Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nová Lesná

V meste Nová Lesná (Slovensko) máme celkom 69 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nová Lesná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nová Lesná

Villa in High Tatras Residence VDV

10

Villa in High Tatras Residence VDV

Ubytovanie (Vila) Villa in High Tatras Residence VDV. Ubytovacie zariadenie Villa in High Tatras Residence VDV sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, terasou a kompletne vybavenou... Ubytovanie Villa in High Tatras Residence VDV sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa in High Tatras Residence VDV má celkové hodnotenie 10. Pre Vila Villa in High Tatras Residence VDV momentálne evidujeme 10 recenzií.

Tatranský Zrub

10

Tatranský Zrub

Ubytovanie (Horská chata) Tatranský Zrub. Ubytovacie zariadenie Tatranský Zrub sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 26 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Tatranský Zrub sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát Kamila

10

Privát Kamila

Ubytovanie (Privát) Privát Kamila. Situated in Nová Lesná, 27 km from Bukowina Tatrzańska, Privát Kamila features a garden and free WiFi. Ubytovanie Privát Kamila sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Panoramatický apartmán Tatry

10

Panoramatický apartmán Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Panoramatický apartmán Tatry. Panoramatický apartmán Tatry is located in Nová Lesná. Ubytovanie Panoramatický apartmán Tatry sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Mima

10

Vila Mima

Ubytovanie Vila Mima. Located just 22 km from Strbske Pleso Lake, Vila Mima provides accommodation in Nová Lesná with access to a garden, a shared lounge, as well as a shared... Ubytovanie Vila Mima sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Capri

9,9

Villa Capri

Ubytovanie (Apartmány) Villa Capri. Villa Capri sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier a je obklopená lúkami. Ponúka plne zariadené apartmány a bar s kozubom. Ubytovanie Villa Capri sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Capri má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Villa Capri momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmány Zara

9,9

Apartmány Zara

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Zara. Ubytovanie Apartmány Zara sa nachádza v obci Nová Lesná v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmány Zara sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Maria

9,9

Privat Maria

Ubytovanie (Privát) Privat Maria. Privat Maria sa nachádza v Novej Lesnej a má záhradu. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí TV. Ubytovanie Privat Maria sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Maria má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Privat Maria momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmán Babie leto

9,9

Apartmán Babie leto

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Babie leto. Apartmán Babie leto sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji. Apartmán s balkónom a výhľadom na hory sa nachádza na druhom poschodí. Ubytovanie Apartmán Babie leto sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Babie leto má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Babie leto momentálne evidujeme 24 recenzií.

u Boženky

9,8

u Boženky

Ubytovanie (Apartmán) u Boženky. Apartmán u Boženky sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie u Boženky sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Brigit

9,8

Villa Brigit

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Brigit. Ubytovacie zariadenie Villa Brigit, ktoré sa nachádza v Novej Lesnej, 8 km od Tatranskej Lomnice, ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Brigit sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion Tri klasy

9,8

Penzion Tri klasy

Ubytovanie (Penzión) Penzion Tri klasy. Penzión Tri klasy sa nachádza v tichej obci Nová Lesná vo Vysokých Tatrách, len 4 km od lyžiarskeho strediska Starý Smokovec. Ubytovanie Penzion Tri klasy sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Tri klasy má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion Tri klasy momentálne evidujeme 81 recenzií.

3 izb Rodinný dom Vila LESNA Maly Smokovec Nova Lesná

9,8

3 izb Rodinný dom Vila LESNA Maly Smokovec Nova Lesná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 3 izb Rodinný dom Vila LESNA Maly Smokovec Nova Lesná. Vila LESNA Malý Smokovec Nová Lesná sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s balkónom a výhľadom do záhrady. Ubytovanie 3 izb Rodinný dom Vila LESNA Maly Smokovec Nova Lesná sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Nisa

9,8

Privat Nisa

Ubytovanie (Apartmány) Privat Nisa. Ubytovacie zariadenie Privat Nisa sa nachádza v obci Nová Lesná v Národnom parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Privat Nisa sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Nisa má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Privat Nisa momentálne evidujeme 227 recenzií.

Tatras Apartments 622

9,7

Tatras Apartments 622

Ubytovanie (Apartmán) Tatras Apartments 622. Ubytovacie zariadenie Tatras Apartments 622 sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Tatras Apartments 622 sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Neuwald

9,7

Apartmany Neuwald

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Neuwald. Apartmány Neuwald sa nachádzajú v Novej Lesnej, 2 km od lyžiarskeho strediska Pod Lesom v Dolnom Smokovci. Ponúkajú vybavené apartmány a úschovňu lyží. Ubytovanie Apartmany Neuwald sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmany Neuwald má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmany Neuwald momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzión Walddorf

9,7

Penzión Walddorf

Ubytovanie (Penzión) Penzión Walddorf. Penzión Walddorf sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Walddorf sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Grand

9,7

Vila Grand

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Vila Grand. Vila Grand, s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry, sa nachádza v obci Nová Lesná a ponúka vám ubytovanie v apartmánoch s vlastným balkónom alebo... Ubytovanie Vila Grand sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Grand má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmánnový hotel Vila Grand momentálne evidujeme 368 recenzií.

Vila Maria

9,7

Vila Maria

Ubytovanie (Privát) Vila Maria. Vila Maria ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v Novej Lesnej. K dispozícii máte súkromný balkón. Ubytovanie Vila Maria sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Maria má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Vila Maria momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmán Evelin

9,7

Apartmán Evelin

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Evelin. Apartmán Evelin sa nachádza v centre Národného parku Vysoké Tatry, v obci Nová Lesná. Ubytovanie Apartmán Evelin sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Evelin má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Evelin momentálne evidujeme 48 recenzií.

Villa Butterfly

9,7

Villa Butterfly

Ubytovanie (Penzión) Villa Butterfly. Villa Butterfly sa nachádza v obci Nová Lesná vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Villa Butterfly sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Butterfly má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Villa Butterfly momentálne evidujeme 139 recenzií.

Villa Gold

9,7

Villa Gold

Ubytovanie (Penzión) Villa Gold. Vila Gold v Novej Lesnej vám ponúka výhľad na Vysoké Tatry a priestrannú záhradu s posedením, detským ihriskom a grilom. Ubytovanie Villa Gold sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Gold má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Villa Gold momentálne evidujeme 191 recenzií.

Apartmany Jaruska

9,6

Apartmany Jaruska

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Jaruska. Apartmány Jaruska sa nachádzajú v obci Nová Lesná vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Apartmany Jaruska sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmany Jaruska má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmany Jaruska momentálne evidujeme 155 recenzií.

Privát Nataša

9,6

Privát Nataša

Ubytovanie (Privát) Privát Nataša. Privát Nataša sa nachádza v pokojnom prostredí v Novej Lesnej, 4 km od lyžiarskeho strediska Starý Smokovec a 8 km od aquaparku v Poprade. Ubytovanie Privát Nataša sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Nataša má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Privát Nataša momentálne evidujeme 168 recenzií.

Ubytovanie pod Tatrami

9,6

Ubytovanie pod Tatrami

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie pod Tatrami. Penzión pod Tatrami sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách a k dispozícii je aj terasa. Ubytovanie Ubytovanie pod Tatrami sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Romana Nová Lesná, Skvelý výhľad na Vysoké Tatry

9,5

Apartmán Romana Nová Lesná, Skvelý výhľad na Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Romana Nová Lesná, Skvelý výhľad na Vysoké Tatry. Apartmán Romana Nová Lesná s terasou sa nachádza v Novej Lesnej v Prešovskom kraji. Ubytovanie Apartmán Romana Nová Lesná, Skvelý výhľad na Vysoké Tatry sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Zrub Nová Lesná

9,5

Zrub Nová Lesná

Ubytovanie Zrub Nová Lesná. Boasting mountain views, Zrub Nová Lesná features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 22 km from Strbske Pleso Lake. Ubytovanie Zrub Nová Lesná sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Belvia

9,5

Penzión Belvia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Belvia. Penzión Belvia sa nachádza v centre obce Nová Lesná a ponúka snack bar, slnečnú terasu, spoločný salónik a kuchynku. Ubytovanie Penzión Belvia sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Belvia má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión Belvia momentálne evidujeme 117 recenzií.

Vila Zvonica

9,5

Vila Zvonica

Ubytovanie (Vily) Vila Zvonica. Vila Zvonica sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Vila Zvonica sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Zvonica má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vily Vila Zvonica momentálne evidujeme 28 recenzií.

Vila Montana

9,5

Vila Montana

Ubytovanie (Penzión) Vila Montana. Vila Montana sa nachádza v Dolnom Smokovci, 3 km od Vysokých Tatier a Starého Smokovca. Ubytovanie Vila Montana sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Montana má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Vila Montana momentálne evidujeme 26 recenzií.

Vila Ema

9,5

Vila Ema

Ubytovanie (Privát) Vila Ema. Vila Ema sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v obci Nová Lesná. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v rodine, záhradu a detské ihrisko. Ubytovanie Vila Ema sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Ema má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Vila Ema momentálne evidujeme 76 recenzií.

Adriana Apartment

9,5

Adriana Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Adriana Apartment. Apartmán Adriana sa nachádza v Novej Lesnej a naskytá sa z neho výhľad na mesto. Počas pobytu v ňom máte k dispozícii reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Adriana Apartment sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Felicity

9,5

Villa Felicity

Ubytovanie (Penzión) Villa Felicity. Vila Felicity sa nachádza v obci Nová Lesná a ponúka vám izby s výhľadom na Vysoké Tatry. Ubytovanie Villa Felicity sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Felicity má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Villa Felicity momentálne evidujeme 94 recenzií.

Villa Holiday Tatry

9,4

Villa Holiday Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Villa Holiday Tatry. Vila Holiday Tatry sa nachádza v Novej Lesnej, 9 km od obce Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Holiday Tatry sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Holiday Tatry má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Villa Holiday Tatry momentálne evidujeme 141 recenzií.

Vila Luxury

9,4

Vila Luxury

Ubytovanie Vila Luxury. Offering a garden and garden view, Vila Luxury is situated in Nová Lesná, 23 km from Strbske Pleso Lake and 26 km from Treetop Walk. Ubytovanie Vila Luxury sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Slnecnica

9,4

Villa Slnecnica

Ubytovanie (Penzión) Villa Slnecnica. Tento malý penzión sa nachádza na okraji lesa, 3 km od lyžiarskeho strediska Nová Lesná. Z každej izby sa naskytá krásny výhľad na okolité lesy. Ubytovanie Villa Slnecnica sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Slnecnica má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Villa Slnecnica momentálne evidujeme 180 recenzií.

Housing HELLA

9,4

Housing HELLA

Ubytovanie Housing HELLA. Located in Nová Lesná in the Prešovský kraj region, Housing HELLA has a balcony. Ubytovanie Housing HELLA sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán 81

9,4

Apartmán 81

Ubytovanie Apartmán 81. Offering a garden and garden view, Apartmán 81 is set in Nová Lesná, 22 km from Strbske Pleso Lake and 25 km from Treetop Walk. Ubytovanie Apartmán 81 sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Jarka

9,4

Privat Jarka

Ubytovanie (Privát) Privat Jarka. Privát Jarka sa nachádza v centre obce Nová Lesná, 1 km od lyžiarskeho strediska Pod lesom. Ubytovanie Privat Jarka sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Jarka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Privat Jarka momentálne evidujeme 28 recenzií.

Vila Lesana

9,4

Vila Lesana

Ubytovanie (Penzión) Vila Lesana. Vila Lesana sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry v obci Nová Lesná. Ubytovanie Vila Lesana sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Lesana má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Vila Lesana momentálne evidujeme 135 recenzií.

Privat Alma

9,3

Privat Alma

Ubytovanie (Privát) Privat Alma. Privát Alma sa nachádza v obci Nová Lesná, uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie Privat Alma sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Alma má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Privat Alma momentálne evidujeme 39 recenzií.

orlitas

9,2

orlitas

Ubytovanie (Privát) orlitas. Situated in Nová Lesná in the Prešovský kraj region, orlitas has a garden. Ubytovanie orlitas sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Lesnička

9,2

Chata Lesnička

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Lesnička. Ubytovanie Chata Lesnička sa nachádza v obci Nová Lesná a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Chata Lesnička sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Tilia

9,2

Apartmany Tilia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Tilia. Apartmány Tília sa nachádzajú uprostred národného parku Vysoké Tatry v obci Nová Lesná a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu a terasu. Ubytovanie Apartmany Tilia sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmany Tilia má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmany Tilia momentálne evidujeme 114 recenzií.

Privat Johny

9,1

Privat Johny

Ubytovanie (Privát) Privat Johny. Privát Johny sa nachádza v obci Nová Lesná v prešovskom kraji. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Privat Johny sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Johny má celkové hodnotenie 9,1. Pre Privát Privat Johny momentálne evidujeme 7 recenzií.

Ubytovanie v meste Nová Lesná

Mesto Nová Lesná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 69 hotelov a ubytovanie v meste Nová Lesná.