Hľadať

Ubytovanie

Vila Zgraja Chata v prírode

Stará Lesná 637 Stará Lesná 637, 059 52 Stará Lesná, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Chata v prírode) Vila Zgraja. Vila Zgraja sa nachádza v obci Stará Lesná. Ponúka gril, bezplatné Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Vila Zgraja sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Zgraja má celkové hodnotenie 9,9. Pre Chata v prírode Vila Zgraja momentálne evidujeme 6 recenzií.

Popis ubytovania Vila Zgraja

Chata má tiež terasu. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu a cyklistike a k dispozícii je aj spoločný salónik. Lyžiarske stredisko Białka Tatrzanska je vzdialené 46 km od ubytovania Vila Zgraja, zatiaľ čo od obce Tatranská Bukovina vás delí 42 km. Súčasťou tejto chaty je kuchyňa s umývačkou riadu a rúrou, TV s plochou obrazovkou, priestor na posedenie a 1 kúpeľňa so sprchovacím kútom. Ponúka gril, bezplatné Wi-Fi a záhradu. Letisko Poprad-Tatry je situované 17 km od ubytovacieho zariadenia. Vila Zgraja sa nachádza v obci Stará Lesná.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Vila Zgraja

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Úschovňa lyží
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Badmintonové vybavenie
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Golfové ihrisko (do 3 km)za príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Televízne programy pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Izba pre alergikov
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Stará Lesná

Pillow House Tatras

10

Pillow House Tatras

Ubytovanie (Horská chata) Pillow House Tatras. Horská chata Pillow House Tatras sa nachádza v obci Stará Lesná a ponúka gril a terasu. Od Tatranskej Lomnice je vzdialená 5 km a má výhľad na hory. Ubytovanie Pillow House Tatras sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 381 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pillow House Tatras má celkové hodnotenie 10. Pre Horská chata Pillow House Tatras momentálne evidujeme 13 recenzií.

MJ Vila

10

MJ Vila

Ubytovanie (Vila) MJ Vila. Vila MJ sa nachádza v obci Stará Lesná uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie MJ Vila sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie MJ Vila má celkové hodnotenie 10. Pre Vila MJ Vila momentálne evidujeme 20 recenzií.

Holiday House Sabala 2

10

Holiday House Sabala 2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Sabala 2. Ubytovanie Holiday House Sabala 2 s terasou a výhľadom na okolité hory sa nachádza v obci Stará Lesná v Prešovskom kraji. Ubytovanie Holiday House Sabala 2 sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Holiday House Sabala 2 má celkové hodnotenie 10. Pre Dovolenkový dom Holiday House Sabala 2 momentálne evidujeme 14 recenzií.

Holiday House Sabala 1

9,9

Holiday House Sabala 1

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Sabala 1. Dovolenkový dom Sabala sa nachádza v obci Stará Lesná, v Tatranskom národnom parku. Ubytovanie Holiday House Sabala 1 sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Holiday House Sabala 1 má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Holiday House Sabala 1 momentálne evidujeme 30 recenzií.

Villa Jasen

9,8

Villa Jasen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Jasen. Vila Jasen s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Stará Lesná v Tatranskom národnom parku. Ubytovanie Villa Jasen sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Jasen má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Villa Jasen momentálne evidujeme 41 recenzií.

Villa Mia

9,8

Villa Mia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Mia. Vila Mia s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Stará Lesná v Tatranskom národnom parku. Ubytovanie Villa Mia sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Mia má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Villa Mia momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartmány Lesná

9,8

Apartmány Lesná

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Lesná. Apartmány Lesná sa nachádzajú v obci Stará Lesná, 5 km od Tatranskej Lomnice. Majú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Lesná sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Lesná má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Lesná momentálne evidujeme 33 recenzií.

Privat Stara Lesna

9,8

Privat Stara Lesna

Ubytovanie (Privát) Privat Stara Lesna. Privát Stará Lesná sa nachádza v Starej Lesnej, 5 km od Tatranskej Lomnice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Stara Lesna sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Stara Lesna má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Privat Stara Lesna momentálne evidujeme 14 recenzií.

Vila GaRufa

9,7

Vila GaRufa

Ubytovanie (Penzión) Vila GaRufa. Ubytovanie Vila GaRufa sa nachádza v obci Stará Lesná uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Vila GaRufa sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila GaRufa má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Vila GaRufa momentálne evidujeme 314 recenzií.

Villa Zoja

9,7

Villa Zoja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Zoja. Vila Zoja, samostatne stojaci rekreačný dom, sa nachádza v obci Stará Lesná v Prešovskom kraji, 33 km od mesta Zakopané. Ubytovanie Villa Zoja sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Zoja má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Villa Zoja momentálne evidujeme 22 recenzií.

Domček

9,7

Domček

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček. Domček ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním uprostred Národného parku Vysoké Tatry v obci Stará Lesná. K dispozícii je priestranná záhrada s grilom. Ubytovanie Domček sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Domček má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Domček momentálne evidujeme 43 recenzií.

Luxury Chalet Stará Lesná

9,6

Luxury Chalet Stará Lesná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxury Chalet Stará Lesná. Ubytovanie Luxury Chalet Stará Lesná s výhľadom na mesto sa nachádza v Starej Lesnej a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Luxury Chalet Stará Lesná sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Luxury Chalet Stará Lesná má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Luxury Chalet Stará Lesná momentálne evidujeme 44 recenzií.

Chata Stanislava

9,6

Chata Stanislava

Ubytovanie (Horská chata) Chata Stanislava. Chata Stanislava sa nachádza uprostred lesa a prírody v pokojnej časti Starej Lesnej vo Vysokých Tatrách, v bezprostrednej blízkosti vodopádov Studený... Ubytovanie Chata Stanislava sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Stanislava má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horská chata Chata Stanislava momentálne evidujeme 18 recenzií.

Chalet Dream High Tatras

9,6

Chalet Dream High Tatras

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalet Dream High Tatras. Ubytovanie Chalet Dream High Tatras sa nachádza v Starej Lesnej a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet a spoločnej kuchyne ponúka aj spoločenskú... Ubytovanie Chalet Dream High Tatras sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalet Dream High Tatras má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chalet Dream High Tatras momentálne evidujeme 45 recenzií.

Family House - Apartmany Zuzana

9,6

Family House - Apartmany Zuzana

Ubytovanie (Chata v prírode) Family House - Apartmany Zuzana. Ubytovanie Family House - Apartmany Zuzana sa nachádza v Starej Lesnej, 5 km od Tatranskej Lomnice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Family House - Apartmany Zuzana sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Family House - Apartmany Zuzana má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Family House - Apartmany Zuzana momentálne evidujeme 55 recenzií.

Sunnystreet Guesthouse

9,6

Sunnystreet Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) Sunnystreet Guesthouse. Tento penzión sa nachádza v Starej Lesnej na úpätí Vysokých Tatier, 6 km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica a 5 km od centra Vysokých Tatier. Ubytovanie Sunnystreet Guesthouse sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Sunnystreet Guesthouse má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Sunnystreet Guesthouse momentálne evidujeme 105 recenzií.

Chata HOME Stará Lesná

9,6

Chata HOME Stará Lesná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata HOME Stará Lesná. Chata HOME Stará Lesná sa nachádza v obci Stará Lesná a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chata HOME Stará Lesná sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 213 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata HOME Stará Lesná má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chata HOME Stará Lesná momentálne evidujeme 14 recenzií.

Penzion 2004

9,5

Penzion 2004

Ubytovanie (Penzión) Penzion 2004. Penzión 2004 sa nachádza v blízkosti horského potoka v Starej Lesnej a naskytá sa z neho panoramatický výhľad na Tatry. Ubytovanie Penzion 2004 sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion 2004 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion 2004 momentálne evidujeme 84 recenzií.

Chalet Jayata

9,5

Chalet Jayata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalet Jayata. Horská chata Jayata sa nachádza v novo postavenej štvrti v Starej Lesnej uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Chalet Jayata sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalet Jayata má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Chalet Jayata momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartment Iris

9,5

Apartment Iris

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Iris. Ubytovacie zariadenie Apartment Iris sa nachádza na okraji národného parku Vysoké Tatry, v rekreačnej oblasti Stará Lesná. Ubytovanie Apartment Iris sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Iris má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartment Iris momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmány v Chalupe

9,5

Apartmány v Chalupe

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány v Chalupe. Táto horská chata sa nachádza v obci Stará Lesná vo Vysokých Tatrách, 3 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Apartmány v Chalupe sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány v Chalupe má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány v Chalupe momentálne evidujeme 145 recenzií.

Chata Adriana

9,4

Chata Adriana

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Adriana. Chata Adriana sa nachádza v obci Stará Lesná v Tatranskom národnom parku. Pokochať sa môžete výhľadom na hory. Ubytovanie Chata Adriana sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Adriana má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode Chata Adriana momentálne evidujeme 23 recenzií.

Hotel Lesna – Adult Friendly

9,4

Hotel Lesna – Adult Friendly

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lesna – Adult Friendly. Hotel Lesná – Adult Friendly sa nachádza uprostred prírody v Tatranskom národnom parku. Ubytovanie Hotel Lesna – Adult Friendly sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Lesna – Adult Friendly má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Hotel Lesna – Adult Friendly momentálne evidujeme 357 recenzií.

Oddy

9,3

Oddy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Oddy. Dovolenkový dom Oddy sa nachádza v obci Stará Lesná a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Oddy sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Oddy má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Oddy momentálne evidujeme 24 recenzií.

Hotel Lesna - Apartmanove Domy

9,3

Hotel Lesna - Apartmanove Domy

Ubytovanie (Apartmány) Hotel Lesna - Apartmanove Domy. Hotel Lesná – Apartmanové Domy sa nachádza v Starej Lesnej v Prešovskom kraji, 30 km od Zakopaného a k dispozícii máte wellness centrum a vírivku. Ubytovanie Hotel Lesna - Apartmanove Domy sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Lesna - Apartmanove Domy má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Hotel Lesna - Apartmanove Domy momentálne evidujeme 28 recenzií.

Vila Elena

9,3

Vila Elena

Ubytovanie (Apartmán) Vila Elena. Vila Elena sa nachádza v Tatranskom národnom parku v obci Stará Lesná a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vila Elena sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Elena má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Vila Elena momentálne evidujeme 63 recenzií.

Penzion Demi

9,3

Penzion Demi

Ubytovanie (Penzión) Penzion Demi. Penzión Demi sa nachádza na pokojnom mieste v Starej Lesnej, len 3 km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Penzion Demi sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Demi má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Demi momentálne evidujeme 111 recenzií.

Penzión v Tatrách

9,2

Penzión v Tatrách

Ubytovanie (Penzión) Penzión v Tatrách. Penzión v Tatrách sa nachádza v Tatranskom národnom parku, 8 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Ubytovanie Penzión v Tatrách sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión v Tatrách má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión v Tatrách momentálne evidujeme 31 recenzií.

Penzion Altendorf

9,2

Penzion Altendorf

Ubytovanie (Penzión) Penzion Altendorf. Penzion Altendorf sa nachádza v centre Starej Lesnej vo Vysokých Tatrách. K vybaveniu patrí aj sauna. Ubytovanie Penzion Altendorf sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Altendorf má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Altendorf momentálne evidujeme 126 recenzií.

Penzión Kamzik

9,2

Penzión Kamzik

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kamzik. Penzión Kamzík sa nachádza uprostred národného parku Vysoké Tatry v obci Stará Lesná. Ubytovanie Penzión Kamzik sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Kamzik má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Kamzik momentálne evidujeme 195 recenzií.

Apartmán v Starej Lesnej

9,2

Apartmán v Starej Lesnej

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Starej Lesnej. Apartmán v Starej Lesnej sa nachádza v Starej Lesnej a ponúka záhradu, bar a terasu. Tatranská Lomnica je vzdialená 5 km. Ubytovanie Apartmán v Starej Lesnej sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán v Starej Lesnej má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán v Starej Lesnej momentálne evidujeme 13 recenzií.

Penzion Čiko

9,2

Penzion Čiko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Čiko. Penzión Privat Ciko sa nachádza v Starej Lesnej vo Vysokých Tatrách, 4 km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Ubytovanie Penzion Čiko sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Čiko má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Čiko momentálne evidujeme 90 recenzií.

Villa Tatran

9,2

Villa Tatran

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Tatran. Vila Tatran sa nachádza v Starej Lesnej, 4 km od lyžiarskeho areálu Tatranská Lomnica. Naskytá sa odtiaľto ďalekosiahly výhľad na Vysoké Tatry. Ubytovanie Villa Tatran sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Tatran má celkové hodnotenie 9,2. Pre Vidiecky dom Villa Tatran momentálne evidujeme 147 recenzií.

Villa Manatt

9,2

Villa Manatt

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Manatt. Vila Manatt je samostatne stojaci dovolenkový dom, ktorý sa nachádza v Starej Lesnej. Svojim hosťom ponúka záhradu s grilom. Ubytovanie Villa Manatt sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Manatt má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Villa Manatt momentálne evidujeme 31 recenzií.

Ubytovanie Camp Martinko

9,2

Ubytovanie Camp Martinko

Ubytovanie (Kemping) Ubytovanie Camp Martinko. Ubytovanie Camp Martinko sa nachádza v Starej Lesnej a ponúka bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Ubytovanie Camp Martinko sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Camp Martinko má celkové hodnotenie 9,2. Pre Kemping Ubytovanie Camp Martinko momentálne evidujeme 8 recenzií.

Stará Lesná ADEX

9,2

Stará Lesná ADEX

Ubytovanie (Apartmány) Stará Lesná ADEX. Ubytovanie Stará Lesná ADEX sa nachádza v Starej Lesnej. Ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Stará Lesná ADEX sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Stará Lesná ADEX má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Stará Lesná ADEX momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chata Lucia

9,2

Chata Lucia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Lucia. Chata Lucia sa nachádza v Starej Lesnej, 3 km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lesná a ponúka záhradu s grilom a balkón s výhľadom na hory. Ubytovanie Chata Lucia sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Lucia má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Chata Lucia momentálne evidujeme 17 recenzií.

Lesna – Privileged with Garden Terrace

9,1

Lesna – Privileged with Garden Terrace

Ubytovanie (Hotel) Lesna – Privileged with Garden Terrace. Ubytovacie zariadenie Lesna – Privileged with Garden Terrace sa nachádza na okraji obce Tatranská Lomnica a je obklopené Národným parkom Vysoké Tatry. Ubytovanie Lesna – Privileged with Garden Terrace sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lesna – Privileged with Garden Terrace má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Lesna – Privileged with Garden Terrace momentálne evidujeme 131 recenzií.

Apartment Piknik

9,1

Apartment Piknik

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Piknik. Ubytovacie zariadenie Apartment Piknik sa nachádza v Starej Lesnej, 3,1 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Apartment Piknik sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Piknik má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartment Piknik momentálne evidujeme 174 recenzií.

Vila Astra

9

Vila Astra

Ubytovanie (Penzión) Vila Astra. Vila Astra sa nachádza uprostred prírody v Starej Lesnej. Je dobrým východiskovým bodom pre pešiu turistiku, lyžovanie a bicyklovanie vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Vila Astra sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Astra má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Vila Astra momentálne evidujeme 139 recenzií.

Kontakt Wellness Hotel

9

Kontakt Wellness Hotel

Ubytovanie (Rezort) Kontakt Wellness Hotel. Hotel Kontakt Wellness sa nachádza na okraji Tatranského národného parku vo Vysokých Tatrách, 2 km od známeho rekreačného strediska Tatranská Lomnica. Ubytovanie Kontakt Wellness Hotel sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kontakt Wellness Hotel má celkové hodnotenie 9. Pre Rezort Kontakt Wellness Hotel momentálne evidujeme 222 recenzií.

Vila Tatranka

9

Vila Tatranka

Ubytovanie (Vila) Vila Tatranka. Vila Tatranka sa nachádza v Starej Lesnej a ponúka záhradu a terasu. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu a cyklistike. Ubytovanie Vila Tatranka sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Tatranka má celkové hodnotenie 9. Pre Vila Vila Tatranka momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzion Bado

8,9

Penzion Bado

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bado. Penzión Baďo sa nachádza v obci Stará Lesná vo Vysokých Tatrách, 4 km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Ubytovanie Penzion Bado sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Bado má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Bado momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartmány Sabai Dee

8,9

Apartmány Sabai Dee

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Sabai Dee. Apartmány Sabai Dee sa nachádzajú v Starej Lesnej a ponúkajú ubytovanie s balkónom, bezplatným Wi-Fi, a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmány Sabai Dee sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Sabai Dee má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Apartmány Sabai Dee momentálne evidujeme 14 recenzií.

Privat u Eriky

8,9

Privat u Eriky

Ubytovanie (Penzión) Privat u Eriky. Táto nedávno zrekonštruovaná budova sa nachádza v Starej Lesnej, 5 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Privat u Eriky sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat u Eriky má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Privat u Eriky momentálne evidujeme 45 recenzií.

Penzión Lomnicky

8,8

Penzión Lomnicky

Ubytovanie (Penzión) Penzión Lomnicky. Penzión Lomnicky sa nachádza v obci Stará Lesná a ponúka terasu. Súčasťou tohto ubytovacieho zariadenia je detské ihrisko a služba predaja vstupeniek. Ubytovanie Penzión Lomnicky sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Lomnicky má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Lomnicky momentálne evidujeme 131 recenzií.

Penzion Helena

8,8

Penzion Helena

Ubytovanie (Privát) Penzion Helena. Penzión Helena sa nachádza v obci Stará Lesná v Prešovskom kraji 32 km od poľského Zakopaného. Ponúka terasu, gril i slnečnú terasu. Ubytovanie Penzion Helena sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Helena má celkové hodnotenie 8,8. Pre Privát Penzion Helena momentálne evidujeme 57 recenzií.

Ubytovanie 184

8,8

Ubytovanie 184

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ubytovanie 184. Ubytovanie s raňajkami Bed and Breakfast 184 sa nachádza v pokojnom prostredí Starej Lesnej, len 3 km od lyžiarskeho areálu Tatranská Lomnica a ponúka vám... Ubytovanie Ubytovanie 184 sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie 184 má celkové hodnotenie 8,8. Pre Bed and breakfast Ubytovanie 184 momentálne evidujeme 71 recenzií.

Penzión Country

8,7

Penzión Country

Ubytovanie (Penzión) Penzión Country. Penzión Country s výhľadom na Vysoké Tatry sa nachádza v obci Stará Lesná. Ponúka vám izby so súkromnou kúpeľňou a reštauráciu s barom. Ubytovanie Penzión Country sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Country má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Country momentálne evidujeme 73 recenzií.

Alfa Tatry Guest House

8,7

Alfa Tatry Guest House

Ubytovanie (Penzión) Alfa Tatry Guest House. Penzión Alfa Tatry sa nachádza v obci Stará Lesná na úpätí Vysokých Tatier, len 3 km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Ubytovanie Alfa Tatry Guest House sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Alfa Tatry Guest House má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Alfa Tatry Guest House momentálne evidujeme 41 recenzií.

Privat Monika

8,7

Privat Monika

Ubytovanie (Privát) Privat Monika. Ubytovacie zariadenie Privat Monika sa nachádza v obci Stará Lesná, 5 km od Vysokých Tatier a Tatranskej Lomnice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Monika sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Monika má celkové hodnotenie 8,7. Pre Privát Privat Monika momentálne evidujeme 112 recenzií.