Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zvolen

V meste Zvolen (Slovensko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zvolen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zvolen

Apartmán CENTRUM komfort

10

Apartmán CENTRUM komfort

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán CENTRUM komfort. Apartmán CENTRUM komfort sa nachádza približne 500 metrov od Zvolenského zámku. Ponúka ubytovanie s balkónom, varnú kanvicu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmán CENTRUM komfort sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman RELAX

10

Apartman RELAX

Ubytovanie (Apartmán) Apartman RELAX. Apartmán RELAX komfort sa nachádza vo Zvolene, necelý 1 km od Zvolenského zámku a 11 minút chôdze od Pustého hradu. Ubytovanie Apartman RELAX sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI

9,4

ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI

Ubytovanie (Apartmán) ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI. Ubytovacie zariadenie ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI sa nachádza 2,3 km od Zvolenského hradu vo Zvolene a ponúka hosťom ubytovanie s... Ubytovanie ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Lumira Bienska Dolina

9,3

Chata Lumira Bienska Dolina

Ubytovanie (Horská chata) Chata Lumira Bienska Dolina. Chata LUMIRA Bienska Dolina sa nachádza vo Zvolene, len 7 km od Zvolenského zámku. Ponúka bezplatné bicykle, spoločenskú miestnosť a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Chata Lumira Bienska Dolina sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Season Home Cooking

9,2

Season Home Cooking

Ubytovanie (Apartmány) Season Home Cooking. Season Home Cooking ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v apartmánoch nachádzajúcich sa priamo na námestí SNP vo Zvolene. Ubytovanie Season Home Cooking sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Season Home Cooking má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Season Home Cooking momentálne evidujeme 19 recenzií.

Koliba u Rytiera

9,2

Koliba u Rytiera

Ubytovanie (Chata v prírode) Koliba u Rytiera. Chata Koliba u Rytiera sa nachádza vo Zvolene. Ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Koliba u Rytiera sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Koliba u Rytiera má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Koliba u Rytiera momentálne evidujeme 45 recenzií.

The Grand Vígľaš

9

The Grand Vígľaš

Ubytovanie (Hotel) The Grand Vígľaš. The Grand Vígľaš, obkolesený zeleňou a sídliaci v kompletne zrekonštruovanom hrade z 13. storočia, sa nachádza 15 minút cesty autom zo Zvolena. Ubytovanie The Grand Vígľaš sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie The Grand Vígľaš má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel The Grand Vígľaš momentálne evidujeme 142 recenzií.

Penzion Almada

8,7

Penzion Almada

Ubytovanie (Penzión) Penzion Almada. Penzión Almada, situovaný v zelenom prostredí iba 5 minút chôdze od centra Zvolena, vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné... Ubytovanie Penzion Almada sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Almada má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Almada momentálne evidujeme 304 recenzií.

Hotel Academic

8,7

Hotel Academic

Ubytovanie (Hotel) Hotel Academic. Hotel Academic sa nachádza v centre Zvolena, 4 minúty chôdze od hlavnej pešej ulice. Ubytovanie Hotel Academic sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Academic má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Academic momentálne evidujeme 332 recenzií.

Franko hotel

8,5

Franko hotel

Ubytovanie (Hotel) Franko hotel. Hotel Franko sa nachádza vo Zvolene, neďaleko pešej zóny a 500 metrov od Zvolenského zámku. Ubytovanie Franko hotel sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Franko

8,3

Penzion Franko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Franko. Penzión Franko sa nachádza vo Zvolene, 500 metrov od Zvolenského zámku. Ubytovanie Penzion Franko sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Aira

8,3

Penzión Aira

Ubytovanie (Penzión) Penzión Aira. Penzión Aira sa nachádza v centre mesta Zvolen, 200 metrov od zámku. Ubytovanie Penzión Aira sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Aira má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzión Aira momentálne evidujeme 382 recenzií.

Penzión***Q

8,2

Penzión***Q

Ubytovanie (Penzión) Penzión***Q. Penzión *** Q sa nachádza vo Zvolene a ponúka gril a výhľad na hory. Poskytuje detské ihrisko, slnečnú terasu a bar, kde si môžete dopriať nápoj. Ubytovanie Penzión***Q sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión***Q má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión***Q momentálne evidujeme 256 recenzií.

Penzion FIT

8,2

Penzion FIT

Ubytovanie (Hotel) Penzion FIT. Penzión FIT s možnosťou ubytovania s domácimi zvieratami sa nachádza vo Zvolene. Ubytovanie Penzion FIT sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion FIT má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Penzion FIT momentálne evidujeme 338 recenzií.

Penzión Centrál

8,1

Penzión Centrál

Ubytovanie (Penzión) Penzión Centrál. Penzión Centrál sa nachádza vo Zvolene, 5 km od kúpeľov Kováčová a Sliač a 7 km od lyžiarskeho strediska Kráľová. Ubytovanie Penzión Centrál sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Centrál má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzión Centrál momentálne evidujeme 149 recenzií.

Hostel Turist

8,1

Hostel Turist

Ubytovanie (Hostel) Hostel Turist. Hostel Turist sa nachádza na okraji Zvolena, 5 minút chôdze od centra mesta a iba 500 metrov od diaľnice D1. Ubytovanie Hostel Turist sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hostel Turist má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hostel Hostel Turist momentálne evidujeme 96 recenzií.

Športcentrum Ekoma

8

Športcentrum Ekoma

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Športcentrum Ekoma. Ubytovanie Športcentrum Ekoma sa nachádza vo Zvolene a ponúka výhľad do záhrady, reštauráciu, spoločnú kuchyňu, bar, záhradu a terasu. Ubytovanie Športcentrum Ekoma sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Polana

7,7

Hotel Polana

Ubytovanie (Hotel) Hotel Polana. Hotel Poľana sa nachádza v srdci Slovenska, v atraktívnej lokalite pri Zvolenskom zámku na začiatku pešej zóny. Ubytovanie Hotel Polana sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Polana má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Polana momentálne evidujeme 119 recenzií.

Victoria - Penzion & Restaurant

7,7

Victoria - Penzion & Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Victoria - Penzion & Restaurant. Penzión Victoria sa nachádza v centre Zvolena 50 metrov od nákupného centra Európa a 500 metrov od Zvolenského hradu a Slovenskej národnej galérie. Ubytovanie Victoria - Penzion & Restaurant sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Victoria - Penzion & Restaurant má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Victoria - Penzion & Restaurant momentálne evidujeme 101 recenzií.

Chata na Hrádok

Chata na Hrádok

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata na Hrádok. Chata na Hrádok sa nachádza vo Zvolene, 1,8 km od Zvolenského zámku a 9 km od lyžiarskeho strediska Kráľová – Zvolen. Ubytovanie Chata na Hrádok sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chata na Hrádok nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Albert v Spa dedinke

Apartmán Albert v Spa dedinke

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Albert v Spa dedinke. Apartmán Albert v Spa dedinke sa nachádza vo Zvolene a ponúka ubytovanie so záhradou, s grilom, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Albert v Spa dedinke sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage)

Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage)

Ubytovanie (Apartmán) Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage). Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage) ponúka ubytovanie vo Zvolene, 10 km od Zvolenského zámku. Tento apartmán ponúka ubytovanie s terasou. Ubytovanie Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage) sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage) nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Zvolen

Mesto Zvolen sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Zvolen.