Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Terezín

V meste Terezín (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Terezín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Terezín

Vinařství Esterka

9,5

Vinařství Esterka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vinařství Esterka. Featuring a private wine cellar with wine tasting opportunity, Vinařství Esterka offers pet-friendly accommodation in Terezín. Ubytovanie Vinařství Esterka sa nachádza v meste Terezín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařství Esterka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Vinařství Esterka momentálne evidujeme 5 recenzií.

Penzion u Tomčalů

8,5

Penzion u Tomčalů

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Tomčalů. Penzion u Tomčalů sa môže pochváliť terasou a výhľadom do záhrady a nachádza sa v Terezíne v Juhomoravskom kraji, 37 km od Brna. Ubytovanie Penzion u Tomčalů sa nachádza v meste Terezín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion u Tomčalů má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion u Tomčalů momentálne evidujeme 19 recenzií.

Ubytovanie v meste Terezín

Mesto Terezín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Terezín.