Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kaluža

V meste Kaluža (Slovensko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kaluža

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kaluža

Apartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava

9,9

Apartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava

Ubytovanie Apartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava. Boasting a spa bath, Apartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava is set in Kaluža. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartmán Bling s vírivkou Zemplínska Šírava sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Apartment Vihorlat

9,5

Apartment Vihorlat

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vihorlat. Apartmán Vihorlat sa nachádza priamo pri Zemplínskej Šírave. Jeho súčasťou je terasa, ako aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Vihorlat sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartment Vihorlat má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment Vihorlat momentálne evidujeme 45 recenzií.

Hotel Thermal ŠÍRAVA

9,3

Hotel Thermal ŠÍRAVA

Ubytovanie (Hotel) Hotel Thermal ŠÍRAVA. Hotel Thermal Šírava je moderný 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza pri vodnej nádrži Zemplínska Šírava. Ubytovanie Hotel Thermal ŠÍRAVA sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Thermal ŠÍRAVA má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Thermal ŠÍRAVA momentálne evidujeme 224 recenzií.

Apartmány Vihorlat III

9,3

Apartmány Vihorlat III

Ubytovanie Apartmány Vihorlat III. Situated just 1.9 km from Zemplinska Sirava, Apartmány Vihorlat III features accommodation in Kaluža with access to a garden, barbecue facilities, as well... Ubytovanie Apartmány Vihorlat III sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Apartmany Motocentrum

9,2

Apartmany Motocentrum

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmany Motocentrum. Ubytovacie zariadenie Apartmany Motocentrum sa nachádza v obci Kaluža 2,7 km od Zemplínskej Šíravy a ponúka výhľad na jazero, bezplatné Wi-Fi a bezplatné... Ubytovanie Apartmany Motocentrum sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Glamour

8,9

Hotel Glamour

Ubytovanie (Hotel) Hotel Glamour. Hotel Glamour sa nachádza na brehu vodnej nádrže Zemplínska Šírava v obci Kaluža. Ubytovanie Hotel Glamour sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Glamour má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Glamour momentálne evidujeme 139 recenzií.

Penzión Anima

8,2

Penzión Anima

Ubytovanie (Penzión) Penzión Anima. Penzión Anima sa nachádza v obci Kaluža, 1,6 km od Zemplínskej Šíravy. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu, bar a reštauráciu. Ubytovanie Penzión Anima sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Anima má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Anima momentálne evidujeme 125 recenzií.

Chata Laci na Kamenci

7,8

Chata Laci na Kamenci

Ubytovanie Chata Laci na Kamenci. Chata Laci na Kamenci sa nachádza v obci Kaluža 20 km od Vihorlatskej hvezdárne. Ponúka ubytovanie s klimatizáciou. Ubytovanie Chata Laci na Kamenci sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Merkur

7,6

Hotel Merkur

Ubytovanie (Hotel) Hotel Merkur. Hotel Merkúr sa nachádza pri Zemplínskej Šírave, iba 50 metrov od Thermalparku Šírava. Ponúka ubytovanie v izbách, reštauráciu a terasu. Ubytovanie Hotel Merkur sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Merkur má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel Hotel Merkur momentálne evidujeme 162 recenzií.

Apartmany Fantagiro

7,6

Apartmany Fantagiro

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany Fantagiro. Ubytovacie zariadenie Apartmany Fantagiro sa nachádza v obci Kaluža, iba 2,3 km od Zemplínskej šíravy. Ubytovanie Apartmany Fantagiro sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Eurobus

7,4

Hotel Eurobus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Eurobus. Hotel Eurobus sa nachádza pri jazere a rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava a pri Vínnom jazere vzdialenom necelých 6 km. Ubytovanie Hotel Eurobus sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Eurobus má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Hotel Eurobus momentálne evidujeme 280 recenzií.

Hotel Postar

7,2

Hotel Postar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Postar. Hotel Postar sa nachádza v Kaluži a ponúka nefajčiarske ubytovanie, záhradu, fitnescentrum, reštauráciu a bar. Ubytovanie Hotel Postar sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Postar má celkové hodnotenie 7,2. Pre Hotel Hotel Postar momentálne evidujeme 267 recenzií.

Penzion BIKER'S

7,1

Penzion BIKER'S

Ubytovanie (Penzión) Penzion BIKER'S. Penzión BIKER'S sa nachádza v meste Kaluža, 300 metrov od Zemplínskej Šíravy a 12 km od vrchu Vihorlat. Izby majú terasu s výhľadom na jazero. Ubytovanie Penzion BIKER'S sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion BIKER'S má celkové hodnotenie 7,1. Pre Penzión Penzion BIKER'S momentálne evidujeme 13 recenzií.

Hotel Felicia

7

Hotel Felicia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Felicia. Hotel Felicia sa nachádza v obci Kaluža, 300 metrov od Zemplínskej Šíravy. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Felicia sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Felicia má celkové hodnotenie 7. Pre Hotel Hotel Felicia momentálne evidujeme 166 recenzií.

Retro Chata Šírava

6,4

Retro Chata Šírava

Ubytovanie (Chata v prírode) Retro Chata Šírava. Ubytovacie zariadenie Retro Chata Šírava sa nachádza v obci Kaluža, 1,9 km od Zemplínskej Šíravy. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na rieku. Ubytovanie Retro Chata Šírava sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Retro Chata Šírava má celkové hodnotenie 6,4. Pre Chata v prírode Retro Chata Šírava momentálne evidujeme 34 recenzií.

Ubytovanie Atlantis

5,7

Ubytovanie Atlantis

Ubytovanie (Chata v prírode) Ubytovanie Atlantis. Ubytovanie Atlantis sa nachádza v obci Kaluža a ponúka gril. Je z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie Atlantis sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ubytovanie Atlantis má celkové hodnotenie 5,7. Pre Chata v prírode Ubytovanie Atlantis momentálne evidujeme 61 recenzií.

Chata na širave

Chata na širave

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata na širave. Chata na širave sa nachádza v obci Kaluža, len 2,3 km od Zemplínskej Šíravy. Ponúka ubytovanie s barom, terasou a bezplatným Wi-Fi. Hostia tu nájdu balkón. Ubytovanie Chata na širave sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Pre Chata v prírode Chata na širave nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Virek

Virek

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Virek. Apartmánový hotel Virek s terasou sa nachádza v obci Kaluža, 2,3 km od Zemplínskej Šíravy. Ubytovanie Virek sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Pre Apartmánnový hotel Virek nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Zemplínska Šírava-Kamenec

Chata Zemplínska Šírava-Kamenec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Zemplínska Šírava-Kamenec. Boasting a terrace, Chata Zemplínska Šírava-Kamenec offers accommodation in Kaluža, 2.8 km from Zemplinska Sirava and 11 km from Vihorlat. Ubytovanie Chata Zemplínska Šírava-Kamenec sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Residence Šírava ***

Residence Šírava ***

Ubytovanie (Apartmány) Residence Šírava ***. Ubytovanie Residence Šírava *** sa nachádza v obci Kaluža, 2,2 km od Zemplínskej Šíravy. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a výhľad na jazero. Ubytovanie Residence Šírava *** sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Šírava best apartment

Šírava best apartment

Ubytovanie (Apartmán) Šírava best apartment. Apartmán Šírava best apartment sa môže pochváliť terasou a ponúka ubytovanie v obci Kaluža s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na jazero. Ubytovanie Šírava best apartment sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Pre Apartmán Šírava best apartment nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Luxusná chata na Zemplínskej Šírave

Luxusná chata na Zemplínskej Šírave

Ubytovanie Luxusná chata na Zemplínskej Šírave. Set in Kaluža, 2.1 km from Zemplinska Sirava and 20 km from Vihorlat, Luxusná chata na Zemplínskej Šírave offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Luxusná chata na Zemplínskej Šírave sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Apartmány Luxor Zemplínska Šírava

Apartmány Luxor Zemplínska Šírava

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Luxor Zemplínska Šírava. Situated in Kaluža, 12 km from Vihorlat and 12 km from Vihorlat Observatory, Apartmány Luxor Zemplínska Šírava provides accommodation with amenities such... Ubytovanie Apartmány Luxor Zemplínska Šírava sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Chata Thermal House

Chata Thermal House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Thermal House. Boasting lake views, Chata Thermal House provides accommodation with a terrace and a kettle, around 13 km from Vihorlat. Set 1. Ubytovanie Chata Thermal House sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Chata Zemplin

Chata Zemplin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Zemplin. Chata Zemplín sa nachádza v obci Kaluža, len 2,1 km od Zemplínskej Šíravy. Ubytovanie Chata Zemplin sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom Chata Zemplin nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Šírava apartmán s jacuzzi

Šírava apartmán s jacuzzi

Ubytovanie (Apartmán) Šírava apartmán s jacuzzi. Situated in Kaluža, within 2.5 km of Zemplinska Sirava, Šírava apartmán s jacuzzi offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Šírava apartmán s jacuzzi sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj). Pre Apartmán Šírava apartmán s jacuzzi nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave

Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave

Ubytovanie (Apartmán) Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave. Featuring garden views, Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave offers accommodation with a balcony, around 2.6 km from Zemplinska Sirava. Ubytovanie Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Chata na Zemplinskej Širave až pre 40 ľudí

Chata na Zemplinskej Širave až pre 40 ľudí

Ubytovanie Chata na Zemplinskej Širave až pre 40 ľudí. Set in Kaluža in the Košický kraj region, Chata na Zemplinskej Širave až pre 40 ľudí features a balcony. Ubytovanie Chata na Zemplinskej Širave až pre 40 ľudí sa nachádza v meste Kaluža (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Kaluža

Mesto Kaluža sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Kaluža.