Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Poprad

V meste Poprad (Slovensko) máme celkom 127 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Poprad

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Poprad

Happy Guests apartment

10

Happy Guests apartment

Ubytovanie (Apartmán) Happy Guests apartment. Apartmán Happy Guests sa nachádza v Poprade, 1,3 km od zimného štadióna. Ponúka záhradu, Wi-Fi zdarma, spoločnú kuchyňu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Happy Guests apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Downtown apartment Darinka

10

Downtown apartment Darinka

Ubytovanie (Apartmány) Downtown apartment Darinka. Ubytovacie zariadenie Downtown apartment Darinka sa nachádza v Poprade necelý 1 km od Zimného štadióna mesta Poprad a 5 minút chôdze od Námestia sv. Ubytovanie Downtown apartment Darinka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Rekreačný dom Tyrkys

10

Rekreačný dom Tyrkys

Ubytovanie Rekreačný dom Tyrkys. Located in Poprad and only 27 km from Strbske Pleso Lake, Rekreačný dom Tyrkys provides accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytovanie Rekreačný dom Tyrkys sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Mountain View Apartment

10

Mountain View Apartment

Ubytovanie Mountain View Apartment. Mountain View Apartment is located in Poprad, 29 km from Strbske Pleso Lake, 30 km from Dobsinska Ice Cave, as well as 35 km from Treetop Walk. Ubytovanie Mountain View Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Stellaria apartment

10

Stellaria apartment

Ubytovanie Stellaria apartment. Stellaria apartment is located in Poprad, 29 km from Strbske Pleso Lake, 31 km from Dobsinska Ice Cave, and 33 km from Treetop Walk. Ubytovanie Stellaria apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman in Time - Garage Parking

10

Apartman in Time - Garage Parking

Ubytovanie (Apartmán) Apartman in Time - Garage Parking. Ubytovanie Apartman in Time - Garage Parking sa nachádza v Poprade v Prešovskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Apartman in Time - Garage Parking sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment A&B Poprad

10

Apartment A&B Poprad

Ubytovanie (Apartmány) Apartment A&B Poprad. Featuring city views, Apartment A&B Poprad features accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Poprad Ice Stadium. Ubytovanie Apartment A&B Poprad sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Lucia

10

Apartmány Lucia

Ubytovanie Apartmány Lucia. Apartmány Lucia has quiet street views, free WiFi and free private parking, situated in Poprad, 28 km from Strbske Pleso Lake. Ubytovanie Apartmány Lucia sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatras Apartment

10

Tatras Apartment

Ubytovanie Tatras Apartment. Offering garden views, Tatras Apartment is an accommodation set in Poprad, 27 km from Strbske Pleso Lake and 33 km from Dobsinska Ice Cave. Ubytovanie Tatras Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatra diamond appartement

10

Tatra diamond appartement

Ubytovanie Tatra diamond appartement. Offering a shared lounge and garden view, Tatra diamond appartement is situated in Poprad, 30 km from Strbske Pleso Lake and 32 km from Dobsinska Ice Cave. Ubytovanie Tatra diamond appartement sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness

10

Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness

Ubytovanie (Apartmán) Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness. Ubytovanie Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness s terasou a klimatizáciou sa nachádza v Poprade 2,9 km od... Ubytovanie Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

10

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

Ubytovanie (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302. Ubytovacie zariadenie TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 sa nachádza v Poprade, 800 metrov od zimného štadióna a necelý 1 km od aquaparku Aquacity... Ubytovanie TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Tilia

10

Apartment Tilia

Ubytovanie Apartment Tilia. Apartment Tilia, a property with a garden, is situated in Poprad, 31 km from Strbske Pleso Lake, 34 km from Dobsinska Ice Cave, as well as 39 km from Spis... Ubytovanie Apartment Tilia sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Nelka v Poprade

10

Apartmán Nelka v Poprade

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Nelka v Poprade. Apartmán Nelka v Poprade has a balcony and is located in Poprad, within just less than 1 km of Poprad Ice Stadium and a 5-minute walk of Square of St. Ubytovanie Apartmán Nelka v Poprade sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Premium Apartment Centrum

9,9

Premium Apartment Centrum

Ubytovanie (Apartmán) Premium Apartment Centrum. Ubytovanie Premium Apartment Centrum sa nachádza v Poprade, 1,4 km od zimného štadióna, 200 metrov od Námestia sv. Ubytovanie Premium Apartment Centrum sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Premium Apartment Centrum má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Premium Apartment Centrum momentálne evidujeme 86 recenzií.

the house

9,9

the house

Ubytovanie (Apartmány) the house. Ubytovacie zariadenie the house má výhodnú polohu v Poprade neďaleko Zimného štadióna mesta Poprad, Námestia sv. Ubytovanie the house sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Partman

9,9

Apartman Partman

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Partman. Apartmán Partman sa nachádza na Námestí sv. Egídia v Poprade, len 650 metrov od aquaparku Aquacity Poprad, do ktorého vám ubytovacie zariadenie ponúka... Ubytovanie Apartman Partman sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Partman má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartman Partman momentálne evidujeme 45 recenzií.

Aba Apartment

9,9

Aba Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Aba Apartment. Apartmán Aba sa nachádza v Poprade, 2,6 km od Popradského zimného štadióna a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Aba Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Aba Apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Aba Apartment momentálne evidujeme 5 recenzií.

Nový byt s parkovaním na dosah Tatrám.

9,9

Nový byt s parkovaním na dosah Tatrám.

Ubytovanie Nový byt s parkovaním na dosah Tatrám.. Located in Poprad and only 29 km from Strbske Pleso Lake, Nový byt s parkovaním na dosah Tatrám. Ubytovanie Nový byt s parkovaním na dosah Tatrám. sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Max

9,9

Apartmán Max

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Max. Apartmán Max sa nachádza v Poprade, v blízkosti Zimného štadióna a 1,9 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ponúka patio s výhľadom do záhrady, záhradu a gril. Ubytovanie Apartmán Max sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmánik pri Zubačke

9,9

Apartmánik pri Zubačke

Ubytovanie Apartmánik pri Zubačke. Apartmánik pri Zubačke in Tatranska Strba provides accommodation with free WiFi, 12 km from Strbske Pleso Lake, 45 km from Demanovská Ice Cave and 48 km... Ubytovanie Apartmánik pri Zubačke sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203

9,9

TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203

Ubytovanie (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203. Ubytovacie zariadenie TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203 sa nachádza v Poprade len 800 metrov od Zimného štadióna mesta Poprad a necelý 1 km od... Ubytovanie TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203 sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Útulný Domček

9,9

Útulný Domček

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Útulný Domček. Ubytovacie zariadenie Útulný Domček s terasou sa nachádza v Poprade 2,7 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Útulný Domček sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Design apartment MM

9,8

Design apartment MM

Ubytovanie (Apartmán) Design apartment MM. Dizajnový apartmán MM ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Poprade. Ubytovanie Design apartment MM sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Design apartment MM má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Design apartment MM momentálne evidujeme 74 recenzií.

Cyprianus Apatment

9,8

Cyprianus Apatment

Ubytovanie Cyprianus Apatment. Located 29 km from Strbske Pleso Lake, 32 km from Dobsinska Ice Cave and 33 km from Treetop Walk, Cyprianus Apatment provides accommodation situated in... Ubytovanie Cyprianus Apatment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

APARTMENT A&D CENTRUM

9,8

APARTMENT A&D CENTRUM

Ubytovanie (Apartmán) APARTMENT A&D CENTRUM. APARTMENT A&D CENTRUM sa nachádza v Poprade, len 1,4 km od Popradského zimného štadióna a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie APARTMENT A&D CENTRUM sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie APARTMENT A&D CENTRUM má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán APARTMENT A&D CENTRUM momentálne evidujeme 22 recenzií.

komfortná novostavba v centre

9,8

komfortná novostavba v centre

Ubytovanie komfortná novostavba v centre. Komfortná novostavba v centre is situated in Poprad, 29 km from Strbske Pleso Lake, 31 km from Dobsinska Ice Cave, as well as 33 km from Treetop Walk. Ubytovanie komfortná novostavba v centre sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

MBV28 Apartments

9,8

MBV28 Apartments

Ubytovanie MBV28 Apartments. Situated 28 km from Strbske Pleso Lake, MBV28 Apartments features accommodation in Poprad with access to a wellness packages. Ubytovanie MBV28 Apartments sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Centrum Exclusive

9,8

Apartment Centrum Exclusive

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Centrum Exclusive. Ubytovanie Apartment Centrum Exclusive sa nachádza v Poprade, 1,4 km od zimného štadióna, 300 metrov od Námestia sv. Ubytovanie Apartment Centrum Exclusive sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Centrum Exclusive má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Centrum Exclusive momentálne evidujeme 45 recenzií.

Apartmán West

9,8

Apartmán West

Ubytovanie Apartmán West. Situated in Poprad in the Prešovský kraj region, Apartmán West features a patio. Ubytovanie Apartmán West sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Luna Apartment

9,8

Luna Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Luna Apartment. Luna Apartment sa nachádza v Poprade 1,5 km od zimného štadióna, 700 metrov od námestia sv. Egídia v Poprade a 1,1 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Luna Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Luna Apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Luna Apartment momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartments Centrum Hviezdoslav

9,8

Apartments Centrum Hviezdoslav

Ubytovanie Apartments Centrum Hviezdoslav. Set in Poprad and only 29 km from Strbske Pleso Lake, Apartments Centrum Hviezdoslav offers accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments Centrum Hviezdoslav sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa-Gallant

9,8

Villa-Gallant

Ubytovanie (Apartmán) Villa-Gallant. Ubytovacie zariadenie Villa-Gallant s výhľadom na hory sa nachádza približne 2,8 km od Zimného Štadióna mesta Poprad a ponúka ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Villa-Gallant sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Alica

9,8

Apartmán Alica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Alica. Apartmán Alica sa nachádza v Poprade, 1,2 km od Zimného štadiónu v Poprade, 1,3 km od aquaparku Aquacity Poprad, a 1,8 km od námestia svätého Egídia v... Ubytovanie Apartmán Alica sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Sobota

9,8

Apartment Sobota

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sobota. Apartmán Sobota sa nachádza v Spišskej Sobote, 700 metrov od Zimného štadióna v Poprade a 10 minút od aquaparku Aquacity Poprad. Od Námestia sv. Ubytovanie Apartment Sobota sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Sobota má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Sobota momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartment Centrum Luxury

9,8

Apartment Centrum Luxury

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Centrum Luxury. Apartmán Centrum Luxury sa nachádza v Poprade, 1,4 km od Popradského ľadového štadióna a menej ako 1 km od aquaparku Aquacity Poprad, v oblasti, kde sa... Ubytovanie Apartment Centrum Luxury sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Centrum Luxury má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Centrum Luxury momentálne evidujeme 29 recenzií.

Apartmány Urban

9,8

Apartmány Urban

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Urban. Apartmány Urban vám ponúkajú ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Urban sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány Urban má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Urban momentálne evidujeme 15 recenzií.

Palace Hill Apartment 7

9,8

Palace Hill Apartment 7

Ubytovanie (Apartmán) Palace Hill Apartment 7. Apartmán Palace Hill 7 vám ponúka ubytovanie v centre Popradu, v blízkosti viacerých obchodov a reštaurácií. Na mieste je k dispozícii bezplatné... Ubytovanie Palace Hill Apartment 7 sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Palace Hill Apartment 7 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Palace Hill Apartment 7 momentálne evidujeme 98 recenzií.

Apartment Centrum number 8

9,7

Apartment Centrum number 8

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Centrum number 8. Apartmány Apartment Palace Hill Nr. 8 ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a nachádzajú sa priamo na námestí svätého Egídia v Poprade. Ubytovanie Apartment Centrum number 8 sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Centrum number 8 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Centrum number 8 momentálne evidujeme 160 recenzií.

Apartment Katka

9,7

Apartment Katka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katka. Apartmán Katka sa nachádza v Poprade, 8 km od Zimného štadióna Poprad a ponúka obývaciu izbu s TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Katka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Katka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Katka momentálne evidujeme 31 recenzií.

Mountain View Studio Apartment

9,7

Mountain View Studio Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mountain View Studio Apartment. Štúdiový apartmán Mountain View Studio s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto sa nachádza v Poprade, len 1 km od zimného štadióna a 600 metrov od aquaparku... Ubytovanie Mountain View Studio Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Mountain View Studio Apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Mountain View Studio Apartment momentálne evidujeme 30 recenzií.

The Gatsby Apartment

9,7

The Gatsby Apartment

Ubytovanie The Gatsby Apartment. Offering city views, The Gatsby Apartment is an accommodation located in Poprad, 28 km from Strbske Pleso Lake and 30 km from Dobsinska Ice Cave. Ubytovanie The Gatsby Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

J&K Štrba

9,7

J&K Štrba

Ubytovanie (Apartmán) J&K Štrba. Ubytovacie zariadenie Ubytko sa nachádza v Poprade 17 km od miestneho zimného štadióna a Námestia sv. Egídia. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie J&K Štrba sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie u Betky

9,7

Ubytovanie u Betky

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie u Betky. Ubytovanie u Betky sa nachádza približne 2,5 km od Námestia sv. Egídia v Poprade a ponúka ubytovanie s terasou a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie u Betky sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Sunset Studio Apartment

9,7

Sunset Studio Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sunset Studio Apartment. Sunset Studio Apartment in Poprad offers accommodation with free WiFi, 3 km from Poprad Ice Stadium, 2.4 km from Square of St. Egidius in Poprad and 2. Ubytovanie Sunset Studio Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Guest House Tri Korunky

9,7

Guest House Tri Korunky

Ubytovanie (Penzión) Guest House Tri Korunky. Penzión Tri Korunky ponúka ubytovanie vhodné najmä pre rodiny s deťmi v Spišskej Sobote, historickej časti mesta Poprad. Ubytovanie Guest House Tri Korunky sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Guest House Tri Korunky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Guest House Tri Korunky momentálne evidujeme 74 recenzií.

Apartment Luxury

9,7

Apartment Luxury

Ubytovanie Apartment Luxury. Located 29 km from Strbske Pleso Lake, 31 km from Dobsinska Ice Cave and 33 km from Treetop Walk, Apartment Luxury offers accommodation set in Poprad. Ubytovanie Apartment Luxury sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Palace Hill Princess HBO Netflix

9,7

Apartment Palace Hill Princess HBO Netflix

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Palace Hill Princess HBO Netflix. Ubytovacie zariadenie Palace Hill Princess HBO Netflix apartment sa nachádza v Poprade, iba 300 metrov od Námestia sv. Ubytovanie Apartment Palace Hill Princess HBO Netflix sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Poprad

Mesto Poprad sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 127 hotelov a ubytovanie v meste Poprad.