Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišská Nová Ves

V meste Spišská Nová Ves (Slovensko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Spišská Nová Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Spišská Nová Ves

Chata Sosna

9,8

Chata Sosna

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Sosna. Chata Sosna sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 11 km od údolia Hornádu. Ubytovanie Chata Sosna sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxurious apartment 3 min walk to city center - snack, beverages included in price

9,7

Luxurious apartment 3 min walk to city center - snack, beverages included in price

Ubytovanie (Apartmán) Luxurious apartment 3 min walk to city center - snack, beverages included in price. Ubytovanie Luxurious apartment 3 min walk to city center - snack, beverages included in price sa nachádza v Spišskej Novej Vsi a ponúka bezplatné Wi-Fi,... Ubytovanie Luxurious apartment 3 min walk to city center - snack, beverages included in price sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

PB Apartments

9,6

PB Apartments

Ubytovanie (Apartmány) PB Apartments. Ubytovacie zariadenie PB Apartments sa nachádza v Spišskej Novej Vsi. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu a kasíno. Ubytovanie PB Apartments sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie PB Apartments má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány PB Apartments momentálne evidujeme 234 recenzií.

Grillbar Penzion & Restaurant

9,5

Grillbar Penzion & Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Grillbar Penzion & Restaurant. Tento penzión sa nachádza približne 5 km od lyžiarskeho strediska Rittenberg - Ferčekovce - Spišská Nová Ves, 6 km od kaštieľa Markusovce a 13 km od údolia... Ubytovanie Grillbar Penzion & Restaurant sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Grillbar Penzion & Restaurant má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Grillbar Penzion & Restaurant momentálne evidujeme 237 recenzií.

Penzion Renesance

9,5

Penzion Renesance

Ubytovanie (Penzión) Penzion Renesance. Penzión Renesance sa nachádza v centre Spišskej Novej Vsi, v blízkosti Kostola Nanebovzatia Panny Márie s najvyššou kostolnou vežou na Slovensku. Ubytovanie Penzion Renesance sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Renesance má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Renesance momentálne evidujeme 131 recenzií.

Parkhotel Centrum

9,2

Parkhotel Centrum

Ubytovanie (Hotel) Parkhotel Centrum. Hotel Parkhotel Centrum sa nachádza v centre Spišskej Novej Vsi, 3 km od Slovenského raja a 10 km od lyžiarskeho strediska Levočská Dolina. Ubytovanie Parkhotel Centrum sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Parkhotel Centrum má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Parkhotel Centrum momentálne evidujeme 213 recenzií.

Penzion Venuša

9,2

Penzion Venuša

Ubytovanie (Penzión) Penzion Venuša. Penzión Venuša sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 4,3 km od lyžiarskeho strediska Rittenberg-Ferčekovce pri Spišskej Novej Vsi a 6 km od kaštieľa... Ubytovanie Penzion Venuša sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Venuša má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Venuša momentálne evidujeme 153 recenzií.

Garni Hotel 31

9,1

Garni Hotel 31

Ubytovanie (Hotel) Garni Hotel 31. Garni Hotel 31 sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 9 km od kaštieľa v Markušovciach a 11 km od Prielomu Hornádu. Ubytovanie Garni Hotel 31 sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petra a spacious place near the station and center

9,1

Petra a spacious place near the station and center

Ubytovanie (Apartmán) Petra a spacious place near the station and center. Ubytovanie Petra a spacious place near the station and center sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 7 km od kaštieľa Markusovce a 12 km od údolia Hornádu. Ubytovanie Petra a spacious place near the station and center sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Metropol

9

Hotel Metropol

Ubytovanie (Hotel) Hotel Metropol. Hotel Metropol sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 3 km od Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Hotel Metropol sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Metropol má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Metropol momentálne evidujeme 572 recenzií.

Dom pútnika CBM

9

Dom pútnika CBM

Ubytovanie (Penzión) Dom pútnika CBM. Ubytovacie zariadenie Dom pútnika CBM sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, necelých 7 km od údolia Hornádu a 8 km od kaštieľa Markušovce. Ubytovanie Dom pútnika CBM sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmany Rudolf

8,9

Apartmany Rudolf

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Rudolf. Apartmány Rudolf sa nachádzajú v centre mesta Spišská Nová Ves, 3 km od lyžiarskeho strediska Rittenberg. Ubytovanie Apartmany Rudolf sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Rudolf má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Apartmany Rudolf momentálne evidujeme 360 recenzií.

House w/ garden, grill, summerhouse and view!

8,4

House w/ garden, grill, summerhouse and view!

Ubytovanie (Privát) House w/ garden, grill, summerhouse and view!. Ubytovanie House w/ garden, grill, summerhouse and view! sa nachádza 8 km od kaštieľa v Markušovciach. Ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko... Ubytovanie House w/ garden, grill, summerhouse and view! sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie na Odborárov

8,3

Ubytovanie na Odborárov

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie na Odborárov. Ubytovanie na Odborárov sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 6 km od kaštieľa Markušovce a 9 km od údolia Hornádu. Ubytovanie Ubytovanie na Odborárov sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Preveza

8

Hotel Preveza

Ubytovanie (Hotel) Hotel Preveza. Hotel Preveza sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 5 km od národného parku Slovenský raj a 15 km od lyžiarskeho areálu Levočská Dolina. Ubytovanie Hotel Preveza sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Preveza má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Preveza momentálne evidujeme 153 recenzií.

Apartmán Dana Kernová

Apartmán Dana Kernová

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Dana Kernová. Apartmán Dana Kernová sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, len 6 km od kaštieľa Markušovce. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Dana Kernová sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tomi ' s black apartment

Tomi ' s black apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tomi ' s black apartment. Ubytovacie zariadenie Tomi 's black apartment s balkónom sa nachádza v Spišskej Novej Vsi v Košickom kraji. Ubytovanie Tomi ' s black apartment sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Kráľov Prameň

Penzión Kráľov Prameň

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kráľov Prameň. Located in Spišská Nová Ves, within 8 km of Markusovce Manor House and 8 km of Hornad River Valley, Penzión Kráľov Prameň provides accommodation with a... Ubytovanie Penzión Kráľov Prameň sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Agi a Milan

Apartmány Agi a Milan

Ubytovanie (Privát) Apartmány Agi a Milan. Ubytovacie zariadenie Apartmány Agi a Milan sa nachádza 3,7 km od údolia rieky Hornád a ponúkajú balkón a záhradu. Dostupné je tu bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Agi a Milan sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modest Studio in town centre

Modest Studio in town centre

Ubytovanie (Apartmán) Modest Studio in town centre. Ubytovacie zariadenie Modest Studio in town centre sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 5 km od Kaštieľa Markušovce a 10 km od prielomu Hornádu. Ubytovanie Modest Studio in town centre sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Carmela

Chata Carmela

Ubytovanie (Horská chata) Chata Carmela. Chata Carmela sa nachádza približne 12 km od Prielomu Hornádu a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, reštauráciou, bezplatnými bicyklami a so... Ubytovanie Chata Carmela sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión RESA

Penzión RESA

Ubytovanie (Penzión) Penzión RESA. Penzión RESA features rooms in Spišská Nová Ves. The property is located 6 km from Markusovce Manor House. Free WiFi is offered. Ubytovanie Penzión RESA sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

chata danka

chata danka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) chata danka. Featuring garden views, chata danka offers accommodation with a terrace and a balcony, around 12 km from Markusovce Manor House. Ubytovanie chata danka sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Spiš

Apartmány Spiš

Ubytovanie (Privát) Apartmány Spiš. Set in Spišská Nová Ves, Apartmány Spiš has well-equipped accommodation boasting free WiFi, 6 km from Markusovce Manor House. The homestay offers a... Ubytovanie Apartmány Spiš sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Shiny Apartmán

Shiny Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Shiny Apartmán. Shiny Apartmán ponúka ubytovanie v Spišskej Novej Vsi, 6 km od kaštieľa Markušovce a 9 km od údolia rieky Hornád. Ubytovanie Shiny Apartmán sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spisska Nostalgia

Spisska Nostalgia

Ubytovanie (Privát) Spisska Nostalgia. Ubytovacie zariadenie Spisska Nostalgia sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, len 7 km od kaštieľa Markusovce. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Spisska Nostalgia sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Pre Privát Spisska Nostalgia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Spišská Nová Ves

Mesto Spišská Nová Ves sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Spišská Nová Ves.