Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Medlánky

V meste Medlánky (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Medlánky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Medlánky

GP Hotel Kolejní

GP Hotel Kolejní

Ubytovanie (Hotel) GP Hotel Kolejní. GP Hotel Kolejní in Medlánky provides accommodation with a bar and a terrace. Ubytovanie GP Hotel Kolejní sa nachádza v meste Medlánky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Hotel GP Hotel Kolejní nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion pivovarská restaurace Moravia

Penzion pivovarská restaurace Moravia

Ubytovanie (Penzión) Penzion pivovarská restaurace Moravia. Penzion pivovarská restaurace Moravia offers rooms in Medlánky. The accommodation provides free WiFi. Ubytovanie Penzion pivovarská restaurace Moravia sa nachádza v meste Medlánky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny apartment close to the centre with parking

Sunny apartment close to the centre with parking

Ubytovanie (Apartmán) Sunny apartment close to the centre with parking. Sunny apartment close to the centre with parking is set in Medlánky. The accommodation is 49 km from Lednice. Ubytovanie Sunny apartment close to the centre with parking sa nachádza v meste Medlánky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Medlánky

Mesto Medlánky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Medlánky.