Hľadať

Ubytovanie

Downtown apartment Darinka Apartmány

20 Hviezdoslavova, 058 01 Poprad, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Downtown apartment Darinka. Ubytovacie zariadenie Downtown apartment Darinka sa nachádza v Poprade necelý 1 km od Zimného štadióna mesta Poprad a 5 minút chôdze od Námestia sv. Ubytovanie Downtown apartment Darinka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Downtown apartment Darinka

Egídia v Poprade a ponúka terasu a výhľad na mesto. Ubytovanie má balkón. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, je vzdialené 5 km. K dispozícii sú uteráky a posteľná bielizeň. V exteriéri apartmánu sa nachádza detské ihrisko. Bezplatne môžte využívať súkromné parkovisko a Wi-Fi. K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou. Tento apartmán má 1 spálňu, kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, priestor na posedenie a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom. Aquapark Aquacity Poprad sa nachádza 700 metrov od ubytovania Downtown apartment Darinka. Ubytovacie zariadenie Downtown apartment Darinka sa nachádza v Poprade necelý 1 km od Zimného štadióna mesta Poprad a 5 minút chôdze od Námestia sv.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Rodinné izby
  • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Poprad

Happy Guests apartment

10

Happy Guests apartment

Ubytovanie (Apartmán) Happy Guests apartment. Apartmán Happy Guests sa nachádza v Poprade, 1,3 km od zimného štadióna. Ponúka záhradu, Wi-Fi zdarma, spoločnú kuchyňu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Happy Guests apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman in Time - Garage Parking

10

Apartman in Time - Garage Parking

Ubytovanie (Apartmán) Apartman in Time - Garage Parking. Ubytovanie Apartman in Time - Garage Parking sa nachádza v Poprade v Prešovskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Apartman in Time - Garage Parking sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment A&B Poprad

10

Apartment A&B Poprad

Ubytovanie (Apartmány) Apartment A&B Poprad. Featuring city views, Apartment A&B Poprad features accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Poprad Ice Stadium. Ubytovanie Apartment A&B Poprad sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness

10

Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness

Ubytovanie (Apartmán) Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness. Ubytovanie Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness s terasou a klimatizáciou sa nachádza v Poprade 2,9 km od... Ubytovanie Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

10

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

Ubytovanie (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302. Ubytovacie zariadenie TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 sa nachádza v Poprade, 800 metrov od zimného štadióna a necelý 1 km od aquaparku Aquacity... Ubytovanie TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Nelka v Poprade

10

Apartmán Nelka v Poprade

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Nelka v Poprade. Apartmán Nelka v Poprade has a balcony and is located in Poprad, within just less than 1 km of Poprad Ice Stadium and a 5-minute walk of Square of St. Ubytovanie Apartmán Nelka v Poprade sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Premium Apartment Centrum

9,9

Premium Apartment Centrum

Ubytovanie (Apartmán) Premium Apartment Centrum. Ubytovanie Premium Apartment Centrum sa nachádza v Poprade, 1,4 km od zimného štadióna, 200 metrov od Námestia sv. Ubytovanie Premium Apartment Centrum sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Premium Apartment Centrum má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Premium Apartment Centrum momentálne evidujeme 86 recenzií.

the house

9,9

the house

Ubytovanie (Apartmány) the house. Ubytovacie zariadenie the house má výhodnú polohu v Poprade neďaleko Zimného štadióna mesta Poprad, Námestia sv. Ubytovanie the house sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Partman

9,9

Apartman Partman

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Partman. Apartmán Partman sa nachádza na Námestí sv. Egídia v Poprade, len 650 metrov od aquaparku Aquacity Poprad, do ktorého vám ubytovacie zariadenie ponúka... Ubytovanie Apartman Partman sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Partman má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartman Partman momentálne evidujeme 45 recenzií.

Aba Apartment

9,9

Aba Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Aba Apartment. Apartmán Aba sa nachádza v Poprade, 2,6 km od Popradského zimného štadióna a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Aba Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Aba Apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Aba Apartment momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán Max

9,9

Apartmán Max

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Max. Apartmán Max sa nachádza v Poprade, v blízkosti Zimného štadióna a 1,9 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ponúka patio s výhľadom do záhrady, záhradu a gril. Ubytovanie Apartmán Max sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203

9,9

TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203

Ubytovanie (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203. Ubytovacie zariadenie TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203 sa nachádza v Poprade len 800 metrov od Zimného štadióna mesta Poprad a necelý 1 km od... Ubytovanie TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203 sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Útulný Domček

9,9

Útulný Domček

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Útulný Domček. Ubytovacie zariadenie Útulný Domček s terasou sa nachádza v Poprade 2,7 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Útulný Domček sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Design apartment MM

9,8

Design apartment MM

Ubytovanie (Apartmán) Design apartment MM. Dizajnový apartmán MM ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Poprade. Ubytovanie Design apartment MM sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Design apartment MM má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Design apartment MM momentálne evidujeme 74 recenzií.

APARTMENT A&D CENTRUM

9,8

APARTMENT A&D CENTRUM

Ubytovanie (Apartmán) APARTMENT A&D CENTRUM. APARTMENT A&D CENTRUM sa nachádza v Poprade, len 1,4 km od Popradského zimného štadióna a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie APARTMENT A&D CENTRUM sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie APARTMENT A&D CENTRUM má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán APARTMENT A&D CENTRUM momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartment Centrum Exclusive

9,8

Apartment Centrum Exclusive

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Centrum Exclusive. Ubytovanie Apartment Centrum Exclusive sa nachádza v Poprade, 1,4 km od zimného štadióna, 300 metrov od Námestia sv. Ubytovanie Apartment Centrum Exclusive sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Centrum Exclusive má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Centrum Exclusive momentálne evidujeme 45 recenzií.

Luna Apartment

9,8

Luna Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Luna Apartment. Luna Apartment sa nachádza v Poprade 1,5 km od zimného štadióna, 700 metrov od námestia sv. Egídia v Poprade a 1,1 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Luna Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Luna Apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Luna Apartment momentálne evidujeme 6 recenzií.

Villa-Gallant

9,8

Villa-Gallant

Ubytovanie (Apartmán) Villa-Gallant. Ubytovacie zariadenie Villa-Gallant s výhľadom na hory sa nachádza približne 2,8 km od Zimného Štadióna mesta Poprad a ponúka ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Villa-Gallant sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Alica

9,8

Apartmán Alica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Alica. Apartmán Alica sa nachádza v Poprade, 1,2 km od Zimného štadiónu v Poprade, 1,3 km od aquaparku Aquacity Poprad, a 1,8 km od námestia svätého Egídia v... Ubytovanie Apartmán Alica sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Sobota

9,8

Apartment Sobota

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sobota. Apartmán Sobota sa nachádza v Spišskej Sobote, 700 metrov od Zimného štadióna v Poprade a 10 minút od aquaparku Aquacity Poprad. Od Námestia sv. Ubytovanie Apartment Sobota sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Sobota má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Sobota momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartment Centrum Luxury

9,8

Apartment Centrum Luxury

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Centrum Luxury. Apartmán Centrum Luxury sa nachádza v Poprade, 1,4 km od Popradského ľadového štadióna a menej ako 1 km od aquaparku Aquacity Poprad, v oblasti, kde sa... Ubytovanie Apartment Centrum Luxury sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Centrum Luxury má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Centrum Luxury momentálne evidujeme 29 recenzií.

Apartmány Urban

9,8

Apartmány Urban

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Urban. Apartmány Urban vám ponúkajú ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Urban sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány Urban má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Urban momentálne evidujeme 15 recenzií.

Palace Hill Apartment 7

9,8

Palace Hill Apartment 7

Ubytovanie (Apartmán) Palace Hill Apartment 7. Apartmán Palace Hill 7 vám ponúka ubytovanie v centre Popradu, v blízkosti viacerých obchodov a reštaurácií. Na mieste je k dispozícii bezplatné... Ubytovanie Palace Hill Apartment 7 sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Palace Hill Apartment 7 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Palace Hill Apartment 7 momentálne evidujeme 98 recenzií.

Apartment Centrum number 8

9,7

Apartment Centrum number 8

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Centrum number 8. Apartmány Apartment Palace Hill Nr. 8 ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a nachádzajú sa priamo na námestí svätého Egídia v Poprade. Ubytovanie Apartment Centrum number 8 sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Centrum number 8 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Centrum number 8 momentálne evidujeme 160 recenzií.

Apartment Katka

9,7

Apartment Katka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katka. Apartmán Katka sa nachádza v Poprade, 8 km od Zimného štadióna Poprad a ponúka obývaciu izbu s TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Katka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Katka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Katka momentálne evidujeme 31 recenzií.

Mountain View Studio Apartment

9,7

Mountain View Studio Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mountain View Studio Apartment. Štúdiový apartmán Mountain View Studio s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto sa nachádza v Poprade, len 1 km od zimného štadióna a 600 metrov od aquaparku... Ubytovanie Mountain View Studio Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Mountain View Studio Apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Mountain View Studio Apartment momentálne evidujeme 30 recenzií.

J&K Štrba

9,7

J&K Štrba

Ubytovanie (Apartmán) J&K Štrba. Ubytovacie zariadenie Ubytko sa nachádza v Poprade 17 km od miestneho zimného štadióna a Námestia sv. Egídia. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie J&K Štrba sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie u Betky

9,7

Ubytovanie u Betky

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie u Betky. Ubytovanie u Betky sa nachádza približne 2,5 km od Námestia sv. Egídia v Poprade a ponúka ubytovanie s terasou a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie u Betky sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Sunset Studio Apartment

9,7

Sunset Studio Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sunset Studio Apartment. Sunset Studio Apartment in Poprad offers accommodation with free WiFi, 3 km from Poprad Ice Stadium, 2.4 km from Square of St. Egidius in Poprad and 2. Ubytovanie Sunset Studio Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Guest House Tri Korunky

9,7

Guest House Tri Korunky

Ubytovanie (Penzión) Guest House Tri Korunky. Penzión Tri Korunky ponúka ubytovanie vhodné najmä pre rodiny s deťmi v Spišskej Sobote, historickej časti mesta Poprad. Ubytovanie Guest House Tri Korunky sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Guest House Tri Korunky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Guest House Tri Korunky momentálne evidujeme 74 recenzií.

Ubytovanie Athéna

9,7

Ubytovanie Athéna

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Ubytovanie Athéna. Ubytovanie Athéna sa nachádza v Prešovskom kraji v Poprade, 1,2 km od Zimného štadióna. Ubytovanie Ubytovanie Athéna sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad

9,7

Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad

Ubytovanie (Apartmán) Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad. Apartmán HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad s terasou sa nachádza v Poprade, 1,8 km od aquaparku Aquacity Poprad, 1,1 km od Námestia sv. Ubytovanie Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad momentálne evidujeme 27 recenzií.

Rovná 7 Apartment

9,7

Rovná 7 Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Rovná 7 Apartment. Ubytovanie Rovná 7 Apartment sa nachádza v Poprade, 600 metrov od aquaparku Aquacity Poprad a 700 metrov od Námestia sv. Egídia. Ubytovanie Rovná 7 Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Rovná 7 Apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Rovná 7 Apartment momentálne evidujeme 29 recenzií.

Vila House Family

9,7

Vila House Family

Ubytovanie (Penzión) Vila House Family. Vila House Family sa nachádza na okraji Popradu, 3 km od akvaparku AQUACITY Poprad, a ponúka saunu a záhradu s detským ihriskom a grilom. Ubytovanie Vila House Family sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila House Family má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Vila House Family momentálne evidujeme 288 recenzií.

Apartment Palace Hill Princess HBO Netflix

9,7

Apartment Palace Hill Princess HBO Netflix

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Palace Hill Princess HBO Netflix. Ubytovacie zariadenie Palace Hill Princess HBO Netflix apartment sa nachádza v Poprade, iba 300 metrov od Námestia sv. Ubytovanie Apartment Palace Hill Princess HBO Netflix sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartments STERN

9,7

Apartments STERN

Ubytovanie (Apartmány) Apartments STERN. Ubytovacie zariadenie Apartments STERN sa nachádza v Poprade v Prešovskom kraji neďaleko Zimného štadióna mesta Poprad a Námestia svätého Egídia v Poprade... Ubytovanie Apartments STERN sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Cyprianus village

9,7

Cyprianus village

Ubytovanie (Apartmány) Cyprianus village. Apartmán Vincent Van Gogh Gallery sa nachádza v Poprade, 900 metrov od Zimného štadióna mesta Poprad a 5 minút chôdze od Námestia sv. Egídia v Poprade. Ubytovanie Cyprianus village sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

new KLIMT apartment High Tatras center aquacity

9,7

new KLIMT apartment High Tatras center aquacity

Ubytovanie (Apartmán) new KLIMT apartment High Tatras center aquacity. Ubytovanie New KLIMT apartment High Tatras center aquacity sa nachádza v Poprade, 1,6 km od zimného štadióna. Hostia sa v okolí môžu venovať lyžovaniu. Ubytovanie new KLIMT apartment High Tatras center aquacity sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie new KLIMT apartment High Tatras center aquacity má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán new KLIMT apartment High Tatras center aquacity momentálne evidujeme 14 recenzií.

Family Apartment Poprad

9,7

Family Apartment Poprad

Ubytovanie (Apartmán) Family Apartment Poprad. Ubytovanie Family Apartment Poprad sa nachádza v Poprade len 700 metrov od Zimného štadióna mesta Poprad a 300 metrov od Námestia sv. Egídia. Ubytovanie Family Apartment Poprad sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Nedela

9,6

Apartment Nedela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nedela. Ubytovacie zariadenie Apartment Nedela sa nachádza v obci Spišská Sobota pri Poprade, 10 minút chôdze od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Apartment Nedela sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Nedela má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartment Nedela momentálne evidujeme 8 recenzií.

Main Square Apartment

9,6

Main Square Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Main Square Apartment. Apartmán Palace Hill D2 sa nachádza priamo na hlavnom námestí Popradu. Ubytovanie Main Square Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Main Square Apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Main Square Apartment momentálne evidujeme 113 recenzií.

Penzion Barborka

9,6

Penzion Barborka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Barborka. Penzión Barborka sa nachádza v historickom centre Spišskej Soboty. Bezplatne ponúka Wi-Fi pripojenie na internet a parkovisko. Ubytovanie Penzion Barborka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Barborka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Barborka momentálne evidujeme 182 recenzií.

Apartmán Farbička

9,6

Apartmán Farbička

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Farbička. Apartmán Farbička sa nachádza 8 km od Zimného štadióna v Poprade a ponúka ubytovanie s kuchynkou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Farbička sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Farbička má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Farbička momentálne evidujeme 11 recenzií.

Vila Pod Bránou

9,6

Vila Pod Bránou

Ubytovanie (Penzión) Vila Pod Bránou. Vila Pod Bránou sa nachádza v Poprade, 800 metrov od zimného štadióna. Za príplatok môžete relaxovať vo vírivke a saune. Na mieste nájdete bar. Ubytovanie Vila Pod Bránou sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Pod Bránou má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vila Pod Bránou momentálne evidujeme 120 recenzií.

Deluxe Apartment Limba

9,6

Deluxe Apartment Limba

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Apartment Limba. Deluxe Apartment Limba ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v Poprade, len 1,7 km od Námestia sv. Egídia. Ubytovanie Deluxe Apartment Limba sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Deluxe Apartment Limba má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Deluxe Apartment Limba momentálne evidujeme 25 recenzií.

Vila Liberta

9,6

Vila Liberta

Ubytovanie (Penzión) Vila Liberta. Ubytovacie zariadenie Vila Liberta sa nachádza v Poprade 2 km od Zimného štadióna mesta Poprad a 1,7 km od Námestia sv. Egídia. Ubytovanie Vila Liberta sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

APARTMENT A&D Downtown

9,6

APARTMENT A&D Downtown

Ubytovanie (Apartmán) APARTMENT A&D Downtown. Ubytovacie zariadenie APARTMENT A&D Downtown sa nachádza v Poprade, len 700 metrov od miestneho zimného štadióna. Ubytovanie APARTMENT A&D Downtown sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).