Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kaluža

V meste Kaluža (Slovensko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kaluža

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kaluža

Kamenec chata Thermal

9,9

Kamenec chata Thermal

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kamenec chata Thermal. Kamenec chata Thermal ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v obci Kaluža, 50 metrov od Zemplínskej Šíravy. Ubytovanie Kamenec chata Thermal sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Kamenec chata Thermal má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Kamenec chata Thermal momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartment Vihorlat

9,5

Apartment Vihorlat

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vihorlat. Apartmán Vihorlat sa nachádza priamo pri Zemplínskej Šírave. Jeho súčasťou je terasa, ako aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Vihorlat sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Vihorlat má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment Vihorlat momentálne evidujeme 45 recenzií.

Hotel Thermal ŠÍRAVA

9,3

Hotel Thermal ŠÍRAVA

Ubytovanie (Hotel) Hotel Thermal ŠÍRAVA. Hotel Thermal Šírava je moderný 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza pri vodnej nádrži Zemplínska Šírava. Ubytovanie Hotel Thermal ŠÍRAVA sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Thermal ŠÍRAVA má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Thermal ŠÍRAVA momentálne evidujeme 224 recenzií.

Hotel Glamour

8,9

Hotel Glamour

Ubytovanie (Hotel) Hotel Glamour. Hotel Glamour sa nachádza na brehu vodnej nádrže Zemplínska Šírava v obci Kaluža. Ubytovanie Hotel Glamour sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Glamour má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Glamour momentálne evidujeme 139 recenzií.

Penzión Anima

8,2

Penzión Anima

Ubytovanie (Penzión) Penzión Anima. Penzión Anima sa nachádza v obci Kaluža, 1,6 km od Zemplínskej Šíravy. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu, bar a reštauráciu. Ubytovanie Penzión Anima sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Anima má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Anima momentálne evidujeme 125 recenzií.

Hotel Merkur

7,6

Hotel Merkur

Ubytovanie (Hotel) Hotel Merkur. Hotel Merkúr sa nachádza pri Zemplínskej Šírave, iba 50 metrov od Thermalparku Šírava. Ponúka ubytovanie v izbách, reštauráciu a terasu. Ubytovanie Hotel Merkur sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Merkur má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel Hotel Merkur momentálne evidujeme 162 recenzií.

Apartmany Fantagiro

7,6

Apartmany Fantagiro

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany Fantagiro. Ubytovacie zariadenie Apartmany Fantagiro sa nachádza v obci Kaluža, iba 2,3 km od Zemplínskej šíravy. Ubytovanie Apartmany Fantagiro sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Eurobus

7,4

Hotel Eurobus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Eurobus. Hotel Eurobus sa nachádza pri jazere a rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava a pri Vínnom jazere vzdialenom necelých 6 km. Ubytovanie Hotel Eurobus sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Eurobus má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Hotel Eurobus momentálne evidujeme 280 recenzií.

Hotel Postar

7,2

Hotel Postar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Postar. Hotel Postar sa nachádza v Kaluži a ponúka nefajčiarske ubytovanie, záhradu, fitnescentrum, reštauráciu a bar. Ubytovanie Hotel Postar sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Postar má celkové hodnotenie 7,2. Pre Hotel Hotel Postar momentálne evidujeme 267 recenzií.

Penzion BIKER'S

7,1

Penzion BIKER'S

Ubytovanie (Penzión) Penzion BIKER'S. Penzión BIKER'S sa nachádza v meste Kaluža, 300 metrov od Zemplínskej Šíravy a 12 km od vrchu Vihorlat. Izby majú terasu s výhľadom na jazero. Ubytovanie Penzion BIKER'S sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion BIKER'S má celkové hodnotenie 7,1. Pre Penzión Penzion BIKER'S momentálne evidujeme 13 recenzií.

Hotel Felicia

7

Hotel Felicia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Felicia. Hotel Felicia sa nachádza v obci Kaluža, 300 metrov od Zemplínskej Šíravy. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Felicia sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Felicia má celkové hodnotenie 7. Pre Hotel Hotel Felicia momentálne evidujeme 166 recenzií.

Retro Chata Šírava

6,4

Retro Chata Šírava

Ubytovanie (Chata v prírode) Retro Chata Šírava. Ubytovacie zariadenie Retro Chata Šírava sa nachádza v obci Kaluža, 1,9 km od Zemplínskej Šíravy. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na rieku. Ubytovanie Retro Chata Šírava sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Retro Chata Šírava má celkové hodnotenie 6,4. Pre Chata v prírode Retro Chata Šírava momentálne evidujeme 34 recenzií.

Ubytovanie Atlantis

5,7

Ubytovanie Atlantis

Ubytovanie (Chata v prírode) Ubytovanie Atlantis. Ubytovanie Atlantis sa nachádza v obci Kaluža a ponúka gril. Je z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie Atlantis sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Atlantis má celkové hodnotenie 5,7. Pre Chata v prírode Ubytovanie Atlantis momentálne evidujeme 61 recenzií.

Chata na širave

Chata na širave

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata na širave. Chata na širave sa nachádza v obci Kaluža, len 2,3 km od Zemplínskej Šíravy. Ponúka ubytovanie s barom, terasou a bezplatným Wi-Fi. Hostia tu nájdu balkón. Ubytovanie Chata na širave sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chata na širave nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Virek

Virek

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Virek. Apartmánový hotel Virek s terasou sa nachádza v obci Kaluža, 2,3 km od Zemplínskej Šíravy. Ubytovanie Virek sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmánnový hotel Virek nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Residence Šírava ***

Residence Šírava ***

Ubytovanie (Apartmány) Residence Šírava ***. Ubytovanie Residence Šírava *** sa nachádza v obci Kaluža, 2,2 km od Zemplínskej Šíravy. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a výhľad na jazero. Ubytovanie Residence Šírava *** sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Zemplínska Šírava-Kamenec

Chata Zemplínska Šírava-Kamenec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Zemplínska Šírava-Kamenec. Boasting a terrace, Chata Zemplínska Šírava-Kamenec offers accommodation in Kaluža, 2.8 km from Zemplinska Sirava and 11 km from Vihorlat. Ubytovanie Chata Zemplínska Šírava-Kamenec sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HotelEuroPenzión Salaš

HotelEuroPenzión Salaš

Ubytovanie (Penzión) HotelEuroPenzión Salaš. HotelEuroPenzión Salaš sa nachádza v obci Kaluža a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, terasu a bar. Je vzdialený 1,3 km od Zemplínskej šíravy. Ubytovanie HotelEuroPenzión Salaš sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Pre Penzión HotelEuroPenzión Salaš nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Šírava best apartment

Šírava best apartment

Ubytovanie (Apartmán) Šírava best apartment. Apartmán Šírava best apartment sa môže pochváliť terasou a ponúka ubytovanie v obci Kaluža s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na jazero. Ubytovanie Šírava best apartment sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Šírava best apartment nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmány Felícia

Apartmány Felícia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Felícia. Apartmány Felícia sa nachádzajú v obci Kaluža a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Felícia sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Šírava apartmán s jacuzzi

Šírava apartmán s jacuzzi

Ubytovanie (Apartmán) Šírava apartmán s jacuzzi. Situated in Kaluža, within 2.5 km of Zemplinska Sirava, Šírava apartmán s jacuzzi offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Šírava apartmán s jacuzzi sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Šírava apartmán s jacuzzi nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Zemplin

Chata Zemplin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Zemplin. Chata Zemplín sa nachádza v obci Kaluža, len 2,1 km od Zemplínskej Šíravy. Ubytovanie Chata Zemplin sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chata Zemplin nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Kaluža

Mesto Kaluža sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Kaluža.