Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tale

V meste Tale (Slovensko) máme celkom 52 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tale

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tale

Apartmany Srdiecko - Ski Chopok Jasna - In the Mountains

9,8

Apartmany Srdiecko - Ski Chopok Jasna - In the Mountains

Ubytovanie Apartmany Srdiecko - Ski Chopok Jasna - In the Mountains. Ubytovanie Apartmany Srdiecko - Ski Chopok Jasna - In the Mountains sa nachádza na Táľoch 6,5 km od Chopku. Ubytovanie Apartmany Srdiecko - Ski Chopok Jasna - In the Mountains sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Fairy-Tale apartments

9,8

Fairy-Tale apartments

Ubytovanie (Apartmány) Fairy-Tale apartments. Apartmány Fairy-Tale sa nachádzajú 2,1 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále a ponúkajú ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Fairy-Tale apartments sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Fairy-Tale apartments má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Fairy-Tale apartments momentálne evidujeme 45 recenzií.

Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5

9,7

Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5. Apartmánový dom Romantika - Apartmán 5 sa nachádza v srdci Národného parku Nízke Tatiry, len 800 metrov od lyžiarskeho strediska Chopok-Juh. Ubytovanie Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5 sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmanovy dom Romantika - Apartman 5 momentálne evidujeme 37 recenzií.

Apartman Tale

9,7

Apartman Tale

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Tale. Apartmánový dom Tále sa nachádza sa nachádza v malebnom prostredí obce Tále a je obklopený horami a lesmi. Ubytovanie Apartman Tale sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartman Tale má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartman Tale momentálne evidujeme 26 recenzií.

Apartment Tale 701

9,7

Apartment Tale 701

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tale 701. Apartmán Tále 701 ponúka ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania v lyžiarskom stredisku Tále, uprostred Národného parku Nízke Tatry. Ubytovanie Apartment Tale 701 sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartment Tale 701 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartment Tale 701 momentálne evidujeme 21 recenzií.

Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale

9,7

Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale. Ubytovacie zariadenie Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale sa môže pochváliť výhľadom na hory a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, asi... Ubytovanie Apartman Romantika 13 Chopok juh Tale sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Naji - Tale

9,6

Apartman Naji - Tale

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Naji - Tale. Ubytovanie Apartman Naji - Tale sa nachádza v meste Tale, 2,6 km od lyžiarskeho strediska Ski Tale, kde sa môžete venovať aj pešej turistike. Ubytovanie Apartman Naji - Tale sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Chopok Juh Mija Superior

9,5

Apartman Chopok Juh Mija Superior

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Chopok Juh Mija Superior. Apartmán Chopok Juh Mija Superior sa nachádza na južnej strane lyžiarskeho strediska Jasná Chopok-Juh, v národnom parkom Nízke Tatry. Ubytovanie Apartman Chopok Juh Mija Superior sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartman Chopok Juh Mija Superior má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartman Chopok Juh Mija Superior momentálne evidujeme 12 recenzií.

Chalet Ondrej Tale - Ski Chopok Jasna - In the Mountains - Wellness 7 min

9,5

Chalet Ondrej Tale - Ski Chopok Jasna - In the Mountains - Wellness 7 min

Ubytovanie Chalet Ondrej Tale - Ski Chopok Jasna - In the Mountains - Wellness 7 min. Ubytovacie zariadenie Chalet Ondrej Tále - Ski Chopok Jasná - In the Mountains - Wellness 7 min sa nachádza v rekreačnom stredisku Tále v Banskobystrickom... Ubytovanie Chalet Ondrej Tale - Ski Chopok Jasna - In the Mountains - Wellness 7 min sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Anna - Chopok juh

9,4

Apartmán Anna - Chopok juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Anna - Chopok juh. Apartmán Anna - Chopok juh sa nachádza na Táloch, 7 km od lyžiarskeho areálu Ski Tále a 8 km od centra obce Tále. Ubytovanie Apartmán Anna - Chopok juh sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Anna - Chopok juh má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Anna - Chopok juh momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmán Tále č.309

9,4

Apartmán Tále č.309

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tále č.309. Apartmán Tále č. 309 je obklopený Národným parkom Nízke Tatry a je situovaný v lyžiarskom areáli Tále. Ubytovanie Apartmán Tále č.309 sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Tále č.309 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Tále č.309 momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartmány HolidayTale

9,4

Apartmány HolidayTale

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány HolidayTale. Apartmány HolidayTale sa nachádzajú v Tále, 800 metrov od lyžiarskeho strediska. Sú obklopené lesom a ponúkajú výhľad na lyžiarske stredisko Chopok-Jasná. Ubytovanie Apartmány HolidayTale sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány HolidayTale má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány HolidayTale momentálne evidujeme 69 recenzií.

Apartmány Poludnica Chopok Juh

9,4

Apartmány Poludnica Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Poludnica Chopok Juh. Apartmány Poludnica Chopok Juh sa nachádzajú v rekreačnom stredisku Tále, 6 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále, a ponúkajú výhľad na hory, bezplatné... Ubytovanie Apartmány Poludnica Chopok Juh sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Chopok juh Monika

9,3

Apartmány Chopok juh Monika

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Chopok juh Monika. Apartmán Chopok juh Monika sa nachádza v srdci Národného parku Nízke Tatry, len 800 metrov od lyžiarskeho vleku Srdiečko-Kosodrevina. Ubytovanie Apartmány Chopok juh Monika sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány Chopok juh Monika má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmány Chopok juh Monika momentálne evidujeme 35 recenzií.

Luxusny Apartman Tale

9,3

Luxusny Apartman Tale

Ubytovanie (Apartmán) Luxusny Apartman Tale. Luxusný apartmán Tále s vlastným stravovaním sa nachádza v Bystrianskej doline uprostred prírody Národného parku Nízke Tatry, len 2 km od lyžiarskeho... Ubytovanie Luxusny Apartman Tale sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Luxusny Apartman Tale má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Luxusny Apartman Tale momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartmány Chopok Juh

9,3

Apartmány Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Chopok Juh. Apartmány Chopok Juh sa nachádzajú v národnom parku Nízke Tatry, len 800 metrov od lyžiarskeho strediska Chopok Juh - Jasná. Ubytovanie Apartmány Chopok Juh sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány Chopok Juh má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmány Chopok Juh momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmán Romantika Chopok Juh 12

9,3

Apartmán Romantika Chopok Juh 12

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Romantika Chopok Juh 12. Apartmán Romantika Chopok Juh 12 s výhľadom na hory, balkónom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza na Táľoch. Ubytovanie Apartmán Romantika Chopok Juh 12 sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Romantika Chopok Juh 12 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán Romantika Chopok Juh 12 momentálne evidujeme 13 recenzií.

Romantic Chopok Juh Apartment 22

9,3

Romantic Chopok Juh Apartment 22

Ubytovanie (Apartmán) Romantic Chopok Juh Apartment 22. Ubytovanie Romantic Chopok Juh Apartment 22 sa nachádza v obci Tále, ponúka terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na okolité hory. Ubytovanie Romantic Chopok Juh Apartment 22 sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Romantic Chopok Juh Apartment 22 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Romantic Chopok Juh Apartment 22 momentálne evidujeme 11 recenzií.

GOLF & SKI RESORT

9,3

GOLF & SKI RESORT

Ubytovanie (Apartmán) GOLF & SKI RESORT. Ubytovanie GOLF & SKI RESORT sa nachádza na Táľoch len 1,1 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie GOLF & SKI RESORT sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh

9,3

Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh. Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh sa nachádzajú v obci Tále v Banskobystrickom kraji, 2,1 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Holiday Home Chata Chopok

9,3

Holiday Home Chata Chopok

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Chata Chopok. Dovolenkový dom Chata Chopok sa nachádza v obci Tále a ponúka záhradu, spoločný salónik a gril. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Holiday Home Chata Chopok sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Holiday Home Chata Chopok má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Holiday Home Chata Chopok momentálne evidujeme 34 recenzií.

Apartman Tale 9

9,3

Apartman Tale 9

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tale 9. Apartmán Tále 9 s terasou sa nachádza v obci Tále 1,3 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Apartman Tale 9 sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Tale - Dom Horskej služby

9,2

Chata Tale - Dom Horskej služby

Ubytovanie (Hotel) Chata Tale - Dom Horskej služby. Ubytovacie zariadenie Chata Tale - Dom Horskej služby sa nachádza v obci Tále 300 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Chata Tale - Dom Horskej služby sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Viktoria

9,2

Apartman Viktoria

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Viktoria. Apartmán Viktória sa nachádza na Táloch v Nízkych Tatrách a ponúka vám panoramatický výhľad na Chopok, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet,... Ubytovanie Apartman Viktoria sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartman Viktoria má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman Viktoria momentálne evidujeme 35 recenzií.

Chalets Apartmán Chopok

9,1

Chalets Apartmán Chopok

Ubytovanie (Horská chata) Chalets Apartmán Chopok. Ubytovacie zariadenie Chalets Apartmán Chopok sa nachádza uprostred národného parku Nízke Tatry, v južnej časti vrchu Chopok a ponúka ubytovanie s vlastným... Ubytovanie Chalets Apartmán Chopok sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chalets Apartmán Chopok má celkové hodnotenie 9,1. Pre Horská chata Chalets Apartmán Chopok momentálne evidujeme 59 recenzií.

Chata Trangoška

9,1

Chata Trangoška

Ubytovanie (Penzión) Chata Trangoška. Chata Trangoška sa nachádza v lyžiarskom stredisku Chopok Juh v Národnom parku Nízke Tatry. Ponúka vám à la carte reštauráciu. Ubytovanie Chata Trangoška sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Trangoška má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Chata Trangoška momentálne evidujeme 258 recenzií.

Romantika apartman Rose11

9,1

Romantika apartman Rose11

Ubytovanie (Apartmán) Romantika apartman Rose11. Apartmán Romantika Rose11 sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry na južnej strane Chopku so známym lyžiarskym strediskom a len pár metrov od... Ubytovanie Romantika apartman Rose11 sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Romantika apartman Rose11 má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Romantika apartman Rose11 momentálne evidujeme 32 recenzií.

Apartmán Slnečnica

9

Apartmán Slnečnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Slnečnica. Apartmán Slnečnica sa nachádza na Táloch a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným garážovým parkovaním a bezplatným Wi-Fi- pripojením na... Ubytovanie Apartmán Slnečnica sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Slnečnica má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartmán Slnečnica momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartman Laura - Chopok Tale

9

Apartman Laura - Chopok Tale

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Laura - Chopok Tale. Apartmán Laura - Chopok Tále sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry v obci Tále, časť Bystrá. Ubytovanie Apartman Laura - Chopok Tale sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartman Laura - Chopok Tale má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartman Laura - Chopok Tale momentálne evidujeme 47 recenzií.

Chopok juh Apartman Vanda

9

Chopok juh Apartman Vanda

Ubytovanie (Apartmán) Chopok juh Apartman Vanda. Ubytovanie Chopok juh Apartmán Vanda sa nachádza v obci Tále a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie Chopok juh Apartman Vanda sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy

9

Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním sa nachádza v lyžiarskom stredisku Tále, obklopené národným parkom Nízke Tatry. Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartmán Chopok Juh Relax & Enjoy momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzion Bystrinka

9

Penzion Bystrinka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bystrinka. Penzión je obklopený Národným parkom Nízke Tatry, nachádza sa v pokojnom prostredí obce Bystrá, iba 9 km od lyžiarskeho areálu Chopok Jasná. Ubytovanie Penzion Bystrinka sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Bystrinka má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Bystrinka momentálne evidujeme 268 recenzií.

Pension/Apartments Kúria na Táloch

8,7

Pension/Apartments Kúria na Táloch

Ubytovanie (Rezort) Pension/Apartments Kúria na Táloch. Penzión/Apartmány Kúria na Táloch sa nachádza 1,9 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále a 1,5 km od rekreačného strediska Tále. Ubytovanie Pension/Apartments Kúria na Táloch sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Pension/Apartments Kúria na Táloch má celkové hodnotenie 8,7. Pre Rezort Pension/Apartments Kúria na Táloch momentálne evidujeme 160 recenzií.

Hotel Stupka

8,6

Hotel Stupka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stupka. Hotel Stupka je obklopený Národným parkom Nízke Tatry a situovaný v lyžiarskom stredisku Tále. Ubytovanie Hotel Stupka sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Stupka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Stupka momentálne evidujeme 342 recenzií.

Komfortný apartmán Tále-Chopok

8,5

Komfortný apartmán Tále-Chopok

Ubytovanie (Apartmán) Komfortný apartmán Tále-Chopok. Komfortný apartmán Tále-Chopok sa nachádza uprostred národného parku Nízke Tatry, len 2 km od lyžiarskeho areálu Tále a 7 km od lyžiarskeho areálu Chopok. Ubytovanie Komfortný apartmán Tále-Chopok sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Komfortný apartmán Tále-Chopok má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmán Komfortný apartmán Tále-Chopok momentálne evidujeme 19 recenzií.

Hostel Tale - Dom Horskej Sluzby

7,8

Hostel Tale - Dom Horskej Sluzby

Ubytovanie (Hostel) Hostel Tale - Dom Horskej Sluzby. Ubytovanie sa nachádza na južnej strane Národného parku Nízke Tatry pri lyžiarskom stredisku Tále. Ubytovanie Hostel Tale - Dom Horskej Sluzby sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hostel Tale - Dom Horskej Sluzby má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hostel Hostel Tale - Dom Horskej Sluzby momentálne evidujeme 180 recenzií.

Chata Kosodrevina

7,1

Chata Kosodrevina

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Kosodrevina. Chata Kosodrevina sa nachádza v južnej časti pohoria Chopok, 30 – 40 minút chôdze od ďalšieho parkoviska a 7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Chata Kosodrevina sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Kosodrevina má celkové hodnotenie 7,1. Pre Chata v prírode Chata Kosodrevina momentálne evidujeme 94 recenzií.

Apartment Chopok South

7

Apartment Chopok South

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Chopok South. Ubytovacie zariadenie Apartment Chopok South sa nachádza v obci Tále, len 7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Apartment Chopok South sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata tri vydry

Chata tri vydry

Ubytovanie (Horská chata) Chata tri vydry. Chata tri vydry sa nachádza v obci Tále 1,3 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Chata tri vydry sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Drevenica pod Chopkom

Drevenica pod Chopkom

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica pod Chopkom. Boasting garden views, Drevenica pod Chopkom features accommodation with a patio and a kettle, around 1.9 km from Ski Tale. Ubytovanie Drevenica pod Chopkom sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Horská chata Drevenica pod Chopkom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Božena

Chata Božena

Ubytovanie (Horská chata) Chata Božena. Chata Božena sa nachádza na horskom priechode Čertovica v Nízkych Tatrách. Je vzdialená 10 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále a Chopku. Ubytovanie Chata Božena sa nachádza v meste Tale (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Horská chata Chata Božena nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Tale

Mesto Tale sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 52 hotelov a ubytovanie v meste Tale.