Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zvolen

V meste Zvolen (Slovensko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zvolen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zvolen

Apartmán CENTRUM komfort

10

Apartmán CENTRUM komfort

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán CENTRUM komfort. Apartmán CENTRUM komfort sa nachádza približne 500 metrov od Zvolenského zámku. Ponúka ubytovanie s balkónom, varnú kanvicu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmán CENTRUM komfort sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman PENNY

10

Apartman PENNY

Ubytovanie (Apartmán) Apartman PENNY. Offering free WiFi and garden views, Apartman PENNY is an accommodation situated in Zvolen. Ubytovanie Apartman PENNY sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman RELAX

10

Apartman RELAX

Ubytovanie (Apartmán) Apartman RELAX. Apartmán RELAX komfort sa nachádza vo Zvolene, necelý 1 km od Zvolenského zámku a 11 minút chôdze od Pustého hradu. Ubytovanie Apartman RELAX sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Vulcano

9,9

Apartman Vulcano

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Vulcano. Ubytovanie Apartman Vulcano sa nachádza vo Zvolene v Banskobystrickom kraji neďaleko Zvolenského zámku. Ubytovanie Apartman Vulcano sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zvolen Apartment /3 izbový byt

9,5

Zvolen Apartment /3 izbový byt

Ubytovanie (Apartmány) Zvolen Apartment /3 izbový byt. Ubytovacie zariadenie Zvolen Apartment /3 izbový byt sa nachádza vo Zvolene len 1,8 km od Zvolenského zámku a 1,9 km od Pustého hradu. Ubytovanie Zvolen Apartment /3 izbový byt sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI

9,4

ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI

Ubytovanie (Apartmán) ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI. Ubytovacie zariadenie ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI sa nachádza 2,3 km od Zvolenského hradu vo Zvolene a ponúka hosťom ubytovanie s... Ubytovanie ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Sunny Apartment With Free Parking

9,4

Sunny Apartment With Free Parking

Ubytovanie (Apartmány) Sunny Apartment With Free Parking. Ubytovacie zariadenie Sunny Apartment With Free Parking sa nachádza vo Zvolene neďaleko Zvolenského zámku. Ubytovanie Sunny Apartment With Free Parking sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Season Home Cooking

9,2

Season Home Cooking

Ubytovanie (Apartmány) Season Home Cooking. Season Home Cooking ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v apartmánoch nachádzajúcich sa priamo na námestí SNP vo Zvolene. Ubytovanie Season Home Cooking sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Season Home Cooking má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Season Home Cooking momentálne evidujeme 19 recenzií.

Koliba u Rytiera

9,2

Koliba u Rytiera

Ubytovanie (Chata v prírode) Koliba u Rytiera. Chata Koliba u Rytiera sa nachádza vo Zvolene. Ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Koliba u Rytiera sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Koliba u Rytiera má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Koliba u Rytiera momentálne evidujeme 45 recenzií.

Sunny Attic Apartment

9,2

Sunny Attic Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Sunny Attic Apartment. Ubytovacie zariadenie Sunny Attic Apartment sa nachádza vo Zvolene len 2,4 km od Zvolenského hradu a ponúka ubytovanie s prístupom do spoločenskej... Ubytovanie Sunny Attic Apartment sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Stylish Apartment With Free Parking

9,1

Stylish Apartment With Free Parking

Ubytovanie (Apartmány) Stylish Apartment With Free Parking. Stylish Apartment With Free Parking, a property with a terrace, is set in Zvolen, 1.4 km from Zvolen Castle. Located 1. Ubytovanie Stylish Apartment With Free Parking sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

The Grand Vígľaš

9

The Grand Vígľaš

Ubytovanie (Hotel) The Grand Vígľaš. The Grand Vígľaš, obkolesený zeleňou a sídliaci v kompletne zrekonštruovanom hrade z 13. storočia, sa nachádza 15 minút cesty autom zo Zvolena. Ubytovanie The Grand Vígľaš sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie The Grand Vígľaš má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel The Grand Vígľaš momentálne evidujeme 142 recenzií.

Apartmány Pokoj Zvolen

9

Apartmány Pokoj Zvolen

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pokoj Zvolen. Apartmány Pokoj Zvolen sa nachádzajú vo Zvolene v Banskobystrickom kraji neďaleko Zvolenského hradu a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným... Ubytovanie Apartmány Pokoj Zvolen sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion Almada

8,7

Penzion Almada

Ubytovanie (Penzión) Penzion Almada. Penzión Almada, situovaný v zelenom prostredí iba 5 minút chôdze od centra Zvolena, vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné... Ubytovanie Penzion Almada sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Almada má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Almada momentálne evidujeme 304 recenzií.

Hotel Academic

8,7

Hotel Academic

Ubytovanie (Hotel) Hotel Academic. Hotel Academic sa nachádza v centre Zvolena, 4 minúty chôdze od hlavnej pešej ulice. Ubytovanie Hotel Academic sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Academic má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Academic momentálne evidujeme 332 recenzií.

Franko hotel

8,5

Franko hotel

Ubytovanie (Hotel) Franko hotel. Hotel Franko sa nachádza vo Zvolene, neďaleko pešej zóny a 500 metrov od Zvolenského zámku. Ubytovanie Franko hotel sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion Franko

8,3

Penzion Franko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Franko. Penzión Franko sa nachádza vo Zvolene, 500 metrov od Zvolenského zámku. Ubytovanie Penzion Franko sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Aira

8,3

Penzión Aira

Ubytovanie (Penzión) Penzión Aira. Penzión Aira sa nachádza v centre mesta Zvolen, 200 metrov od zámku. Ubytovanie Penzión Aira sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión Aira má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzión Aira momentálne evidujeme 382 recenzií.

Penzión***Q

8,2

Penzión***Q

Ubytovanie (Penzión) Penzión***Q. Penzión *** Q sa nachádza vo Zvolene a ponúka gril a výhľad na hory. Poskytuje detské ihrisko, slnečnú terasu a bar, kde si môžete dopriať nápoj. Ubytovanie Penzión***Q sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión***Q má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión***Q momentálne evidujeme 256 recenzií.

Penzion FIT

8,2

Penzion FIT

Ubytovanie (Hotel) Penzion FIT. Penzión FIT s možnosťou ubytovania s domácimi zvieratami sa nachádza vo Zvolene. Ubytovanie Penzion FIT sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion FIT má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Penzion FIT momentálne evidujeme 338 recenzií.

Penzión Centrál

8,1

Penzión Centrál

Ubytovanie (Penzión) Penzión Centrál. Penzión Centrál sa nachádza vo Zvolene, 5 km od kúpeľov Kováčová a Sliač a 7 km od lyžiarskeho strediska Kráľová. Ubytovanie Penzión Centrál sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión Centrál má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzión Centrál momentálne evidujeme 149 recenzií.

Hostel Turist

8,1

Hostel Turist

Ubytovanie (Hostel) Hostel Turist. Hostel Turist sa nachádza na okraji Zvolena, 5 minút chôdze od centra mesta a iba 500 metrov od diaľnice D1. Ubytovanie Hostel Turist sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hostel Turist má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hostel Hostel Turist momentálne evidujeme 96 recenzií.

Športcentrum Ekoma

8

Športcentrum Ekoma

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Športcentrum Ekoma. Ubytovanie Športcentrum Ekoma sa nachádza vo Zvolene a ponúka výhľad do záhrady, reštauráciu, spoločnú kuchyňu, bar, záhradu a terasu. Ubytovanie Športcentrum Ekoma sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Hotel Polana

7,7

Hotel Polana

Ubytovanie (Hotel) Hotel Polana. Hotel Poľana sa nachádza v srdci Slovenska, v atraktívnej lokalite pri Zvolenskom zámku na začiatku pešej zóny. Ubytovanie Hotel Polana sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Polana má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Polana momentálne evidujeme 119 recenzií.

Victoria - Penzion & Restaurant

7,7

Victoria - Penzion & Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Victoria - Penzion & Restaurant. Penzión Victoria sa nachádza v centre Zvolena 50 metrov od nákupného centra Európa a 500 metrov od Zvolenského hradu a Slovenskej národnej galérie. Ubytovanie Victoria - Penzion & Restaurant sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Victoria - Penzion & Restaurant má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Victoria - Penzion & Restaurant momentálne evidujeme 101 recenzií.

Chata na Hrádok

Chata na Hrádok

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata na Hrádok. Chata na Hrádok sa nachádza vo Zvolene, 1,8 km od Zvolenského zámku a 9 km od lyžiarskeho strediska Kráľová – Zvolen. Ubytovanie Chata na Hrádok sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Chata v prírode Chata na Hrádok nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Albert v Spa dedinke

Apartmán Albert v Spa dedinke

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Albert v Spa dedinke. Apartmán Albert v Spa dedinke sa nachádza vo Zvolene a ponúka ubytovanie so záhradou, s grilom, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Albert v Spa dedinke sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage)

Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage)

Ubytovanie (Apartmán) Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage). Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage) ponúka ubytovanie vo Zvolene, 10 km od Zvolenského zámku. Tento apartmán ponúka ubytovanie s terasou. Ubytovanie Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage) sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage) nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Zvolen

Mesto Zvolen sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Zvolen.