Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Senec

V meste Senec (Slovensko) máme celkom 35 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Senec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Senec

Sunrise Apartments

9,9

Sunrise Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sunrise Apartments. Ubytovanie Sunrise Apartments sa nachádza v Senci. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sunrise Apartments sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Galéria šťastie

9,7

Galéria šťastie

Ubytovanie (Apartmán) Galéria šťastie. Ubytovacie zariadenie Galéria šťastie sa nachádza v Senci, len 600 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Galéria šťastie sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Lake House Senec

9,7

Lake House Senec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lake House Senec. Ubytovacie zariadenie Lake House Senec sa nachádza v Senci 500 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka bar a terasu. Ubytovanie Lake House Senec sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hotel Marathon

9,6

Hotel Marathon

Ubytovanie (Hotel) Hotel Marathon. Štýlový hotel Marathon sa nachádza na pešej zóne v centre mesta Senec a ponúka à la carte (výber z menu) reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Hotel Marathon sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Marathon má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Hotel Marathon momentálne evidujeme 518 recenzií.

Apartmán Pri Jazere - Slnečné jazerá JUH

9,4

Apartmán Pri Jazere - Slnečné jazerá JUH

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pri Jazere - Slnečné jazerá JUH. Apartmán Pri Jazere - Slnečné jazerá JUH sa nachádza v Senci v Bratislavskom kraji a ponúka balkón, súkromné parkovisko dostupné priamo na mieste a... Ubytovanie Apartmán Pri Jazere - Slnečné jazerá JUH sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán Senec

9,4

Apartmán Senec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Senec. Apartmán Senec sa nachádza v Senci, len 3,6 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka záhradu, terasu a bankomat. Je z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmán Senec sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Apartmán Senec má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Senec momentálne evidujeme 17 recenzií.

Family house in Senec - close to Bratislava

9,3

Family house in Senec - close to Bratislava

Ubytovanie (Vily) Family house in Senec - close to Bratislava. Ubytovacie zariadenie Family house in Senec - close to Bratislava sa nachádza v meste Senec, 1,7 km od aquaparku Aquathermal Senec a poskytuje bezplatné... Ubytovanie Family house in Senec - close to Bratislava sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Family house in Senec - close to Bratislava má celkové hodnotenie 9,3. Pre Vily Family house in Senec - close to Bratislava momentálne evidujeme 17 recenzií.

Senec vilka na jazere

9

Senec vilka na jazere

Ubytovanie (Apartmán) Senec vilka na jazere. Ubytovacie zariadenie Senec vilka na jazere sa nachádza asi 600 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka výhľad na jazero, súkromnú pláž a balkón. Ubytovanie Senec vilka na jazere sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Sunny apartment on the lakes

9

Sunny apartment on the lakes

Ubytovanie (Apartmány) Sunny apartment on the lakes. Offering a restaurant and a garden, that is complemented with barbecue facilities, Sunny apartment on the lakes is set in Senec, 600 metres from... Ubytovanie Sunny apartment on the lakes sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chatky na vode Senec

9

Chatky na vode Senec

Ubytovanie (Apartmán) Chatky na vode Senec. Chatky na vode sa nachádzajú v Senci, neďaleko aquaparku Aquathermal Senec, a ponúkajú terasu. Ubytovanie Chatky na vode Senec sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hotel Koliba

8,9

Hotel Koliba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koliba. Hotel Koliba postavený v štýle tradičnej slovenskej koliby sa nachádza 150 metrov od brehu jazera a len 30 minút jazdy autom od centra Bratislavy. Ubytovanie Hotel Koliba sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Koliba má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Koliba momentálne evidujeme 587 recenzií.

Apartmán Senec Centrum

8,8

Apartmán Senec Centrum

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Senec Centrum. Apartmán Senec Centrum sa nachádza 1,5 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto a balkónom, kasíno, bar a reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Senec Centrum sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Apartmán Senec Centrum má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Apartmán Senec Centrum momentálne evidujeme 5 recenzií.

Overwater cottage - Slovak Tahiti, Senec

8,8

Overwater cottage - Slovak Tahiti, Senec

Ubytovanie (Apartmán) Overwater cottage - Slovak Tahiti, Senec. Ubytovacie zariadenie Overwater cottage - Slovak Tahiti, Senec sa nachádza v Senci len 500 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Overwater cottage - Slovak Tahiti, Senec sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Puerto Doas

8,8

Puerto Doas

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Puerto Doas. Apartmánový hotel Puerto Doas ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Senci v Bratislavskom kraji, v blízkosti aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Puerto Doas sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Puerto Doas má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmánnový hotel Puerto Doas momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmány na vode Senec

8,8

Apartmány na vode Senec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány na vode Senec. Ubytovacie zariadenie Apartmány na vode Senec sa nachádza v Senci, 500 metrov od aquaparku Aquathermal Senec a disponuje terasou. Ubytovanie Apartmány na vode Senec sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Villa Sipeky

8,7

Villa Sipeky

Ubytovanie (Penzión) Villa Sipeky. Rodinou prevádzkovaný penzión Villa Sipeky je ľahko dostupný z diaľnice a nachádza sa 5 minút chôdze od centra mesta Senec. Ubytovanie Villa Sipeky sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Villa Sipeky má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Villa Sipeky momentálne evidujeme 685 recenzií.

Bora Bora na Slnečných jazerách

8,7

Bora Bora na Slnečných jazerách

Ubytovanie (Apartmán) Bora Bora na Slnečných jazerách. Ubytovacie zariadenie Bora Bora na Slnečných jazerách s terasou sa nachádza v Senci, 500 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Bora Bora na Slnečných jazerách sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Motel Senec

8,6

Motel Senec

Ubytovanie (Motel) Motel Senec. Motel Senec sa nachádza 1 km od Aquaparku Senec a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zdarma. Ubytovanie Motel Senec sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Motel Senec má celkové hodnotenie 8,6. Pre Motel Motel Senec momentálne evidujeme 520 recenzií.

Hotel Dolphin

8,4

Hotel Dolphin

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dolphin. Hotel Dolphin v Senci sa nachádza pri Aquaparku Senec a ponúka krytý bazén, fitness vybavenie, výbornú slovenskú kuchyňu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Hotel Dolphin sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Dolphin má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Dolphin momentálne evidujeme 389 recenzií.

Hotel Nostalgia

8,4

Hotel Nostalgia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Nostalgia. Hotel Nostalgia sa nachádza v Senci, 1,1 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, súkromným parkoviskom, barom a terasou. Ubytovanie Hotel Nostalgia sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartment Jane

8,2

Apartment Jane

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jane. Klimatizovaný Apartmán Jane sa nachádza v Senci a má priestrannú slnečnú terasu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Jane sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Apartment Jane má celkové hodnotenie 8,2. Pre Apartmán Apartment Jane momentálne evidujeme 25 recenzií.

Garni Hotel Cosmopolitan

8,1

Garni Hotel Cosmopolitan

Ubytovanie (Hotel) Garni Hotel Cosmopolitan. Ubytovanie sa nachádza v Senci, pár krokov od Slnečných jazier. Nájdete tu reštauráciu, bar, terasu a recepciu otvorenú 24 hodín denne. Ubytovanie Garni Hotel Cosmopolitan sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Garni Hotel Cosmopolitan má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Garni Hotel Cosmopolitan momentálne evidujeme 423 recenzií.

Hotel Senec Lake Resort

8

Hotel Senec Lake Resort

Ubytovanie (Hotel) Hotel Senec Lake Resort. Tento moderný hotel sa nachádza priamo na brehu Slnečných jazier v Senci, a má vlastnú pláž pri jazere. Ubytovanie Hotel Senec Lake Resort sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Senec Lake Resort má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Senec Lake Resort momentálne evidujeme 158 recenzií.

Chata Pyrostar

8

Chata Pyrostar

Ubytovanie (Apartmán) Chata Pyrostar. Chata Pyrostar sa nachádza asi 1,3 km od aquaparku Aquathermal Senec a ponúka výhľad do záhrady a ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Chata Pyrostar sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Chata Pyrostar má celkové hodnotenie 8. Pre Apartmán Chata Pyrostar momentálne evidujeme 12 recenzií.

HOTEL ZELENÝ DVOR

8

HOTEL ZELENÝ DVOR

Ubytovanie (Hotel) HOTEL ZELENÝ DVOR. HOTEL ZELENÝ DVOR s reštauráciou, záhradou a terasou sa nachádza 1,8 km od centra Senca, 2 km od aquaparku a 600 metrov od jazera. Ubytovanie HOTEL ZELENÝ DVOR sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie HOTEL ZELENÝ DVOR má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel HOTEL ZELENÝ DVOR momentálne evidujeme 62 recenzií.

Apartmán na vode Senec

8

Apartmán na vode Senec

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán na vode Senec. Apartmán na vode Senec sa nachádza v Senci 500 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Apartmán na vode Senec sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Penzion Škorpión

8

Penzion Škorpión

Ubytovanie (Penzión) Penzion Škorpión. Penzión Škorpión sa nachádza 500 metrov od Slnečných jazier, 600 metrov od Hlbokého jazera a 30 km od Bratislavy. Ubytovanie Penzion Škorpión sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Penzion Škorpión má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Škorpión momentálne evidujeme 453 recenzií.

Holiday Village Senec

7,9

Holiday Village Senec

Ubytovanie (Dovolenkový park) Holiday Village Senec. Tento hotel sa nachádza v severnej časti Slnečných jazier v Senci a ponúka ihrisko na plážový volejbal, tenisové kurty i vlastnú reštauráciu. Ubytovanie Holiday Village Senec sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Holiday Village Senec má celkové hodnotenie 7,9. Pre Dovolenkový park Holiday Village Senec momentálne evidujeme 122 recenzií.

Hotel Sun

7,7

Hotel Sun

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sun. Tento moderný hotel je vzdialený 50 metrov od brehov Slnečných jazier. Ubytovanie Hotel Sun sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Sun má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Sun momentálne evidujeme 474 recenzií.

Penzión SENEC

7,6

Penzión SENEC

Ubytovanie (Penzión) Penzión SENEC. Tento penzión situovaný pri Slnečných jazerách v Senci ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a útulnú reštauráciu vo vidieckom štýle. Ubytovanie Penzión SENEC sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Penzión SENEC má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Penzión SENEC momentálne evidujeme 8 recenzií.

Chata Triomint

7,2

Chata Triomint

Ubytovanie (Penzión) Chata Triomint. Chata Triomint sa nachádza na pláži v meste Senec a ponúka súkromnú pláž. Ubytovanie Chata Triomint sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Chata Triomint má celkové hodnotenie 7,2. Pre Penzión Chata Triomint momentálne evidujeme 30 recenzií.

Living Park Logistic Senec

7,2

Living Park Logistic Senec

Ubytovanie (Hostel) Living Park Logistic Senec. Ubytovacie zariadenie Living Park Logistic Senec sa nachádza v Senci, 6 km od aquaparku Aquathermal Senec, a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou... Ubytovanie Living Park Logistic Senec sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hotel Zátoka

7,1

Hotel Zátoka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zátoka. Hotel Zátoka sa nachádza v rušnom letovisku na Slnečných jazerách v Senci, 20 km severovýchodne od Bratislavy. Ubytovanie Hotel Zátoka sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Zátoka má celkové hodnotenie 7,1. Pre Hotel Hotel Zátoka momentálne evidujeme 143 recenzií.

Wellness Hotel Relax

7

Wellness Hotel Relax

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Relax. Hotel Wellness Relax sa nachádza v Senci, 800 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka súkromnú pláž. Všetky izby sú vybavené LCD TV. Ubytovanie Wellness Hotel Relax sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Wellness Hotel Relax má celkové hodnotenie 7. Pre Hotel Wellness Hotel Relax momentálne evidujeme 139 recenzií.

Labuť

6,1

Labuť

Ubytovanie (Penzión) Labuť. Ubytovacie zariadenie Labuť sa nachádza v Senci, 1,3 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Labuť sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chata Severka

6,1

Chata Severka

Ubytovanie (Privát) Chata Severka. Chata Severka sa nachádza na severnom pobreží Slnečných jazier, 25 km od Bratislavy. Jazero je vzdialené 30 metrov. Ubytovanie Chata Severka sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Chata Severka má celkové hodnotenie 6,1. Pre Privát Chata Severka momentálne evidujeme 23 recenzií.

Casa Jana Slovakia

Casa Jana Slovakia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Jana Slovakia. Casa Jana Slovakia is situated in Senec and offers a garden. This property offers access to free WiFi. Aquathermal Senec is 5 km from the holiday home. Ubytovanie Casa Jana Slovakia sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartman Delfin

Apartman Delfin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Delfin. Apartman Delfin is a property situated in Senec near Aquathermal Senec. This apartment features a garden. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartman Delfin sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Revon Business apartments

Revon Business apartments

Ubytovanie (Apartmán) Revon Business apartments. Ubytovacie zariadenie Revon Bussines apartments s barom a terasou sa nachádza v Senci, 600 metrov od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Revon Business apartments sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Luxury House on Senec Lake

Luxury House on Senec Lake

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxury House on Senec Lake. Ubytovacie zariadenie Luxury House on Senec Lake sa nachádza v meste Senec, len 200 metrov od aquaparku Senec. Ubytovanie Luxury House on Senec Lake sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Dovolenkový dom Luxury House on Senec Lake nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Oli apartmens Senec

Oli apartmens Senec

Ubytovanie (Apartmán) Oli apartmens Senec. Ubytovacie zariadenie Oli apartmens Senec sa nachádza v Senci len 1,6 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytovanie Oli apartmens Senec sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Senec, apartmán na vode

Senec, apartmán na vode

Ubytovanie (Apartmán) Senec, apartmán na vode. Ubytovacie zariadenie Senec, apartmán na vode sa nachádza asi 500 metrov od aquaparku Aquathermal Senec a ponúka ubytovanie s výhľadom na jazero, súkromnou... Ubytovanie Senec, apartmán na vode sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartment MINT

Apartment MINT

Ubytovanie (Apartmány) Apartment MINT. Ubytovanie Apartment MINT sa nachádza v Senci, 1,4 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Apartment MINT sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1)

Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1)

Ubytovanie (Apartmán) Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1). Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1) is located in Senec. The Aquathermal Senec is within 500 metres of the apartment. Ubytovanie Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1) sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartment Linda

Apartment Linda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Linda. Ubytovacie zariadenie Apartment Linda sa nachádza v Senci 1,1 km od aquaparku Aquathermal Senec a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Apartment Linda sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán s terasou

Apartmán s terasou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s terasou. Apartmán s terasou is located in Senec. Set 1.8 km from Aquathermal Senec, the property offers a terrace and free private parking. Ubytovanie Apartmán s terasou sa nachádza v meste Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytovanie v meste Senec

Mesto Senec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 35 hotelov a ubytovanie v meste Senec.