Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Starovice

V meste Starovice (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Starovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Starovice

Apartmány Starovice

9,6

Apartmány Starovice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Starovice. Apartmány Starovice ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v obci Starovice. Ubytovanie Apartmány Starovice sa nachádza v meste Starovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Starovice má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Starovice momentálne evidujeme 79 recenzií.

Penzion Starovice

9,4

Penzion Starovice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Starovice. Penzión Starovice sa nachádza v meste Starovice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a izby s káblovou TV a súkromnou kúpeľňou. Ubytovanie Penzion Starovice sa nachádza v meste Starovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Starovice má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Starovice momentálne evidujeme 97 recenzií.

Chata - Sklep 57

9,3

Chata - Sklep 57

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata - Sklep 57. Chata - Sklep 57 v obci Starovice je vzdialená len 5 minút jazdy od Lednicko-valtického areálu, ktorý je zapísaný na zozname chránených pamiatok UNESCO. Ubytovanie Chata - Sklep 57 sa nachádza v meste Starovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata - Sklep 57 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Chata - Sklep 57 momentálne evidujeme 22 recenzií.

Chalupa - Sklep Starovice

8,7

Chalupa - Sklep Starovice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa - Sklep Starovice. Chalupa - Sklep Starovice sa nachádza 4 km od obce Hustopeče. Ponúka súkromnú záhradu s grilom a vínnu pivnicu, kde je možné organizovať ochutnávky vín. Ubytovanie Chalupa - Sklep Starovice sa nachádza v meste Starovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa - Sklep Starovice má celkové hodnotenie 8,7. Pre Dovolenkový dom Chalupa - Sklep Starovice momentálne evidujeme 25 recenzií.

Vinařství Vrátil - penzion

8,4

Vinařství Vrátil - penzion

Ubytovanie (Penzión) Vinařství Vrátil - penzion. Ubytovanie Vinařství Vrátil - penzion sa nachádza v Staroviciach a ponúka bar, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Vinařství Vrátil - penzion sa nachádza v meste Starovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Starovice

Chalupa Starovice

Ubytovanie (Vila) Chalupa Starovice. Chalupa Starovice is located in Starovice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Chalupa Starovice sa nachádza v meste Starovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 298 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Starovice

Mesto Starovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Starovice.