Hľadať

Ubytovanie

K2 ZUBEREC Apartmán

Nad Vrškami, 027 32 Zuberec, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) K2 ZUBEREC. K2 ZUBEREC is situated in Zuberec and offers a bar and a terrace. The property has mountain views and is 36 km from Štrbské Pleso. Ubytovanie K2 ZUBEREC sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania K2 ZUBEREC

K2 ZUBEREC is situated in Zuberec and offers a bar and a terrace. The property has mountain views and is 36 km from Štrbské Pleso. Zakopane is 25 km from the accommodation, while Bukowina Tatrzańska is 37 km from the property. Towels and bed linen are available. A continental breakfast is available each morning at the apartment. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 50 km from K2 ZUBEREC. Hiking, skiing and cycling are possible within the area, and K2 ZUBEREC offers ski storage space. The apartment features 1 bedroom, a flat-screen TV with satellite channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave, a fridge, and a washing machine.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Bar

Iná ubytovanie v meste Zuberec

Chata North Point Zuberec pod Roháčmi

10

Chata North Point Zuberec pod Roháčmi

Ubytovanie Chata North Point Zuberec pod Roháčmi. Offering a garden and garden view, Chata North Point Zuberec pod Roháčmi is set in Zuberec, 29 km from Orava Castle and 31 km from Aquapark Tatralandia. Ubytovanie Chata North Point Zuberec pod Roháčmi sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Rekreačný Dom Sablatura

9,9

Rekreačný Dom Sablatura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačný Dom Sablatura. Rekreačný Dom Šablatúra sa nachádza v obci Zuberec, uprostred Západných Tatier a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s grilom, bezplatné... Ubytovanie Rekreačný Dom Sablatura sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Rekreačný Dom Sablatura má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Rekreačný Dom Sablatura momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartmány pod Roháčmi

9,9

Apartmány pod Roháčmi

Ubytovanie (Vila) Apartmány pod Roháčmi. Apartmány pod Roháčmi so záhradou sa nachádzajú v obci Zuberec v Žilinskom kraji. Obec Kościelisko je vzdialená 43 km. Ubytovanie Apartmány pod Roháčmi sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Villa Silvia

9,9

Villa Silvia

Ubytovanie (Privát) Villa Silvia. Ubytovanie Villa Silvia sa nachádza v obci Zuberec, 3,1 km od lyžiarskeho strediska Janovky-Milotín-Zuberec a 9 km od strediska Roháče-Spálená. Ubytovanie Villa Silvia sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Villa Silvia má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Villa Silvia momentálne evidujeme 105 recenzií.

Drevenica Irenka

9,9

Drevenica Irenka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Drevenica Irenka. Drevenica Irenka sa nachádza v obci Zuberec a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 37 km od Štrbského plesa. Ubytovanie Drevenica Irenka sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata ŠENKÁRKA Zuberec

9,8

Chata ŠENKÁRKA Zuberec

Ubytovanie Chata ŠENKÁRKA Zuberec. Set in Zuberec, 33 km from Orava Castle, Chata ŠENKÁRKA Zuberec offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and an ATM. Ubytovanie Chata ŠENKÁRKA Zuberec sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Dovolenkové domy Pilarčík

9,8

Dovolenkové domy Pilarčík

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dovolenkové domy Pilarčík. Dovolenkové domy Pilarčík sa nachádzajú v obci Zuberec 36 km od Štrbského Plesa a ponúkajú spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Dovolenkové domy Pilarčík sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Panoráma Zuberec

9,7

Chata Panoráma Zuberec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Panoráma Zuberec. Ubytovacie zariadenie Chata Panoráma Zuberec sa nachádza v Zuberci a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a gril. Ubytovanie Chata Panoráma Zuberec sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Penzión Škerda

9,7

Chata Penzión Škerda

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Penzión Škerda. Chata Penzión Škerda sa nachádza v Zuberci a ponúka bezplatné Wi-Fi, priamy prístup k vchodu na lyžiach, gril a terasu. Ubytovanie Chata Penzión Škerda sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Penzión Škerda má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Chata Penzión Škerda momentálne evidujeme 120 recenzií.

Agnesa Hudecova - Penzion

9,7

Agnesa Hudecova - Penzion

Ubytovanie (Penzión) Agnesa Hudecova - Penzion. Penzión Agneša Hudecová sa nachádza v blízkosti centra Zuberca, v pokojnej lokalite, 950 metrov od lyžiarskych vlekov. Ubytovanie Agnesa Hudecova - Penzion sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Agnesa Hudecova - Penzion má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Agnesa Hudecova - Penzion momentálne evidujeme 103 recenzií.

Apartmány VLK

9,7

Apartmány VLK

Ubytovanie Apartmány VLK. Apartmány VLK is situated in Zuberec, 29 km from Orava Castle, 30 km from Aquapark Tatralandia, and 41 km from Gubalowka Mountain. Ubytovanie Apartmány VLK sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Oravskie

9,7

Apartmány Oravskie

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Oravskie. Apartmány Oravskie sa nachádzajú v Zuberci, 36 km od Štrbského Plesa. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Oravskie sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie u Stana

9,7

Ubytovanie u Stana

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie u Stana. Ubytovanie u Stana is located in Zuberec and has barbecue facilities and garden and a shared lounge. Free WiFi is available. Ubytovanie Ubytovanie u Stana sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie u Stana má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytovanie u Stana momentálne evidujeme 9 recenzií.

Vila Tonka

9,7

Vila Tonka

Ubytovanie Vila Tonka. Featuring a sauna, Vila Tonka is located in Zuberec. This property offers access to a balcony, pool at the pool table, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Vila Tonka sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Ľubka

9,7

Privat Ľubka

Ubytovanie (Apartmán) Privat Ľubka. Privat Ľubka sa nachádza v obci Zuberec a okrem záhrady ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Ubytovanie Privat Ľubka sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Ľubka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Privat Ľubka momentálne evidujeme 80 recenzií.

Penzion Jantoľák

9,7

Penzion Jantoľák

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jantoľák. Penzión Jantoľák sa nachádza uprostred Národného parku Západné Tatry, len 300 metrov od lyžiarskych stredísk Janovky a Milotín. Ubytovanie Penzion Jantoľák sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Jantoľák má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Jantoľák momentálne evidujeme 77 recenzií.

Apartments Ľubka

9,6

Apartments Ľubka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ľubka. Apartmány Ľubka sa nachádzajú v obci Zuberec, 1,4 km od lyžiarskeho strediska Janovky – Milotín – Zuberec a 9 km od lyžiarskeho strediska Roháče – Spálená. Ubytovanie Apartments Ľubka sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartments Ľubka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartments Ľubka momentálne evidujeme 90 recenzií.

Domček Michaela

9,6

Domček Michaela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček Michaela. Domček Michaela sa nachádza v obci Zuberec a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Domček Michaela sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie na Roháčskej

9,6

Ubytovanie na Roháčskej

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie na Roháčskej. Ubytovanie na Roháčskej sa nachádza v obci Zuberec, 1,6 km od lyžiarskeho strediska Janovky-Milotín – Zuberec, a ponúka bezplatné Wi-Fi a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Ubytovanie na Roháčskej sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie na Roháčskej má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Ubytovanie na Roháčskej momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartments Zuzka

9,5

Apartments Zuzka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zuzka. Ubytovacie zariadenie Apartments Zuzka sa nachádza sa v Zuberci, hneď pod lyžiarskym areálom Janovky a 10 minút chôdze od lyžiarskeho strediska Milotín. Ubytovanie Apartments Zuzka sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartments Zuzka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartments Zuzka momentálne evidujeme 122 recenzií.

Ubytovanie Taraj

9,5

Ubytovanie Taraj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Taraj. Dovolenkový dom Ubytovanie Taraj sa nachádza v obci Zuberec. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. V areáli dovolenkového domu nájdete aj záhradu. Ubytovanie Ubytovanie Taraj sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Taraj má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Ubytovanie Taraj momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmány 316 a 317 Vila Zuberec

9,5

Apartmány 316 a 317 Vila Zuberec

Ubytovanie Apartmány 316 a 317 Vila Zuberec. Ubytovanie Apartmány 316 a 317 Vila Zuberec sa nachádza v obci Zuberec v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie Apartmány 316 a 317 Vila Zuberec sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v súkromí Grobarčík

9,5

Ubytovanie v súkromí Grobarčík

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie v súkromí Grobarčík. Ubytovanie v súkromí Grobarčík sa nachádza v obci Zuberec, 600 metrov od lyžiarskeho strediska Janovky-Milotín – Zuberec. Ponúka bezplatné Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí Grobarčík sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie v súkromí Grobarčík má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Ubytovanie v súkromí Grobarčík momentálne evidujeme 35 recenzií.

Dom pri potoku

9,5

Dom pri potoku

Ubytovanie (Privát) Dom pri potoku. Dom pri potoku sa nachádza v Zuberci, ponúka výhľad na okolité hory a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Dom pri potoku sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Dom pri potoku má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Dom pri potoku momentálne evidujeme 21 recenzií.

Ubytovanie v súkromí Mikulaj

9,5

Ubytovanie v súkromí Mikulaj

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie v súkromí Mikulaj. Ubytovanie v súkromí Mikulaj sa nachádza v centre obce a lyžiarskeho strediska Zuberec. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí Mikulaj sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie v súkromí Mikulaj má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Ubytovanie v súkromí Mikulaj momentálne evidujeme 16 recenzií.

Drevenica Traditional Cottage Old Centre

9,5

Drevenica Traditional Cottage Old Centre

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Traditional Cottage Old Centre. Drevenica Traditional Cottage Old Centre sa nachádza v centre obce Zuberec a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločný salónik. Ubytovanie Drevenica Traditional Cottage Old Centre sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica Traditional Cottage Old Centre má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Drevenica Traditional Cottage Old Centre momentálne evidujeme 32 recenzií.

Apartment Roháčik

9,5

Apartment Roháčik

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Roháčik. Ubytovanie Apartment Roháčik sa nachádza v obci Zuberec, 1,5 km od lyžiarskeho strediska Janovky-Milotín - Zuberec a 9 km od lyžiarskeho strediska Roháče -... Ubytovanie Apartment Roháčik sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Roháčik má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartment Roháčik momentálne evidujeme 50 recenzií.

Apartment Skurčák

9,5

Apartment Skurčák

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Skurčák. Ubytovanie Apartment Skurčák sa nachádza v Zuberci. Ponúka gril, záhradu i spoločenskú miestnosť. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Skurčák sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Skurčák má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment Skurčák momentálne evidujeme 24 recenzií.

Chatky JOSU

9,5

Chatky JOSU

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chatky JOSU. Dovolenkový dom Chatky JOSU sa nachádza v obci Zuberec (Žilinský kraj), ponúka balkón, terasu a reštauráciu. Ubytovanie Chatky JOSU sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chatky JOSU má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Chatky JOSU momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmány Orava - Zuberec

9,4

Apartmány Orava - Zuberec

Ubytovanie Apartmány Orava - Zuberec. Ubytovacie zariadenie Apartmány Orava - Zuberec sa nachádza v Zuberci v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie Apartmány Orava - Zuberec sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmánový dom Adriana

9,4

Apartmánový dom Adriana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom Adriana. Apartmánový dom Adriana sa nachádza len 3 minúty chôdze od lyžiarskeho areálu Janovky a 10 minút chôdze od lyžiarskeho strediska Miloton. Ubytovanie Apartmánový dom Adriana sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmánový dom Adriana má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmánový dom Adriana momentálne evidujeme 63 recenzií.

Domček Pri Potôčku

9,4

Domček Pri Potôčku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček Pri Potôčku. Ubytovacie zariadenie Domček Pri Potôčku sa nachádza v Zuberci, len 1,2 km od lyžiarskeho strediska Janovky-Milotín - Zuberec a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Domček Pri Potôčku sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Domček Pri Potôčku má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Domček Pri Potôčku momentálne evidujeme 17 recenzií.

Penzion Rima

9,4

Penzion Rima

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Rima. Penzión Rima sa nachádza v obci Zuberec, lyžiarskej oblasti obklopenej Národným parkom Západné Tatry. Ubytovanie Penzion Rima sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Rima má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Penzion Rima momentálne evidujeme 40 recenzií.

Vila ZUBEREC/ Apartmán č. 204

9,4

Vila ZUBEREC/ Apartmán č. 204

Ubytovanie Vila ZUBEREC/ Apartmán č. 204. Ubytovacie zariadenie Vila ZUBEREC/ Apartmán č. 204 sa nachádza v obci Zuberec len 29 km od Oravského hradu. Ubytovanie Vila ZUBEREC/ Apartmán č. 204 sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán 111 Vila Zuberec

9,4

Apartmán 111 Vila Zuberec

Ubytovanie Apartmán 111 Vila Zuberec. Apartmán 111 Vila Zuberec sa nachádza v obci Zuberec 30 km od aquaparku Tatralandia, 41 km od hory Gubalowka a 43 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie Apartmán 111 Vila Zuberec sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány sovička

9,3

Apartmány sovička

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány sovička. Ubytovanie Apartmány sovička sa nachádza v Zuberci. Na mieste je k dispozícii bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány sovička sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica pod Lánom

9,3

Drevenica pod Lánom

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Drevenica pod Lánom. Drevenica pod Lánom, nachádzajúca sa v obci Zuberec, v lyžiarskej oblasti obklopenej Národným parkom Západné Tatry a necelých 5 minút chôdze od lyžiarskeho... Ubytovanie Drevenica pod Lánom sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica pod Lánom má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkové domy Drevenica pod Lánom momentálne evidujeme 19 recenzií.

Penzion Antares

9,3

Penzion Antares

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Antares. Penzión Antares sa nachádza uprostred Tatranského národného parku na okraji Zuberca 7 km od lyžiarskeho strediska Zverovka. Ubytovanie Penzion Antares sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Antares má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Penzion Antares momentálne evidujeme 52 recenzií.

Forester Apartment 136

9,3

Forester Apartment 136

Ubytovanie (Apartmány) Forester Apartment 136. Apartmán Forester 136 zrekonštruovaný v roku 2016 sa nachádza na pokojnom mieste pri obci Zuberec. Ubytovanie Forester Apartment 136 sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Forester Apartment 136 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Forester Apartment 136 momentálne evidujeme 100 recenzií.