Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Chata Javorina

The property is 9 km from Bukowina Tatrzańska and free private parking is provided. Chata Javorina is located in Javorina and offers a garden and a terrace. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 23 km from Chata Javorina. Zakopane is 14 km from the chalet, while Szczawnica is 30 km away. Towels and bed linen are available. The chalet is equipped with 3 bedrooms, a fully equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, and 2 bathrooms with a shower and slippers.

Iná ubytovanie v meste Javorina

Chata pod Rogową Apartamenty

10

Chata pod Rogową Apartamenty

Ubytovanie (Apartmány) Chata pod Rogową Apartamenty. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v obci Javorina v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Chaty Javorina

8,2

Chaty Javorina

Ubytovanie (Horská chata) Chaty Javorina. Chaty Javorina sa nachádzajú v obci Javorina a ponúkajú spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 15 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Chaty Javorina sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Devana

Vila Devana

Ubytovanie (Vila) Vila Devana. Vila Devana is situated in Javorina and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Vila Devana sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Chaty Javorina

Chaty Javorina

Ubytovanie (Penzión) Chaty Javorina. Chaty Javorina sa nachádzajú v obci Javorina a ponúkajú záhradu a terasu. V ubytovacom zariadení je k dispozícii spoločná kuchyňa a spoločný lounge. Ubytovanie Chaty Javorina sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).