Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Poprad

V meste Poprad (Slovensko) máme celkom 127 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Poprad

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Poprad

Apartment Poprad

10

Apartment Poprad

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Poprad. Apartmán Poprad ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 1 km od Popradského hokejového štadióna, 600 metrov od aquaparku Aquacity Poprad a 700 metrov od... Ubytovanie Apartment Poprad sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Poprad má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartment Poprad momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartment Palace Hill 3G

9,9

Apartment Palace Hill 3G

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Palace Hill 3G. Apartmán Palace Hill 3G sa nachádza v Poprade, len 1,4 km od Zimného štadióna a 200 metrov od Námestia sv. Egídia. Ubytovanie Apartment Palace Hill 3G sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Palace Hill 3G má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartment Palace Hill 3G momentálne evidujeme 32 recenzií.

Premium Apartment Centrum

9,9

Premium Apartment Centrum

Ubytovanie (Apartmán) Premium Apartment Centrum. Ubytovanie Premium Apartment Centrum sa nachádza v Poprade, 1,4 km od zimného štadióna, 200 metrov od Námestia sv. Ubytovanie Premium Apartment Centrum sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Premium Apartment Centrum má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Premium Apartment Centrum momentálne evidujeme 86 recenzií.

Apartman Partman

9,9

Apartman Partman

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Partman. Apartmán Partman sa nachádza na Námestí sv. Egídia v Poprade, len 650 metrov od aquaparku Aquacity Poprad, do ktorého vám ubytovacie zariadenie ponúka... Ubytovanie Apartman Partman sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Partman má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartman Partman momentálne evidujeme 45 recenzií.

Aba Apartment

9,9

Aba Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Aba Apartment. Apartmán Aba sa nachádza v Poprade, 2,6 km od Popradského zimného štadióna a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Aba Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Aba Apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Aba Apartment momentálne evidujeme 5 recenzií.

Design apartment MM

9,8

Design apartment MM

Ubytovanie (Apartmán) Design apartment MM. Dizajnový apartmán MM ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Poprade. Ubytovanie Design apartment MM sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Design apartment MM má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Design apartment MM momentálne evidujeme 74 recenzií.

APARTMENT A&D CENTRUM

9,8

APARTMENT A&D CENTRUM

Ubytovanie (Apartmán) APARTMENT A&D CENTRUM. APARTMENT A&D CENTRUM sa nachádza v Poprade, len 1,4 km od Popradského zimného štadióna a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie APARTMENT A&D CENTRUM sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie APARTMENT A&D CENTRUM má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán APARTMENT A&D CENTRUM momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartment Centrum Exclusive

9,8

Apartment Centrum Exclusive

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Centrum Exclusive. Ubytovanie Apartment Centrum Exclusive sa nachádza v Poprade, 1,4 km od zimného štadióna, 300 metrov od Námestia sv. Ubytovanie Apartment Centrum Exclusive sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Centrum Exclusive má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Centrum Exclusive momentálne evidujeme 45 recenzií.

Luna Apartment

9,8

Luna Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Luna Apartment. Luna Apartment sa nachádza v Poprade 1,5 km od zimného štadióna, 700 metrov od námestia sv. Egídia v Poprade a 1,1 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Luna Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Luna Apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Luna Apartment momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartment Sobota

9,8

Apartment Sobota

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sobota. Apartmán Sobota sa nachádza v Spišskej Sobote, 700 metrov od Zimného štadióna v Poprade a 10 minút od aquaparku Aquacity Poprad. Od Námestia sv. Ubytovanie Apartment Sobota sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Sobota má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Sobota momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartment Centrum Luxury

9,8

Apartment Centrum Luxury

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Centrum Luxury. Apartmán Centrum Luxury sa nachádza v Poprade, 1,4 km od Popradského ľadového štadióna a menej ako 1 km od aquaparku Aquacity Poprad, v oblasti, kde sa... Ubytovanie Apartment Centrum Luxury sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Centrum Luxury má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Centrum Luxury momentálne evidujeme 29 recenzií.

Apartmány Urban

9,8

Apartmány Urban

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Urban. Apartmány Urban vám ponúkajú ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Urban sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Urban má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Urban momentálne evidujeme 15 recenzií.

Palace Hill Apartment 7

9,8

Palace Hill Apartment 7

Ubytovanie (Apartmán) Palace Hill Apartment 7. Apartmán Palace Hill 7 vám ponúka ubytovanie v centre Popradu, v blízkosti viacerých obchodov a reštaurácií. Na mieste je k dispozícii bezplatné... Ubytovanie Palace Hill Apartment 7 sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Palace Hill Apartment 7 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Palace Hill Apartment 7 momentálne evidujeme 98 recenzií.

Apartment Centrum number 8

9,7

Apartment Centrum number 8

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Centrum number 8. Apartmány Apartment Palace Hill Nr. 8 ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a nachádzajú sa priamo na námestí svätého Egídia v Poprade. Ubytovanie Apartment Centrum number 8 sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Centrum number 8 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Centrum number 8 momentálne evidujeme 160 recenzií.

Apartment Katka

9,7

Apartment Katka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katka. Apartmán Katka sa nachádza v Poprade, 8 km od Zimného štadióna Poprad a ponúka obývaciu izbu s TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Katka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Katka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Katka momentálne evidujeme 31 recenzií.

Mountain View Studio Apartment

9,7

Mountain View Studio Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mountain View Studio Apartment. Štúdiový apartmán Mountain View Studio s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto sa nachádza v Poprade, len 1 km od zimného štadióna a 600 metrov od aquaparku... Ubytovanie Mountain View Studio Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mountain View Studio Apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Mountain View Studio Apartment momentálne evidujeme 30 recenzií.

Guest House Tri Korunky

9,7

Guest House Tri Korunky

Ubytovanie (Penzión) Guest House Tri Korunky. Penzión Tri Korunky ponúka ubytovanie vhodné najmä pre rodiny s deťmi v Spišskej Sobote, historickej časti mesta Poprad. Ubytovanie Guest House Tri Korunky sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House Tri Korunky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Guest House Tri Korunky momentálne evidujeme 74 recenzií.

Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad

9,7

Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad

Ubytovanie (Apartmán) Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad. Apartmán HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad s terasou sa nachádza v Poprade, 1,8 km od aquaparku Aquacity Poprad, 1,1 km od Námestia sv. Ubytovanie Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad momentálne evidujeme 27 recenzií.

Rovná 7 Apartment

9,7

Rovná 7 Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Rovná 7 Apartment. Ubytovanie Rovná 7 Apartment sa nachádza v Poprade, 600 metrov od aquaparku Aquacity Poprad a 700 metrov od Námestia sv. Egídia. Ubytovanie Rovná 7 Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rovná 7 Apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Rovná 7 Apartment momentálne evidujeme 29 recenzií.

Vila House Family

9,7

Vila House Family

Ubytovanie (Penzión) Vila House Family. Vila House Family sa nachádza na okraji Popradu, 3 km od akvaparku AQUACITY Poprad, a ponúka saunu a záhradu s detským ihriskom a grilom. Ubytovanie Vila House Family sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila House Family má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Vila House Family momentálne evidujeme 288 recenzií.

Apartmán Slnečnica

9,7

Apartmán Slnečnica

Ubytovanie (Privát) Apartmán Slnečnica. Apartmán Slnečnica sa nachádza v Poprade, 3,6 km od zimného štadióna v Poprade a 3,9 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Apartmán Slnečnica sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Slnečnica má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartmán Slnečnica momentálne evidujeme 57 recenzií.

new KLIMT apartment High Tatras center aquacity

9,7

new KLIMT apartment High Tatras center aquacity

Ubytovanie (Apartmán) new KLIMT apartment High Tatras center aquacity. Ubytovanie New KLIMT apartment High Tatras center aquacity sa nachádza v Poprade, 1,6 km od zimného štadióna. Hostia sa v okolí môžu venovať lyžovaniu. Ubytovanie new KLIMT apartment High Tatras center aquacity sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie new KLIMT apartment High Tatras center aquacity má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán new KLIMT apartment High Tatras center aquacity momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartment Nedela

9,6

Apartment Nedela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nedela. Ubytovacie zariadenie Apartment Nedela sa nachádza v obci Spišská Sobota pri Poprade, 10 minút chôdze od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Apartment Nedela sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Nedela má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartment Nedela momentálne evidujeme 8 recenzií.

Main Square Apartment

9,6

Main Square Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Main Square Apartment. Apartmán Palace Hill D2 sa nachádza priamo na hlavnom námestí Popradu. Ubytovanie Main Square Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Main Square Apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Main Square Apartment momentálne evidujeme 113 recenzií.

Penzion Barborka

9,6

Penzion Barborka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Barborka. Penzión Barborka sa nachádza v historickom centre Spišskej Soboty. Bezplatne ponúka Wi-Fi pripojenie na internet a parkovisko. Ubytovanie Penzion Barborka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Barborka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Barborka momentálne evidujeme 182 recenzií.

Apartmán Farbička

9,6

Apartmán Farbička

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Farbička. Apartmán Farbička sa nachádza 8 km od Zimného štadióna v Poprade a ponúka ubytovanie s kuchynkou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Farbička sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Farbička má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Farbička momentálne evidujeme 11 recenzií.

Vila Pod Bránou

9,6

Vila Pod Bránou

Ubytovanie (Penzión) Vila Pod Bránou. Vila Pod Bránou sa nachádza v Poprade, 800 metrov od zimného štadióna. Za príplatok môžete relaxovať vo vírivke a saune. Na mieste nájdete bar. Ubytovanie Vila Pod Bránou sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Pod Bránou má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vila Pod Bránou momentálne evidujeme 120 recenzií.

Deluxe Apartment Limba

9,6

Deluxe Apartment Limba

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Apartment Limba. Deluxe Apartment Limba ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v Poprade, len 1,7 km od Námestia sv. Egídia. Ubytovanie Deluxe Apartment Limba sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Deluxe Apartment Limba má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Deluxe Apartment Limba momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartmán Hanka

9,6

Apartmán Hanka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hanka. Apartmán Hanka sa nachádza v Poprade, 1,7 km od zimného štadióna a 600 metrov od námestia sv. Egídia. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a TV. Ubytovanie Apartmán Hanka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Hanka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Hanka momentálne evidujeme 43 recenzií.

Penzión Harmony

9,6

Penzión Harmony

Ubytovanie (Penzión) Penzión Harmony. Penzión Harmony ponúka elegantné, moderné izby s bezplatným Wi-Fi pripojením a posedením. Ubytovanie Penzión Harmony sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Harmony má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Harmony momentálne evidujeme 288 recenzií.

Vila Mirka

9,6

Vila Mirka

Ubytovanie (Penzión) Vila Mirka. Vila Mirka sa nachádza v Poprade, 4,4 km od zimného štadióna. Má záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Vila Mirka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Mirka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vila Mirka momentálne evidujeme 60 recenzií.

Apartmánový dom Eliška

9,5

Apartmánový dom Eliška

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom Eliška. Apartmánový dom Eliška sa nachádza v Poprade, v blízkosti Zimného štadióna Poprad a aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Apartmánový dom Eliška sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmánový dom Eliška má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmánový dom Eliška momentálne evidujeme 78 recenzií.

Penzión Evka

9,5

Penzión Evka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Evka. Penzión Evka sa nachádza na pokojnom mieste, len 10 minút chôdze od Aquacity Poprad. Ubytovanie Penzión Evka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Evka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión Evka momentálne evidujeme 259 recenzií.

Penzión Pod bránou

9,5

Penzión Pod bránou

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pod bránou. Penzión Pod bránou sa nachádza 400 metrov od termálneho parku Aqua City v Poprade. Ubytovanie Penzión Pod bránou sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Pod bránou má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión Pod bránou momentálne evidujeme 175 recenzií.

Anna pri zelenom dome

9,5

Anna pri zelenom dome

Ubytovanie (Apartmán) Anna pri zelenom dome. Ubytovacie zariadenie Anna pri zelenom sa nachádza v Poprade, 2,1 km od námestia sv. Ubytovanie Anna pri zelenom dome sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Anna pri zelenom dome má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Anna pri zelenom dome momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartment Grande Poprad Center

9,5

Apartment Grande Poprad Center

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Grande Poprad Center. Apartmán Grande Poprad Center sa nachádza v Poprade, len 1,4 km od Popradského ľadového štadiónu a 200 metrov od námestia sv. Egídia v Poprade. Ubytovanie Apartment Grande Poprad Center sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Grande Poprad Center má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment Grande Poprad Center momentálne evidujeme 43 recenzií.

Penzión Darinka

9,5

Penzión Darinka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Darinka. Penzión Darinka sa nachádza v pokojnej mestskej časti Popradu nazývanej Spišská Sobota. Ubytovanie Penzión Darinka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Darinka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión Darinka momentálne evidujeme 735 recenzií.

Apartment PEPE

9,4

Apartment PEPE

Ubytovanie (Apartmán) Apartment PEPE. Ubytovanie 102 Vodárenská sa nachádza v Poprade, 2,3 km od Zimného štadióna v Poprade a 2,4 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Apartment PEPE sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment PEPE má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartment PEPE momentálne evidujeme 25 recenzií.

Vila Casablanca

9,4

Vila Casablanca

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vila Casablanca. Vila Casablanca sa nachádza v Poprade. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, záhradu a bar. Ubytovanie Vila Casablanca sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Casablanca má celkové hodnotenie 9,4. Pre Bed and breakfast Vila Casablanca momentálne evidujeme 412 recenzií.

Penzión Lampáš

9,4

Penzión Lampáš

Ubytovanie (Penzión) Penzión Lampáš. Penzión Lampáš sa nachádza na okraji Popradu, 300 metrov od vodného parku Aquacity. Ubytovanie Penzión Lampáš sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Lampáš má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Lampáš momentálne evidujeme 218 recenzií.

Apartment Aqua Tatry

9,4

Apartment Aqua Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Aqua Tatry. Apartmán Aqua Tatry sa nachádza 1 km od centra Popradu a 500 metrov od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Apartment Aqua Tatry sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Aqua Tatry má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartment Aqua Tatry momentálne evidujeme 111 recenzií.

Penzion Fantazia

9,4

Penzion Fantazia

Ubytovanie (Penzión) Penzion Fantazia. Malý penzión Fantázia sa nachádza v centre Popradu, 5 minút chôdze od kostola sv. Ubytovanie Penzion Fantazia sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Fantazia má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Fantazia momentálne evidujeme 374 recenzií.

Vila Martina

9,4

Vila Martina

Ubytovanie (Penzión) Vila Martina. Vila Martina sa nachádza pod Vysokými Tatrami na okraji popradskej štvrte Veľká. Ubytovanie Vila Martina sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Martina má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Vila Martina momentálne evidujeme 367 recenzií.

Home away apartment

9,3

Home away apartment

Ubytovanie (Apartmán) Home away apartment. Apartmán Palace Hill sa nachádza priamo v centre Popradu, na Námestí Svätého Egídia. Ubytovanie Home away apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Home away apartment má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Home away apartment momentálne evidujeme 77 recenzií.

Penzión u Alžbetky

9,3

Penzión u Alžbetky

Ubytovanie (Penzión) Penzión u Alžbetky. Penzión u Alžbetky sa nachádza v časti Spišská Sobota v Poprade, ktoré je vstupnou bránou do Vysokých Tatier. Ubytovanie Penzión u Alžbetky sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión u Alžbetky má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión u Alžbetky momentálne evidujeme 378 recenzií.

Boutique Hotel Villa ZAUBER

9,3

Boutique Hotel Villa ZAUBER

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Villa ZAUBER. Boutique hotel Villa Zauber s výhľadom na Vysoké Tatry sa nachádza v Poprade, 5 minút chôdze od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Boutique Hotel Villa ZAUBER sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Boutique Hotel Villa ZAUBER má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Boutique Hotel Villa ZAUBER momentálne evidujeme 533 recenzií.

HOTEL 63

9,3

HOTEL 63

Ubytovanie (Hotel) HOTEL 63. HOTEL 63 sa nachádza v Poprade, 100 metrov od zimného štadiónu a 300 metrov od Aquacity Poprad. Ubytovanie HOTEL 63 sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie HOTEL 63 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel HOTEL 63 momentálne evidujeme 238 recenzií.

Apartmán Sobôtka

9,2

Apartmán Sobôtka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Sobôtka. Penzión Sobôtka ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v súkromnom apartmáne. Ubytovanie Apartmán Sobôtka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Sobôtka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán Sobôtka momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartments Zámoček Staré časy

9,2

Apartments Zámoček Staré časy

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zámoček Staré časy. Tento 3-hviezdičkový apartmánový dom v tradičnom štýle je zariadený starožitným nábytkom. Ubytovanie Apartments Zámoček Staré časy sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Zámoček Staré časy má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartments Zámoček Staré časy momentálne evidujeme 98 recenzií.

Vila Štefan Drevko

9,2

Vila Štefan Drevko

Ubytovanie (Penzión) Vila Štefan Drevko. Vila Štefan Drevko sa nachádza v Poprade, 2 km od Zimného štadióna v Poprade a 2,3 km od aquaparku Aquacity Poprad. Ubytovanie Vila Štefan Drevko sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Štefan Drevko má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Vila Štefan Drevko momentálne evidujeme 190 recenzií.

Garni Hotel Tatramonti

9,2

Garni Hotel Tatramonti

Ubytovanie (Hotel) Garni Hotel Tatramonti. Hotel Garni Tatramonti sa nachádza len 1 minútu chôdze od centra Popradu a 5 minút chôdze od aquaparku Aquacity. Ubytovanie Garni Hotel Tatramonti sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Garni Hotel Tatramonti má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Garni Hotel Tatramonti momentálne evidujeme 492 recenzií.

Ubytovanie v meste Poprad

Mesto Poprad sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 127 hotelov a ubytovanie v meste Poprad.