Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žilina

V meste Žilina (Slovensko) máme celkom 45 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Žilina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Žilina

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

10

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

Ubytovanie (Apartmán) Útulný druhý domov v srdci Žiliny. Útulný druhý domov v srdci Žiliny ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Žiline, 2,4 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie Útulný druhý domov v srdci Žiliny sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Útulný druhý domov v srdci Žiliny má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Útulný druhý domov v srdci Žiliny momentálne evidujeme 10 recenzií.

B10 Apartments Bulvár

10

B10 Apartments Bulvár

Ubytovanie B10 Apartments Bulvár. Located 4 km from Budatin Castle, 11 km from Lietava Castle and 44 km from Snowland Valcianska Valley, B10 Apartments Bulvár features accommodation... Ubytovanie B10 Apartments Bulvár sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Zeus apartmán

10

Zeus apartmán

Ubytovanie Zeus apartmán. Located in Rajecké Teplice, 26 km from Strecno Castle and 12 km from Lietava Castle, Zeus apartmán provides accommodation with amenities such as free WiFi... Ubytovanie Zeus apartmán sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

PARADiSE Wellness Residence

10

PARADiSE Wellness Residence

Ubytovanie PARADiSE Wellness Residence. Boasting a spa bath, PARADiSE Wellness Residence is situated in Terchová. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie PARADiSE Wellness Residence sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

SP resort

10

SP resort

Ubytovanie SP resort. Situated in Žilina, 15 km from Strecno Castle, SP resort features accommodation with a fitness centre, free private parking, a restaurant and a bar. Ubytovanie SP resort sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

beauty bar concept

10

beauty bar concept

Ubytovanie (Apartmány) beauty bar concept. Ubytovanie beauty bar concept sa nachádza v Žiline. Ubytovanie je vzdialené 1,5 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie beauty bar concept sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

apartment Malá Praha & parking in the garage

10

apartment Malá Praha & parking in the garage

Ubytovanie apartment Malá Praha & parking in the garage. Offering inner courtyard views, apartment Malá Praha & parking in the garage is an accommodation set in Žilina, 3. Ubytovanie apartment Malá Praha & parking in the garage sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman M&M

9,9

Apartman M&M

Ubytovanie Apartman M&M. Ubytovanie Apartman M&M sa nachádza v Žiline 15 km od hradu Strečno, 5,7 km od Budatínskeho hradu a 8,6 km od Lietavského hradu. Ubytovanie Apartman M&M sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Timea

9,8

Apartmán Timea

Ubytovanie Apartmán Timea. Apartmán Timea is set in Terchová, 25 km from Budatin Castle, 34 km from Lietava Castle, as well as 44 km from Likava Castle. Ubytovanie Apartmán Timea sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Studničky Žilina centrum

9,8

Apartman Studničky Žilina centrum

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Studničky Žilina centrum. Apartmán Studničky Žilina centrum sa nachádza v Žiline, len 2,3 km od Budatínskeho zámku, a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Studničky Žilina centrum sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartman Studničky Žilina centrum má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartman Studničky Žilina centrum momentálne evidujeme 186 recenzií.

Apartmán Zuzka

9,8

Apartmán Zuzka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zuzka. Apartmán Zuzka sa nachádza približne necelý 1 km od Budatínskeho hradu a ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto, balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Apartmán Zuzka sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Kuzmanyho Žilina centrum

9,7

Apartman Kuzmanyho Žilina centrum

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Kuzmanyho Žilina centrum. Apartmán Kuzmányho Žilina centrum s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Žiline, 1,8 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie Apartman Kuzmanyho Žilina centrum sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartman Kuzmanyho Žilina centrum má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartman Kuzmanyho Žilina centrum momentálne evidujeme 74 recenzií.

Smart Home Žilina

9,7

Smart Home Žilina

Ubytovanie (Apartmán) Smart Home Žilina. Ubytovanie Smart Home Žilina sa nachádza v Žiline a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Budatínsky hrad je vzdialený 2,8 km. Ubytovanie Smart Home Žilina sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Smart Home Žilina má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Smart Home Žilina momentálne evidujeme 5 recenzií.

TwoParrots app. with garage, balkony, citycenter

9,7

TwoParrots app. with garage, balkony, citycenter

Ubytovanie TwoParrots app. with garage, balkony, citycenter. Offering a terrace and city view, TwoParrots app. With garage, balkony, citycenter is located in Žilina, 11 km from Strecno Castle and 2. Ubytovanie TwoParrots app. with garage, balkony, citycenter sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Panorama Park & Free Parking

9,6

Apartman Panorama Park & Free Parking

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Panorama Park & Free Parking. Ubytovacie zariadenie Apartman Panorama Park & Free Parking sa nachádza v Žiline a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Panorama Park & Free Parking sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina

9,6

ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina

Ubytovanie (Apartmán) ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina. Ubytovanie ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina sa nachádza v Žiline, 2 km od Budatínskeho hradu, v oblasti, kde sa hostia môžu venovať... Ubytovanie ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina momentálne evidujeme 82 recenzií.

Apartman Loggia Park & Free Parking

9,6

Apartman Loggia Park & Free Parking

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Loggia Park & Free Parking. Ubytovacie zariadenie Apartman Loggia Park & Free Parking sa nachádza v Žiline a ponúka gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartman Loggia Park & Free Parking sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

CLAY Apartment Bôrik

9,6

CLAY Apartment Bôrik

Ubytovanie (Apartmán) CLAY Apartment Bôrik. Ubytovanie Deluxe CLAY APARTMENT BÔRIK - s balkónom a terasou sa nachádza v Žiline a ponúka bar a terasu. Ubytovanie CLAY Apartment Bôrik sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

The Old Town Loft

9,6

The Old Town Loft

Ubytovanie (Apartmán) The Old Town Loft. Ubytovanie The Old Town Loft sa nachádza v Žiline, 2,4 km od Budatínskeho hradu. Ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie The Old Town Loft sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie The Old Town Loft má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán The Old Town Loft momentálne evidujeme 37 recenzií.

Dovolenkový dom Púpava

9,6

Dovolenkový dom Púpava

Ubytovanie Dovolenkový dom Púpava. Ubytovanie Dovolenkový dom Púpava sa nachádza v Terchovej v Žilinskom kraji. Hostia majú k dispozícii balkón. Ubytovanie Dovolenkový dom Púpava sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment Downtown

9,5

Apartment Downtown

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Downtown. Apartmán Downtown sa nachádza v Žiline, 1,5 km od Budatínskeho hradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartment Downtown sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Downtown má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartment Downtown momentálne evidujeme 311 recenzií.

ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina

9,5

ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina

Ubytovanie (Privát) ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina. Ubytovanie ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina sa nachádza v Žiline, 2,8 km od Budatínskeho hradu. Je z neho výhľad na mesto. Ubytovanie ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina momentálne evidujeme 181 recenzií.

City center apartment with nice balcony

9,5

City center apartment with nice balcony

Ubytovanie City center apartment with nice balcony. Situated in Žilina in the Žilinský kraj region, City center apartment with nice balcony has a balcony. Ubytovanie City center apartment with nice balcony sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

The Hideout

9,4

The Hideout

Ubytovanie (Apartmán) The Hideout. Ubytovacie zariadenie The Hideout sa nachádza v Žiline a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie The Hideout sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Cozy private apartment with amazing view

9,4

Cozy private apartment with amazing view

Ubytovanie (Apartmán) Cozy private apartment with amazing view. Ubytovanie Cozy private apartment with amazing view sa nachádza v obci Liptovská Sielnica v Žilinskom kraji, 22 km od obce Liptovský Ján. Ubytovanie Cozy private apartment with amazing view sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Manhattan loft apartment in the centre of Žilina

9,4

Manhattan loft apartment in the centre of Žilina

Ubytovanie (Apartmán) Manhattan loft apartment in the centre of Žilina. Podkrovný apartmán Manhattan in the centre of Žilina s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Žiline, v budove z roku 1926. Ubytovanie Manhattan loft apartment in the centre of Žilina sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Manhattan loft apartment in the centre of Žilina má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Manhattan loft apartment in the centre of Žilina momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartment Malá Praha

9,4

Apartment Malá Praha

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Malá Praha. Ubytovacie zariadenie Apartment Malá Praha sa nachádza v Žiline a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Malá Praha sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Oasis

9,3

Apartman Oasis

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Oasis. Apartmán Oasis s výhľadom na mesto sa nachádza približne 2,3 km od Budatínskeho hradu a ponúka ubytovanie s reštauráciou a balkónom. Ubytovanie Apartman Oasis sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión v Inom Svete

9,3

Penzión v Inom Svete

Ubytovanie (Penzión) Penzión v Inom Svete. Penzión v Inom Svete sa nachádza v Žiline, necelé 2,2 km od Budatínskeho hradu a má záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Penzión v Inom Svete sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión v Inom Svete má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión v Inom Svete momentálne evidujeme 205 recenzií.

Luxury apartment near the city center of Žilina

9,3

Luxury apartment near the city center of Žilina

Ubytovanie (Apartmán) Luxury apartment near the city center of Žilina. Ubytovanie Luxury apartment near the city center of Žilina sa nachádza v Žiline, 2 km od Budatínskeho hradu. Hostia sa v okolí môžu venovať pešej... Ubytovanie Luxury apartment near the city center of Žilina sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Luxury apartment near the city center of Žilina má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Luxury apartment near the city center of Žilina momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartments Rakoczi

9,3

Apartments Rakoczi

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Rakoczi. Tieto 2-spálňové apartmány sídlia v originálnej budove zo 17. storočia v historickom centre Žiliny. Ubytovanie Apartments Rakoczi sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartments Rakoczi má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartments Rakoczi momentálne evidujeme 87 recenzií.

STONE Apartment

9,3

STONE Apartment

Ubytovanie STONE Apartment. Boasting a spa bath, STONE Apartment is situated in Žilina. This apartment features free private parking, private check-in and check-out and free WiFi. Ubytovanie STONE Apartment sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Sunny&SpaciousApt 80 m² parking/balcony/center

9,2

Sunny&SpaciousApt 80 m² parking/balcony/center

Ubytovanie (Apartmán) Sunny&SpaciousApt 80 m² parking/balcony/center. Ubytovacie zariadenie Sunny&SpaciousApt 80 m2 parking/balcony/center sa nachádza v Žiline a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Sunny&SpaciousApt 80 m² parking/balcony/center sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie SASINKOVA

9,2

Ubytovanie SASINKOVA

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie SASINKOVA. Ubytovanie SASINKOVA sa nachádza v Žiline v Žilinskom kraji neďaleko Budatínskeho hradu. Ubytovanie Ubytovanie SASINKOVA sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Sentami

9,2

Sentami

Ubytovanie (Penzión) Sentami. Ubytovacie zariadenie Sentami ponúka ubytovanie v izbách v Žiline. Súčasťou penziónu je reštaurácia a Budatínsky hrad je vzdialený 3,9 km. Ubytovanie Sentami sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Sentami má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Sentami momentálne evidujeme 424 recenzií.

Penzión Kamélia

9,2

Penzión Kamélia

Ubytovanie (Hotel) Penzión Kamélia. Penzión Kamélia sa nachádza v Žiline, 5 km od Budatínskeho hradu. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, barom a terasou. Ubytovanie Penzión Kamélia sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman 4YOU & Free Parking

9,2

Apartman 4YOU & Free Parking

Ubytovanie Apartman 4YOU & Free Parking. Offering a garden and inner courtyard view, Apartman 4YOU & Free Parking is located in Žilina, 12 km from Strecno Castle and 5.4 km from Budatin Castle. Ubytovanie Apartman 4YOU & Free Parking sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Park Žilina & Free Parking

9,1

Apartman Park Žilina & Free Parking

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Park Žilina & Free Parking. Ubytovacie zariadenie Apartman Park Žilina & Free Parking sa nachádza asi 2,8 km od Budatínskeho hradu a ponúka ubytovanie s kasínom, terasou a výhľadom do... Ubytovanie Apartman Park Žilina & Free Parking sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Weinerovka

9,1

Weinerovka

Ubytovanie (Penzión) Weinerovka. Penzión Weinerovka sa nachádza v centre obce Varín, 10 km od Žiliny a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Weinerovka sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Weinerovka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Weinerovka momentálne evidujeme 71 recenzií.

Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou

9,1

Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou. Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou sa nachádza v Žiline, 1,8 km od Budatínskeho hradu a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou momentálne evidujeme 14 recenzií.

Penzión Central Park

9,1

Penzión Central Park

Ubytovanie (Hotel) Penzión Central Park. Penzión Central Park situovaný v centre Žiliny má vlastné wellness centrum s krytým bazénom, parným kúpeľom a fínskou saunou. Ubytovanie Penzión Central Park sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Central Park má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Penzión Central Park momentálne evidujeme 475 recenzií.

Mand apartmán

9,1

Mand apartmán

Ubytovanie Mand apartmán. Mand apartmán is situated in Žilina, 18 km from Strecno Castle, 4.3 km from Lietava Castle, and 8.8 km from Budatin Castle. Ubytovanie Mand apartmán sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa v Štefanovej

9,1

Chalupa v Štefanovej

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa v Štefanovej. Chalupa v Štefanovej sa nachádza približne 24 km od Budatínskeho hradu a ponúka výhľad na hory, reštauráciu, záhradu a gril. Ubytovanie Chalupa v Štefanovej sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Lovely apartment - Žilina centrum

9,1

Lovely apartment - Žilina centrum

Ubytovanie Lovely apartment - Žilina centrum. Situated in Žilina, 13 km from Strecno Castle and 2. Ubytovanie Lovely apartment - Žilina centrum sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Krásny apartmán s vlastným parkovaním

9

Krásny apartmán s vlastným parkovaním

Ubytovanie (Apartmán) Krásny apartmán s vlastným parkovaním. Krásny apartmán s vlastným parkovaním is situated in Žilina, 13 km from Budatin Castle, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Krásny apartmán s vlastným parkovaním sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

NATURALWOOD Apartment

9

NATURALWOOD Apartment

Ubytovanie (Apartmán) NATURALWOOD Apartment. ubytovanie Golden apartment sa nachádza v Žiline. Budatínsky hrad je od apartmánu vzdialený 3,1 km. Hostia tu môžu využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie NATURALWOOD Apartment sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Soňa

9

Chata Soňa

Ubytovanie (Horská chata) Chata Soňa. Chata Soňa sa nachádza v Žiline, len 21 km od Budatínskeho hradu. Ponúka ubytovanie s grilom, terasou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Chata Soňa sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Milcova

8,9

Apartman Milcova

Ubytovanie Apartman Milcova. Apartman Milcova is set in Žilina, 2.8 km from Budatin Castle, 12 km from Lietava Castle, as well as 43 km from Snowland Valcianska Valley. Ubytovanie Apartman Milcova sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Villa Comfort & Wellness

8,9

Villa Comfort & Wellness

Ubytovanie (Vila) Villa Comfort & Wellness. Ubytovacie zariadenie Villa Comfort & Wellness s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou asi 5 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie Villa Comfort & Wellness sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Žilina

Mesto Žilina sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 45 hotelov a ubytovanie v meste Žilina.