Hľadať

Ubytovanie

Privát u Babičky Privát

Ždiar Ždiar 333, 059 55 Ždiar, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Privát) Privát u Babičky. Privát u babičky sa nachádza v Ždiari, necelých 5 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova a 9 km od Belianskej jaskyne. Ubytovanie Privát u Babičky sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát u Babičky má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Privát u Babičky momentálne evidujeme 18 recenzií.

Popis ubytovania Privát u Babičky

Letisko Poprad-Tatry je vzdialené 34 km. Využívať môžete spoločenskú miestnosť a v okolí sa dá venovať lyžovaniu. Privát u babičky sa nachádza v Ždiari, necelých 5 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova a 9 km od Belianskej jaskyne. K dispozícii je gril. Niektoré ubytovacie jednotky majú kuchynku s mikrovlnnou rúrou. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi-Fi

Vybavenie ubytovania Privát u Babičky

 • Vonkajší krb
 • Vybavenie na grilovanie
 • Spoločná kuchyňa
 • Úschovňa lyží
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Lyžovanie
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Ždiar

Privát Za Lesíkom

9,9

Privát Za Lesíkom

Ubytovanie (Penzión) Privát Za Lesíkom. Privát Za Lesíkom sa nachádza v obci Ždiar, 3,6 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledová. Ubytovanie Privát Za Lesíkom sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Za Lesíkom má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Privát Za Lesíkom momentálne evidujeme 25 recenzií.

Zdiar Holiday Cottage

9,9

Zdiar Holiday Cottage

Ubytovanie (Vidiecky dom) Zdiar Holiday Cottage. Zdiar Holiday Cottage je dovolenkový dom s grilom, ktorý sa nachádza v Ždiari, 4 km od SKI Bachledova a 7 km od Belianskej jaskyne. Ubytovanie Zdiar Holiday Cottage sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zdiar Holiday Cottage má celkové hodnotenie 9,9. Pre Vidiecky dom Zdiar Holiday Cottage momentálne evidujeme 29 recenzií.

Goralská obora

9,8

Goralská obora

Ubytovanie (Vidiecky dom) Goralská obora. Ubytovanie Goralská obora sa nachádza v Ždiari, 5 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova a 9 km od Belianskej jaskyne. Ubytovanie Goralská obora sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Goralská obora má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vidiecky dom Goralská obora momentálne evidujeme 26 recenzií.

Chata Baba Yaga

9,8

Chata Baba Yaga

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Baba Yaga. Chata Baba Yaga sa nachádza v Ždiari, 7 km od Belianskej jaskyne a ponúka reštauráciu, výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Baba Yaga sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Baba Yaga má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chata Baba Yaga momentálne evidujeme 152 recenzií.

Chalupa Tomas

9,8

Chalupa Tomas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Tomas. IChalupa Tomas ponúka ubytovanie s výhľadom na rieku, terasou a kávovarom, asi 6 km od Belianskej jaskyne. Ubytovanie Chalupa Tomas sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 256 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Lukáš

9,8

Privát Lukáš

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privát Lukáš. Privát Lukáš sa nachádza vo východnej časti Tatranského národného parku, v centre obce Ždiar. Ubytovanie Privát Lukáš sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Lukáš má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Privát Lukáš momentálne evidujeme 36 recenzií.

Chalúpka u Babičky

9,8

Chalúpka u Babičky

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalúpka u Babičky. Chalúpka u Babičky s výhľadom na záhradu ponúka hosťom ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, asi 5 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova. Ubytovanie Chalúpka u Babičky sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalúpka u Babičky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Chalúpka u Babičky momentálne evidujeme 19 recenzií.

Penzión Soňa

9,8

Penzión Soňa

Ubytovanie (Penzión) Penzión Soňa. Tento malý penzión sa nachádza v Ždiari, vo Vysokých Tatrách. Izby tu majú zadarmo Wi-Fi pripojenie na internet a satelitnú TV. Ubytovanie Penzión Soňa sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Soňa má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzión Soňa momentálne evidujeme 129 recenzií.

Holiday House Daniela

9,7

Holiday House Daniela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Daniela. Dovolenkový dom Daniela s výhľadom na hory sa nachádza v Ždiari, 5 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova a 8 km od Belianskej jaskyne. Ubytovanie Holiday House Daniela sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday House Daniela má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Holiday House Daniela momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartmany Krasvill

9,7

Apartmany Krasvill

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Krasvill. Apartmány Krasvill sa nachádzajú v obci Ždiar. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť a priamy prístup na zjazdovky. Ubytovanie Apartmany Krasvill sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Krasvill má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmany Krasvill momentálne evidujeme 13 recenzií.

Penzión Budzák

9,7

Penzión Budzák

Ubytovanie (Penzión) Penzión Budzák. Ubytovacie zariadenie sa nachádza približne 3,6 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova, 7 km od Belianskej jaskyne a 1,9 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Penzión Budzák sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Budzák má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Budzák momentálne evidujeme 339 recenzií.

Chalupa Daniel

9,7

Chalupa Daniel

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Daniel. Chalupa Daniel v Ždiari je obklopená prírodou Belianskych Tatier a Národného parku Pieniny a hosťom ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s altánkom a... Ubytovanie Chalupa Daniel sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Daniel má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata Chalupa Daniel momentálne evidujeme 20 recenzií.

Ubytko Hanka

9,7

Ubytko Hanka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytko Hanka. Dovolenkový dom Ubytko Hanka so záhradou, s grilom a terasou vám ponúka ubytovanie v obci Ždiar. Ubytovanie Ubytko Hanka sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytko Hanka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Ubytko Hanka momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmany U Jezka

9,7

Apartmany U Jezka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany U Jezka. Apartmány U Ježka sa nachádzajú 4,1 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova. Ponúkajú reštauráciu, bezplatné bicykle, záhradu a terasu. Ubytovanie Apartmany U Jezka sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmany U Jezka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmany U Jezka momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartmán u Žanety

9,7

Apartmán u Žanety

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Žanety. Apartmán u Žanety sa nachádza v Ždiari a ponúka záhradu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán u Žanety sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán u Žanety má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán u Žanety momentálne evidujeme 7 recenzií.

Zrub Niki

9,7

Zrub Niki

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Niki. Horská chata Zrub Niki s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Zrub Niki sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Zrub Niki má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata Zrub Niki momentálne evidujeme 27 recenzií.

Penzion Katarina

9,7

Penzion Katarina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Katarina. Rodinou prevádzkovaný penzión Katarina sa nachádza na úpätí Belianskych Tatier v dedinke Ždiar. V celom penzióne je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Katarina sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Katarina má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Katarina momentálne evidujeme 116 recenzií.

Apartman Rupp

9,7

Apartman Rupp

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Rupp. Apartmán Rupp sa nachádza 7 km od Belianskej jaskyne v Ždiari a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Apartman Rupp sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Sofia

9,7

Privat Sofia

Ubytovanie (Privát) Privat Sofia. Privát Sofia sa nachádza v obci Ždiar, 5 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova. Ubytovanie Privat Sofia sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Sofia má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Privat Sofia momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartmán Marco

9,6

Apartmán Marco

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Marco. Apartmán Marco sa nachádza v obci Ždiar a ponúka záhradu, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Je z neho výhľad na rieku. Ubytovanie Apartmán Marco sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Marco má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Marco momentálne evidujeme 21 recenzií.

Chata Filipsky

9,6

Chata Filipsky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Filipsky. Chata Filipsky sa nachádza v Belianskych Tatrách, 3 km od lyžiarskeho areálu Bachledka Ski & Sun a ponúka kompletne vybavenú kuchynku, 2 spálne a obývaciu... Ubytovanie Chata Filipsky sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata pod Belianskymi Tatrami

9,6

Chata pod Belianskymi Tatrami

Ubytovanie (Horská chata) Chata pod Belianskymi Tatrami. Chata pod Tatrami Belianskymi Tatrami sídli v obci Ždiar v nádhernom prostredí Belianskych Tatier, len 5 km od lyžiarskych stredísk Strednica a Bachledova... Ubytovanie Chata pod Belianskymi Tatrami sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata pod Belianskymi Tatrami má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horská chata Chata pod Belianskymi Tatrami momentálne evidujeme 10 recenzií.

Penzión Michal

9,6

Penzión Michal

Ubytovanie (Penzión) Penzión Michal. Penzión Michal sa nachádza v obci Ždiar, 10 km od Belianskej jaskyne. Ponúka záhradu, bar, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Michal sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Michal má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Michal momentálne evidujeme 13 recenzií.

Pension Tatry

9,6

Pension Tatry

Ubytovanie (Penzión) Pension Tatry. Penzión Tatry sa nachádza v nadmorskej výške 1000 metrov v obci Ždiar, na úpätí 2 tatranských štítov a 15 km od hraničného prechodu s Poľskom - Javorina /... Ubytovanie Pension Tatry sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Tatry má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Pension Tatry momentálne evidujeme 95 recenzií.

Privát Marika

9,6

Privát Marika

Ubytovanie (Privát) Privát Marika. Privát Marika sa nachádza v Ždiari, 3,9 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova a 7 km od Belianskej jaskyne. Ponúka výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát Marika sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Marika má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Privát Marika momentálne evidujeme 21 recenzií.

Penzion Enrico

9,6

Penzion Enrico

Ubytovanie (Penzión) Penzion Enrico. Penzión Enrico sa nachádza v horskej obci Ždiar, 12 km od poľských hraníc a ponúka výhľad na Belianske Tatry. Ubytovanie Penzion Enrico sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Enrico má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Enrico momentálne evidujeme 149 recenzií.

Chalúpka v Ždiari

9,5

Chalúpka v Ždiari

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalúpka v Ždiari. Ubytovacie zariadenie Chalúpka v Ždiari sa nachádza v Prešovskom kraji a má balkón s výhľadom na rieku. Ubytovanie Chalúpka v Ždiari sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chalúpka v Ždiari má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Chalúpka v Ždiari momentálne evidujeme 6 recenzií.

Mountain Resort Ždiar - Apartments

9,5

Mountain Resort Ždiar - Apartments

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Mountain Resort Ždiar - Apartments. Ubytovanie sa nachádza v Ždiari a ponúka výhľad na Belianske Tatry. Ubytovanie Mountain Resort Ždiar - Apartments sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mountain Resort Ždiar - Apartments má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmánnový hotel Mountain Resort Ždiar - Apartments momentálne evidujeme 113 recenzií.

Rekreačný dom Chata Piero

9,5

Rekreačný dom Chata Piero

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Rekreačný dom Chata Piero. Rekreačný dom Chata Piero v obci Ždiar sa teší z tichej polohy v Tatranskom národnom parku. Ubytovanie Rekreačný dom Chata Piero sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rekreačný dom Chata Piero má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Rekreačný dom Chata Piero momentálne evidujeme 69 recenzií.

Pension Vasko

9,5

Pension Vasko

Ubytovanie (Penzión) Pension Vasko. Penzión Vaško sa nachádza v malebnej dedinke Ždiar vo Vysokých Tatrách a je postavený v štýle typickom pre tento región. Ubytovanie Pension Vasko sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Vasko má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Pension Vasko momentálne evidujeme 140 recenzií.

Privát Domino

9,5

Privát Domino

Ubytovanie (Penzión) Privát Domino. Ubytovacie zariadenie Privát Domino je zariadené prvkami z dreva a ponúka záhradu s grilom a ihriskom pre deti. Naskytá sa z neho výhľad na Belianske... Ubytovanie Privát Domino sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Domino má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Privát Domino momentálne evidujeme 81 recenzií.

Privat Gazda Pension

9,5

Privat Gazda Pension

Ubytovanie (Apartmány) Privat Gazda Pension. Privát Gazda Pension sa nachádza v obci Ždiar a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou, bar a spoločenská miestnosť. Ubytovanie Privat Gazda Pension sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Gazda Pension má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Privat Gazda Pension momentálne evidujeme 390 recenzií.

Privat u Marka

9,5

Privat u Marka

Ubytovanie (Penzión) Privat u Marka. Rodinou prevádzkovaný penzión Privát u Marka sa nachádza v centre Ždiaru v Belianskych Tatrách. Ubytovanie Privat u Marka sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat u Marka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Privat u Marka momentálne evidujeme 176 recenzií.

Privat na Vŕšku

9,5

Privat na Vŕšku

Ubytovanie (Privát) Privat na Vŕšku. Privát na Vŕšku sa nachádza v Ždiari a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, záhradou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Privat na Vŕšku sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat na Vŕšku má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Privat na Vŕšku momentálne evidujeme 178 recenzií.

Wellness Penzion Strachan

9,5

Wellness Penzion Strachan

Ubytovanie (Penzión) Wellness Penzion Strachan. Wellness penzión Strachan sa nachádza v regióne Belianske Tatry a hneď pri lyžiarskom stredisku Strachan. Ubytovanie Wellness Penzion Strachan sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness Penzion Strachan má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Wellness Penzion Strachan momentálne evidujeme 285 recenzií.

Mountain Resort Ždiar - Chalets

9,5

Mountain Resort Ždiar - Chalets

Ubytovanie (Rezort) Mountain Resort Ždiar - Chalets. Ubytovacie zariadenie Chaty Mountain Resort sa nachádzajú v tichej časti obce Ždiar, v Belianskych Tatrách. Ubytovanie Mountain Resort Ždiar - Chalets sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 217 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mountain Resort Ždiar - Chalets má celkové hodnotenie 9,5. Pre Rezort Mountain Resort Ždiar - Chalets momentálne evidujeme 27 recenzií.

Chalupa Za lesíkom

9,5

Chalupa Za lesíkom

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Za lesíkom. Chalupa Za lesíkom sa nachádza v Ždiari, len 9 km od Belianskej jaskyne. Ubytovanie Chalupa Za lesíkom sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 291 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Edelweiss

9,4

Holiday Home Edelweiss

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Edelweiss. Dovolenkový dom Edelweiss sa nachádza v Ždiari, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike a lyžovaniu. Ubytovanie Holiday Home Edelweiss sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday Home Edelweiss má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Holiday Home Edelweiss momentálne evidujeme 22 recenzií.

Privát Bellevue Ždiar 434

9,4

Privát Bellevue Ždiar 434

Ubytovanie (Apartmány) Privát Bellevue Ždiar 434. Privát Bellevue Ždiar 434 sa nachádza 6 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova. Ubytovanie Privát Bellevue Ždiar 434 sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Bellevue Ždiar 434 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Privát Bellevue Ždiar 434 momentálne evidujeme 67 recenzií.

Ubytovanie V Súkromí Michalák

9,4

Ubytovanie V Súkromí Michalák

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie V Súkromí Michalák. Ubytovacie zariadenie sa nachádza 4,1 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova a 8 km od Belianskej jaksyne. Ponúka vám tiež úschovňu lyží, ako aj gril. Ubytovanie Ubytovanie V Súkromí Michalák sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie V Súkromí Michalák má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Ubytovanie V Súkromí Michalák momentálne evidujeme 47 recenzií.

Penzion Viktória

9,4

Penzion Viktória

Ubytovanie (Penzión) Penzion Viktória. Penzión Viktória leží v obci Ždiar, na úpätí Belianskych Tatier vo výške 920 metrov nad morom. Ubytovanie Penzion Viktória sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Viktória má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Viktória momentálne evidujeme 126 recenzií.

Pension Aja

9,4

Pension Aja

Ubytovanie (Penzión) Pension Aja. Penzión Aja v obci Ždiar ponúka reštauráciu a izby so satelitnou TV. Ubytovanie Pension Aja sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Aja má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Pension Aja momentálne evidujeme 31 recenzií.

Winter & Summer Resort

9,4

Winter & Summer Resort

Ubytovanie (Rezort) Winter & Summer Resort. Winter & Summer Resort sa nachádza v pokojnom prostredí v Ždiari v Belianskych Tatrách. Ubytovanie Winter & Summer Resort sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Winter & Summer Resort má celkové hodnotenie 9,4. Pre Rezort Winter & Summer Resort momentálne evidujeme 97 recenzií.

Penzión Blanka

9,4

Penzión Blanka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Blanka. Penzión Blanka sa nachádza v Tatranskom národnom parku, v ideálnej lokalite na lyžovanie. Ubytovanie Penzión Blanka sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Blanka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Blanka momentálne evidujeme 105 recenzií.

Penzion Havran

9,4

Penzion Havran

Ubytovanie (Penzión) Penzion Havran. Penzión Havran sa nachádza priamo v centre mesta Ždiar. Ubytovanie Penzion Havran sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Havran má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Havran momentálne evidujeme 175 recenzií.

Chata Diana

9,3

Chata Diana

Ubytovanie (Penzión) Chata Diana. Penzión Chata Diana sa nachádza v obci Ždiar, 4,3 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova, 8 km od Belianskej jaskyne a 1,8 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Chata Diana sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Diana má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Chata Diana momentálne evidujeme 10 recenzií.

Guesthouse Cyprian

9,3

Guesthouse Cyprian

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Cyprian. Penzión Cyprian sa nachádza v Ždiari, len 3 km od najbližších lyžiarskych stredísk a ponúka ubytovanie v izbách a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Guesthouse Cyprian sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guesthouse Cyprian má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Guesthouse Cyprian momentálne evidujeme 96 recenzií.

Goralturist

9,3

Goralturist

Ubytovanie (Penzión) Goralturist. Rodinou prevádzkovaný penzión Goralturist sa nachádza v Ždiari vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Goralturist sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Goralturist má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Goralturist momentálne evidujeme 123 recenzií.

Belianska Chata

9,3

Belianska Chata

Ubytovanie (Penzión) Belianska Chata. Belianska chata sa nachádza v tichom prostredí na Antošovskom vrchu v obci Ždiar a ponúka výhľad na Belianske Tatry. Ubytovanie Belianska Chata sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Belianska Chata má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Belianska Chata momentálne evidujeme 312 recenzií.

Privát U Slávky

9,3

Privát U Slávky

Ubytovanie (Penzión) Privát U Slávky. Privát U Slávky ponúka ubytovanie v obci Ždiar. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou. Ubytovacie zariadenie ponúka spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Privát U Slávky sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát U Slávky má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Privát U Slávky momentálne evidujeme 44 recenzií.

Penzion Safran

9,3

Penzion Safran

Ubytovanie (Penzión) Penzion Safran. Penzión Safran sa nachádza v Ždiari, necelých 5 km od lyžiarskeho strediska SKI Bachledova a 8 km od Belianskej jaskyne. Ubytovanie Penzion Safran sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Safran má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Safran momentálne evidujeme 173 recenzií.