Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rožňava

V meste Rožňava (Slovensko) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rožňava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rožňava

VILLA ANGEL

9,8

VILLA ANGEL

Ubytovanie (Privát) VILLA ANGEL. Ubytovanie VILLA ANGEL sa nachádza v Rožňave, 500 metrov od Banského múzea a Stredovekého mesta. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytovanie VILLA ANGEL sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie VILLA ANGEL má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát VILLA ANGEL momentálne evidujeme 15 recenzií.

Privat Eva

9,6

Privat Eva

Ubytovanie (Privát) Privat Eva. Privát Eva sa nachádza v Rožňave a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s terasou, záhradu s vybavením na grilovanie a bezplatné súkromné parkovisko... Ubytovanie Privat Eva sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Privat Eva má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Privat Eva momentálne evidujeme 31 recenzií.

PARKHOUSE

9,5

PARKHOUSE

Ubytovanie (Apartmány) PARKHOUSE. Ubytovacie zariadenie PARKHOUSE sa nachádza v Rožňave v Košickom kraji neďaleko banského múzea a stredovekého mesta. Ubytovanie PARKHOUSE sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj).

Penzion Areal Zamma

9,4

Penzion Areal Zamma

Ubytovanie (Penzión) Penzion Areal Zamma. Penzión Areál Zamma sa nachádza 500 metrov od historického centra Rožňavy. Ubytovanie Penzion Areal Zamma sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion Areal Zamma má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Areal Zamma momentálne evidujeme 76 recenzií.

Apartmán Rožňava

9,2

Apartmán Rožňava

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Rožňava. Apartmán Rožňava ponúka hosťom súkromné ubytovanie s vlastným stravovaním v Rožňave. Apartmán leží 1,5 km od Baníckeho múzea. Ubytovanie Apartmán Rožňava sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartmán Rožňava má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán Rožňava momentálne evidujeme 32 recenzií.

Penzion Luxury

9,1

Penzion Luxury

Ubytovanie (Penzión) Penzion Luxury. Penzión Luxury sa nachádza v Rožňave, 500 metrov od baníckeho múzea a historickej časti mesta a 6 km od Kaštieľa Betliar. Ubytovanie Penzion Luxury sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion Luxury má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Luxury momentálne evidujeme 309 recenzií.

Penzión CONTESA

9,1

Penzión CONTESA

Ubytovanie (Penzión) Penzión CONTESA. Penzión CONTESA sa nachádza v Rožňave, v Košickom kraji, 2,4 km od Krásnej hôrky a 6 km od Banského múzea. Ubytovanie Penzión CONTESA sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión CONTESA má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión CONTESA momentálne evidujeme 176 recenzií.

Penzión Bernáth

8,9

Penzión Bernáth

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bernáth. Rodinou prevádzkovaný penzión Bernáth sa nachádza v tichej lokalite v dedinke Krásnohorská Dlhá Lúka, 5 km od hradu Krásna Hôrka a 8 km od Rožňavy. Ubytovanie Penzión Bernáth sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Bernáth má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Bernáth momentálne evidujeme 104 recenzií.

Penzión Réva

8,9

Penzión Réva

Ubytovanie (Penzión) Penzión Réva. Penzión Réva sa nachádza v obci Turňa nad Bodvou v Košickom kraji, 30 km od Košíc. Ponúka vám gril a terasu. Na mieste môžete navštíviť reštauráciu. Ubytovanie Penzión Réva sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Réva má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Réva momentálne evidujeme 127 recenzií.

Penzion Rosenau

8,6

Penzion Rosenau

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rosenau. Penzión Rosenau sídli v Rožňave, len 50 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Penzion Rosenau sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion Rosenau má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Rosenau momentálne evidujeme 125 recenzií.

Penzión Adriana

8,5

Penzión Adriana

Ubytovanie (Penzión) Penzión Adriana. Penzión Adriana sa nachádza v Rožňave, 1,2 km od hradu Krásna Hôrka a 13 km od obce Betliar a Krásnohorskej jaskyne. Ubytovanie Penzión Adriana sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Adriana má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzión Adriana momentálne evidujeme 84 recenzií.

Hotel Čierny Orol

8,3

Hotel Čierny Orol

Ubytovanie (Hostinec) Hotel Čierny Orol. Hotel Čierny Orol sa nachádza v starom baníckom meste Rožňava a naskytá sa z neho výhľad na mesto je hlavné námestie. Ubytovanie Hotel Čierny Orol sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Čierny Orol má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hostinec Hotel Čierny Orol momentálne evidujeme 116 recenzií.

Penzion Jozefina

8,1

Penzion Jozefina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jozefina. Penzión Jozefina sa nachádza v Rožňave, necelých 9 km od Krásnej hôrky. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Penzion Jozefina sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion Jozefina má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Jozefina momentálne evidujeme 21 recenzií.

Davi Penzion & Bowling

8,1

Davi Penzion & Bowling

Ubytovanie (Penzión) Davi Penzion & Bowling. Davi Penzion & Bowling sa nachádza v Rožňave, 1,5 km od Baníckeho múzea. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Davi Penzion & Bowling sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Davi Penzion & Bowling má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Davi Penzion & Bowling momentálne evidujeme 61 recenzií.

Biznis centrum / ubytovna

7,9

Biznis centrum / ubytovna

Ubytovanie (Penzión) Biznis centrum / ubytovna. Turistická ubytovňa, nachádzajúca sa v centre mesta Rožňava a menej ako 8 km od kaštieľa Betliar, ponúka ubytovanie v izbách, bar a recepciu s nepretržitou... Ubytovanie Biznis centrum / ubytovna sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Biznis centrum / ubytovna má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Biznis centrum / ubytovna momentálne evidujeme 88 recenzií.

Hotel Kras

7,8

Hotel Kras

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kras. Hotel Kras sa nachádza v centre mesta Rožňava, približne 5 km od Kaštieľa Betliar. Ubytovanie Hotel Kras sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Kras má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Kras momentálne evidujeme 49 recenzií.

Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou

7,1

Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou

Ubytovanie (Penzión) Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou. Penzión a reštaurácia pod Hradom sa nachádza v obci Turňa nad Bodvou a má bar a terasu. Ubytovanie Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou má celkové hodnotenie 7,1. Pre Penzión Penzión a reštaurácia pod Hradom, Turńa nad Bodvou momentálne evidujeme 49 recenzií.

Boutique Hotel Empress

7,1

Boutique Hotel Empress

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Empress. Butikový hotel Empress ponúka wellness zónu s dvomi saunami a relaxačnou miestnosťou. Ubytovanie Boutique Hotel Empress sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Boutique Hotel Empress má celkové hodnotenie 7,1. Pre Hotel Boutique Hotel Empress momentálne evidujeme 112 recenzií.

Green house

Green house

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Green house. Green house is located in Rožňava, 5 km from Betliar, 5 km from Krasna horka, and 10 km from Krasnohorska Cave. Ubytovanie Green house sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj).

FAN FAN PENZIÓN

FAN FAN PENZIÓN

Ubytovanie (Penzión) FAN FAN PENZIÓN. Ubytovacie zariadenie FAN FAN PENZIÓN sa nachádza v Rožňave v Košickom kraji, 3,6 km od Banského múzea a 3,6 km od historického centra. Ubytovanie FAN FAN PENZIÓN sa nachádza v meste Rožňava (Slovensko - Košický kraj). Pre Penzión FAN FAN PENZIÓN nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Rožňava

Mesto Rožňava sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste Rožňava.