Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nivy

V meste Nivy (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nivy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nivy

Panorama 22 apartment

9,9

Panorama 22 apartment

Ubytovanie (Apartmán) Panorama 22 apartment. Apartmán Panorama 22 sa nachádza v Bratislave v mestskej časti Nivy a ponúka balkón. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Panorama 22 apartment sa nachádza v meste Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Panorama 22 apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Panorama 22 apartment momentálne evidujeme 16 recenzií.

NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION.

NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION.

Ubytovanie (Apartmán) NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION.. NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION. Is located in Nivy. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION. sa nachádza v meste Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury and modern apartment 3

Luxury and modern apartment 3

Ubytovanie (Apartmán) Luxury and modern apartment 3. Featuring accommodation with a balcony, Luxury and modern apartment 3 is set in Nivy. The property features city views and is 33 km from Mosonmagyaróvár. Ubytovanie Luxury and modern apartment 3 sa nachádza v meste Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Apartmán Luxury and modern apartment 3 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood

Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood

Ubytovanie (Apartmán) Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood. Situated in Nivy, Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood sa nachádza v meste Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Nivy

Mesto Nivy sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Nivy.