Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šakvice

V meste Šakvice (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šakvice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šakvice

Ubytování u Marty

9,7

Ubytování u Marty

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování u Marty. Set in Šakvice in the South Moravian region, Ubytování u Marty offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Ubytování u Marty sa nachádza v meste Šakvice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování u Marty má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Ubytování u Marty momentálne evidujeme 6 recenzií.

Půjčovna a ubytování pod Pálavou

8,8

Půjčovna a ubytování pod Pálavou

Ubytovanie (Privát) Půjčovna a ubytování pod Pálavou. Situated in Šakvice, 43 km from Laa an der Thaya, Půjčovna a ubytování pod Pálavou features a garden and free WiFi. Ubytovanie Půjčovna a ubytování pod Pálavou sa nachádza v meste Šakvice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Půjčovna a ubytování pod Pálavou má celkové hodnotenie 8,8. Pre Privát Půjčovna a ubytování pod Pálavou momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzion s restaurací na Furhaple

8,1

Penzion s restaurací na Furhaple

Ubytovanie (Penzión) Penzion s restaurací na Furhaple. Penzión s reštauráciou na Furhaple sa nachádza na okraji obce Šakvice, 500 metrov od vodnej nádrže Nové Mlýny. Ubytovanie Penzion s restaurací na Furhaple sa nachádza v meste Šakvice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Pepina Šakvice

Chata Pepina Šakvice

Ubytovanie (Apartmán) Chata Pepina Šakvice. Chata Pepina Šakvice is located in Šakvice and offers a terrace. The accommodation is 36 km from Brno. Ubytovanie Chata Pepina Šakvice sa nachádza v meste Šakvice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Pod Palavů

Penzion Pod Palavů

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Pod Palavů. Penzión Pod Palavů sa nachádza v obci Šakvice v Juhomoravskom kraji, 7 minút jazdy od vodnej nádrže Nové Mlýny. Ubytovanie Penzion Pod Palavů sa nachádza v meste Šakvice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Penzion Pod Palavů nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion jaký svět neviděl

Penzion jaký svět neviděl

Ubytovanie (Privát) Penzion jaký svět neviděl. Penzion jaký svět neviděl sa nachádza v obci Šakvice. Ponúka bar, záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Penzion jaký svět neviděl sa nachádza v meste Šakvice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Šakvice

Mesto Šakvice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Šakvice.