Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Radějov

V meste Radějov (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Radějov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Radějov

penzion ROSETA

9,5

penzion ROSETA

Ubytovanie (Penzión) penzion ROSETA. Penzión ROSETA sa nachádza v obci Radějov a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie penzion ROSETA sa nachádza v meste Radějov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie penzion ROSETA má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión penzion ROSETA momentálne evidujeme 46 recenzií.

Chalupa U Vinaře

9,3

Chalupa U Vinaře

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupa U Vinaře. Chalupa U Vinaře sa nachádza v obci Radějov a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Niektoré ubytovacie jednotky majú jedálenský kút a/alebo terasu. Ubytovanie Chalupa U Vinaře sa nachádza v meste Radějov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa U Vinaře má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkové domy Chalupa U Vinaře momentálne evidujeme 47 recenzií.

Hotel Radějov

7,3

Hotel Radějov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Radějov. Hotel Radějov sa nachádza v meste Strážnice a ponúka reštauráciu, fitnescentrum, wellness centrum, bezplatné súkromné parkovisko a Wi-Fi pripojenie zdarma... Ubytovanie Hotel Radějov sa nachádza v meste Radějov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Radějov má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Hotel Radějov momentálne evidujeme 81 recenzií.

Penzion RONY

Penzion RONY

Ubytovanie (Penzión) Penzion RONY. Featuring a garden, Penzion RONY is set in Radějov. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Penzion RONY sa nachádza v meste Radějov (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Radějov

Mesto Radějov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Radějov.