Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Velké Bílovice

V meste Velké Bílovice (Česká republika) máme celkom 24 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Velké Bílovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Velké Bílovice

Sklípek u Svobodů

10

Sklípek u Svobodů

Ubytovanie (Vidiecky dom) Sklípek u Svobodů. Situated in Velké Bílovice, 13 km from Lednice, Sklípek u Svobodů features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Sklípek u Svobodů sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Sklípek u Svobodů má celkové hodnotenie 10. Pre Vidiecky dom Sklípek u Svobodů momentálne evidujeme 6 recenzií.

Ubytování sklípek

9,8

Ubytování sklípek

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování sklípek. Ubytování sklípek sa nachádza v meste Velké Bílovice v Juhomoravskom kraji a má záhradu. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 13 km od obce Lednice. Ubytovanie Ubytování sklípek sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Villa Pupa

9,8

Villa Pupa

Ubytovanie (Apartmány) Villa Pupa. Villa Pupa sa nachádza v meste Velké Bílovice a ponúka ubytovanie s výhľadom na bazén, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Pupa sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Villa Pupa má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Villa Pupa momentálne evidujeme 35 recenzií.

Apartmány vinařství Zdenek Polach

9,7

Apartmány vinařství Zdenek Polach

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány vinařství Zdenek Polach. Apartmány vinařství Zdenek Polach is situated in Velké Bílovice. Free WiFi is featured. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartmány vinařství Zdenek Polach sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion Vinarstvi Bilkovi

9,6

Penzion Vinarstvi Bilkovi

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vinarstvi Bilkovi. Located in Velké Bílovice, Penzion Vinarstvi Bilkovi features a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Penzion Vinarstvi Bilkovi sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Vinarstvi Bilkovi má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Vinarstvi Bilkovi momentálne evidujeme 41 recenzií.

Penzion Andrea

9,6

Penzion Andrea

Ubytovanie (Penzión) Penzion Andrea. Located in Velké Bílovice, Penzion Andrea features a shared lounge, BBQ facilities, terrace, and free WiFi. Guests can enjoy garden views. Ubytovanie Penzion Andrea sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Andrea má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Andrea momentálne evidujeme 27 recenzií.

Ubytování OBZOR

9,5

Ubytování OBZOR

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování OBZOR. Located in Velké Bílovice, Ubytování OBZOR provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Ubytování OBZOR sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytování OBZOR má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Ubytování OBZOR momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion Vinařství Fabikovič

9,5

Penzion Vinařství Fabikovič

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vinařství Fabikovič. Penzión Vinařství Fabikovič sa nachádza v meste Velké Bílovice a má záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Vinařství Fabikovič sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Vinařství Fabikovič má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Vinařství Fabikovič momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmán Na vinařské stezce

9,5

Apartmán Na vinařské stezce

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Na vinařské stezce. Apartmán Na vinařské stezce is located in Velké Bílovice. The accommodation is 12 km from Lednice. Ubytovanie Apartmán Na vinařské stezce sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmán Na vinařské stezce má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Na vinařské stezce momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion Villa Alena

9,4

Penzion Villa Alena

Ubytovanie (Penzión) Penzion Villa Alena. Penzión Villa Alena sa nachádza v obci Velké Bílovice. Ubytovanie Penzion Villa Alena sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Villa Alena má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Villa Alena momentálne evidujeme 159 recenzií.

Rodinne vinarstvi Spevak

9,3

Rodinne vinarstvi Spevak

Ubytovanie (Penzión) Rodinne vinarstvi Spevak. Rodinné Vinárstvé Spevak sa nachádza vo Veľkých Bíloviciach a ponúka spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi a ubytovanie v izbách s terasou. Ubytovanie Rodinne vinarstvi Spevak sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Rodinne vinarstvi Spevak má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Rodinne vinarstvi Spevak momentálne evidujeme 20 recenzií.

Hotel Madl

9,3

Hotel Madl

Ubytovanie (Hotel) Hotel Madl. Hotel Mádl, otvorený v roku 2011, sa nachádza v pokojnom prostredí vinárskej obce Bílovice. Ponúka vám ubytovanie v štýlových izbách a chutnú českú... Ubytovanie Hotel Madl sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Hotel Madl má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Madl momentálne evidujeme 143 recenzií.

Sklípek Vinařství Paul

9,2

Sklípek Vinařství Paul

Ubytovanie (Penzión) Sklípek Vinařství Paul. Located in Velké Bílovice, Sklípek Vinařství Paul features barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Sklípek Vinařství Paul sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Sklep U Petra

9,2

Sklep U Petra

Ubytovanie (Apartmány) Sklep U Petra. Located in Velké Bílovice in the South Moravian region, Sklep U Petra features a terrace. Ubytovanie Sklep U Petra sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA

9,2

VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA

Ubytovanie (Apartmán) VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA. Apartmán VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA sa nachádza vo Veľkých Bíloviciach, v budove z roku 2018. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA momentálne evidujeme 15 recenzií.

Sklípek u kapličky

9,1

Sklípek u kapličky

Ubytovanie (Apartmán) Sklípek u kapličky. Located in Velké Bílovice in the South Moravian region, Sklípek u kapličky has a terrace. The apartment features garden views and is 13 km from Lednice. Ubytovanie Sklípek u kapličky sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Sklípek u kapličky má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Sklípek u kapličky momentálne evidujeme 8 recenzií.

Vinný Sklep Monty Velké Bílovice

9,1

Vinný Sklep Monty Velké Bílovice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vinný Sklep Monty Velké Bílovice. Vinný Sklep Monty Velké Bílovice je samostatne stojaci dovolenkový dom v obci Velké Bílovice v Juhomoravskom kraji, 42 km od Brna. Ubytovanie Vinný Sklep Monty Velké Bílovice sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Vinný Sklep Monty Velké Bílovice má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Vinný Sklep Monty Velké Bílovice momentálne evidujeme 30 recenzií.

Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice

9

Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice. Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice is set in Velké Bílovice and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Vinařský penzion Přední Hora

8,9

Vinařský penzion Přední Hora

Ubytovanie (Penzión) Vinařský penzion Přední Hora. Vinařský penzion Přední Hora sa nachádza v meste Veľké Bílovice v Juhomoravskom kraji, 43 km od Brna a môže sa pochváliť sezónnym vonkajším bazénom a... Ubytovanie Vinařský penzion Přední Hora sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Vinařský penzion Přední Hora má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Vinařský penzion Přední Hora momentálne evidujeme 32 recenzií.

Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila

8,8

Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila

Ubytovanie (Hotel) Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila. Hotel Akademie sa nachádza vo Velkých Bíloviciach, 3 km od železničnej stanice. Ubytovanie Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila momentálne evidujeme 337 recenzií.

Penzion Žurek

8,8

Penzion Žurek

Ubytovanie (Penzión) Penzion Žurek. Penzión Žurek sa nachádza v mestečku Velké Bílovice. Všetky izby majú kuchynku a súkromnú kúpeľňu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Žurek sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Žurek má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Žurek momentálne evidujeme 74 recenzií.

Vinný sklep U Jakuba

8,3

Vinný sklep U Jakuba

Ubytovanie (Penzión) Vinný sklep U Jakuba. Ubytovacie zariadenie Vinný sklep U Jakuba sa nachádza v obci Velké Bílovice a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Vinný sklep U Jakuba sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Vinný sklep U Jakuba má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Vinný sklep U Jakuba momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytovani U Ruzenky

8,3

Ubytovani U Ruzenky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovani U Ruzenky. Ubytovani U Ruzenky je dovolenkový dom s terasou v obci Veľké Bílovice v Juhomoravskom kraji . Brno je odtiaľto vzdialené 43 km. Ubytovanie Ubytovani U Ruzenky sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytovani U Ruzenky má celkové hodnotenie 8,3. Pre Dovolenkový dom Ubytovani U Ruzenky momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytování na Habánské 639, Velké Bílovice

8,1

Ubytování na Habánské 639, Velké Bílovice

Ubytovanie (Privát) Ubytování na Habánské 639, Velké Bílovice. Set in Velké Bílovice, 43 km from Brno, Ubytování na Habánské 639, Velké Bílovice offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Ubytování na Habánské 639, Velké Bílovice sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion Skoupil

8,1

Penzion Skoupil

Ubytovanie (Penzión) Penzion Skoupil. Ubytovacie zariadenie Penzion Skoupil je penzión a vinárstvo, ktoré sa nachádza v krásnom moravskom prostredí. Ubytovanie Penzion Skoupil sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Skoupil má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Skoupil momentálne evidujeme 108 recenzií.

Penzion a restaurace U Hroznu

8,1

Penzion a restaurace U Hroznu

Ubytovanie (Penzión) Penzion a restaurace U Hroznu. Penzion a restaurace U Hroznu is located in the Velké Bílovice wine region and has a restaurant that serves Czech cuisine. Ubytovanie Penzion a restaurace U Hroznu sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion a restaurace U Hroznu má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion a restaurace U Hroznu momentálne evidujeme 67 recenzií.

sklep U křížku

sklep U křížku

Ubytovanie (Apartmán) sklep U křížku. Set in Velké Bílovice in the South Moravian region, sklep U křížku features a balcony. The accommodation is 11 km from Lednice. Ubytovanie sklep U křížku sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Apartmán sklep U křížku nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Sklep Púrynky

Sklep Púrynky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sklep Púrynky. Set in Velké Bílovice, Sklep Púrynky offers shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. The accommodation is 13 km from Lednice. Ubytovanie Sklep Púrynky sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Dovolenkový dom Sklep Púrynky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Dvojka

Penzion Dvojka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Dvojka. Featuring free WiFi, Penzion Dvojka is located in Velké Bílovice. At the guest house, each room comes with a desk. Ubytovanie Penzion Dvojka sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice Habánská 639

Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice Habánská 639

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice Habánská 639. Situated in Velké Bílovice in the South Moravian region, Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice Habánská 639 features accommodation with free private... Ubytovanie Ubytování ve vinném sklepu Velké Bílovice Habánská 639 sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion Vinařství W18

Penzion Vinařství W18

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Vinařství W18. Set in Velké Bílovice, 44 km from Brno, Penzion Vinařství W18 offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Penzion Vinařství W18 sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Sklípek u Ládi

Sklípek u Ládi

Ubytovanie (Apartmán) Sklípek u Ládi. Sklípek u Ládi is set in Velké Bílovice and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytovanie Sklípek u Ládi sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmány Velké Bílovice

Apartmány Velké Bílovice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Velké Bílovice. Set in Velké Bílovice, 13 km from Lednice, Apartmány VINOVIT offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Velké Bílovice sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion Šápara

Penzion Šápara

Ubytovanie (Penzión) Penzion Šápara. Penzion Šápara is located in Velké Bílovice. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Penzion Šápara sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Sklep Mozajka

Sklep Mozajka

Ubytovanie (Apartmány) Sklep Mozajka. Located in Velké Bílovice in the South Moravian region, Sklep Mozajka features a terrace and garden views. Ubytovanie Sklep Mozajka sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česko - Juhomoravský kraj).

Relax Morava

Relax Morava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax Morava. Located in Velké Bílovice, Relax Morava offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Relax Morava sa nachádza v meste Velké Bílovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Dovolenkový dom Relax Morava nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Velké Bílovice

Mesto Velké Bílovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 24 hotelov a ubytovanie v meste Velké Bílovice.