Hľadať

Ubytovanie

Apartment Bartek Ski Rental Apartmány

Demänovská Dolina - Lúčky 185, 031 01 Demänovská Dolina, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bartek Ski Rental. Apartmán Bartek Ski Rental sa nachádza v lyžiarskom stredisku Jasná v Národnom parku Nízke Tatry. Ubytovanie Apartment Bartek Ski Rental sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Bartek Ski Rental má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartment Bartek Ski Rental momentálne evidujeme 155 recenzií.

Popis ubytovania Apartment Bartek Ski Rental

Jeden z našich favoritov v Demänovskej Doline – ako aj favorit hostí. Najbližší lyžiarsky vlek je situovaný priamo pri apartmáne. Na mieste alebo v blízkom okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám, ako je napríklad lyžovanie a pešia turistika. V ubytovacom zariadení môžete využívať úschovňu lyží, služby požičovne lyží a službu predaja skipasov. Ponúka vám ubytovaciu jednotku s možnosťou vlastného stravovania, priamy prístup na svah, terasu s výhľadom na hory a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom apartmáne. Pri apartmáne sa nachádza bezplatné verejné parkovisko. V okolí navštívte Chopok a Demänovskú ľadovú jaskyňu vzdialenú 6 km. Za kyvadlovú dopravu sa účtuje príplatok. Apartmán Bartek Ski Rental sa nachádza v lyžiarskom stredisku Jasná v Národnom parku Nízke Tatry. V apartmáne Bartek Ski Rental je vám k dispozícii satelitná a káblová TV s plochou obrazovkou, kuchynka, rozkladacia pohovka, obývací priestor a súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Rodinné izby
 • Lyžovanie

Vybavenie ubytovania Apartment Bartek Ski Rental

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Aquapark Mimo ubytovania
 • Priamy prístup k vchodu na lyžiach
 • Predaj skipasov
 • Požičovňa lyžiarskeho vybavenia (na mieste)
 • Lyžiarska škola
 • Úschovňa lyží
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (zadarmo)
 • Rezervácia vstupeniek
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Expresná registrácia/odhlásenie
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Televízne programy pre deti
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Detské ihrisko
 • Minimarket na mieste
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Demanovska Dolina

Chalet Norvinga Jasná

10

Chalet Norvinga Jasná

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Chalet Norvinga Jasná. Ubytovacie zariadenie Chalet Norvinga Jasná sa nachádza v Demänovskej doline, 700 metrov od turisticko-športového centra Jasná. Ubytovanie Chalet Norvinga Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jasna - Lucky

9,9

Apartment Jasna - Lucky

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jasna - Lucky. Apartmán Jasná – Lúčky s výhľadom na hory sa nachádza približne 3,3 km od lyžiarskeho strediska Grand-Brhliská a ponúka ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Apartment Jasna - Lucky sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Jasna - Lucky má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Jasna - Lucky momentálne evidujeme 27 recenzií.

Maliarik – Apartmán Deluxe

9,9

Maliarik – Apartmán Deluxe

Ubytovanie (Apartmán) Maliarik – Apartmán Deluxe. Apartmán sa nachádza v dedinke Demänovská Dolina, len 30 metrov od lyžiarskeho vleku Jasná-Luková. Ubytovanie Maliarik – Apartmán Deluxe sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Maliarik – Apartmán Deluxe má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Maliarik – Apartmán Deluxe momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartment Biela Put - White House #12

9,8

Apartment Biela Put - White House #12

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Biela Put - White House #12. Apartmán Biela Put - White House #12 sa nachádza v Demänovskej doline, len 300 metrov od lyžiarskeho strediska Jasná a ponúka ubytovanie s priamym... Ubytovanie Apartment Biela Put - White House #12 sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Biela Put - White House #12 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Biela Put - White House #12 momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmany Biela Put - Veverica

9,8

Apartmany Biela Put - Veverica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Biela Put - Veverica. Apartmány Biela Put - Veverica sa nachádzajú v Demänovskej doline, v centre lyžiarskeho strediska Jasná a ponúkajú priamy prístup na zjazdovky. Ubytovanie Apartmany Biela Put - Veverica sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Biela Put - Veverica má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmany Biela Put - Veverica momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartment No.7 Lúčky - Jasná

9,8

Apartment No.7 Lúčky - Jasná

Ubytovanie (Apartmán) Apartment No.7 Lúčky - Jasná. Ubytovanie Apartment No.7 Lúčky-Jasná s výhľadom na hory sa nachádza v Demänovskej Doline, 3,1 km od Jasnej. Je z neho výhľad na hory. Ubytovanie Apartment No.7 Lúčky - Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment No.7 Lúčky - Jasná má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment No.7 Lúčky - Jasná momentálne evidujeme 9 recenzií.

Chata Iľanovka

9,7

Chata Iľanovka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Iľanovka. Chata Iľanovka sa nachádza v obci Demänovská Dolina, 3,3 km od Jasnej. Ubytovanie Chata Iľanovka sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Iľanovka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata Chata Iľanovka momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3

9,7

Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3. Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 sa nachádzajú v Demänovskej Doline, 1,1 km od Jasnej a 7 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 3 momentálne evidujeme 34 recenzií.

Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina

9,7

Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina. Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina sa nachádza 3,1 km od strediska Jasná v Demänovskej doline a ponúka vám ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán 14 Lúčky Demänovská dolina momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmany Chopok

9,7

Apartmany Chopok

Ubytovanie (Privát) Apartmany Chopok. Apartmány Chopok sa nachádzajú uprostred Národného parku Nízke Tatry v obci Demänová, 3 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Apartmany Chopok sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Chopok má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartmany Chopok momentálne evidujeme 44 recenzií.

Apartmán Mateo Jasná

9,7

Apartmán Mateo Jasná

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mateo Jasná. Apartmán Mateo Jasná s balkónom sa nachádza v Demänovskej Doline, 1 km od Jasnej. Navštíviť môžete bar. Ubytovanie Apartmán Mateo Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmánový dom Lúčky 188

9,7

Apartmánový dom Lúčky 188

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom Lúčky 188. Apartmánový dom Lúčky 188 ponúka ubytovanie s výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi v Demänovskej Doline, v blízkosti lyžiarskych areálov Lúčky-Vyhliadka,... Ubytovanie Apartmánový dom Lúčky 188 sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmánový dom Lúčky 188 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmánový dom Lúčky 188 momentálne evidujeme 49 recenzií.

Apartment House Kongen

9,7

Apartment House Kongen

Ubytovanie (Apartmány) Apartment House Kongen. Apartmánový dom Köngen sa nachádza priamo na zjazdovkách Nízkych Tatier v nadmorskej výške 1000 metrov a ponúka ubytovanie v jednotkách s vlastným... Ubytovanie Apartment House Kongen sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment House Kongen má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartment House Kongen momentálne evidujeme 36 recenzií.

Apartmán Čučoriedka

9,7

Apartmán Čučoriedka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Čučoriedka. Ubytovacie zariadenie Apartmán Čučoriedka sa nachádza v Demänovskej doline a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Čučoriedka sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány a štúdiá Miroslav

9,7

Apartmány a štúdiá Miroslav

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány a štúdiá Miroslav. Apartmány a štúdiá Miroslav sa nachádzajú v Demänovskej doline uprostred lesa, len 4,5 km od lyžiarskeho strediska Jasná a 20 metrov od zastávky skibusu. Ubytovanie Apartmány a štúdiá Miroslav sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány a štúdiá Miroslav má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány a štúdiá Miroslav momentálne evidujeme 151 recenzií.

Chata 3 Domky 181

9,7

Chata 3 Domky 181

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata 3 Domky 181. Chata 3 Domky 181 s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom na okolité hory sa nachádza v Demänovskej Doline, len 600 metrov od lyžiarskeho... Ubytovanie Chata 3 Domky 181 sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata 3 Domky 181 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Chata 3 Domky 181 momentálne evidujeme 36 recenzií.

Chata Kamenie

9,6

Chata Kamenie

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Kamenie. Chata Kamenie sa nachádza v Demänovskej Doline, 3,5 km od turisticko-športového centra Jasná. Ubytovanie Chata Kamenie sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Kamenie má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Chata Kamenie momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartmany Maliarik

9,6

Apartmany Maliarik

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmany Maliarik. Apartmány Maliarik sa nachádzajú v Demänovskej doline, 2,3 km od lyžiarskeho strediska Jasná a 8 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Apartmany Maliarik sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Maliarik má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmánnový hotel Apartmany Maliarik momentálne evidujeme 61 recenzií.

Apartmány Skihouse Jasná

9,6

Apartmány Skihouse Jasná

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Skihouse Jasná. Apartmány Skihouse Jasná sa nachádzajú priamo v lyžiarskom stredisku Jasná-Lúčky a iba 50 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku. Ubytovanie Apartmány Skihouse Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Skihouse Jasná má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Skihouse Jasná momentálne evidujeme 40 recenzií.

Penzion Veronika

9,6

Penzion Veronika

Ubytovanie (Penzión) Penzion Veronika. Penzión Veronika s výhľadom na Chopok sa nachádza v Demänovskej doline a poskytuje priamy prístup na lyžiarsky svah, saunu a vírivku. Ubytovanie Penzion Veronika sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Veronika má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Veronika momentálne evidujeme 37 recenzií.

YASNA apartmány

9,6

YASNA apartmány

Ubytovanie (Apartmánový hotel) YASNA apartmány. YASNA apartmány sa nachádzajú v Demänovskej Doline, 3,1 km od turisticko-športového centra Jasná, a ponúkajú výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné... Ubytovanie YASNA apartmány sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Flores

9,6

Penzion Flores

Ubytovanie (Penzión) Penzion Flores. Penzión Flores sa nachádza v pokojnej lokalite v Demänovskej doline v Národnom parku Nízke Tatry, v blízkosti zjazdoviek lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie Penzion Flores sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Flores má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Flores momentálne evidujeme 393 recenzií.

Chalet 3 Domky 182

9,6

Chalet 3 Domky 182

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalet 3 Domky 182. Chata Chalet 3 Domky 182 ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a reštauráciu v Demänovskej Doline, 2,6 km od lyžiarskeho strediska Jasná, 5 km od... Ubytovanie Chalet 3 Domky 182 sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalet 3 Domky 182 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Chalet 3 Domky 182 momentálne evidujeme 35 recenzií.

Apartmán Chopok Juh Eva

9,6

Apartmán Chopok Juh Eva

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Eva. Apartmány Chopok Juh Eva sa nachádzajú na južnej strane Chopku v lyžiarskom stredisku Jasná Chopok-Juh a sú obklopené Národným parkom Nízke Tatry. Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Eva sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Eva má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Chopok Juh Eva momentálne evidujeme 26 recenzií.

Chata Machnatô - Jasná

9,6

Chata Machnatô - Jasná

Ubytovanie (Horská chata) Chata Machnatô - Jasná. Chata Machnatô- Jasná nachádzajúca sa v Demänovskej doline a menej ako 1 km od lyžiarskeho areálu Jasná, ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s terasou... Ubytovanie Chata Machnatô - Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Machnatô - Jasná má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horská chata Chata Machnatô - Jasná momentálne evidujeme 67 recenzií.

Chata Holiday Jasná

9,5

Chata Holiday Jasná

Ubytovanie (Apartmány) Chata Holiday Jasná. Chata Holiday Jasná sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Jasná v Demänovskej doline. Ubytovanie Chata Holiday Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Holiday Jasná má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Chata Holiday Jasná momentálne evidujeme 58 recenzií.

Ski Jasna Chalet

9,5

Ski Jasna Chalet

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ski Jasna Chalet. Chata Ski Jasna sa nachádza v Demänovskej doline, v časti nazývaná Záhradky. Ubytovanie Ski Jasna Chalet sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ski Jasna Chalet má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Ski Jasna Chalet momentálne evidujeme 20 recenzií.

The Dragon's Lair Chalet

9,5

The Dragon's Lair Chalet

Ubytovanie (Horské chaty) The Dragon's Lair Chalet. Chata Dragon's Lair Chalet sa nachádza v Demänovskej doline, 1 km od Demänovskej ľadovej jaskyne a 6 km od Jasnej. Ubytovanie The Dragon's Lair Chalet sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie The Dragon's Lair Chalet má celkové hodnotenie 9,5. Pre Horské chaty The Dragon's Lair Chalet momentálne evidujeme 53 recenzií.

Ubytovanie Žember

9,5

Ubytovanie Žember

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytovanie Žember. Ubytovanie Žember sa nachádza v Demänovskej doline, 6 km od lyžiarskeho areálu Jasná a 7 km od centra mesta Liptovský Mikuláš. Ubytovanie Ubytovanie Žember sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Žember má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Ubytovanie Žember momentálne evidujeme 95 recenzií.

Vera Jasná

9,5

Vera Jasná

Ubytovanie (Apartmány) Vera Jasná. Ubytovacie zariadenie Vera Jasná sa nachádza v Demänovskej doline a ponúka úschovňu lyží a priamy prístup na zjazdovky. Ubytovanie Vera Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vera Jasná má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Vera Jasná momentálne evidujeme 74 recenzií.

Chalets Jasná Collection - Apartments

9,5

Chalets Jasná Collection - Apartments

Ubytovanie (Rezort) Chalets Jasná Collection - Apartments. Ubytovanie Chalets Jasná Collection - Apartments sa nachádza v Demänovskej Doline, necelých 700 metrov od lyžiarskeho strediska Jasná, 8 km od Demänovskej... Ubytovanie Chalets Jasná Collection - Apartments sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalets Jasná Collection - Apartments má celkové hodnotenie 9,5. Pre Rezort Chalets Jasná Collection - Apartments momentálne evidujeme 15 recenzií.

Chata Bajana

9,5

Chata Bajana

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Bajana. Chata Bajana, nachádzajúca sa v Demänovskej doline, priamo vedľa zjazdoviek v Jasnej, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, priamym... Ubytovanie Chata Bajana sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Bajana má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Chata Bajana momentálne evidujeme 11 recenzií.

Jasna 96 II

9,5

Jasna 96 II

Ubytovanie (Apartmán) Jasna 96 II. Ubytovanie Jasna 96 II sa nachádza v Demänovskej Doline, 2,8 km od Jasnej, 5 km od Demänovskej ľadovej jaskyne a 800 metrov od lanovky Lúčky - Vyhliadka. Ubytovanie Jasna 96 II sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Jasna 96 II má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Jasna 96 II momentálne evidujeme 34 recenzií.

Apartman Jasná Lúčky

9,5

Apartman Jasná Lúčky

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jasná Lúčky. Apartmán Jasná Lúčky s balkónom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Demänovskej Doline, 3,1 km od lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie Apartman Jasná Lúčky sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Jasná Lúčky má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartman Jasná Lúčky momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chalet Jasná Apartmány Bor

9,5

Chalet Jasná Apartmány Bor

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Chalet Jasná Apartmány Bor. Horská chata Jasná Apartmány Bor sa nachádza v Demänovskej doline v žilinskom kraji. Ponúka úschovňu lyží, saunu a priamy prístup na zjazdovky. Ubytovanie Chalet Jasná Apartmány Bor sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalet Jasná Apartmány Bor má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmánnový hotel Chalet Jasná Apartmány Bor momentálne evidujeme 104 recenzií.

Apartman Lúčky-Rea

9,4

Apartman Lúčky-Rea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lúčky-Rea. Apartmán Lúčky-Rea ponúka ubytovanie v Demänovskej doline, 3,4 km od Jasnej a 5 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Naskytá sa z neho výhľad na hory. Ubytovanie Apartman Lúčky-Rea sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Lúčky-Rea má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman Lúčky-Rea momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartment Lúčky - Jasná

9,4

Apartment Lúčky - Jasná

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lúčky - Jasná. Ubytovacie zariadenie Apartment Lúčky - Jasná sa nachádza v obci Demänovská Dolina, 2,9 km od turisticko-športového centra Jasná, 5 km od Demänovskej... Ubytovanie Apartment Lúčky - Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Lúčky - Jasná má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartment Lúčky - Jasná momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartments Kvasničník

9,4

Apartments Kvasničník

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kvasničník. Ubytovanie Apartments Kvasničník sa nachádza v Demänovskej doline. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bar a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Apartments Kvasničník sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Kvasničník má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartments Kvasničník momentálne evidujeme 102 recenzií.

Villa Aspen

9,4

Villa Aspen

Ubytovanie (Apartmány) Villa Aspen. Ubytovanie Villa Aspen sa nachádza v Demänovskej Doline, necelých 200 metrov od Jasnej a 8 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Villa Aspen sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Aspen má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Villa Aspen momentálne evidujeme 30 recenzií.

Skipension Jasná

9,4

Skipension Jasná

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Skipension Jasná. Ubytovanie sa nachádza v Demänovskej doline, 3 km od Demänovskej ľadovej jaskyne, 5 km od Demänovskej jaskyne Slobody a 6 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Skipension Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Skipension Jasná má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmánnový hotel Skipension Jasná momentálne evidujeme 184 recenzií.

3 Domky

9,4

3 Domky

Ubytovanie (Bed and breakfast) 3 Domky. 3 Domky ponúkajú ubytovanie so záhradou v Demänovskej doline, v krátkej vzdialenosti od Lúčky-Vyhliadka. Ubytovanie 3 Domky sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie 3 Domky má celkové hodnotenie 9,4. Pre Bed and breakfast 3 Domky momentálne evidujeme 66 recenzií.

Apartmány Crystal Jasná

9,4

Apartmány Crystal Jasná

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Crystal Jasná. Apartmány Crystal Jasná sa nachádzajú na začiatku Demänovskej doliny, v srdci Národného parku Nízke Tatry, 7 km od aquaparku Tatralandia a 8 km od... Ubytovanie Apartmány Crystal Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Crystal Jasná má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány Crystal Jasná momentálne evidujeme 53 recenzií.

Apartmány Tri Studničky

9,4

Apartmány Tri Studničky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Tri Studničky. Apartmány Tri Studničky s výhľadom do záhrady sa nachádzajú v Demänovskej doline, 1,2 km od Demänovskej ľadovej jaskyne a 9 km od Jasnej. Ubytovanie Apartmány Tri Studničky sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Tri Studničky má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány Tri Studničky momentálne evidujeme 545 recenzií.

Penzión JANÍK JASNÁ

9,4

Penzión JANÍK JASNÁ

Ubytovanie (Penzión) Penzión JANÍK JASNÁ. Penzión JANÍK JASNÁ sa nachádza v Demänovskej Doline, necelý 1 km od turisticko-športového centra Jasná. Ubytovanie Penzión JANÍK JASNÁ sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Monika Demänovská Dolina Jasná

9,3

Chata Monika Demänovská Dolina Jasná

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Monika Demänovská Dolina Jasná. Chata Monika Demänovská Dolina Jasná sa nachádza v Demänovskej doline, 6,2 km od lyžiarskeho strediska Jasná - Lucky, 1,7 km od Demänovskej ľadovej jaskyne... Ubytovanie Chata Monika Demänovská Dolina Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Monika Demänovská Dolina Jasná má celkové hodnotenie 9,3. Pre Chata v prírode Chata Monika Demänovská Dolina Jasná momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzion Jozef

9,3

Penzion Jozef

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jozef. Penzión Jozef sa nachádza v Demänovskej doline pri potoku Demänovka, len 5 km od lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie Penzion Jozef sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Jozef má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Jozef momentálne evidujeme 76 recenzií.

Chalets Jasna de Luxe Centrum

9,3

Chalets Jasna de Luxe Centrum

Ubytovanie (Horská chata) Chalets Jasna de Luxe Centrum. Ubytovacie zariadenie Chalets Jasná de Luxe Centrum sa nachádza v Demänovskej doline v Žilinskom kraji, len 100 metrov od lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie Chalets Jasna de Luxe Centrum sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 223 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalets Jasna de Luxe Centrum má celkové hodnotenie 9,3. Pre Horská chata Chalets Jasna de Luxe Centrum momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartmány Tatry Jasná

9,3

Apartmány Tatry Jasná

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Tatry Jasná. Apartmány Thermalski Jasná sa nachádzajú v obci Pavčina Lehota, na okraji Demänovskej doliny v Národnom parku Nízke Tatry. Ubytovanie Apartmány Tatry Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Tatry Jasná má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány Tatry Jasná momentálne evidujeme 52 recenzií.

Vila Horal

9,3

Vila Horal

Ubytovanie (Penzión) Vila Horal. Vila Horal sa nachádza v tichom prostredí malebnej Demänovskej doliny. K vile patrí priestranná záhrada s ležadlami a altánkom, ako aj detské ihrisko. Ubytovanie Vila Horal sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Vila Horal má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Vila Horal momentálne evidujeme 70 recenzií.

Apartmanovy Dom Vila Vista

9,3

Apartmanovy Dom Vila Vista

Ubytovanie (Apartmány) Apartmanovy Dom Vila Vista. Apartmánový dom Vila Vista sa nachádza na úplnom začiatku Demänovskej doliny uprostred Národného parku Nízke Tatry, len pár minút jazdy autom od... Ubytovanie Apartmanovy Dom Vila Vista sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmanovy Dom Vila Vista má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmanovy Dom Vila Vista momentálne evidujeme 360 recenzií.

Chalets Minerália

9,3

Chalets Minerália

Ubytovanie (Apartmány) Chalets Minerália. Ubytovanie Chalets Minerália s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Demänovskej Doline. Ubytovanie Chalets Minerália sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalets Minerália má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Chalets Minerália momentálne evidujeme 8 recenzií.