Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Velké Pavlovice

V meste Velké Pavlovice (Česká republika) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Velké Pavlovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Velké Pavlovice

APARTMÁN CABERNET

9,9

APARTMÁN CABERNET

Ubytovanie (Apartmán) APARTMÁN CABERNET. APARTMÁN CABERNET sa nachádza v meste Velké Pavlovice. Je klimatizovaný, má terasu a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie APARTMÁN CABERNET sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie APARTMÁN CABERNET má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán APARTMÁN CABERNET momentálne evidujeme 42 recenzií.

Opilé Sklepy

9,8

Opilé Sklepy

Ubytovanie (Apartmán) Opilé Sklepy. Opilé Sklepy sa nachádzajú vo vinárskej oblasti južnej Moravy. Ubytovanie Opilé Sklepy sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Opilé Sklepy má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Opilé Sklepy momentálne evidujeme 79 recenzií.

Penzion Pod Slunecnou

9,7

Penzion Pod Slunecnou

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pod Slunecnou. Penzion Pod Slunecnou has a seasonal outdoor swimming pool, shared lounge, barbecue facilities and terrace in Velké Pavlovice. Ubytovanie Penzion Pod Slunecnou sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pod Slunecnou má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Pod Slunecnou momentálne evidujeme 29 recenzií.

Apartmány JitRo

9,7

Apartmány JitRo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány JitRo. Situated in Velké Pavlovice, 44 km from Laa an der Thaya, Apartmány JitRo features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány JitRo sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány JitRo má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány JitRo momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzion vinařství Mikulica

9,7

Penzion vinařství Mikulica

Ubytovanie (Penzión) Penzion vinařství Mikulica. Situated in Velké Pavlovice, Penzion vinařství Mikulica features free WiFi. The guest house has family rooms. Ubytovanie Penzion vinařství Mikulica sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion V Pohádce

9,6

Penzion V Pohádce

Ubytovanie (Penzión) Penzion V Pohádce. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza sa vo Veľkých Pavloviciach a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Brno je vzdialené 35 km. Ubytovanie Penzion V Pohádce sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion V Pohádce má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion V Pohádce momentálne evidujeme 199 recenzií.

Vinařský pension André

9,6

Vinařský pension André

Ubytovanie (Penzión) Vinařský pension André. Vinařský penzión André sa nachádza v meste Velké Pavlovice a ponúka záhradu, terasu, spoločný salónik a službu organizácie výletov. Ubytovanie Vinařský pension André sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařský pension André má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vinařský pension André momentálne evidujeme 97 recenzií.

Penzion U Hada

9,4

Penzion U Hada

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Hada. Penzión U Hada sa nachádza vo Veľkých Pavloviciach. Ponúka bezplatné Wi-Fi, detský klub a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Penzion U Hada sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Hada má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion U Hada momentálne evidujeme 145 recenzií.

Lotrinský hotel

9,4

Lotrinský hotel

Ubytovanie (Hotel) Lotrinský hotel. Hotel Lotrinský sa nachádza v meste Velké Pavlovice a ponúka záhradu, bar a terasu. Ubytovanie Lotrinský hotel sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lotrinský hotel má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Lotrinský hotel momentálne evidujeme 241 recenzií.

Penzion Vinařství Buchtovi

9,3

Penzion Vinařství Buchtovi

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vinařství Buchtovi. Penzión Vinařství Buchtovi sa nachádza v obci Velké Pavlovice, 36 km od Brna. Na mieste môžete navštíviť bar. Ubytovanie Penzion Vinařství Buchtovi sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Vinařství Buchtovi má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Vinařství Buchtovi momentálne evidujeme 134 recenzií.

Penzion Hádlík

9,2

Penzion Hádlík

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hádlík. Penzión Hádlík sa nachádza vo vinárskom meste Velké Pavlovice a ponúka vám vínnu pivnicu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a farebné štúdiá s... Ubytovanie Penzion Hádlík sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Hádlík má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Hádlík momentálne evidujeme 133 recenzií.

Apartmány Neronet

9,2

Apartmány Neronet

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Neronet. Apartmány Neronet sa nachádzajú v obci Veľké Pavlovice a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. Ubytovanie Apartmány Neronet sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Neronet má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmány Neronet momentálne evidujeme 22 recenzií.

Penzion Stará hora

8,8

Penzion Stará hora

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Stará hora. Penzión Stará hora sa nachádza na cyklistickej trase na okraji mesta a ponúka vám vybavené apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a krytú časť... Ubytovanie Penzion Stará hora sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Stará hora má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Penzion Stará hora momentálne evidujeme 192 recenzií.

Apartmany nad Sklepem

8,3

Apartmany nad Sklepem

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany nad Sklepem. Apartmány nad Sklepem sa nachádzajú vo Veľkých Pavloviciach a k dispozícii máte spoločný salónik. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmany nad Sklepem sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany nad Sklepem má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmán Apartmany nad Sklepem momentálne evidujeme 133 recenzií.

Ubytování naproti Sklepa

8,3

Ubytování naproti Sklepa

Ubytovanie (Penzión) Ubytování naproti Sklepa. Ubytování naproti Sklepa sa nachádza v meste Velké Pavlovice. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytování naproti Sklepa sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování naproti Sklepa má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Ubytování naproti Sklepa momentálne evidujeme 331 recenzií.

Ubytování ve Vinařství Michna

7,8

Ubytování ve Vinařství Michna

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytování ve Vinařství Michna. Ubytování ve Vinařství Michna is located in Velké Pavlovice, 36 km from Brno. Mikulov is 17 km away. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytovanie Ubytování ve Vinařství Michna sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování ve Vinařství Michna má celkové hodnotenie 7,8. Pre Vidiecky dom Ubytování ve Vinařství Michna momentálne evidujeme 21 recenzií.

OPILÝ SKLEP

OPILÝ SKLEP

Ubytovanie (Apartmán) OPILÝ SKLEP. Set in Velké Pavlovice in the South Moravian region, OPILÝ SKLEP has a garden. This apartment features a terrace. Ubytovanie OPILÝ SKLEP sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Byteček na Růžové

Byteček na Růžové

Ubytovanie (Apartmán) Byteček na Růžové. Byteček na Růžové is located in Velké Pavlovice. Guests may enjoy the free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. Ubytovanie Byteček na Růžové sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domeček U Léni

Domeček U Léni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domeček U Léni. Domeček U Léni is situated in Velké Pavlovice. Guests can enjoy the free WiFi. The holiday home also provides guests with 2 bathrooms. Ubytovanie Domeček U Léni sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Velké Pavlovice

Apartmány Velké Pavlovice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Velké Pavlovice. Set in Velké Pavlovice, 37 km from Laa an der Thaya, Apartmány Velké Pavlovice offers an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Velké Pavlovice sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Špacír

Apartmán Špacír

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmán Špacír. Penzion Špacír provides air-conditioned accommodation in Velké Pavlovice. Free WiFi is provided. Ubytovanie Apartmán Špacír sa nachádza v meste Velké Pavlovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Velké Pavlovice

Mesto Velké Pavlovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17 hotelov a ubytovanie v meste Velké Pavlovice.