Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišská Nová Ves

V meste Spišská Nová Ves (Slovensko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Spišská Nová Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Spišská Nová Ves

Luxury apartment in city center

10

Luxury apartment in city center

Ubytovanie (Apartmán) Luxury apartment in city center. Ubytovanie Luxury apartment in city centre sa nachádza v Spišskej Novej Vsi 10 km od Prielomu Hornád. Ubytovanie Luxury apartment in city center sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

LTM apartman

10

LTM apartman

Ubytovanie (Apartmán) LTM apartman. LTM apartman ponúka ubytovanie v Spišskej Novej Vsi 10 km od údolia Hornádu. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 5 km od kaštieľa Markušovce. Ubytovanie LTM apartman sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Tatiana

9,9

Apartmán Tatiana

Ubytovanie Apartmán Tatiana. Apartmán Tatiana sa nachádza približne 38 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne a ponúka ubytovanie s terasou, balkónom a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Tatiana sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Tower Apartments

9,9

Tower Apartments

Ubytovanie Tower Apartments. Offering a terrace and city view, Tower Apartments is set in Spišská Nová Ves, 30 km from Spis Castle and 42 km from Dobsinska Ice Cave. Ubytovanie Tower Apartments sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Nest

9,9

Nest

Ubytovanie Nest. Nest, a property with a garden, is located in Spišská Nová Ves, 39 km from Dobsinska Ice Cave, 13 km from St. Ubytovanie Nest sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

City Center Apartment - Self check-in

9,9

City Center Apartment - Self check-in

Ubytovanie City Center Apartment - Self check-in. Offering city views, City Center Apartment - Self check-in is an accommodation situated in Spišská Nová Ves, 30 km from Spis Castle and 42 km from... Ubytovanie City Center Apartment - Self check-in sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Chata Sosna

9,8

Chata Sosna

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Sosna. Chata Sosna sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 11 km od údolia Hornádu. Ubytovanie Chata Sosna sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Eliška Drevený raj

9,7

Apartmán Eliška Drevený raj

Ubytovanie Apartmán Eliška Drevený raj. Apartmán Eliška Drevený raj, a property with a garden, is located in Spišská Nová Ves, 26 km from Dobsinska Ice Cave, 33 km from Spis Castle, as well as 49... Ubytovanie Apartmán Eliška Drevený raj sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Raj v Slovenskom Raji 2 samostatné apartmány

9,7

Raj v Slovenskom Raji 2 samostatné apartmány

Ubytovanie Raj v Slovenskom Raji 2 samostatné apartmány. Located within 36 km of Spis Castle and 36 km of Dobsinska Ice Cave in Spišská Nová Ves, Raj v Slovenskom Raji 2 samostatné apartmány provides... Ubytovanie Raj v Slovenskom Raji 2 samostatné apartmány sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

PB Apartments

9,6

PB Apartments

Ubytovanie (Apartmány) PB Apartments. Ubytovacie zariadenie PB Apartments sa nachádza v Spišskej Novej Vsi. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu a kasíno. Ubytovanie PB Apartments sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie PB Apartments má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány PB Apartments momentálne evidujeme 234 recenzií.

Chata Family s vírivkou v Slovenskom raji

9,5

Chata Family s vírivkou v Slovenskom raji

Ubytovanie Chata Family s vírivkou v Slovenskom raji. Situated in Spišská Nová Ves in the Košický kraj region, Chata Family s vírivkou v Slovenskom raji has a balcony and garden views. Ubytovanie Chata Family s vírivkou v Slovenskom raji sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Grillbar Penzion & Restaurant

9,5

Grillbar Penzion & Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Grillbar Penzion & Restaurant. Tento penzión sa nachádza približne 5 km od lyžiarskeho strediska Rittenberg - Ferčekovce - Spišská Nová Ves, 6 km od kaštieľa Markusovce a 13 km od údolia... Ubytovanie Grillbar Penzion & Restaurant sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Grillbar Penzion & Restaurant má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Grillbar Penzion & Restaurant momentálne evidujeme 237 recenzií.

Penzion Renesance

9,5

Penzion Renesance

Ubytovanie (Penzión) Penzion Renesance. Penzión Renesance sa nachádza v centre Spišskej Novej Vsi, v blízkosti Kostola Nanebovzatia Panny Márie s najvyššou kostolnou vežou na Slovensku. Ubytovanie Penzion Renesance sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion Renesance má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Renesance momentálne evidujeme 131 recenzií.

Krásny 2-izbovy byt v centre

9,3

Krásny 2-izbovy byt v centre

Ubytovanie (Apartmán) Krásny 2-izbovy byt v centre. Ubytovacie zariadenie Krásny 2-izbový byt v centre sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, len 5 km od Kaštieľa Markušovce a 9 km od prielomu Hornádu. Ubytovanie Krásny 2-izbovy byt v centre sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Parkhotel Centrum

9,2

Parkhotel Centrum

Ubytovanie (Hotel) Parkhotel Centrum. Hotel Parkhotel Centrum sa nachádza v centre Spišskej Novej Vsi, 3 km od Slovenského raja a 10 km od lyžiarskeho strediska Levočská Dolina. Ubytovanie Parkhotel Centrum sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Parkhotel Centrum má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Parkhotel Centrum momentálne evidujeme 213 recenzií.

Penzion Venuša

9,2

Penzion Venuša

Ubytovanie (Penzión) Penzion Venuša. Penzión Venuša sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 4,3 km od lyžiarskeho strediska Rittenberg-Ferčekovce pri Spišskej Novej Vsi a 6 km od kaštieľa... Ubytovanie Penzion Venuša sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion Venuša má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Venuša momentálne evidujeme 153 recenzií.

Garni Hotel 31

9,1

Garni Hotel 31

Ubytovanie (Hotel) Garni Hotel 31. Garni Hotel 31 sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 9 km od kaštieľa v Markušovciach a 11 km od Prielomu Hornádu. Ubytovanie Garni Hotel 31 sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Petra a spacious place near the station and center

9,1

Petra a spacious place near the station and center

Ubytovanie (Apartmán) Petra a spacious place near the station and center. Ubytovanie Petra a spacious place near the station and center sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 7 km od kaštieľa Markusovce a 12 km od údolia Hornádu. Ubytovanie Petra a spacious place near the station and center sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Dom pútnika CBM

9

Dom pútnika CBM

Ubytovanie (Penzión) Dom pútnika CBM. Ubytovacie zariadenie Dom pútnika CBM sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, necelých 7 km od údolia Hornádu a 8 km od kaštieľa Markušovce. Ubytovanie Dom pútnika CBM sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Metropol

9

Hotel Metropol

Ubytovanie (Hotel) Hotel Metropol. Hotel Metropol sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 3 km od Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Hotel Metropol sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Metropol má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Metropol momentálne evidujeme 572 recenzií.

Iglovia apartment

8,9

Iglovia apartment

Ubytovanie (Apartmán) Iglovia apartment. Ubytovanie Iglovia apartment sa nachádza v Spišskej Novej Vsi a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Iglovia apartment sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Apartmany Rudolf

8,9

Apartmany Rudolf

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Rudolf. Apartmány Rudolf sa nachádzajú v centre mesta Spišská Nová Ves, 3 km od lyžiarskeho strediska Rittenberg. Ubytovanie Apartmany Rudolf sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartmany Rudolf má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Apartmany Rudolf momentálne evidujeme 360 recenzií.

Apartmán Ala

8,7

Apartmán Ala

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ala. Apartmán Ala sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 5 km od kaštieľa v obci Markušovce a 9 km od údolia rieky Hornád. Ubytovanie Apartmán Ala sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

House w/ garden, grill, summerhouse and view!

8,4

House w/ garden, grill, summerhouse and view!

Ubytovanie (Privát) House w/ garden, grill, summerhouse and view!. Ubytovanie House w/ garden, grill, summerhouse and view! sa nachádza 8 km od kaštieľa v Markušovciach. Ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko... Ubytovanie House w/ garden, grill, summerhouse and view! sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie na Odborárov

8,3

Ubytovanie na Odborárov

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie na Odborárov. Ubytovanie na Odborárov sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 6 km od kaštieľa Markušovce a 9 km od údolia Hornádu. Ubytovanie Ubytovanie na Odborárov sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Romanticka chata pre hostí s ohniskom

8,2

Romanticka chata pre hostí s ohniskom

Ubytovanie Romanticka chata pre hostí s ohniskom. Offering a garden and garden view, Romanticka chata pre hostí s ohniskom is located in Spišská Nová Ves, 18 km from St. Ubytovanie Romanticka chata pre hostí s ohniskom sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Preveza

8

Hotel Preveza

Ubytovanie (Hotel) Hotel Preveza. Hotel Preveza sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 5 km od národného parku Slovenský raj a 15 km od lyžiarskeho areálu Levočská Dolina. Ubytovanie Hotel Preveza sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Preveza má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Preveza momentálne evidujeme 153 recenzií.

Vintage cozy village house

7

Vintage cozy village house

Ubytovanie Vintage cozy village house. Located 37 km from Dobsinska Ice Cave, 14 km from St. Ubytovanie Vintage cozy village house sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Maringotka - Mobilný dom , Hrabušice

7

Maringotka - Mobilný dom , Hrabušice

Ubytovanie Maringotka - Mobilný dom , Hrabušice. Offering barbecue facilities and mountain view, Maringotka - Mobilný dom, Hrabušice is set in Spišská Nová Ves, 33 km from Spis Castle and 50 km from... Ubytovanie Maringotka - Mobilný dom , Hrabušice sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

4-spálňová chata

6,7

4-spálňová chata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 4-spálňová chata. Ubytovacie zariadenie 4-spálňová chata s grilom sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 3,6 km od prielomu Hornádu a 17 km od kaštieľa v Markušovciach. Ubytovanie 4-spálňová chata sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Dana Kernová

Apartmán Dana Kernová

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Dana Kernová. Apartmán Dana Kernová sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, len 6 km od kaštieľa Markušovce. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Dana Kernová sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Shiny Star Apartmán

Shiny Star Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Shiny Star Apartmán. Shiny Star Apartmán sa nachádza v Spišskej Novej Vsi 6 km od kaštieľa v Markušovciach a 9 km od prielomu Hornádu. Ubytovanie Shiny Star Apartmán sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Tomi ' s black apartment

Tomi ' s black apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tomi ' s black apartment. Ubytovacie zariadenie Tomi 's black apartment s balkónom sa nachádza v Spišskej Novej Vsi v Košickom kraji. Ubytovanie Tomi ' s black apartment sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Penzión Kráľov Prameň

Penzión Kráľov Prameň

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kráľov Prameň. Located in Spišská Nová Ves, within 8 km of Markusovce Manor House and 8 km of Hornad River Valley, Penzión Kráľov Prameň provides accommodation with a... Ubytovanie Penzión Kráľov Prameň sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Romanticka chata pre hostí s ohniskom

Romanticka chata pre hostí s ohniskom

Ubytovanie Romanticka chata pre hostí s ohniskom. Offering a garden and garden view, Romanticka chata pre hostí s ohniskom is located in Spišská Nová Ves, 25 km from Medieval Town and 26 km from Mining... Ubytovanie Romanticka chata pre hostí s ohniskom sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Modest Studio in town centre

Modest Studio in town centre

Ubytovanie (Apartmán) Modest Studio in town centre. Ubytovacie zariadenie Modest Studio in town centre sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, 5 km od Kaštieľa Markušovce a 10 km od prielomu Hornádu. Ubytovanie Modest Studio in town centre sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Apartmány Agi a Milan

Apartmány Agi a Milan

Ubytovanie (Privát) Apartmány Agi a Milan. Ubytovacie zariadenie Apartmány Agi a Milan sa nachádza 3,7 km od údolia rieky Hornád a ponúkajú balkón a záhradu. Dostupné je tu bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Agi a Milan sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Shiny Apartmán

Shiny Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Shiny Apartmán. Shiny Apartmán ponúka ubytovanie v Spišskej Novej Vsi, 6 km od kaštieľa Markušovce a 9 km od údolia rieky Hornád. Ubytovanie Shiny Apartmán sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

chata danka

chata danka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) chata danka. Featuring garden views, chata danka offers accommodation with a terrace and a balcony, around 12 km from Markusovce Manor House. Ubytovanie chata danka sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Apartmány Spiš

Apartmány Spiš

Ubytovanie (Privát) Apartmány Spiš. Set in Spišská Nová Ves, Apartmány Spiš has well-equipped accommodation boasting free WiFi, 6 km from Markusovce Manor House. The homestay offers a... Ubytovanie Apartmány Spiš sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Chata Carmela

Chata Carmela

Ubytovanie (Horská chata) Chata Carmela. Chata Carmela sa nachádza približne 12 km od Prielomu Hornádu a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, reštauráciou, bezplatnými bicyklami a so... Ubytovanie Chata Carmela sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Penzión RESA

Penzión RESA

Ubytovanie (Penzión) Penzión RESA. Penzión RESA features rooms in Spišská Nová Ves. The property is located 6 km from Markusovce Manor House. Free WiFi is offered. Ubytovanie Penzión RESA sa nachádza v meste Spišská Nová Ves (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Spišská Nová Ves

Mesto Spišská Nová Ves sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Spišská Nová Ves.