Alila

9,8

Vila Alila

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Alila. Vila Alila sa nachádza v Starej Lesnej a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 28 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Vila Alila sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRYSTAY Family Villa Rosa

9,8

TATRYSTAY Family Villa Rosa

Ubytovanie TATRYSTAY Family Villa Rosa. Situated in Stará Lesná and only 24 km from Treetop Walk, TATRYSTAY Family Villa Rosa features accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytovanie TATRYSTAY Family Villa Rosa sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Svistovka

9,8

Vila Svistovka

Ubytovanie Vila Svistovka. Vila Svistovka sa nachádza v Starej Lesnej a ponúka ubytovanie so záhradou, spoločenskou miestnosťou, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Vila Svistovka sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Lesníček

9,7

Apartmán Lesníček

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lesníček. Apartmán Lesníček sa nachádza v obci Stará Lesná v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartmán Lesníček sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila GaRufa

9,7

Vila GaRufa

Ubytovanie (Penzión) Vila GaRufa. Ubytovanie Vila GaRufa sa nachádza v obci Stará Lesná uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Vila GaRufa sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila GaRufa má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Vila GaRufa momentálne evidujeme 314 recenzií.

Villa Zoja

9,7

Villa Zoja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Zoja. Vila Zoja, samostatne stojaci rekreačný dom, sa nachádza v obci Stará Lesná v Prešovskom kraji, 33 km od mesta Zakopané. Ubytovanie Villa Zoja sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Zoja má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Villa Zoja momentálne evidujeme 22 recenzií.

Luxury Chalet Stará Lesná

9,6

Luxury Chalet Stará Lesná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxury Chalet Stará Lesná. Ubytovanie Luxury Chalet Stará Lesná s výhľadom na mesto sa nachádza v Starej Lesnej a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Luxury Chalet Stará Lesná sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Luxury Chalet Stará Lesná má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Luxury Chalet Stará Lesná momentálne evidujeme 44 recenzií.

Chata Stanislava

9,6

Chata Stanislava

Ubytovanie (Horská chata) Chata Stanislava. Chata Stanislava sa nachádza uprostred lesa a prírody v pokojnej časti Starej Lesnej vo Vysokých Tatrách, v bezprostrednej blízkosti vodopádov Studený... Ubytovanie Chata Stanislava sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Stanislava má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horská chata Chata Stanislava momentálne evidujeme 18 recenzií.

Chalet Dream High Tatras

9,6

Chalet Dream High Tatras

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalet Dream High Tatras. Ubytovanie Chalet Dream High Tatras sa nachádza v Starej Lesnej a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet a spoločnej kuchyne ponúka aj spoločenskú... Ubytovanie Chalet Dream High Tatras sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chalet Dream High Tatras má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chalet Dream High Tatras momentálne evidujeme 45 recenzií.

Family House - Apartmany Zuzana

9,6

Family House - Apartmany Zuzana

Ubytovanie (Chata v prírode) Family House - Apartmany Zuzana. Ubytovanie Family House - Apartmany Zuzana sa nachádza v Starej Lesnej, 5 km od Tatranskej Lomnice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Family House - Apartmany Zuzana sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Family House - Apartmany Zuzana má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Family House - Apartmany Zuzana momentálne evidujeme 55 recenzií.

Sunnystreet Guesthouse

9,6

Sunnystreet Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) Sunnystreet Guesthouse. Tento penzión sa nachádza v Starej Lesnej na úpätí Vysokých Tatier, 6 km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica a 5 km od centra Vysokých Tatier. Ubytovanie Sunnystreet Guesthouse sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Sunnystreet Guesthouse má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Sunnystreet Guesthouse momentálne evidujeme 105 recenzií.

Apartment Highland

9,6

Apartment Highland

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Highland. Apartmán Highland sa nachádza uprostred národného parku Vysoké Tatry, len 2 km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Ubytovanie Apartment Highland sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata HOME Stará Lesná

9,6

Chata HOME Stará Lesná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata HOME Stará Lesná. Chata HOME Stará Lesná sa nachádza v obci Stará Lesná a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chata HOME Stará Lesná sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata HOME Stará Lesná má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chata HOME Stará Lesná momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmán Ferula

9,6

Apartmán Ferula

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ferula. Ubytovanie Apartmán Ferula sa nachádza v Starej Lesnej a ponúka reštauráciu a terasu. Je vzdialené 3,1 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Apartmán Ferula sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Terra

9,6

Apartmány Terra

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Terra. Ubytovacie zariadenie Apartmány Terra sa nachádza v Starej Lesnej, 5 km od Tatranskej Lomnice a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Terra sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion 2004

9,5

Penzion 2004

Ubytovanie (Penzión) Penzion 2004. Penzión 2004 sa nachádza v blízkosti horského potoka v Starej Lesnej a naskytá sa z neho panoramatický výhľad na Tatry. Ubytovanie Penzion 2004 sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion 2004 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion 2004 momentálne evidujeme 84 recenzií.

RELAX TATRAS

9,5

RELAX TATRAS

Ubytovanie (Dovolenkové domy) RELAX TATRAS. Ubytovacie zariadenie RELAX TATRAS sa nachádza v Starej Lesnej, 27 km od obce Tatranská Bukovina a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie RELAX TATRAS sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalet Jayata

9,5

Chalet Jayata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalet Jayata. Horská chata Jayata sa nachádza v novo postavenej štvrti v Starej Lesnej uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Chalet Jayata sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chalet Jayata má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Chalet Jayata momentálne evidujeme 23 recenzií.

Vila Astra

9,5

Vila Astra

Ubytovanie (Penzión) Vila Astra. Vila Astra sa nachádza v obci Stará Lesná a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. K dispozícii je izbová služba a slnečná terasa. Ubytovanie Vila Astra sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Vysoké Tatry

9,5

Chata Vysoké Tatry

Ubytovanie Chata Vysoké Tatry. Offering a garden and garden view, Chata Vysoké Tatry is set in Stará Lesná, 23 km from Treetop Walk and 27 km from Strbske Pleso Lake. Ubytovanie Chata Vysoké Tatry sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Family Pension - High Tatras private parking

9,5

Family Pension - High Tatras private parking

Ubytovanie Family Pension - High Tatras private parking. Located in Stará Lesná, within 22 km of Treetop Walk and 26 km of Strbske Pleso Lake, Family Pension - High Tatras private parking provides accommodation... Ubytovanie Family Pension - High Tatras private parking sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Adriana

9,4

Chata Adriana

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Adriana. Chata Adriana sa nachádza v obci Stará Lesná v Tatranskom národnom parku. Pokochať sa môžete výhľadom na hory. Ubytovanie Chata Adriana sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Adriana má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode Chata Adriana momentálne evidujeme 23 recenzií.

Hotel Lesna – Adult Friendly

9,4

Hotel Lesna – Adult Friendly

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lesna – Adult Friendly. Hotel Lesná – Adult Friendly sa nachádza uprostred prírody v Tatranskom národnom parku. Ubytovanie Hotel Lesna – Adult Friendly sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Lesna – Adult Friendly má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Hotel Lesna – Adult Friendly momentálne evidujeme 357 recenzií.

Hotel Lesna - Apartmanove Domy

9,3

Hotel Lesna - Apartmanove Domy

Ubytovanie (Apartmány) Hotel Lesna - Apartmanove Domy. Hotel Lesná – Apartmanové Domy sa nachádza v Starej Lesnej v Prešovskom kraji, 30 km od Zakopaného a k dispozícii máte wellness centrum a vírivku. Ubytovanie Hotel Lesna - Apartmanove Domy sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Lesna - Apartmanove Domy má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Hotel Lesna - Apartmanove Domy momentálne evidujeme 28 recenzií.

Vila Elena

9,3

Vila Elena

Ubytovanie (Apartmán) Vila Elena. Vila Elena sa nachádza v Tatranskom národnom parku v obci Stará Lesná a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vila Elena sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Elena má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Vila Elena momentálne evidujeme 63 recenzií.

Oddy

9,3

Oddy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Oddy. Dovolenkový dom Oddy sa nachádza v obci Stará Lesná a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Oddy sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Oddy má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Oddy momentálne evidujeme 24 recenzií.

Apartment Mountain view - Stará Lesná

9,3

Apartment Mountain view - Stará Lesná

Ubytovanie Apartment Mountain view - Stará Lesná. Located in Stará Lesná and only 20 km from Treetop Walk, Apartment Mountain view - Stará Lesná provides accommodation with mountain views, free WiFi and... Ubytovanie Apartment Mountain view - Stará Lesná sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Stará Lesná

Mesto Stará Lesná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 81 hotelov a ubytovanie v meste Stará Lesná.