Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ždiar

V meste Ždiar (Slovensko) máme celkom 100 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ždiar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ždiar

Chata Zdiarka 4M

10

Chata Zdiarka 4M

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Zdiarka 4M. Ubytovanie Chata Zdiarka 4M sa nachádza v obi Ždiar v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Zdiarka 4M sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Luxury apartmán Rupp

10

Luxury apartmán Rupp

Ubytovanie (Horské chaty) Luxury apartmán Rupp. Luxury apartmán Rupp is situated in Ždiar. The accommodation is 7 km from Belianska Cave, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytovanie Luxury apartmán Rupp sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Rupp

10

Apartman Rupp

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Rupp. Apartman Rupp is located in Ždiar. Providing complimentary private parking, the apartment is 7 km from Belianska Cave. Ubytovanie Apartman Rupp sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Javor - apartmány

10

Penzión Javor - apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Penzión Javor - apartmány. Penzión Javor - apartmány sa nachádza 6 km od Belianskej jaskyne a ponúka ubytovanie s reštauráciou, záhradou a zdieľanou kuchyňou. Ubytovanie Penzión Javor - apartmány sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát Za Lesíkom

9,9

Privát Za Lesíkom

Ubytovanie (Penzión) Privát Za Lesíkom. Privát Za Lesíkom sa nachádza v obci Ždiar, 3,6 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledová. Ubytovanie Privát Za Lesíkom sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Za Lesíkom má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Privát Za Lesíkom momentálne evidujeme 25 recenzií.

Zdiar Holiday Cottage

9,9

Zdiar Holiday Cottage

Ubytovanie (Vidiecky dom) Zdiar Holiday Cottage. Zdiar Holiday Cottage je dovolenkový dom s grilom, ktorý sa nachádza v Ždiari, 4 km od SKI Bachledova a 7 km od Belianskej jaskyne. Ubytovanie Zdiar Holiday Cottage sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Zdiar Holiday Cottage má celkové hodnotenie 9,9. Pre Vidiecky dom Zdiar Holiday Cottage momentálne evidujeme 29 recenzií.

Chalets Belianky

9,9

Chalets Belianky

Ubytovanie Chalets Belianky. Ubytovanie Chalets Belianky sa nachádza v obci Ždiar v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, bezplatným súkromným parkoviskom a... Ubytovanie Chalets Belianky sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Drevenica Luki

9,9

Drevenica Luki

Ubytovanie Drevenica Luki. Ubytovacie zariadenie Drevenica Luki sa nachádza v obci Ždiar 5,4 km od Chodníka korunami stromov, 23 km od termálnych kúpeľov Bania a 33 km od vrchu... Ubytovanie Drevenica Luki sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalet Filipsky Deluxe

9,9

Chalet Filipsky Deluxe

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Filipsky Deluxe. Ubytovacie zariadenie Chalet Filipsky Deluxe sa nachádza v Ždiari len 6 km od Belianskej jaskyne a ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Chalet Filipsky Deluxe sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Baba Yaga

9,8

Chata Baba Yaga

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Baba Yaga. Chata Baba Yaga sa nachádza v Ždiari, 7 km od Belianskej jaskyne a ponúka reštauráciu, výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Baba Yaga sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Baba Yaga má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chata Baba Yaga momentálne evidujeme 152 recenzií.

Chalupa Tomas

9,8

Chalupa Tomas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Tomas. IChalupa Tomas ponúka ubytovanie s výhľadom na rieku, terasou a kávovarom, asi 6 km od Belianskej jaskyne. Ubytovanie Chalupa Tomas sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalúpka u Babičky

9,8

Chalúpka u Babičky

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalúpka u Babičky. Chalúpka u Babičky s výhľadom na záhradu ponúka hosťom ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, asi 5 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova. Ubytovanie Chalúpka u Babičky sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chalúpka u Babičky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chalúpka u Babičky momentálne evidujeme 19 recenzií.

Penzión Soňa

9,8

Penzión Soňa

Ubytovanie (Penzión) Penzión Soňa. Tento malý penzión sa nachádza v Ždiari, vo Vysokých Tatrách. Izby tu majú zadarmo Wi-Fi pripojenie na internet a satelitnú TV. Ubytovanie Penzión Soňa sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Soňa má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzión Soňa momentálne evidujeme 129 recenzií.

Chatka Zornica

9,8

Chatka Zornica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chatka Zornica. Chatka Zornica sa nachádza približne 7 km od Belianskej jaskyne a ponúka výhľad na hory, terasu a rýchlovarnú kanvicu. Ubytovanie Chatka Zornica sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Krasvill

9,7

Apartmany Krasvill

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Krasvill. Apartmány Krasvill sa nachádzajú v obci Ždiar. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť a priamy prístup na zjazdovky. Ubytovanie Apartmany Krasvill sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmany Krasvill má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmany Krasvill momentálne evidujeme 13 recenzií.

Holiday House Daniela

9,7

Holiday House Daniela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Daniela. Dovolenkový dom Daniela s výhľadom na hory sa nachádza v Ždiari, 5 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova a 8 km od Belianskej jaskyne. Ubytovanie Holiday House Daniela sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Holiday House Daniela má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Holiday House Daniela momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzión Budzák

9,7

Penzión Budzák

Ubytovanie (Penzión) Penzión Budzák. Ubytovacie zariadenie sa nachádza približne 3,6 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova, 7 km od Belianskej jaskyne a 1,9 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Penzión Budzák sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Budzák má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Budzák momentálne evidujeme 339 recenzií.

Chalupa Daniel

9,7

Chalupa Daniel

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Daniel. Chalupa Daniel v Ždiari je obklopená prírodou Belianskych Tatier a Národného parku Pieniny a hosťom ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s altánkom a... Ubytovanie Chalupa Daniel sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chalupa Daniel má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata Chalupa Daniel momentálne evidujeme 20 recenzií.

Drevenica Spiaci goral

9,7

Drevenica Spiaci goral

Ubytovanie Drevenica Spiaci goral. Drevenica Spiaci goral has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Ždiar, 5.6 km from Treetop Walk. Ubytovanie Drevenica Spiaci goral sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Rupp

9,7

Apartman Rupp

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Rupp. Apartmán Rupp sa nachádza 7 km od Belianskej jaskyne v Ždiari a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Apartman Rupp sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán u Žanety

9,7

Apartmán u Žanety

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Žanety. Apartmán u Žanety sa nachádza v Ždiari a ponúka záhradu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán u Žanety sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán u Žanety má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán u Žanety momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzion Katarina

9,7

Penzion Katarina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Katarina. Rodinou prevádzkovaný penzión Katarina sa nachádza na úpätí Belianskych Tatier v dedinke Ždiar. V celom penzióne je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Katarina sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Katarina má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Katarina momentálne evidujeme 116 recenzií.

Privat Sofia

9,7

Privat Sofia

Ubytovanie (Privát) Privat Sofia. Privát Sofia sa nachádza v obci Ždiar, 5 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova. Ubytovanie Privat Sofia sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Sofia má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Privat Sofia momentálne evidujeme 22 recenzií.

Chata Filipsky

9,6

Chata Filipsky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Filipsky. Chata Filipsky sa nachádza v Belianskych Tatrách, 3 km od lyžiarskeho areálu Bachledka Ski & Sun a ponúka kompletne vybavenú kuchynku, 2 spálne a obývaciu... Ubytovanie Chata Filipsky sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Michal

9,6

Penzión Michal

Ubytovanie (Penzión) Penzión Michal. Penzión Michal sa nachádza v obci Ždiar, 10 km od Belianskej jaskyne. Ponúka záhradu, bar, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Michal sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Michal má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Michal momentálne evidujeme 13 recenzií.

Pension Tatry

9,6

Pension Tatry

Ubytovanie (Penzión) Pension Tatry. Penzión Tatry sa nachádza v nadmorskej výške 1000 metrov v obci Ždiar, na úpätí 2 tatranských štítov a 15 km od hraničného prechodu s Poľskom - Javorina /... Ubytovanie Pension Tatry sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Pension Tatry má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Pension Tatry momentálne evidujeme 95 recenzií.

Privát Marika

9,6

Privát Marika

Ubytovanie (Privát) Privát Marika. Privát Marika sa nachádza v Ždiari, 3,9 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova a 7 km od Belianskej jaskyne. Ponúka výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát Marika sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Marika má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Privát Marika momentálne evidujeme 21 recenzií.

Penzion Enrico

9,6

Penzion Enrico

Ubytovanie (Penzión) Penzion Enrico. Penzión Enrico sa nachádza v horskej obci Ždiar, 12 km od poľských hraníc a ponúka výhľad na Belianske Tatry. Ubytovanie Penzion Enrico sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Enrico má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Enrico momentálne evidujeme 149 recenzií.

Chalupa Ždiar

9,6

Chalupa Ždiar

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa Ždiar. Chalupa Ždiar sa nachádza v Ždiari v Prešovskom kraji necelých 6 km od Belianskej jaskyne a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, spoločenskou... Ubytovanie Chalupa Ždiar sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion pod Tatrami

9,6

Penzion pod Tatrami

Ubytovanie Penzion pod Tatrami. Located in Ždiar, within 8.4 km of Treetop Walk and 23 km of Bania Thermal Baths, Penzion pod Tatrami provides accommodation with a garden and free... Ubytovanie Penzion pod Tatrami sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Mountain Resort Ždiar - Apartments

9,5

Mountain Resort Ždiar - Apartments

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Mountain Resort Ždiar - Apartments. Ubytovanie sa nachádza v Ždiari a ponúka výhľad na Belianske Tatry. Ubytovanie Mountain Resort Ždiar - Apartments sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Mountain Resort Ždiar - Apartments má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmánnový hotel Mountain Resort Ždiar - Apartments momentálne evidujeme 113 recenzií.

Rekreačný dom Chata Piero

9,5

Rekreačný dom Chata Piero

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Rekreačný dom Chata Piero. Rekreačný dom Chata Piero v obci Ždiar sa teší z tichej polohy v Tatranskom národnom parku. Ubytovanie Rekreačný dom Chata Piero sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Rekreačný dom Chata Piero má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Rekreačný dom Chata Piero momentálne evidujeme 69 recenzií.

Pension Vasko

9,5

Pension Vasko

Ubytovanie (Penzión) Pension Vasko. Penzión Vaško sa nachádza v malebnej dedinke Ždiar vo Vysokých Tatrách a je postavený v štýle typickom pre tento región. Ubytovanie Pension Vasko sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Pension Vasko má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Pension Vasko momentálne evidujeme 140 recenzií.

Chalupa Za lesíkom

9,5

Chalupa Za lesíkom

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Za lesíkom. Chalupa Za lesíkom sa nachádza v Ždiari, len 9 km od Belianskej jaskyne. Ubytovanie Chalupa Za lesíkom sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát Domino

9,5

Privát Domino

Ubytovanie (Penzión) Privát Domino. Ubytovacie zariadenie Privát Domino je zariadené prvkami z dreva a ponúka záhradu s grilom a ihriskom pre deti. Naskytá sa z neho výhľad na Belianske... Ubytovanie Privát Domino sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Domino má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Privát Domino momentálne evidujeme 81 recenzií.

Privat Gazda Pension

9,5

Privat Gazda Pension

Ubytovanie (Apartmány) Privat Gazda Pension. Privát Gazda Pension sa nachádza v obci Ždiar a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou, bar a spoločenská miestnosť. Ubytovanie Privat Gazda Pension sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Gazda Pension má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Privat Gazda Pension momentálne evidujeme 390 recenzií.

Privat u Marka

9,5

Privat u Marka

Ubytovanie (Penzión) Privat u Marka. Rodinou prevádzkovaný penzión Privát u Marka sa nachádza v centre Ždiaru v Belianskych Tatrách. Ubytovanie Privat u Marka sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat u Marka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Privat u Marka momentálne evidujeme 176 recenzií.

Privat na Vŕšku

9,5

Privat na Vŕšku

Ubytovanie (Privát) Privat na Vŕšku. Privát na Vŕšku sa nachádza v Ždiari a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, záhradou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Privat na Vŕšku sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat na Vŕšku má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Privat na Vŕšku momentálne evidujeme 178 recenzií.

Wellness Penzion Strachan

9,5

Wellness Penzion Strachan

Ubytovanie (Penzión) Wellness Penzion Strachan. Wellness penzión Strachan sa nachádza v regióne Belianske Tatry a hneď pri lyžiarskom stredisku Strachan. Ubytovanie Wellness Penzion Strachan sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Wellness Penzion Strachan má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Wellness Penzion Strachan momentálne evidujeme 285 recenzií.

Mountain Resort Ždiar - Chalets

9,5

Mountain Resort Ždiar - Chalets

Ubytovanie (Rezort) Mountain Resort Ždiar - Chalets. Ubytovacie zariadenie Chaty Mountain Resort sa nachádzajú v tichej časti obce Ždiar, v Belianskych Tatrách. Ubytovanie Mountain Resort Ždiar - Chalets sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Mountain Resort Ždiar - Chalets má celkové hodnotenie 9,5. Pre Rezort Mountain Resort Ždiar - Chalets momentálne evidujeme 27 recenzií.

Apartmány Sendy

9,5

Apartmány Sendy

Ubytovanie (Privát) Apartmány Sendy. Apartmány Sendy sa nachádzajú v Ždiari v Prešovskom kraji 7 km od Belianskej jaskyne a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a... Ubytovanie Apartmány Sendy sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát Bellevue Ždiar 434

9,4

Privát Bellevue Ždiar 434

Ubytovanie (Apartmány) Privát Bellevue Ždiar 434. Privát Bellevue Ždiar 434 sa nachádza 6 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova. Ubytovanie Privát Bellevue Ždiar 434 sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Bellevue Ždiar 434 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Privát Bellevue Ždiar 434 momentálne evidujeme 67 recenzií.

Ubytovanie v meste Ždiar

Mesto Ždiar sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 100 hotelov a ubytovanie v meste Ždiar.