Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prešov

V meste Prešov (Slovensko) máme celkom 55 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prešov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prešov

Štýlový Apartmán Zemplínska

10

Štýlový Apartmán Zemplínska

Ubytovanie (Apartmány) Štýlový Apartmán Zemplínska. Štýlový Apartmán Zemplínska is set in Prešov. The accommodation is 49 km from Muszyna. Ubytovanie Štýlový Apartmán Zemplínska sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Kutička

10

Apartmán Kutička

Ubytovanie Apartmán Kutička. Ubytovacie zariadenie Kutica sa nachádza v Prešove a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Kutička sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Cozy Blue Room Prešov

9,9

Cozy Blue Room Prešov

Ubytovanie (Privát) Cozy Blue Room Prešov. Privát Cosy Blue Room Prešov sa nachádza v Prešove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Cozy Blue Room Prešov sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Cozy Blue Room Prešov má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Cozy Blue Room Prešov momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmány NATIVE

9,9

Apartmány NATIVE

Ubytovanie Apartmány NATIVE. Apartmány NATIVE features inner courtyard views, free WiFi and free private parking, located in Prešov, 37 km from Kosice Train Station. Ubytovanie Apartmány NATIVE sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán 5FIVE

9,9

Apartmán 5FIVE

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 5FIVE. Apartmán 5FIVE sa nachádza v Prešove. Je vzdialený 37 km od Bardejova a počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné ​​parkovisko na mieste. Ubytovanie Apartmán 5FIVE sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Po City Newly Built Apartment

9,8

Po City Newly Built Apartment

Ubytovanie Po City Newly Built Apartment. Offering a garden and city view, Po City Newly Built Apartment is set in Prešov, 37 km from Kosice Train Station and 38 km from Cathedral of St. Elizabeth. Ubytovanie Po City Newly Built Apartment sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

SELF CHECK-IN Apartmán

9,8

SELF CHECK-IN Apartmán

Ubytovanie SELF CHECK-IN Apartmán. Moderný apartmán s terasou sa nachádza 36 km od železničnej stanice Košice a 37 km od Dómu sv. Alžbety. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie SELF CHECK-IN Apartmán sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

APARTMANY SABINOVSKA

9,7

APARTMANY SABINOVSKA

Ubytovanie (Apartmán) APARTMANY SABINOVSKA. Boasting accommodation with a balcony, APARTMANY SABINOVSKA is set in Prešov. The property is 32 km from Košice and free private parking is offered. Ubytovanie APARTMANY SABINOVSKA sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie Meba

9,7

Ubytovanie Meba

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Meba. Ubytovanie Meba sa nachádza v Prešove a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie Meba sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Meba má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytovanie Meba momentálne evidujeme 42 recenzií.

Penzion ZENIT

9,7

Penzion ZENIT

Ubytovanie (Penzión) Penzion ZENIT. Penzión Zenit sa nachádza v Prešove a ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Penzion ZENIT sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa

9,6

Villa Plaza Boutique Hotel & Spa

Ubytovanie (Hotel) Villa Plaza Boutique Hotel & Spa. Butikový hotel Villa Plaza & Spa sa nachádza priamo pri kúpalisku Plaza Beach v prešovskej mestskej časti Solivar, ktorá je z histórie známa vďaka ťažbe... Ubytovanie Villa Plaza Boutique Hotel & Spa sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Plaza Boutique Hotel & Spa má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Villa Plaza Boutique Hotel & Spa momentálne evidujeme 191 recenzií.

Panorama Apartments Presov

9,6

Panorama Apartments Presov

Ubytovanie (Apartmány) Panorama Apartments Presov. Ubytovanie Panorama Apartments Prešov sa nachádza v Prešove a ponúka priestor na posedenie. Ubytovanie Panorama Apartments Presov sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Panorama Apartments Presov má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Panorama Apartments Presov momentálne evidujeme 6 recenzií.

Garden apartments

9,6

Garden apartments

Ubytovanie (Bed and breakfast) Garden apartments. Apartmány Garden sa nachádzajú na pokojnom mieste iba 250 metrov od centra Prešova a ponúkajú bezplatný prístup na internet a bezplatné strážené... Ubytovanie Garden apartments sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Garden apartments má celkové hodnotenie 9,6. Pre Bed and breakfast Garden apartments momentálne evidujeme 170 recenzií.

Penzion-In

9,6

Penzion-In

Ubytovanie (Penzión) Penzion-In. Penzión In s terasou a bezplatným wi-fi pripojením na internet, sa nachádza v historickom centre Prešova, 4 km od aquaparku. Ubytovanie Penzion-In sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion-In má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion-In momentálne evidujeme 40 recenzií.

POETIKA apartments

9,5

POETIKA apartments

Ubytovanie (Apartmány) POETIKA apartments. Apartmány POETIKA sa nachádzajú v Prešove, 43 km od Bardejova. Ponúkajú bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie POETIKA apartments sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie POETIKA apartments má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány POETIKA apartments momentálne evidujeme 24 recenzií.

Penzion Trattoria

9,5

Penzion Trattoria

Ubytovanie (Penzión) Penzion Trattoria. Penzión Trattoria sa nachádza v centre Prešova, len 50 metrov od hlavnej ulice. Ubytovanie Penzion Trattoria sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Trattoria má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Trattoria momentálne evidujeme 186 recenzií.

MD Apartments Prešov Sekčov

9,4

MD Apartments Prešov Sekčov

Ubytovanie MD Apartments Prešov Sekčov. MD Apartments Prešov Sekčov is located in Prešov, 36 km from Kosice Train Station, 37 km from Cathedral of St. Elizabeth, and 38 km from Steel Arena. Ubytovanie MD Apartments Prešov Sekčov sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Tekeľova 95m2

9,4

Apartment Tekeľova 95m2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tekeľova 95m2. Ubytovacie zariadenie Apartment Tekeľova 95m2 sa nachádza v Prešove, 41 km od Bardejova. Ubytovanie Apartment Tekeľova 95m2 sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Francesco 2017

9,4

Hotel Francesco 2017

Ubytovanie (Hotel) Hotel Francesco 2017. Hotel Francesco 2017, ktorý bol otvorený v roku 2017, sa nachádza v Prešove, 32 km od Košíc a 37 km od Bardejovských kúpeľov. Ubytovanie Hotel Francesco 2017 sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Francesco 2017 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Hotel Francesco 2017 momentálne evidujeme 460 recenzií.

Penzión Bella Sicilia

9,3

Penzión Bella Sicilia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bella Sicilia. Rodinou prevádzkovaný penzión Bella Sicilia sa nachádza v centre mesta Prešov a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Bella Sicilia sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Bella Sicilia má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Bella Sicilia momentálne evidujeme 127 recenzií.

Alex Pension

9,3

Alex Pension

Ubytovanie (Penzión) Alex Pension. Penzión Alex sa nachádza v pokojnej lokalite Prešova, 50 metrov od hlavnej ulice, 300 metrov od Dómu svätého Mikuláša a 500 metrov od gotickej Carrafovej... Ubytovanie Alex Pension sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Alex Pension má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Alex Pension momentálne evidujeme 20 recenzií.

Gubernátor

9,2

Gubernátor

Ubytovanie (Penzión) Gubernátor. Gubernátor ponúka ubytovanie v Prešove. Hostia sa môžu stravovať v reštaurácii alebo si zájsť na drink do baru. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Gubernátor sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Gubernátor má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Gubernátor momentálne evidujeme 66 recenzií.

Hotel Enchanté

9,2

Hotel Enchanté

Ubytovanie (Hotel) Hotel Enchanté. Hotel Enchanté sa nachádza v Prešove, na hlavnom cestnom ťahu z Bratislavy do Košíc. Ubytovanie Hotel Enchanté sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Enchanté má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Enchanté momentálne evidujeme 364 recenzií.

A 7 - Avenue 7 Penzion

9,2

A 7 - Avenue 7 Penzion

Ubytovanie (Penzión) A 7 - Avenue 7 Penzion. Penzión A 7 - Avenue 7 vám ponúka 3-hviezdičkové ubytovacie jednotky so satelitnou TV s plochou obrazovkou, reštauráciu na mieste a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie A 7 - Avenue 7 Penzion sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie A 7 - Avenue 7 Penzion má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión A 7 - Avenue 7 Penzion momentálne evidujeme 184 recenzií.

Plaza Beach Holiday House

9,2

Plaza Beach Holiday House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Plaza Beach Holiday House. Ubytovacie zariadenie Plaza Beach Holiday House sa nachádza v Prešove a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatné Wi-Fi, recepciu s... Ubytovanie Plaza Beach Holiday House sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Plaza Beach Holiday House má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Plaza Beach Holiday House momentálne evidujeme 16 recenzií.

BIRD HOUSE

9,1

BIRD HOUSE

Ubytovanie BIRD HOUSE. Ubytovacie zariadenie BIRD HOUSE sa nachádza v Prešove 36 km od železničnej stanice a Dómu sv. Alžbety v Košiciach. Ubytovanie BIRD HOUSE sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Gemin

9,1

Penzión Gemin

Ubytovanie (Penzión) Penzión Gemin. Penzión Gemin sa nachádza v obci Ľubotice, približne 1 km od centra Prešova. Ubytovanie Penzión Gemin sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Gemin má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Gemin momentálne evidujeme 344 recenzií.

Penzión Hradby

9,1

Penzión Hradby

Ubytovanie (Penzión) Penzión Hradby. Rodinou prevádzkovaný penzión Hradby sa nachádza priamo v historickom centre Prešova, v dochádzkovej vzdialenosti od všetkých hlavných turistických... Ubytovanie Penzión Hradby sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Hradby má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Hradby momentálne evidujeme 374 recenzií.

Apartmany Kolegium

9

Apartmany Kolegium

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Kolegium. Apartmány Kolégium sa nachádzajú na Hlavnej ulici v centre Prešova a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej budove, bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartmany Kolegium sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmany Kolegium má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmany Kolegium momentálne evidujeme 248 recenzií.

Modern apartment in center of Prešov - Apartmán Boncart

9

Modern apartment in center of Prešov - Apartmán Boncart

Ubytovanie Modern apartment in center of Prešov - Apartmán Boncart. Modern apartment in center of Prešov - Apartmán Boncart is situated in Prešov, 39 km from Cathedral of St. Ubytovanie Modern apartment in center of Prešov - Apartmán Boncart sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Boutique Hotel Carpe Diem

9

Boutique Hotel Carpe Diem

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Carpe Diem. Boutikový hotel Carpe Diem sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom mestskom dome z 15. storočia v historickom centre Prešova. Ubytovanie Boutique Hotel Carpe Diem sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Boutique Hotel Carpe Diem má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Boutique Hotel Carpe Diem momentálne evidujeme 204 recenzií.

Pension Zwicker

9

Pension Zwicker

Ubytovanie (Penzión) Pension Zwicker. Penzión Zwicker sa nachádza v Prešove a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Ubytovanie Pension Zwicker sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Pension Zwicker má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Pension Zwicker momentálne evidujeme 86 recenzií.

Moderný byt s krbom a klimatizáciou

9

Moderný byt s krbom a klimatizáciou

Ubytovanie (Apartmány) Moderný byt s krbom a klimatizáciou. Moderný byt s krbom a klimatizáciou is set in Prešov. The air-conditioned accommodation is 30 km from Košice. Ubytovanie Moderný byt s krbom a klimatizáciou sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Central Apartment Studio

9

Central Apartment Studio

Ubytovanie (Apartmán) Central Apartment Studio. Štúdio Central Apartment sa nachádza v historickom centre Prešova. Ubytovanie Central Apartment Studio sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Central Apartment Studio má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Central Apartment Studio momentálne evidujeme 13 recenzií.

101 PENZION

9

101 PENZION

Ubytovanie (Penzión) 101 PENZION. Penzión 101 ponúka ubytovanie v centre Prešova. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie 101 PENZION sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie 101 PENZION má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión 101 PENZION momentálne evidujeme 268 recenzií.

Hotel Black Horse

8,9

Hotel Black Horse

Ubytovanie (Hotel) Hotel Black Horse. Hotel Black Horse sa nachádza v Prešove a ponúka bar a terasu. Ubytovanie Hotel Black Horse sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

CenterCity Apartments

8,8

CenterCity Apartments

Ubytovanie (Penzión) CenterCity Apartments. Toto ubytovanie v srdci Prešova ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, gril a slnečnú terasu. Nájdete tu wellness zónu, bar a záhradu. Ubytovanie CenterCity Apartments sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie CenterCity Apartments má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión CenterCity Apartments momentálne evidujeme 406 recenzií.

Penzión Trio

8,8

Penzión Trio

Ubytovanie (Hotel) Penzión Trio. Penzión Trio s tenisovým kurtom a reštauráciou sa nachádza v obci Trnkov, 13 km od Prešova. Môžete v ňom využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Trio sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Trio má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Penzión Trio momentálne evidujeme 205 recenzií.

Penzión Tavel

8,8

Penzión Tavel

Ubytovanie (Penzión) Penzión Tavel. Penzión Tavel sa nachádza v samom srdci Prešova, len 100 metrov od pešej zóny. Ubytovanie Penzión Tavel sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Tavel má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Tavel momentálne evidujeme 169 recenzií.

Antonio Pension

8,8

Antonio Pension

Ubytovanie (Penzión) Antonio Pension. Penzión Antonio sídli v renesančnej budove v centre Prešova, iba 50 metrov od hlavného námestia a 200 metrov od Rákocziho paláca. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Antonio Pension sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Antonio Pension má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Antonio Pension momentálne evidujeme 181 recenzií.

Hotel Bélier

8,7

Hotel Bélier

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bélier. Hotel Bélier sa nachádza v historickom centre Prešova a hosťom ponúka reštauráciu à-la-carte, kde si môžu pochutnať na jedlách slovenskej a českej kuchyne,... Ubytovanie Hotel Bélier sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Bélier má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Bélier momentálne evidujeme 202 recenzií.

Apartmány Jarkova

8,6

Apartmány Jarkova

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Jarkova. Apartmány Jarkova sa nachádzajú v Prešove, 42 km od mesta Bardejov. Ponúkajú bar. Ubytovanie Apartmány Jarkova sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány Jarkova má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Apartmány Jarkova momentálne evidujeme 87 recenzií.

Penzion Brahama

8,6

Penzion Brahama

Ubytovanie (Penzión) Penzion Brahama. Penzión Brahama sa nachádza v pokojnej časti Prešova, 200 metrov od centra mesta. Ubytovanie Penzion Brahama sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Brahama má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Brahama momentálne evidujeme 124 recenzií.

Guest House Mladosť

8,4

Guest House Mladosť

Ubytovanie (Penzión) Guest House Mladosť. Penzión Mladosť sa nachádza v Prešove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a parkovaním zdarma v areáli hotela. Ubytovanie Guest House Mladosť sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Guest House Mladosť má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Guest House Mladosť momentálne evidujeme 105 recenzií.

Hotel Polo

8,3

Hotel Polo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Polo. Moderný hotel Polo je inšpirovaný barokovým štýlom a nachádza sa len 3 km od centra Prešova. Ubytovanie Hotel Polo sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Polo má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Polo momentálne evidujeme 420 recenzií.

Duklinka

8,3

Duklinka

Ubytovanie Duklinka. Duklinka is situated in Prešov, 37 km from Kosice Train Station, 38 km from Cathedral of St. Elizabeth, as well as 39 km from Steel Arena. Ubytovanie Duklinka sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Bella Bed & Breakfast

8

Villa Bella Bed & Breakfast

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Bella Bed & Breakfast. Vila Bella Bed & Breakfast sa nachádza na pokojnom mieste v blízkosti diaľnice D1 a 3 km od centra Prešova. Ubytovanie Villa Bella Bed & Breakfast sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Bella Bed & Breakfast má celkové hodnotenie 8. Pre Bed and breakfast Villa Bella Bed & Breakfast momentálne evidujeme 9 recenzií.

Hotel Lineas

8

Hotel Lineas

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lineas. Hotel Lineas je vzdialený 1 km od železničnej a autobusovej stanice v Prešove. V hoteli je bowlingová dráha a relaxačné centrum s 2 saunami a vírivkou. Ubytovanie Hotel Lineas sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Lineas má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Lineas momentálne evidujeme 134 recenzií.

Penzion Farmer Kapušany

7,8

Penzion Farmer Kapušany

Ubytovanie (Penzión) Penzion Farmer Kapušany. Trojhviezdičkový penzión Farmer Kapušany sa nachádza v Kapušanoch a ponúka bar a reštauráciu. Ubytovanie Penzion Farmer Kapušany sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Farmer Kapušany má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzion Farmer Kapušany momentálne evidujeme 23 recenzií.

Penzión TIME

7,7

Penzión TIME

Ubytovanie (Penzión) Penzión TIME. Penzión TIME sa nachádza v Prešove. Počas pobytu môžu hostia zdarma využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión TIME sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Dukla

7,7

Hotel Dukla

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dukla. Hotel Dukla sa nachádza v centre Prešova, vedľa Divadla Jonáša Záborského. Ubytovanie Hotel Dukla sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Dukla má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Dukla momentálne evidujeme 132 recenzií.

Ubytovanie v meste Prešov

Mesto Prešov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 55 hotelov a ubytovanie v meste Prešov.