Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Horní Věstonice

V meste Horní Věstonice (Česká republika) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Horní Věstonice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Horní Věstonice

Bona Terra

10

Bona Terra

Ubytovanie (Apartmány) Bona Terra. Ubytovanie Bona Terra sa nachádza v obci Horní Věstonice, 31 km od rakúskej obce Laa an der Thaya, a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bona Terra sa nachádza v meste Horní Věstonice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rezidence Věstonice

9,9

Rezidence Věstonice

Ubytovanie (Apartmány) Rezidence Věstonice. Rezidence Věstonice sa nachádza v Horních Věstonicích na južnej Morave a ponúka krytý vonkajší bazén a vonkajší vírivý bazén. Ubytovanie Rezidence Věstonice sa nachádza v meste Horní Věstonice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rezidence Věstonice má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Rezidence Věstonice momentálne evidujeme 93 recenzií.

Holiday Home Horni Vestonice

9,5

Holiday Home Horni Vestonice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Horni Vestonice. Táto vila s vlastným bazénom sa nachádza v Horných Věstoniciach. Za pekného počasia si môžete zaplávať vo vonkajšom bazéne v záhrade. Ubytovanie Holiday Home Horni Vestonice sa nachádza v meste Horní Věstonice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Holiday Home Horni Vestonice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Holiday Home Horni Vestonice momentálne evidujeme 13 recenzií.

Penzion U Jeřába

9,4

Penzion U Jeřába

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Jeřába. Penzión U Jeřába sa nachádza 600 metrov od centra obce Horní Věstonice a ponúka sezónny vonkajší bazén, vlastnú vínnu pivnicu a izby s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Penzion U Jeřába sa nachádza v meste Horní Věstonice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Jeřába má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion U Jeřába momentálne evidujeme 69 recenzií.

Ubytování pod Pálavou

8,9

Ubytování pod Pálavou

Ubytovanie (Privát) Ubytování pod Pálavou. Ubytování pod Pálavou sa nachádza v obci Horní Věstonice, 31 km od mesta Laa an der Thaya. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytování pod Pálavou sa nachádza v meste Horní Věstonice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování pod Pálavou má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Ubytování pod Pálavou momentálne evidujeme 134 recenzií.

Penzion Marketa

8,8

Penzion Marketa

Ubytovanie (Penzión) Penzion Marketa. Featuring free WiFi, a sun terrace with a swimming pool, garden and shared lounge, Penzion Marketa is situated in Horní Věstonice. Ubytovanie Penzion Marketa sa nachádza v meste Horní Věstonice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Marketa má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Marketa momentálne evidujeme 20 recenzií.

Penzion Bouquet

8,3

Penzion Bouquet

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bouquet. Penzion Bouquet sa nachádza v Horních Věstoniciach, 36 km od Brna a 7 km od Mikulova. Penzión má terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Penzion Bouquet sa nachádza v meste Horní Věstonice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Bouquet má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Bouquet momentálne evidujeme 86 recenzií.

Penzion Dalibor Žabka

Penzion Dalibor Žabka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Penzion Dalibor Žabka. Set in Horní Věstonice, Penzion Dalibor Žabka offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Penzion Dalibor Žabka sa nachádza v meste Horní Věstonice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Vidiecky dom Penzion Dalibor Žabka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování U dvou babiček

Ubytování U dvou babiček

Ubytovanie (Privát) Ubytování U dvou babiček. Located in Horní Věstonice, Ubytování U dvou babiček provides accommodation with free WiFi, seating area and flat-screen TV. Ubytovanie Ubytování U dvou babiček sa nachádza v meste Horní Věstonice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Ubytování U dvou babiček nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Horní Věstonice

Mesto Horní Věstonice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Horní Věstonice.