Hľadať

Ubytovanie

Vila Devana Vila

Tatranská Javorina 19, 059 56 Javorina, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Vila) Vila Devana. Vila Devana is situated in Javorina and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Vila Devana sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Vila Devana

The villa has 3 bedrooms, a flat-screen TV with satellite channels, an equipped kitchen with a microwave and a fridge, a washing machine, and 2 bathrooms with a shower. There is a garden with a barbecue at this property and guests can go hiking nearby. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 22 km from the accommodation. The villa offers a children's playground. Towels and bed linen are offered. Vila Devana is situated in Javorina and offers a shared lounge and a terrace. The accommodation is 9 km from Bukowina Tatrzańska, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Zakopane is 14 km from Vila Devana, while Szczawnica is 30 km from the property.

Iná ubytovanie v meste Javorina

Chata pod Rogową Apartamenty

10

Chata pod Rogową Apartamenty

Ubytovanie (Apartmány) Chata pod Rogową Apartamenty. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v obci Javorina v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Chaty Javorina

8,2

Chaty Javorina

Ubytovanie (Horská chata) Chaty Javorina. Chaty Javorina sa nachádzajú v obci Javorina a ponúkajú spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 15 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Chaty Javorina sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Chaty Javorina

Chaty Javorina

Ubytovanie (Penzión) Chaty Javorina. Chaty Javorina sa nachádzajú v obci Javorina a ponúkajú záhradu a terasu. V ubytovacom zariadení je k dispozícii spoločná kuchyňa a spoločný lounge. Ubytovanie Chaty Javorina sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).