Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štrbské Pleso

V meste Štrbské Pleso (Slovensko) máme celkom 61 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Štrbské Pleso

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Štrbské Pleso

No. 2, Apartment House Oliver

9,8

No. 2, Apartment House Oliver

Ubytovanie (Apartmán) No. 2, Apartment House Oliver. Ubytovacie zariadenie No. 2, Apartment House Oliver sa nachádza v Štrbskom Plese, 700 metrov od Štrbského plesa a 1,1 km od lanovky Solisko Expres. Ubytovanie No. 2, Apartment House Oliver sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie No. 2, Apartment House Oliver má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán No. 2, Apartment House Oliver momentálne evidujeme 28 recenzií.

Celik Family Apartment

9,8

Celik Family Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Celik Family Apartment. Apartmán Celik Family sa nachádza na Štrbskom Plese, priamo v centre Vysokých Tatier. Ubytovanie Celik Family Apartment sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Celik Family Apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Celik Family Apartment momentálne evidujeme 38 recenzií.

Apartmán Crocus 313

9,8

Apartmán Crocus 313

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Crocus 313. Apartmán Crocus 313 sa nachádza na Štrbskom Plese, 10 minút chôdze od Štrbského Plesa. Priamo na mieste môžete navštíviť bar aj reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Crocus 313 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Crocus 313 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Crocus 313 momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartment 77

9,8

Apartment 77

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 77. Apartmán 77 s vlastným stravovaním sa nachádza na najvyššom poschodí apartmánového domu Smrek v obci Štrbské Pleso, len 1,1 km od Štrbského plesa. Ubytovanie Apartment 77 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment 77 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment 77 momentálne evidujeme 16 recenzií.

Horská Chata pod Soliskom

9,8

Horská Chata pod Soliskom

Ubytovanie (Penzión) Horská Chata pod Soliskom. Horská chata pod Soliskom sa nachádza priamo na zjazdovke Solisko vo výške 1840 m.n.m., 50 metrov od stanice lanovky. Ubytovanie Horská Chata pod Soliskom sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Horská Chata pod Soliskom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Horská Chata pod Soliskom momentálne evidujeme 76 recenzií.

Apartman Pleso

9,7

Apartman Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Pleso. Apartmán Pleso s balkónom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza na Štrbskom Plese, 1,6 km od Štrbského plesa a 2 km od lanovky Solisko Expres. Ubytovanie Apartman Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Pleso má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman Pleso momentálne evidujeme 19 recenzií.

Smrek Martina Apr.č.57

9,7

Smrek Martina Apr.č.57

Ubytovanie (Apartmán) Smrek Martina Apr.č.57. Ubytovanie Smrek Martina Apr.č.57 sa nachádza na Štrbskom Plese, 1,6 km od Štrbského plesa a 2 km od lanovky Solisko Expres. Ubytovanie Smrek Martina Apr.č.57 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Smrek Martina Apr.č.57 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Smrek Martina Apr.č.57 momentálne evidujeme 27 recenzií.

Apartman Panorama 213

9,6

Apartman Panorama 213

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Panorama 213. Apartmán Panorama 213 sa nachádza v hoteli Panorama Resort priamo pri Štrbskom plese uprostred Tatranského národného parku. Pleso je vzdialené 100 metrov. Ubytovanie Apartman Panorama 213 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Panorama 213 má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Panorama 213 momentálne evidujeme 57 recenzií.

Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso

9,6

Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso. Tento súkromný apartmán s 2 spálňami a výhľadom na hory sa nachádza v rezorte Panorama Štrbské Pleso, 600 metrov od Štrbského plesa. Ubytovanie Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso momentálne evidujeme 52 recenzií.

Vila Emma

9,6

Vila Emma

Ubytovanie (Penzión) Vila Emma. Vila Emma is located in the ski resort of Strbske Pleso, in the High Tatras, and houses a finish sauna. All rooms have cable TV and a bathroom. Ubytovanie Vila Emma sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Emma má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vila Emma momentálne evidujeme 368 recenzií.

Grand Hotel Kempinski High Tatras

9,5

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Ubytovanie (Hotel) Grand Hotel Kempinski High Tatras. Grand Hotel Kempinski sa pýši vynikajúcou polohou na brehu Štrbského plesa vo výške 1351 metrov nad morom vo veľkolepých Vysokých Tatrách. Ubytovanie Grand Hotel Kempinski High Tatras sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Grand Hotel Kempinski High Tatras má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Grand Hotel Kempinski High Tatras momentálne evidujeme 957 recenzií.

Oliver - apartmán 16A

9,5

Oliver - apartmán 16A

Ubytovanie (Apartmán) Oliver - apartmán 16A. Apartmán Oliver - 16A s terasou sa nachádza v budove z roku 2011 s barom na Štrbskom Plese, 700 metrov od železničnej stanice Štrbské Pleso a 6 km od... Ubytovanie Oliver - apartmán 16A sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Oliver - apartmán 16A má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Oliver - apartmán 16A momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán Hory

9,5

Apartmán Hory

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hory. Tento strešný apartmán sa nachádza na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách a je situovaný v 4-hviezdičkovom apartmánovom hoteli Crocus. Ubytovanie Apartmán Hory sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Hory má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Hory momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartment Z

9,5

Apartment Z

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Z. Apartmán Z sa nachádza na 5. poschodí s výhľadom na okolie v obci Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartment Z sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Z má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment Z momentálne evidujeme 56 recenzií.

Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment

9,5

Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment. Tento apartmán s 2 spálňami a s vlastným stravovaním sa nachádza na 6. Ubytovanie Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment momentálne evidujeme 36 recenzií.

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219

9,5

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním sa nachádza na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách, na 2. Ubytovanie Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219 momentálne evidujeme 87 recenzií.

Vila Polar

9,5

Vila Polar

Ubytovanie (Penzión) Vila Polar. Vila Polar sa nachádza 2 km od lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso vo Vysokých Tatrách. Hostia môžu využívať bezplatný skibus. Ubytovanie Vila Polar sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Polar má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Vila Polar momentálne evidujeme 518 recenzií.

Apartmany Crocus

9,4

Apartmany Crocus

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Crocus. Ubytovanie Apartmány Crocus sa nachádza v obci Štrbské Pleso, 200 metrov od rovnomenného jazera. Ponúka reštauráciu, výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmany Crocus sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Crocus má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmany Crocus momentálne evidujeme 73 recenzií.

Majláthova Chata Popradské Pleso

9,4

Majláthova Chata Popradské Pleso

Ubytovanie (Horské chaty) Majláthova Chata Popradské Pleso. Majláthova Chata sa nachádza uprostred národného parku Vysoké Tatry, priamo pri Popradskom plese. Okrem ubytovania v nej nechýba ani reštaurácia a terasa. Ubytovanie Majláthova Chata Popradské Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Majláthova Chata Popradské Pleso má celkové hodnotenie 9,4. Pre Horské chaty Majláthova Chata Popradské Pleso momentálne evidujeme 213 recenzií.

High Tatras - Patris 27

9,4

High Tatras - Patris 27

Ubytovanie (Privát) High Tatras - Patris 27. Ubytovanie High Tatras - Patris 27 sa nachádza v obci Štrbské Pleso a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie High Tatras - Patris 27 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie High Tatras - Patris 27 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát High Tatras - Patris 27 momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartman Strbske Pleso

9,4

Apartman Strbske Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Strbske Pleso. Apartmán Štrbské Pleso sa nachádza na Štrbskom Plese, 200 metrov od jazera a lyžiarskeho areálu Solisko a ponúka vám reštauráciu, saunu a vírivku. Ubytovanie Apartman Strbske Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Strbske Pleso má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartman Strbske Pleso momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chata Pleso

9,4

Chata Pleso

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pleso. Chata Pleso, nachádzajúca sa uprostred národného parku Vysoké Tatry a v oblasti Tatranský Lieskovec, ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s stolný... Ubytovanie Chata Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Pleso má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Chata Pleso momentálne evidujeme 25 recenzií.

Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry

9,4

Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry. Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry sa nachádza vo Vysokých Tatrách, v tesnej blízkosti jazera Štrbské Pleso. Ubytovanie Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry momentálne evidujeme 227 recenzií.

Apartmany Panorama 10X-90X

9,3

Apartmany Panorama 10X-90X

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Panorama 10X-90X. Apartmány Panorama 10X-90X sa nachádzajú na Štrbskom Plese a sú obklopené národným parkom Vysoké Tatry. Ubytovanie Apartmany Panorama 10X-90X sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Panorama 10X-90X má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmany Panorama 10X-90X momentálne evidujeme 420 recenzií.

Apartman Panorama 805

9,3

Apartman Panorama 805

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartman Panorama 805. Apartmán Panorama 805 s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v hoteli Panorama Resort s panoramatickým výhľadom na národné parky Vysoké a Nízke... Ubytovanie Apartman Panorama 805 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Panorama 805 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmánnový hotel Apartman Panorama 805 momentálne evidujeme 58 recenzií.

Wellness Hotel Borovica

9,3

Wellness Hotel Borovica

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Borovica. Štvorhviezdičkový wellness hotel Borovica sa nachádza v obci Štrbské pleso, najvyššie situovanej obci v srdci Vysokých Tatier. Ubytovanie Wellness Hotel Borovica sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness Hotel Borovica má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Wellness Hotel Borovica momentálne evidujeme 461 recenzií.

Apartman Deluxe Štrbské Pleso

9,2

Apartman Deluxe Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Deluxe Štrbské Pleso. Apartmán Deluxe Štrbské Pleso sa nachádza na 9. poschodí hotela Panorama Resort v turistickom a lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartman Deluxe Štrbské Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Deluxe Štrbské Pleso má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartman Deluxe Štrbské Pleso momentálne evidujeme 49 recenzií.

Panorama Rent - deluxe apartman

9,2

Panorama Rent - deluxe apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panorama Rent - deluxe apartman. Panorama Rent sa nachádza na 8. poschodí apartmánového hotela Panorama v obľúbenom lyžiarskom stredisku a turistickej oblasti Štrbské Pleso v Národnom... Ubytovanie Panorama Rent - deluxe apartman sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Panorama Rent - deluxe apartman má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Panorama Rent - deluxe apartman momentálne evidujeme 93 recenzií.

Penzión Pleso

9,2

Penzión Pleso

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pleso. Penzión Pleso sa nachádza hneď na začiatku obce Štrbské Pleso v nadmorskej výške 1 355 metrov. Ubytovanie Penzión Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Pleso má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Pleso momentálne evidujeme 325 recenzií.

Penzión Furkotka

9,2

Penzión Furkotka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Furkotka. Penzión Furkotka je situovaný v centre Štrbského Plesa, len 200 metrov od jazera a má panoramatický výhľad na Vysoké Tatry. Ubytovanie Penzión Furkotka sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Furkotka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Furkotka momentálne evidujeme 426 recenzií.

Apartman 215 v Panorama Resort

9,1

Apartman 215 v Panorama Resort

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 215 v Panorama Resort. Súkromný Apartmán Panorama 215 sa nachádza v hoteli Panorama Resort uprostred Národného parku Vysoké Tatry, priamo v obci Štrbské Pleso a len 600 metrov od... Ubytovanie Apartman 215 v Panorama Resort sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman 215 v Panorama Resort má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartman 215 v Panorama Resort momentálne evidujeme 48 recenzií.

Apartment private deluxe in Panorama Resort

9

Apartment private deluxe in Panorama Resort

Ubytovanie (Apartmán) Apartment private deluxe in Panorama Resort. Apartment private deluxe in Panorama Resort sa nachádza na Štrbskom Plese, 1,3 km od jazera Štrbské Pleso a 1,7 km od lanovky Solsiko Expres. Ubytovanie Apartment private deluxe in Panorama Resort sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment private deluxe in Panorama Resort má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartment private deluxe in Panorama Resort momentálne evidujeme 24 recenzií.

Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso

9

Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso. Ubytovanie Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso sa nachádza v turistickom stredisku Štrbské Pleso, v oblasti s dobrými podmienkami na lyžovanie,... Ubytovanie Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso momentálne evidujeme 12 recenzií.

Byt Zuzana

9

Byt Zuzana

Ubytovanie (Apartmán) Byt Zuzana. Byt Zuzana sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 350 metrov od Nového Štrbského plesa a 2 km od najbližších lyžiarskych svahov. Ubytovanie Byt Zuzana sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Byt Zuzana má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Byt Zuzana momentálne evidujeme 28 recenzií.

Hotel Toliar

8,9

Hotel Toliar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Toliar. Tento hotel sa nachádza 200 metrov od Štrbského plesa vo Vysokých Tatrách a ponúka vám wellness centrum s krytým bazénom. Ubytovanie Hotel Toliar sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Toliar má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Toliar momentálne evidujeme 933 recenzií.

Hotel Crocus

8,9

Hotel Crocus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Crocus. Hotel Crocus s ideálnou polohou medzi stanicou autobusu, električky a zubačky na Štrbskom plese vám ponúka priestranné apartmány s balkónom, kompletne... Ubytovanie Hotel Crocus sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Crocus má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Crocus momentálne evidujeme 786 recenzií.

Apartmán Tuček

8,9

Apartmán Tuček

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tuček. Apartmán Tuček s terasou sa nachádza v obci Štrbské Pleso, 1,6 km od rovnomenného plesa. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Tuček sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Tuček má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Apartmán Tuček momentálne evidujeme 14 recenzií.

Hotel Solisko

8,9

Hotel Solisko

Ubytovanie (Hotel) Hotel Solisko. Hotel Solisko sa nachádza vo Vysokých Tatrách priamo na brehu jazera Štrbské Pleso vo výške 1351 metrov nad morom. Ubytovanie Hotel Solisko sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Solisko má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Solisko momentálne evidujeme 200 recenzií.

Apartmán Crocus 415

8,8

Apartmán Crocus 415

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Crocus 415. Apartmán Crocus 415 sa nachádza v Štrbskom Plese a ponúka masážnu vaňu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi, bar a reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Crocus 415 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Crocus 415 má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Apartmán Crocus 415 momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso

8,8

Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso. Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso s výhľadom na hory sa nachádzajú na Štrbskom Plese a ponúkajú reštauráciu a službu nonstop recepcie. Ubytovanie Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso momentálne evidujeme 36 recenzií.

Apartmán Panorama 308

8,8

Apartmán Panorama 308

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Panorama 308. Apartmán Panorama 308 sa nachádza na Štrbskom Plese, 1,5 km od Štrbského plesa. Ponúka ubytovanie s terasou, balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Panorama 308 sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Panorama 308 má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Apartmán Panorama 308 momentálne evidujeme 25 recenzií.

Hotel Patria

8,8

Hotel Patria

Ubytovanie (Rezort) Hotel Patria. Hotel Patria sa nachádza v obci Štrbské Pleso a ponúka reštauráciu podávajúcu jedlá slovenskej kuchyne, biliardovú miestnosť a bezplatné kúpeľné centrum s... Ubytovanie Hotel Patria sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Patria má celkové hodnotenie 8,8. Pre Rezort Hotel Patria momentálne evidujeme 1429 recenzií.

Hotel SOREA TRIGAN

8,7

Hotel SOREA TRIGAN

Ubytovanie (Hotel) Hotel SOREA TRIGAN. Tento hotel sa nachádza na Štrbskom plese v Tatranskom národnom parku, v nadmorskej výške 1350 metrov. Ubytovanie Hotel SOREA TRIGAN sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel SOREA TRIGAN má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel SOREA TRIGAN momentálne evidujeme 101 recenzií.

Apartman Panorama Resort

8,7

Apartman Panorama Resort

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Panorama Resort. Apartmán Panorama Resort sa nachádza len 300 metrov od Štrbského plesa a 15 minút chôdze od lyžiarskych vlekov. Ubytovanie Apartman Panorama Resort sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Panorama Resort má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmán Apartman Panorama Resort momentálne evidujeme 105 recenzií.

Hotel FIS

8,7

Hotel FIS

Ubytovanie (Hotel) Hotel FIS. Hotel FIS sa nachádza v tesnej blízkosti Štrbského plesa, na úpätí Vysokých Tatier pri vchode do Mlynickej doliny a 50 metrov od lyžiarskych zjazdoviek,... Ubytovanie Hotel FIS sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel FIS má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel FIS momentálne evidujeme 1179 recenzií.

Apartmán 209 v hoteli CROCUS

8,6

Apartmán 209 v hoteli CROCUS

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmán 209 v hoteli CROCUS. Apartmán 209 v hoteli CROCUS sa nachádza 1,2 km od Štrbského plesa. Ubytovanie Apartmán 209 v hoteli CROCUS sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán 209 v hoteli CROCUS má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmánnový hotel Apartmán 209 v hoteli CROCUS momentálne evidujeme 27 recenzií.

Hotel Panorama Resort

8,5

Hotel Panorama Resort

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panorama Resort. Moderný hotel Panorama Resort sa nachádza priamo na Štrbskom Plese. Ubytovanie Hotel Panorama Resort sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Panorama Resort má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Panorama Resort momentálne evidujeme 671 recenzií.

Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry

8,4

Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry

Ubytovanie (Hostel) Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry. Ubytovňa SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry je situovaná 200 metrov od lyžiarskych zjazdoviek a 50 metrov od Štrbského plesa. Ubytovanie Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hostel Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry momentálne evidujeme 651 recenzií.

Apartmán 401 - Hotel s apartmánmi CROCUS .

8,3

Apartmán 401 - Hotel s apartmánmi CROCUS .

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 401 - Hotel s apartmánmi CROCUS .. Apartmán 401 ponúka ubytovanie v Štrbskom Plese, 500 metrov od Štrbského plesa. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán 401 - Hotel s apartmánmi CROCUS . sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán 401 - Hotel s apartmánmi CROCUS . má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmán Apartmán 401 - Hotel s apartmánmi CROCUS . momentálne evidujeme 21 recenzií.

Panorama Apartmany

8,3

Panorama Apartmany

Ubytovanie (Apartmán) Panorama Apartmany. Tieto apartmány ponúkajú hosťom privátne ubytovanie v rezorte Panorama. Ubytovanie Panorama Apartmany sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Panorama Apartmany má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmán Panorama Apartmany momentálne evidujeme 111 recenzií.

Hotel Nezábudka

8,2

Hotel Nezábudka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Nezábudka. Hotel Nezábudka sa nachádza na Štrbskom Plese, 5 minút jazdy od najbližšieho lyžiarskeho vleku a ponúka hosťom krytý bazén, saunu, vírivku, detské ihrisko... Ubytovanie Hotel Nezábudka sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Nezábudka má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Nezábudka momentálne evidujeme 17 recenzií.

Ubytovanie v meste Štrbské Pleso

Mesto Štrbské Pleso sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 61 hotelov a ubytovanie v meste Štrbské Pleso.