Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štrbské Pleso

V meste Štrbské Pleso (Slovensko) máme celkom 61 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štrbské Pleso

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štrbské Pleso

Apartmán Maco - Štrbské Pleso - Ovruč

10

Apartmán Maco - Štrbské Pleso - Ovruč

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Maco - Štrbské Pleso - Ovruč. Apartmán Maco - Štrbské Pleso - Ovruč is situated in Vysoké Tatry, 8 km from Gerlach peak and 14 km from Lomnicky peak, in an area where hiking can be... Ubytovanie Apartmán Maco - Štrbské Pleso - Ovruč sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Furkotka - Ovruč

9,9

Apartmany Furkotka - Ovruč

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Furkotka - Ovruč. Ubytovacie zariadenie Apartmany Furkotka - Ovruč sa nachádza v obci Štrbské Pleso v Prešovskom kraji neďaleko jazera Štrbské Pleso a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Apartmany Furkotka - Ovruč sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

No. 2, Apartment House Oliver

9,8

No. 2, Apartment House Oliver

Ubytovanie (Apartmán) No. 2, Apartment House Oliver. Ubytovacie zariadenie No. 2, Apartment House Oliver sa nachádza v Štrbskom Plese, 700 metrov od Štrbského plesa a 1,1 km od lanovky Solisko Expres. Ubytovanie No. 2, Apartment House Oliver sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie No. 2, Apartment House Oliver má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán No. 2, Apartment House Oliver momentálne evidujeme 28 recenzií.

Celik Family Apartment

9,8

Celik Family Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Celik Family Apartment. Apartmán Celik Family sa nachádza na Štrbskom Plese, priamo v centre Vysokých Tatier. Ubytovanie Celik Family Apartment sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Celik Family Apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Celik Family Apartment momentálne evidujeme 38 recenzií.

Apartmán Crocus 313

9,8

Apartmán Crocus 313

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Crocus 313. Apartmán Crocus 313 sa nachádza na Štrbskom Plese, 10 minút chôdze od Štrbského Plesa. Priamo na mieste môžete navštíviť bar aj reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Crocus 313 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Crocus 313 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Crocus 313 momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartment 77

9,8

Apartment 77

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 77. Apartmán 77 s vlastným stravovaním sa nachádza na najvyššom poschodí apartmánového domu Smrek v obci Štrbské Pleso, len 1,1 km od Štrbského plesa. Ubytovanie Apartment 77 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment 77 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment 77 momentálne evidujeme 16 recenzií.

Armeria Residence Snow

9,7

Armeria Residence Snow

Ubytovanie (Apartmán) Armeria Residence Snow. Ubytovacie zariadenie Armeria Residence Snow ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v obci Štrbské Pleso. Ubytovanie Armeria Residence Snow sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman NISA - Ovruč

9,7

Apartman NISA - Ovruč

Ubytovanie (Apartmány) Apartman NISA - Ovruč. Ubytovanie Apartman NISA - Ovruč sa nachádza vo Vysokých Tatrách 8 km od Gerlachovského štítu a 14 km od Lomnického štítu. Ubytovanie Apartman NISA - Ovruč sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Pleso

9,7

Apartman Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Pleso. Apartmán Pleso s balkónom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza na Štrbskom Plese, 1,6 km od Štrbského plesa a 2 km od lanovky Solisko Expres. Ubytovanie Apartman Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Pleso má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman Pleso momentálne evidujeme 19 recenzií.

Smrek Martina Apr.č.57

9,7

Smrek Martina Apr.č.57

Ubytovanie (Apartmán) Smrek Martina Apr.č.57. Ubytovanie Smrek Martina Apr.č.57 sa nachádza na Štrbskom Plese, 1,6 km od Štrbského plesa a 2 km od lanovky Solisko Expres. Ubytovanie Smrek Martina Apr.č.57 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Smrek Martina Apr.č.57 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Smrek Martina Apr.č.57 momentálne evidujeme 27 recenzií.

Apartman Panorama 213

9,6

Apartman Panorama 213

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Panorama 213. Apartmán Panorama 213 sa nachádza v hoteli Panorama Resort priamo pri Štrbskom plese uprostred Tatranského národného parku. Pleso je vzdialené 100 metrov. Ubytovanie Apartman Panorama 213 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Panorama 213 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Panorama 213 momentálne evidujeme 57 recenzií.

Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso

9,6

Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso. Tento súkromný apartmán s 2 spálňami a výhľadom na hory sa nachádza v rezorte Panorama Štrbské Pleso, 600 metrov od Štrbského plesa. Ubytovanie Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso momentálne evidujeme 52 recenzií.

Vila Emma

9,6

Vila Emma

Ubytovanie (Penzión) Vila Emma. Vila Emma is located in the ski resort of Strbske Pleso, in the High Tatras, and houses a finish sauna. All rooms have cable TV and a bathroom. Ubytovanie Vila Emma sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Emma má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vila Emma momentálne evidujeme 368 recenzií.

High Tatras Chalet

9,6

High Tatras Chalet

Ubytovanie (Horská chata) High Tatras Chalet. Ubytovacie zariadenie HIGH TATRAS CHALET sa nachádza v Štrbskom Plese, 1 km od Štrbského plesa. Ubytovanie High Tatras Chalet sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

Grand Hotel Kempinski High Tatras

9,5

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Ubytovanie (Hotel) Grand Hotel Kempinski High Tatras. Grand Hotel Kempinski sa pýši vynikajúcou polohou na brehu Štrbského plesa vo výške 1351 metrov nad morom vo veľkolepých Vysokých Tatrách. Ubytovanie Grand Hotel Kempinski High Tatras sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Grand Hotel Kempinski High Tatras má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Grand Hotel Kempinski High Tatras momentálne evidujeme 957 recenzií.

Apartmán Hory

9,5

Apartmán Hory

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hory. Tento strešný apartmán sa nachádza na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách a je situovaný v 4-hviezdičkovom apartmánovom hoteli Crocus. Ubytovanie Apartmán Hory sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Hory má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Hory momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartment Z

9,5

Apartment Z

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Z. Apartmán Z sa nachádza na 5. poschodí s výhľadom na okolie v obci Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartment Z sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Z má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment Z momentálne evidujeme 56 recenzií.

Oliver - apartmán 16A

9,5

Oliver - apartmán 16A

Ubytovanie (Apartmán) Oliver - apartmán 16A. Apartmán Oliver - 16A s terasou sa nachádza v budove z roku 2011 s barom na Štrbskom Plese, 700 metrov od železničnej stanice Štrbské Pleso a 6 km od... Ubytovanie Oliver - apartmán 16A sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Oliver - apartmán 16A má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Oliver - apartmán 16A momentálne evidujeme 5 recenzií.

No.1 Apartment House Oliver

9,5

No.1 Apartment House Oliver

Ubytovanie (Apartmán) No.1 Apartment House Oliver. Ubytovanie No.1 Apartment House Oliver má ideálnu polohu na Štrbskom Plese, 400 metrov od Štrbského plesa a 9 km od Morského oka. Ubytovanie No.1 Apartment House Oliver sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment

9,5

Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment. Tento apartmán s 2 spálňami a s vlastným stravovaním sa nachádza na 6. Ubytovanie Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment momentálne evidujeme 36 recenzií.

Vila Polar

9,5

Vila Polar

Ubytovanie (Penzión) Vila Polar. Vila Polar sa nachádza 2 km od lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso vo Vysokých Tatrách. Hostia môžu využívať bezplatný skibus. Ubytovanie Vila Polar sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Polar má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Vila Polar momentálne evidujeme 518 recenzií.

Apartmán Štrbské Pleso

9,5

Apartmán Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Štrbské Pleso. Apartmán Štrbské Pleso sa nachádza v obci Štrbské Pleso len 1,2 km od rovnomenného plesa a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Štrbské Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

Oliver apartmán 6

9,5

Oliver apartmán 6

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Oliver apartmán 6. Ubytovanie Oliver apartmán 6 sa nachádza vo Vysokých Tatrách 7 km od Gerlachovského štítu. Ubytovanie Oliver apartmán 6 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Crocus

9,4

Apartmany Crocus

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Crocus. Ubytovanie Apartmány Crocus sa nachádza v obci Štrbské Pleso, 200 metrov od rovnomenného jazera. Ponúka reštauráciu, výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmany Crocus sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmany Crocus má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmany Crocus momentálne evidujeme 73 recenzií.

Majláthova Chata Popradské Pleso

9,4

Majláthova Chata Popradské Pleso

Ubytovanie (Horské chaty) Majláthova Chata Popradské Pleso. Majláthova Chata sa nachádza uprostred národného parku Vysoké Tatry, priamo pri Popradskom plese. Okrem ubytovania v nej nechýba ani reštaurácia a terasa. Ubytovanie Majláthova Chata Popradské Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Majláthova Chata Popradské Pleso má celkové hodnotenie 9,4. Pre Horské chaty Majláthova Chata Popradské Pleso momentálne evidujeme 213 recenzií.

Apartman Strbske Pleso

9,4

Apartman Strbske Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Strbske Pleso. Apartmán Štrbské Pleso sa nachádza na Štrbskom Plese, 200 metrov od jazera a lyžiarskeho areálu Solisko a ponúka vám reštauráciu, saunu a vírivku. Ubytovanie Apartman Strbske Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Strbske Pleso má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman Strbske Pleso momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chata Pleso

9,4

Chata Pleso

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pleso. Chata Pleso, nachádzajúca sa uprostred národného parku Vysoké Tatry a v oblasti Tatranský Lieskovec, ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s stolný... Ubytovanie Chata Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Pleso má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Chata Pleso momentálne evidujeme 25 recenzií.

Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry

9,4

Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry. Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry sa nachádza vo Vysokých Tatrách, v tesnej blízkosti jazera Štrbské Pleso. Ubytovanie Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry momentálne evidujeme 227 recenzií.

Štrbské Pleso - rezidencia ARMERIA apt 30

9,3

Štrbské Pleso - rezidencia ARMERIA apt 30

Ubytovanie (Apartmán) Štrbské Pleso - rezidencia ARMERIA apt 30. Ubytovanie Štrbské Pleso - rezidencia ARMERIA apt 30 sa nachádza v obci Štrbské Pleso 1,1 km od Štrbského plesa, 9 km od plesa Morskie Oko a 8 km od... Ubytovanie Štrbské Pleso - rezidencia ARMERIA apt 30 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Panorama 10X-90X

9,3

Apartmany Panorama 10X-90X

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Panorama 10X-90X. Apartmány Panorama 10X-90X sa nachádzajú na Štrbskom Plese a sú obklopené národným parkom Vysoké Tatry. Ubytovanie Apartmany Panorama 10X-90X sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmany Panorama 10X-90X má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmany Panorama 10X-90X momentálne evidujeme 420 recenzií.

Wellness Hotel Borovica

9,3

Wellness Hotel Borovica

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Borovica. Štvorhviezdičkový wellness hotel Borovica sa nachádza v obci Štrbské pleso, najvyššie situovanej obci v srdci Vysokých Tatier. Ubytovanie Wellness Hotel Borovica sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Wellness Hotel Borovica má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Wellness Hotel Borovica momentálne evidujeme 461 recenzií.

Apartman Panorama 805

9,3

Apartman Panorama 805

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartman Panorama 805. Apartmán Panorama 805 s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v hoteli Panorama Resort s panoramatickým výhľadom na národné parky Vysoké a Nízke... Ubytovanie Apartman Panorama 805 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Panorama 805 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmánnový hotel Apartman Panorama 805 momentálne evidujeme 58 recenzií.

BEST MOUNTAIN VIEIW APARTMENT

9,2

BEST MOUNTAIN VIEIW APARTMENT

Ubytovanie BEST MOUNTAIN VIEIW APARTMENT. Located in Vysoke Tatry - Strbske Pleso in the Prešovský kraj region, BEST MOUNTAIN VIEIW APARTMENT has a balcony. The accommodation is 1. Ubytovanie BEST MOUNTAIN VIEIW APARTMENT sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Deluxe Štrbské Pleso

9,2

Apartman Deluxe Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Deluxe Štrbské Pleso. Apartmán Deluxe Štrbské Pleso sa nachádza na 9. poschodí hotela Panorama Resort v turistickom a lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartman Deluxe Štrbské Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Deluxe Štrbské Pleso má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman Deluxe Štrbské Pleso momentálne evidujeme 49 recenzií.

Panorama Rent - deluxe apartman

9,2

Panorama Rent - deluxe apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panorama Rent - deluxe apartman. Panorama Rent sa nachádza na 8. poschodí apartmánového hotela Panorama v obľúbenom lyžiarskom stredisku a turistickej oblasti Štrbské Pleso v Národnom... Ubytovanie Panorama Rent - deluxe apartman sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Panorama Rent - deluxe apartman má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Panorama Rent - deluxe apartman momentálne evidujeme 93 recenzií.

Penzión Pleso

9,2

Penzión Pleso

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pleso. Penzión Pleso sa nachádza hneď na začiatku obce Štrbské Pleso v nadmorskej výške 1 355 metrov. Ubytovanie Penzión Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Pleso má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Pleso momentálne evidujeme 325 recenzií.

Penzión Furkotka

9,2

Penzión Furkotka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Furkotka. Penzión Furkotka je situovaný v centre Štrbského Plesa, len 200 metrov od jazera a má panoramatický výhľad na Vysoké Tatry. Ubytovanie Penzión Furkotka sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Furkotka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Furkotka momentálne evidujeme 426 recenzií.

Tri studničky

9,1

Tri studničky

Ubytovanie (Apartmány) Tri studničky. Ubytovacie zariadenie Tri studničky sa nachádza v osade Podbanské 25 km od obce Tatranská Bukovina. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tri studničky sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRYSTAY Apartment Smrek

9,1

TATRYSTAY Apartment Smrek

Ubytovanie TATRYSTAY Apartment Smrek. TATRYSTAY Apartment Smrek is located in Vysoke Tatry - Strbske Pleso, 1. Ubytovanie TATRYSTAY Apartment Smrek sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman 215 v Panorama Resort

9,1

Apartman 215 v Panorama Resort

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 215 v Panorama Resort. Súkromný Apartmán Panorama 215 sa nachádza v hoteli Panorama Resort uprostred Národného parku Vysoké Tatry, priamo v obci Štrbské Pleso a len 600 metrov od... Ubytovanie Apartman 215 v Panorama Resort sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman 215 v Panorama Resort má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartman 215 v Panorama Resort momentálne evidujeme 48 recenzií.

Apartment private deluxe in Panorama Resort

9

Apartment private deluxe in Panorama Resort

Ubytovanie (Apartmán) Apartment private deluxe in Panorama Resort. Apartment private deluxe in Panorama Resort sa nachádza na Štrbskom Plese, 1,3 km od jazera Štrbské Pleso a 1,7 km od lanovky Solsiko Expres. Ubytovanie Apartment private deluxe in Panorama Resort sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment private deluxe in Panorama Resort má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartment private deluxe in Panorama Resort momentálne evidujeme 24 recenzií.

Byt Zuzana

9

Byt Zuzana

Ubytovanie (Apartmán) Byt Zuzana. Byt Zuzana sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 350 metrov od Nového Štrbského plesa a 2 km od najbližších lyžiarskych svahov. Ubytovanie Byt Zuzana sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Byt Zuzana má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Byt Zuzana momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso

9

Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso. Ubytovanie Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso sa nachádza v turistickom stredisku Štrbské Pleso, v oblasti s dobrými podmienkami na lyžovanie,... Ubytovanie Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso momentálne evidujeme 12 recenzií.

Hotel Toliar

8,9

Hotel Toliar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Toliar. Tento hotel sa nachádza 200 metrov od Štrbského plesa vo Vysokých Tatrách a ponúka vám wellness centrum s krytým bazénom. Ubytovanie Hotel Toliar sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Toliar má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Toliar momentálne evidujeme 933 recenzií.

Hotel Crocus

8,9

Hotel Crocus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Crocus. Hotel Crocus s ideálnou polohou medzi stanicou autobusu, električky a zubačky na Štrbskom plese vám ponúka priestranné apartmány s balkónom, kompletne... Ubytovanie Hotel Crocus sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Crocus má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Crocus momentálne evidujeme 786 recenzií.

Apartmán Patria

8,9

Apartmán Patria

Ubytovanie Apartmán Patria. Apartmán Patria offers accommodation in Vysoké Tatry, 39 km from Treetop Walk. The accommodation is 1. Ubytovanie Apartmán Patria sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Solisko

8,9

Hotel Solisko

Ubytovanie (Hotel) Hotel Solisko. Hotel Solisko sa nachádza vo Vysokých Tatrách priamo na brehu jazera Štrbské Pleso vo výške 1351 metrov nad morom. Ubytovanie Hotel Solisko sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Solisko má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Solisko momentálne evidujeme 200 recenzií.

Apartmán Tuček

8,9

Apartmán Tuček

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tuček. Apartmán Tuček s terasou sa nachádza v obci Štrbské Pleso, 1,6 km od rovnomenného plesa. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Tuček sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Tuček má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Apartmán Tuček momentálne evidujeme 14 recenzií.

Ubytovanie v meste Štrbské Pleso

Mesto Štrbské Pleso sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 61 hotelov a ubytovanie v meste Štrbské Pleso.