Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bystrá

V meste Bystrá (Slovensko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bystrá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bystrá

Chata pod Bielou Skalou

9,9

Chata pod Bielou Skalou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pod Bielou Skalou. Chata pod Bielou Skalou sa nachádza v obci Bystrá v banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad na rieku. Ubytovanie Chata pod Bielou Skalou sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Villa Lavender

9,9

Villa Lavender

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Lavender. Dovolenkový dom Villa Lavender sa nachádza v obci Bystrá, ponúka terasu s výhľadom do záhrady a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Villa Lavender sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Villa Lavender má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Villa Lavender momentálne evidujeme 20 recenzií.

Chata pri jaskyni Bystrá

9,9

Chata pri jaskyni Bystrá

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pri jaskyni Bystrá. Chata pri jaskyni Bystrá sa nachádza v Bystrej a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chata pri jaskyni Bystrá sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh

9,9

Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh. Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh sa môže pochváliť výhľadom na rieku a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartmán LUNA Tále Chopok Jasna Juh

9,8

Apartmán LUNA Tále Chopok Jasna Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán LUNA Tále Chopok Jasna Juh. Ubytovacie zariadenie Apartmán LUNA Tále Lúčnica Jasná/Chopok-juh sa nachádza v obci Bystrá. Donovaly sú od ubytovania vzdialené 27 km. Ubytovanie Apartmán LUNA Tále Chopok Jasna Juh sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Ďumbier

9,7

Chata Ďumbier

Ubytovanie (Horská chata) Chata Ďumbier. Ubytovacie zariadenie Chata Ďumbier sa nachádza v obci Bystrá. Liptovský Mikuláš je od ubytovania vzdialený 27 km. Ubytovanie Chata Ďumbier sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

SPORT + RELAX APARTMENT

9,7

SPORT + RELAX APARTMENT

Ubytovanie (Apartmán) SPORT + RELAX APARTMENT. APARTMÁN SPORT + RELAX sa nachádza priamo v obci Bystrá, 8 km od lyžiarskeho strediska Chopok-Jasná a 1 km od lyžiarskych stredísk Tále a Mýto pod... Ubytovanie SPORT + RELAX APARTMENT sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie SPORT + RELAX APARTMENT má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán SPORT + RELAX APARTMENT momentálne evidujeme 8 recenzií.

Bystrá Apartments

9,7

Bystrá Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Bystrá Apartments. Apartmány Bystrá sa nachádzajú v obci Bystrá a ponúkajú výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je sauna. Ubytovanie Bystrá Apartments sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Bystrá Apartments má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Bystrá Apartments momentálne evidujeme 57 recenzií.

Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA

9,7

Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA. Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmán Essi Tále- Chopok

9,7

Apartmán Essi Tále- Chopok

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Essi Tále- Chopok. Apartmán Essi Tále- Chopok sa nachádza v obci Tále, 2,1 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále a 1,8 km od centra obce Tále. Ubytovanie Apartmán Essi Tále- Chopok sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Essi Tále- Chopok má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Essi Tále- Chopok momentálne evidujeme 30 recenzií.

Apartmán Tále 89

9,6

Apartmán Tále 89

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tále 89. Apartmán Tále sa nachádza v obci Bystrá v Banskobystrickom kraji a ponúka balkón a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Tále 89 sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Wellness Simply Relax - Chopok

9,6

Wellness Simply Relax - Chopok

Ubytovanie (Apartmány) Wellness Simply Relax - Chopok. Ubytovacie zariadenie Simply Relax - Chopok sa nachádza v obci Bystrá - Tále v Nízkych Tatrách a ponúka športový areál, trampolínu, hojdačky, pieskovisko a... Ubytovanie Wellness Simply Relax - Chopok sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Wellness Simply Relax - Chopok má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Wellness Simply Relax - Chopok momentálne evidujeme 123 recenzií.

Zruby Pod Chopkom

9,6

Zruby Pod Chopkom

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Zruby Pod Chopkom. Zruby Pod Chopkom sa nachádzajú v Táloch a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, patiom alebo balkónom, TV s plochou obrazovkou, spoločenskou miestnosťou... Ubytovanie Zruby Pod Chopkom sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Zruby Pod Chopkom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkové domy Zruby Pod Chopkom momentálne evidujeme 74 recenzií.

Apartman pod úbôčou

9,5

Apartman pod úbôčou

Ubytovanie (Apartmán) Apartman pod úbôčou. Apartmán pod úbôčou sa nachádza v obci Bystrá a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Apartman pod úbôčou sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Bosorka Apartments Chopok Juh

9,5

Bosorka Apartments Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmány) Bosorka Apartments Chopok Juh. Apartmány Bosorka Chopok Juh sa nachádzajú v obci Bystrá, 8 km od turistického strediska Chopok-Jasná. Ponúkajú ubytovanie v novopostavenom tradičnom dome. Ubytovanie Bosorka Apartments Chopok Juh sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Bosorka Apartments Chopok Juh má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Bosorka Apartments Chopok Juh momentálne evidujeme 42 recenzií.

apartmán ADAM Bystrá Tále

9,3

apartmán ADAM Bystrá Tále

Ubytovanie (Apartmán) apartmán ADAM Bystrá Tále. Apartmán ADAM Bystrá Tále sa nachádza v obci Bystrá a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 25 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie apartmán ADAM Bystrá Tále sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán SOŇA

9,2

Apartmán SOŇA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SOŇA. Apartmán SOŇA sa nachádza v obci Tále. Ponúka reštauráciu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. K dispozícii je neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán SOŇA sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Dúhový Pstruh

9,2

Penzión Dúhový Pstruh

Ubytovanie (Penzión) Penzión Dúhový Pstruh. Penzión Dúhový Pstruh sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry v obci Bystrá a ponúka vám izby s vlastnou kúpeľňou, reštauráciu, záhradu s grilom... Ubytovanie Penzión Dúhový Pstruh sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión Dúhový Pstruh má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Dúhový Pstruh momentálne evidujeme 104 recenzií.

Apartmán Oranž

9,2

Apartmán Oranž

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Oranž. Apartmán Oranž s výhľadom na hory sa nachádza v obci Bystrá, približne 3,3 km od obce Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie Apartmán Oranž sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Oranž má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán Oranž momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzion Bystra

9,1

Penzion Bystra

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bystra. Penzión Bystrá sa nachádza v obci Bystrá, 5 minút jazdy autom z lyžiarskeho strediska Mýto pod Ďumbierom. Ubytovanie Penzion Bystra sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Bystra má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Bystra momentálne evidujeme 59 recenzií.

Apartment Bonita Tále

9

Apartment Bonita Tále

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bonita Tále. Apartment Bonita Tále is located in Bystrá. Featuring free private parking, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as... Ubytovanie Apartment Bonita Tále sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zruby Bystra

9

Zruby Bystra

Ubytovanie (Chata v prírode) Zruby Bystra. Ubytovanie Zruby Bystra sa nachádza v obci Bystrá v Národnom parku Nízke Tatry. Ubytovanie Zruby Bystra sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Zruby Bystra má celkové hodnotenie 9. Pre Chata v prírode Zruby Bystra momentálne evidujeme 9 recenzií.

Guest House Vila Pod Lesom

9

Guest House Vila Pod Lesom

Ubytovanie (Penzión) Guest House Vila Pod Lesom. Penzión Vila Pod Lesom sa nachádza v Národnom parku Nízke Tatry, v Bystrej. Ubytovanie Guest House Vila Pod Lesom sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Guest House Vila Pod Lesom má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Guest House Vila Pod Lesom momentálne evidujeme 301 recenzií.

Penzión Slniečko

Penzión Slniečko

Ubytovanie (Penzión) Penzión Slniečko. Set in Bystrá, Penzión Slniečko features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytovanie Penzión Slniečko sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata pri potoku Tále

Chata pri potoku Tále

Ubytovanie (Horská chata) Chata pri potoku Tále. Chata pri potoku Tále s terasou sa nachádza v obci Bystrá v Banskobystrickom kraji. Liptovský Mikuláš je od ubytovania vzdialený 24 km. Ubytovanie Chata pri potoku Tále sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Dom Bystrá pod Chopkom & wellness

Dom Bystrá pod Chopkom & wellness

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dom Bystrá pod Chopkom & wellness. Ubytovacie zariadenie Dom Bystrá pod Chopkom & wellness s vírivkou sa nachádza v Bystrej. Ubytovanie Dom Bystrá pod Chopkom & wellness sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Tále č. 107

Apartmán Tále č. 107

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tále č. 107. Apartmán Tále 107 s balkónom sa nachádza v obci Bystrá v Banskobystrickom kraji. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Tále č. 107 sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zruby Bystrá, Chopok Juh

Zruby Bystrá, Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Zruby Bystrá, Chopok Juh. Apartmán Zruby Bystrá, Chopok Juh sa nachádza v obci Bystrá a ponúka priamy prístup na zjazdovky a terasu. Ubytovanie Zruby Bystrá, Chopok Juh sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Exclusive Apartment Tále

Exclusive Apartment Tále

Ubytovanie (Apartmán) Exclusive Apartment Tále. Set in Bystrá, Exclusive Apartment Tále offers accommodation with a balcony and free WiFi. With mountain views, this accommodation provides a terrace. Ubytovanie Exclusive Apartment Tále sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Exclusive Apartment Tále nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Luxury House Tále

Luxury House Tále

Ubytovanie (Vila) Luxury House Tále. Ubytovacie zariadenie Luxury House Tále sa nachádza v Táloch, 1,5 km od lyžiarskeho strediska Tále a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Luxury House Tále sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Vila Luxury House Tále nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Two-Bedroom Apartment in Bystra

Two-Bedroom Apartment in Bystra

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Bystra. Located in Bystrá in the Banskobystrický kraj region, Two-Bedroom Apartment in Bystra is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Bystra sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Two-Bedroom Apartment in Bystra nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Three-Bedroom Apartment in Bystra

Three-Bedroom Apartment in Bystra

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Bystra. APartmán Three-Bedroom in Bystra sa nachádza 1,8 km od lyžiarskeho strediska Mýto pod Ďumbierom v obci Bystrá a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Bystra sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Three-Bedroom Apartment in Bystra nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzión Bystrá

Penzión Bystrá

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bystrá. Situated in Bystrá, Penzión Bystrá features a garden. Each room includes a balcony. At the guest house, rooms include a wardrobe. Ubytovanie Penzión Bystrá sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Sofia

Apartmán Sofia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Sofia. Situated in Bystrá in the Banskobystrický kraj region, Apartmán Sofia features a balcony. The property has mountain views and is 39 km from Banská... Ubytovanie Apartmán Sofia sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Apartmán Sofia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartman KARIN, Tále, Chopok - Juh

Apartman KARIN, Tále, Chopok - Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartman KARIN, Tále, Chopok - Juh. Featuring accommodation with a balcony, Apartman KARIN, Tále, Chopok - Juh is located in Bystrá. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartman KARIN, Tále, Chopok - Juh sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Bystravilla

Bystravilla

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bystravilla. Ubytovacie zariadenie Bystravilla sa nachádza v Bystrej a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Bystravilla sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Bystravilla nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bystrá

Mesto Bystrá sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Bystrá.