Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nivy

V meste Nivy (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nivy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nivy

Panorama 22 apartment

9,9

Panorama 22 apartment

Ubytovanie (Apartmán) Panorama 22 apartment. Apartmán Panorama 22 sa nachádza v Bratislave v mestskej časti Nivy a ponúka balkón. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Panorama 22 apartment sa nachádza v meste Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Panorama 22 apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Panorama 22 apartment momentálne evidujeme 16 recenzií.

Luxury and modern apartment 3

Luxury and modern apartment 3

Ubytovanie (Apartmán) Luxury and modern apartment 3. Featuring accommodation with a balcony, Luxury and modern apartment 3 is set in Nivy. The property features city views and is 33 km from Mosonmagyaróvár. Ubytovanie Luxury and modern apartment 3 sa nachádza v meste Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Apartmán Luxury and modern apartment 3 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood

Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood

Ubytovanie (Apartmán) Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood. Situated in Nivy, Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood sa nachádza v meste Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Nivy

Mesto Nivy sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Nivy.