Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Demanovska Dolina

V meste Demanovska Dolina (Slovensko) máme celkom 112 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Demanovska Dolina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Demanovska Dolina

YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk

10

YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk

Ubytovanie (Apartmány) YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk. Ubytovacie zariadenie YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk sa nachádza v obci Demänovská Dolina v Žilinskom kraji neďaleko lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet Norvinga Jasná

10

Chalet Norvinga Jasná

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Chalet Norvinga Jasná. Ubytovacie zariadenie Chalet Norvinga Jasná sa nachádza v Demänovskej doline, 700 metrov od turisticko-športového centra Jasná. Ubytovanie Chalet Norvinga Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet SNOW

10

Chalet SNOW

Ubytovanie (Horská chata) Chalet SNOW. Ubytovacie zariadenie Chalet SNOW sa nachádza v Demänovskej Doline 200 metrov od turisticko-športového centra Jasná a ponúka ubytovanie s barom, bezplatným... Ubytovanie Chalet SNOW sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

MOUNTICA SK - Jasná

10

MOUNTICA SK - Jasná

Ubytovanie MOUNTICA SK - Jasná. MOUNTICA SK - Jasná in Demanovska Dolina offers accommodation with free WiFi, 8.1 km from Demanovská Ice Cave and 21 km from Aquapark Tatralandia. Ubytovanie MOUNTICA SK - Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

ALFA

10

ALFA

Ubytovanie (Horská chata) ALFA. Ubytovacie zariadenie ALFA sa nachádza v Demänovskej doline, len 1,4 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie ALFA sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Rose Chopok 1100 mnm jedinečná lokalita

10

Apartman Rose Chopok 1100 mnm jedinečná lokalita

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Rose Chopok 1100 mnm jedinečná lokalita. Apartmán Rose Chopok sa nachádza v Demänovskej Doline len 2,5 km od Chopku a ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartman Rose Chopok 1100 mnm jedinečná lokalita sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalety Otupné - Apartmán Franco

10

Chalety Otupné - Apartmán Franco

Ubytovanie (Apartmán) Chalety Otupné - Apartmán Franco. Ubytovanie Chalety Otupné - Apartmán Franco sa nachádza v Demänovskej Doline iba 400 metrov od Jasnej. Ubytovanie Chalety Otupné - Apartmán Franco sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Prameň

10

Chata Prameň

Ubytovanie Chata Prameň. Featuring mountain views, Chata Prameň features accommodation with a balcony and a kettle, around 18 km from Aquapark Tatralandia. Located 5. Ubytovanie Chata Prameň sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

MM LUCKY apartments

9,9

MM LUCKY apartments

Ubytovanie (Chata v prírode) MM LUCKY apartments. Ubytovacie zariadenie MM LUCKY apartments sa nachádza v Demänovskej doline a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, priamy prístup k vchodu na lyžiach a gril. Ubytovanie MM LUCKY apartments sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment Jasna - Lucky

9,9

Apartment Jasna - Lucky

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jasna - Lucky. Apartmán Jasná – Lúčky s výhľadom na hory sa nachádza približne 3,3 km od lyžiarskeho strediska Grand-Brhliská a ponúka ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Apartment Jasna - Lucky sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Jasna - Lucky má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Jasna - Lucky momentálne evidujeme 27 recenzií.

Villa pod hviezdami Jasná

9,9

Villa pod hviezdami Jasná

Ubytovanie Villa pod hviezdami Jasná. Situated in Demanovska Dolina in the Žilinský kraj region, Villa pod hviezdami Jasná features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Villa pod hviezdami Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Biela Púť - Jasná nr. 12

9,9

Apartmány Biela Púť - Jasná nr. 12

Ubytovanie Apartmány Biela Púť - Jasná nr. 12. Offering a bar and pool view, Apartmány Biela Púť - Jasná nr. 12 is situated in Demanovska Dolina, 6. Ubytovanie Apartmány Biela Púť - Jasná nr. 12 sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Hillview Jasná Chalet

9,9

Hillview Jasná Chalet

Ubytovanie Hillview Jasná Chalet. Ubytovacie zariadenie Hillview Jasná Chalet ponúka ubytovanie v Demänovskej doline, 5,1 km od Demänovskej ľadovej jaskyne a 18 km od Aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Hillview Jasná Chalet sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment Bartek Ski Rental

9,9

Apartment Bartek Ski Rental

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bartek Ski Rental. Apartmán Bartek Ski Rental sa nachádza v lyžiarskom stredisku Jasná v Národnom parku Nízke Tatry. Ubytovanie Apartment Bartek Ski Rental sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Bartek Ski Rental má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartment Bartek Ski Rental momentálne evidujeme 155 recenzií.

Apartment Biela Put - White House #12

9,8

Apartment Biela Put - White House #12

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Biela Put - White House #12. Apartmán Biela Put - White House #12 sa nachádza v Demänovskej doline, len 300 metrov od lyžiarskeho strediska Jasná a ponúka ubytovanie s priamym... Ubytovanie Apartment Biela Put - White House #12 sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Biela Put - White House #12 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Biela Put - White House #12 momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmán pod Demänovskou horou

9,8

Apartmán pod Demänovskou horou

Ubytovanie Apartmán pod Demänovskou horou. Located 11 km from Aquapark Tatralandia, Apartmán pod Demänovskou horou provides accommodation in Demanovska Dolina with access to a hot tub. Ubytovanie Apartmán pod Demänovskou horou sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmany Biela Put - Veverica

9,8

Apartmany Biela Put - Veverica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Biela Put - Veverica. Apartmány Biela Put - Veverica sa nachádzajú v Demänovskej doline, v centre lyžiarskeho strediska Jasná a ponúkajú priamy prístup na zjazdovky. Ubytovanie Apartmany Biela Put - Veverica sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmany Biela Put - Veverica má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmany Biela Put - Veverica momentálne evidujeme 31 recenzií.

ZORE JASNÁ Apartments

9,8

ZORE JASNÁ Apartments

Ubytovanie (Apartmány) ZORE JASNÁ Apartments. Ubytovacie zariadenie ZORE JASNÁ Apartments sa nachádza v Demänovskej Doline 1,5 km od Jasnej a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie ZORE JASNÁ Apartments sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Demian

9,8

Chata Demian

Ubytovanie Chata Demian. Chata Demian in Demanovska Dolina offers accommodation with free WiFi, 2.3 km from Demanovská Ice Cave and 11 km from Aquapark Tatralandia. Ubytovanie Chata Demian sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Claudia

9,8

Chata Claudia

Ubytovanie (Horská chata) Chata Claudia. Chata Claudia sa nachádza v Demänovskej doline a ponúka ubytovanie so záhradou, priamym prístupom na zjazdovky, grilom, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do... Ubytovanie Chata Claudia sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Lovely 1-bedroom vacation home with free parking

9,8

Lovely 1-bedroom vacation home with free parking

Ubytovanie (Apartmán) Lovely 1-bedroom vacation home with free parking. Ubytovacie zariadenie Lovely 1-bedroom vacation home with free parking sa nachádza v Demänovskej doline 2,2 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Lovely 1-bedroom vacation home with free parking sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Cosy 1-bedroom apartment with free parking

9,8

Cosy 1-bedroom apartment with free parking

Ubytovanie Cosy 1-bedroom apartment with free parking. Located in Demanovska Dolina, 2.6 km from Demanovská Ice Cave and 11 km from Aquapark Tatralandia, Cosy 1-bedroom apartment with free parking offers air... Ubytovanie Cosy 1-bedroom apartment with free parking sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment No.7 Lúčky - Jasná

9,8

Apartment No.7 Lúčky - Jasná

Ubytovanie (Apartmán) Apartment No.7 Lúčky - Jasná. Ubytovanie Apartment No.7 Lúčky-Jasná s výhľadom na hory sa nachádza v Demänovskej Doline, 3,1 km od Jasnej. Je z neho výhľad na hory. Ubytovanie Apartment No.7 Lúčky - Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment No.7 Lúčky - Jasná má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment No.7 Lúčky - Jasná momentálne evidujeme 9 recenzií.

Zuzo flat Stare Koliesko 96

9,8

Zuzo flat Stare Koliesko 96

Ubytovanie Zuzo flat Stare Koliesko 96. Situated in Demanovska Dolina in the Žilinský kraj region, Zuzo flat Stare Koliesko 96 features a balcony. Ubytovanie Zuzo flat Stare Koliesko 96 sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Kellov Dom

9,8

Apartmány Kellov Dom

Ubytovanie Apartmány Kellov Dom. Apartmány Kellov Dom sa nachádzajú 4,8 km od Demänovskej ľadovej jaskyne a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartmány Kellov Dom sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartments Severka - Jasná

9,8

Apartments Severka - Jasná

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Severka - Jasná. Ubytovacie zariadenie Apartments Severka - Jasná sa nachádza v Demänovskej doline, 1,5 km od Jasnej. Ubytovanie Apartments Severka - Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment Indianne

9,7

Apartment Indianne

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Indianne. Ubytovanie Apartment Indianne sa nachádza v obci Demänovská Dolina 500 metrov od Jasnej, 2,8 km od Chopku a 6 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Apartment Indianne sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment No.28 Jasná

9,7

Apartment No.28 Jasná

Ubytovanie (Apartmán) Apartment No.28 Jasná. Ubytovacie zariadenie Apartment No.28 Jasná s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou asi 1,6 km od Jasnej. Ubytovanie Apartment No.28 Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Konifer

9,7

Apartman Konifer

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Konifer. Apartmán Konifer sa nachádza v Demänovskej doline 500 metrov od Jasnej. Ponúka reštauráciu, bezplatné Wi-Fi, izbovú službu a službu concierge. Ubytovanie Apartman Konifer sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Iľanovka

9,7

Chata Iľanovka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Iľanovka. Chata Iľanovka sa nachádza v obci Demänovská Dolina, 3,3 km od Jasnej. Ubytovanie Chata Iľanovka sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Iľanovka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata Chata Iľanovka momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3

9,7

Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3. Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 sa nachádzajú v Demänovskej Doline, 1,1 km od Jasnej a 7 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 momentálne evidujeme 34 recenzií.

Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina

9,7

Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina. Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina sa nachádza 3,1 km od strediska Jasná v Demänovskej doline a ponúka vám ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmany Chopok

9,7

Apartmany Chopok

Ubytovanie (Privát) Apartmany Chopok. Apartmány Chopok sa nachádzajú uprostred Národného parku Nízke Tatry v obci Demänová, 3 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Apartmany Chopok sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmany Chopok má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartmany Chopok momentálne evidujeme 44 recenzií.

Apartmán B3 Biela Púť - Jasná

9,7

Apartmán B3 Biela Púť - Jasná

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán B3 Biela Púť - Jasná. Ubytovacie zariadenie Apartmán B3 Biela Púť - Jasná sa nachádza v obci Demänovská Dolina len 7 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Apartmán B3 Biela Púť - Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chaletski Jasna, ski-in & ski-out

9,7

Chaletski Jasna, ski-in & ski-out

Ubytovanie (Apartmány) Chaletski Jasna, ski-in & ski-out. Ubytovacie zariadenie Chaletski Jasna, ski-in & ski-out sa nachádza v Demänovskej Doline v Žilinskom kraji a 300 metrov od Jasnej. Ubytovanie Chaletski Jasna, ski-in & ski-out sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmánový dom Lúčky 188

9,7

Apartmánový dom Lúčky 188

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom Lúčky 188. Apartmánový dom Lúčky 188 ponúka ubytovanie s výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi v Demänovskej Doline, v blízkosti lyžiarskych areálov Lúčky-Vyhliadka,... Ubytovanie Apartmánový dom Lúčky 188 sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmánový dom Lúčky 188 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmánový dom Lúčky 188 momentálne evidujeme 49 recenzií.

Apartment House Kongen

9,7

Apartment House Kongen

Ubytovanie (Apartmány) Apartment House Kongen. Apartmánový dom Köngen sa nachádza priamo na zjazdovkách Nízkych Tatier v nadmorskej výške 1000 metrov a ponúka ubytovanie v jednotkách s vlastným... Ubytovanie Apartment House Kongen sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment House Kongen má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartment House Kongen momentálne evidujeme 36 recenzií.

Apartmán Mateo Jasná

9,7

Apartmán Mateo Jasná

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mateo Jasná. Apartmán Mateo Jasná s balkónom sa nachádza v Demänovskej Doline, 1 km od Jasnej. Navštíviť môžete bar. Ubytovanie Apartmán Mateo Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Čučoriedka

9,7

Apartmán Čučoriedka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Čučoriedka. Ubytovacie zariadenie Apartmán Čučoriedka sa nachádza v Demänovskej doline a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Čučoriedka sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet Pølarka

9,7

Chalet Pølarka

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Pølarka. Ubytovacie zariadenie Chalet Pølarka sa nachádza v Demänovskej doline, 1,6 km od Jasnej a 3,9 km od Chopku. Ubytovanie Chalet Pølarka sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata 3 Domky 181

9,7

Chata 3 Domky 181

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata 3 Domky 181. Chata 3 Domky 181 s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom na okolité hory sa nachádza v Demänovskej Doline, len 600 metrov od lyžiarskeho... Ubytovanie Chata 3 Domky 181 sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata 3 Domky 181 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Chata 3 Domky 181 momentálne evidujeme 36 recenzií.

Apartmány a štúdiá Miroslav

9,7

Apartmány a štúdiá Miroslav

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány a štúdiá Miroslav. Apartmány a štúdiá Miroslav sa nachádzajú v Demänovskej doline uprostred lesa, len 4,5 km od lyžiarskeho strediska Jasná a 20 metrov od zastávky skibusu. Ubytovanie Apartmány a štúdiá Miroslav sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány a štúdiá Miroslav má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány a štúdiá Miroslav momentálne evidujeme 151 recenzií.

Apartman - Chalet Demänovka

9,7

Apartman - Chalet Demänovka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman - Chalet Demänovka. Ubytovacie zariadenie Apartman - Chalet Demänovka sa nachádza v obci Demänovská Dolina iba 400 metrov od Jasnej. Ubytovanie Apartman - Chalet Demänovka sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmany Maliarik

9,6

Apartmany Maliarik

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmany Maliarik. Apartmány Maliarik sa nachádzajú v Demänovskej doline, 2,3 km od lyžiarskeho strediska Jasná a 8 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Apartmany Maliarik sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmany Maliarik má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmánnový hotel Apartmany Maliarik momentálne evidujeme 61 recenzií.

Apartmány Skihouse Jasná

9,6

Apartmány Skihouse Jasná

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Skihouse Jasná. Apartmány Skihouse Jasná sa nachádzajú priamo v lyžiarskom stredisku Jasná-Lúčky a iba 50 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku. Ubytovanie Apartmány Skihouse Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Skihouse Jasná má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Skihouse Jasná momentálne evidujeme 40 recenzií.

Apartment Claudie de Luxe

9,6

Apartment Claudie de Luxe

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Claudie de Luxe. Ubytovacie zariadenie Apartment Claudie de Luxe sa nachádza v obci Demänovská Dolina 500 metrov od Jasnej. Ubytovanie Apartment Claudie de Luxe sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Kamenie

9,6

Chata Kamenie

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Kamenie. Chata Kamenie sa nachádza v Demänovskej Doline, 3,5 km od turisticko-športového centra Jasná. Ubytovanie Chata Kamenie sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Kamenie má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Chata Kamenie momentálne evidujeme 31 recenzií.

Cardinal Jasna Mountain Wellness Apartment

9,6

Cardinal Jasna Mountain Wellness Apartment

Ubytovanie Cardinal Jasna Mountain Wellness Apartment. Ubytovanie Cardinal Jasná Mountain Wellness Apartment sa nachádza 8,2 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Cardinal Jasna Mountain Wellness Apartment sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata BlueBerry

9,6

Chata BlueBerry

Ubytovanie (Horská chata) Chata BlueBerry. Chata BlueBerry sa nachádza v obci Demänovská Dolina 1,6 km od lyžiarskeho strediska Jasná a 3,9 km od Chopku a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach a... Ubytovanie Chata BlueBerry sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Veronika

9,6

Penzion Veronika

Ubytovanie (Penzión) Penzion Veronika. Penzión Veronika s výhľadom na Chopok sa nachádza v Demänovskej doline a poskytuje priamy prístup na lyžiarsky svah, saunu a vírivku. Ubytovanie Penzion Veronika sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Veronika má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Veronika momentálne evidujeme 37 recenzií.

Ubytovanie v meste Demanovska Dolina

Mesto Demanovska Dolina sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 112 hotelov a ubytovanie v meste Demanovska Dolina.