Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Brezno

V meste Brezno (Slovensko) máme celkom 26 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Brezno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Brezno

Bystra 150

10

Bystra 150

Ubytovanie Bystra 150. Set in Bystrá, within 16 km of Chopok mountain and 40 km of Liptov Castle, Bystra 150 offers accommodation with a garden and free WiFithroughout the... Ubytovanie Bystra 150 sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán HOREHRONIE

9,9

Apartmán HOREHRONIE

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán HOREHRONIE. Ubytovacie zariadenie Apartmán HOREHRONIE sa nachádza v obci Tále, len 2,7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Apartmán HOREHRONIE sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán NAVRCHU

9,8

Apartmán NAVRCHU

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán NAVRCHU. Ubytovanie Apartmán NAVRCHU sa nachádza v Brezne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán NAVRCHU sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Resort Biela Skala - CHALET

9,8

Resort Biela Skala - CHALET

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Resort Biela Skala - CHALET. Ubytovanie Resort Biela Skala - CHALET sa nachádza v Brezne a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Resort Biela Skala - CHALET sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Kozí Dvor Rohozná

9,7

Kozí Dvor Rohozná

Ubytovanie (Apartmány) Kozí Dvor Rohozná. Kozí Dvor Rohozná, obklopený národnom parku Nízke Tatry a vo vzdialenosti 4. Ubytovanie Kozí Dvor Rohozná sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Kozí Dvor Rohozná má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Kozí Dvor Rohozná momentálne evidujeme 50 recenzií.

Chatka v záhrade Mango Chill

9,7

Chatka v záhrade Mango Chill

Ubytovanie Chatka v záhrade Mango Chill. Located in Brezno and only 31 km from Chopok mountain, Chatka v záhrade Mango Chill provides accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytovanie Chatka v záhrade Mango Chill sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Brezno - 2 izbový apartmán

9,6

Brezno - 2 izbový apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Brezno - 2 izbový apartmán. Ubytovacie zariadenie Brezno - 2 izbový apartmán sa nachádza v Brezne, 9 km od lyžiarskeho strediska Hronec-Hlobišov a 10 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Brezno - 2 izbový apartmán sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Brezno - 2 izbový apartmán má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Brezno - 2 izbový apartmán momentálne evidujeme 19 recenzií.

E&Z Zdenko Hruby

9,6

E&Z Zdenko Hruby

Ubytovanie (Penzión) E&Z Zdenko Hruby. Ubytovacie zariadenie E&Z Zdenko Hruby sa nachádza v meste Brezno, 12 km od lyžiarskeho strediska Hronec-Hlobišov. Ubytovanie E&Z Zdenko Hruby sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie E&Z Zdenko Hruby má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión E&Z Zdenko Hruby momentálne evidujeme 65 recenzií.

Farmer's Room at Sedliacky Dvor - Brezno

9,5

Farmer's Room at Sedliacky Dvor - Brezno

Ubytovanie (Privát) Farmer's Room at Sedliacky Dvor - Brezno. Offering garden views, Farmer's Room at Sedliacky Dvor - Brezno in Brezno offers accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a... Ubytovanie Farmer's Room at Sedliacky Dvor - Brezno sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Romantika Chopok Juh 10

9,5

Apartmán Romantika Chopok Juh 10

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Romantika Chopok Juh 10. Apartmán Romantika Chopok Juh 10 s výhľadom na hory a balkónom sa nachádza v Brezne. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Romantika Chopok Juh 10 sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Romantika Chopok Juh 10 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Romantika Chopok Juh 10 momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmán Ivka

9,5

Apartmán Ivka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ivka. Apartmán Ivka sa nachádza v Brezne a ponúka ubytovanie s balkónom, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Liptovský Mikuláš je od neho vzdialený 30 km. Ubytovanie Apartmán Ivka sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Rozprávková HÁJENKA v Nízkych Tatrách

9,5

Rozprávková HÁJENKA v Nízkych Tatrách

Ubytovanie Rozprávková HÁJENKA v Nízkych Tatrách. Ubytovacie zariadenie Rozprávková HÁJENKA v Nízkych Tatrách sa nachádza v Brezne 21 km od Chopku. Ubytovanie Rozprávková HÁJENKA v Nízkych Tatrách sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Bystrá-Chopok

9,4

Apartmány Bystrá-Chopok

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmány Bystrá-Chopok. Apartmány Bystrá-Chopok ponúkajú ubytovanie so záhradou, s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v meste Brezno. Ubytovanie Apartmány Bystrá-Chopok sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány Bystrá-Chopok má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Apartmány Bystrá-Chopok momentálne evidujeme 22 recenzií.

Sedliacky Dvor

9,3

Sedliacky Dvor

Ubytovanie (Penzión) Sedliacky Dvor. Sedliacky dvor sa nachádza v pokojnom údolí v lokalite Rohožná s výhľadom na Národný park Muránska planina a Národný park Nízke Tatry. Ubytovanie Sedliacky Dvor sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Sedliacky Dvor má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Sedliacky Dvor momentálne evidujeme 35 recenzií.

Ubytovanie u Zuzany

9,3

Ubytovanie u Zuzany

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Zuzany. Ubytovanie u Zuzany sa nachádza v Brezne, 11 km od obce Hronec-Hlobišov. Ponúka terasu, bezplatné Wi-Fi a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Ubytovanie u Zuzany sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Ubytovanie u Zuzany má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Ubytovanie u Zuzany momentálne evidujeme 28 recenzií.

Bystra 14

9,2

Bystra 14

Ubytovanie (Apartmán) Bystra 14. Ubytovacie zariadenie Bystra 14 sa nachádza v Brezne v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a je z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Bystra 14 sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Retro Apartment

9,2

Retro Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Retro Apartment. Apartmán Retro sa nachádza v Brezne a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Retro Apartment sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Retro Apartment má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Retro Apartment momentálne evidujeme 63 recenzií.

Penzion Eka

9,2

Penzion Eka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Eka. Penzión Eka v Brezne sa nachádza 500 metrov od lyžiarskeho strediska Mýto pod Ďumbierom a 1 500 metrov od lyžiarskeho strediska Tále a ponúka bezplatné... Ubytovanie Penzion Eka sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Eka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Eka momentálne evidujeme 26 recenzií.

Country House & Restaurant

9

Country House & Restaurant

Ubytovanie (Hotel) Country House & Restaurant. Ubytovanie Country House & Restaurant sa nachádza v Brezne. Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka izbovú službu, terasu a výhľad na mesto. Ubytovanie Country House & Restaurant sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Hotel Partizán

9

Hotel Partizán

Ubytovanie (Hotel) Hotel Partizán. Hotel Partizán sa nachádza v obci Bystrá v rekreačnej oblasti Tále a vďaka svojej polohe je skvelým východiskovým bodom na pešiu turistiku v Tatrách. Ubytovanie Hotel Partizán sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Partizán má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Partizán momentálne evidujeme 223 recenzií.

Chalupa u Havranov

8,8

Chalupa u Havranov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Havranov. Dovolenkový dom Chalupa u Havranov sa nachádza v obci Bystrá v Bystrianskej doline a obklopujú ho Nízke Tatry. Ubytovanie Chalupa u Havranov sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chalupa u Havranov má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Chalupa u Havranov momentálne evidujeme 19 recenzií.

Salmo

8,8

Salmo

Ubytovanie (Penzión) Salmo. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi, terasu a reštauráciu. Každá izba v penzióne Salmo má písací stôl a TV. Ubytovanie Salmo sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Salmo má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Salmo momentálne evidujeme 55 recenzií.

Hotel Bystrá

8,7

Hotel Bystrá

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bystrá. Hotel Bystrá *** sa nachádza v pokojnej oblasti, 2 km od lyžiarskeho strediska Tále. Ubytovanie Hotel Bystrá sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Bystrá má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Bystrá momentálne evidujeme 185 recenzií.

Chata Lúčky

8,6

Chata Lúčky

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Lúčky. Chata Lúčky sa nachádza v meste Brezno, 14 km od lyžiarskeho strediska Hronec-Hlobišov a 15 km od lyžiarskeho vleku Hronec - Majer. Ubytovanie Chata Lúčky sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Lúčky má celkové hodnotenie 8,6. Pre Chata v prírode Chata Lúčky momentálne evidujeme 7 recenzií.

RED DEER Hotel

8,5

RED DEER Hotel

Ubytovanie (Hotel) RED DEER Hotel. Hotel Rohozná sa nachádza 6 km od centra malebného mesta Brezno. Vďaka okoliu plnému zelene je ideálnym miestom na relaxačný pobyt na úpätí Nízkych Tatier. Ubytovanie RED DEER Hotel sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie RED DEER Hotel má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel RED DEER Hotel momentálne evidujeme 137 recenzií.

Apartmany Ďumbier

8

Apartmany Ďumbier

Ubytovanie (Penzión) Apartmany Ďumbier. Apartmány Ďumbier, nachádzajúce sa v centre Brezna, 2 km od Národného parku Nízke Tatry, ponúkajú reštauráciu, ako aj suity a apartmány s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Apartmany Ďumbier sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmany Ďumbier má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Apartmany Ďumbier momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartmán EMILY

8

Apartmán EMILY

Ubytovanie Apartmán EMILY. Offering inner courtyard views, Apartmán EMILY is an accommodation set in Brezno, 29 km from Chopok mountain and 40 km from Muran. Ubytovanie Apartmán EMILY sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii

7,8

Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii

Ubytovanie (Penzión) Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii. Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii sa nachádza v meste Brezno a ponúka izby a apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a reštauráciu, v... Ubytovanie Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii momentálne evidujeme 87 recenzií.

Silent Hill 4

7,8

Silent Hill 4

Ubytovanie (Horská chata) Silent Hill 4. Ubytovanie Silent Hill 4 sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka záhradu a spoločenskú miestnosť. Hostia sa môžu pokochať výhľadom do záhrady. Ubytovanie Silent Hill 4 sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Silent Hill 4 má celkové hodnotenie 7,8. Pre Horská chata Silent Hill 4 momentálne evidujeme 13 recenzií.

Penzion Grand -Bystrá

7,8

Penzion Grand -Bystrá

Ubytovanie (Penzión) Penzion Grand -Bystrá. Penzión Grand-Bystrá sa nachádza v Brezne a ponúka záhradu, bar a terasu. Ubytovanie Penzion Grand -Bystrá sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Grand -Bystrá má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzion Grand -Bystrá momentálne evidujeme 76 recenzií.

Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii

7,6

Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii

Ubytovanie (Hostel) Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii. Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii sa nachádza v Brezne, 10 km od lyžiarskeho vleku Hronec-Hlobišov a 11 km od lyžiarskeho vleku Hronec-Majer. Ubytovanie Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hostel Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii momentálne evidujeme 79 recenzií.

Hotel Ďumbier

7,3

Hotel Ďumbier

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ďumbier. Hotel Ďumbier vám ponúka ubytovanie v izbách, služby recepcie s nepretržitou prevádzkou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch a... Ubytovanie Hotel Ďumbier sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Ďumbier má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Hotel Ďumbier momentálne evidujeme 413 recenzií.

HOTEL DOUBLE RED CARS Museum

7,2

HOTEL DOUBLE RED CARS Museum

Ubytovanie HOTEL DOUBLE RED CARS Museum. HOTEL DOUBLE RED CARS Museum sa nachádza v Brezne a ponúka sezónny vonkajší bazén, terasu, reštauráciu a bar. Ubytovanie HOTEL DOUBLE RED CARS Museum sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Drevenica Polomka

Drevenica Polomka

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica Polomka. Drevenica Polomka is located in Brezno. Guests staying at this chalet have access to a fully equipped kitchen. The chalet comes with a flat-screen TV. Ubytovanie Drevenica Polomka sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Drevenica Emilka Nízke Tatry výhľady a kopa hračiek

Drevenica Emilka Nízke Tatry výhľady a kopa hračiek

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica Emilka Nízke Tatry výhľady a kopa hračiek. Drevenica Emilka Nízke Tatry výhľady a kopa hračiek is set in Brezno and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Drevenica Emilka Nízke Tatry výhľady a kopa hračiek sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Brezno 2 izbovy Apartman Sabi

Brezno 2 izbovy Apartman Sabi

Ubytovanie (Apartmán) Brezno 2 izbovy Apartman Sabi. Ubytovacie zariadenie Brezno 2 izbovy Apartman Sabi sa nachádza v Brezne v Banskobystrickom kraji a má terasu. Ubytovanie Brezno 2 izbovy Apartman Sabi sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

DIAMOND house

DIAMOND house

Ubytovanie (Privát) DIAMOND house. Ubytovacie zariadenie DIAMOND house sa nachádza v Brezne v Banskobystrickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie DIAMOND house sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Romantic Apartment with fireplace in Old Villa

Romantic Apartment with fireplace in Old Villa

Ubytovanie (Apartmán) Romantic Apartment with fireplace in Old Villa. Set in Brezno, Romantic Apartment with fireplace in Old Villa offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Romantic Apartment with fireplace in Old Villa sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Romantic Apartment with fireplace in Old Villa nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Lodge Dominika

Lodge Dominika

Ubytovanie (Chata v prírode) Lodge Dominika. Ubytovacie zariadenie Lodge Dominika sa nachádza v Brezne a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Lodge Dominika sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Lodge Dominika nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Luxusná Chata Polomka s vírivkou, pre rodiny.

Luxusná Chata Polomka s vírivkou, pre rodiny.

Ubytovanie (Vily) Luxusná Chata Polomka s vírivkou, pre rodiny.. Ubytovacie zariadenie Luxusná Chata Polomka s vírivkou, pre rodiny. sa nachádza v Brezne v Banskobystrickom kraji. Súčasťou ubytovania je záhrada. Ubytovanie Luxusná Chata Polomka s vírivkou, pre rodiny. sa nachádza v meste (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Kúria na Táloch

Chata Kúria na Táloch

Ubytovanie Chata Kúria na Táloch. Ubytovacie zariadenie Apartmán Kúria na Táloch Chopok sa nachádza v Brezne a ponúka reštauráciu, bar a spoločný lounge. Ubytovanie Chata Kúria na Táloch sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Anička

Chata Anička

Ubytovanie (Horská chata) Chata Anička. Chata Anička is situated in Brezno. Guests have access to free WiFi. This chalet comes with 3 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytovanie Chata Anička sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Na Polomke

Na Polomke

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Na Polomke. Ubytovacie zariadenie Na Polomke sa nachádza v Brezne a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom. Ubytovanie je vzdialené 41 km od Vysokých Tatier. Ubytovanie Na Polomke sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Usadlosť WIJOLETE

Usadlosť WIJOLETE

Ubytovanie (Apartmán) Usadlosť WIJOLETE. Usadlosť WIJOLETE sa nachádza v Brezne v Banskobystrickom kraji a ponúka ubytovanie s terasou a výhľadom na mesto. Ubytovanie Usadlosť WIJOLETE sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále

Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále. Ubytovanie Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále poskytuje ubytovanie v Brezne. K dispozícii je gril, záhrada, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Brezno

Mesto Brezno sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a ubytovanie v meste Brezno.