Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Popůvky

V meste Popůvky (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Popůvky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Popůvky

Hotel Victory

9,2

Hotel Victory

Ubytovanie (Hotel) Hotel Victory. Hotel Victory sa nachádza v obci Popůvky. Ponúka kasíno, terasu a bar. Ubytovanie Hotel Victory sa nachádza v meste Popůvky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Hotel Victory má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Victory momentálne evidujeme 560 recenzií.

Penzion Jaroš

8,5

Penzion Jaroš

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jaroš. Penzión Jaroš sa nachádza v obci Popůvky u Brna, 2 km od automobilového a motocyklového okruhu a okrem ubytovania vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Penzion Jaroš sa nachádza v meste Popůvky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Jaroš má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Jaroš momentálne evidujeme 199 recenzií.

Minifarma Maděrovi

Minifarma Maděrovi

Ubytovanie (Farma) Minifarma Maděrovi. Set in Popůvky, Minifarma Maděrovi offers accommodation with a terrace and free WiFi. The farm stay features garden views and is 13 km from Brno. Ubytovanie Minifarma Maděrovi sa nachádza v meste Popůvky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Farma Minifarma Maděrovi nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Vila Martina

Vila Martina

Ubytovanie (Vila) Vila Martina. Vila Martina is set in Popůvky and offers a garden. Guests may enjoy free WiFi. The villa consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytovanie Vila Martina sa nachádza v meste Popůvky (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytovanie v meste Popůvky

Mesto Popůvky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Popůvky.