Hľadať

Ubytovanie

Chata pod Rogową Apartamenty Apartmány

Tatranska Javorina 4, 059 56 Javorina, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Chata pod Rogową Apartamenty. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v obci Javorina v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Chata pod Rogową Apartamenty

Ubytovacie jednotky majú súkromnú kúpeľňu a kompletne vybavenú kuchynku s umývačkou riadu a sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, je vzdialené 23 km. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v obci Javorina v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. V exteriéri apartmánov sa nachádza terasa a záhrada. K vybaveniu patria aj mikrovlnná rúra, chladnička, varná doska, rýchlovarná kanvica a kávovar. Zakopané sa nachádza 14 km od ubytovania Chata pod Rogową Apartamenty a mesto Szczawnica je vzdialené 30 km. V ubytovaní Chata pod Rogową Apartamenty môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť.

Iná ubytovanie v meste Javorina

Chaty Javorina

8,2

Chaty Javorina

Ubytovanie (Horská chata) Chaty Javorina. Chaty Javorina sa nachádzajú v obci Javorina a ponúkajú spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 15 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Chaty Javorina sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Devana

Vila Devana

Ubytovanie (Vila) Vila Devana. Vila Devana is situated in Javorina and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Vila Devana sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Chaty Javorina

Chaty Javorina

Ubytovanie (Penzión) Chaty Javorina. Chaty Javorina sa nachádzajú v obci Javorina a ponúkajú záhradu a terasu. V ubytovacom zariadení je k dispozícii spoločná kuchyňa a spoločný lounge. Ubytovanie Chaty Javorina sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).