Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Olšany

V meste Olšany (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Olšany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Olšany

Statek Olšany

8,5

Statek Olšany

Ubytovanie (Hotel) Statek Olšany. Set in Olšany, Statek Olšany has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Statek Olšany sa nachádza v meste Olšany (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion U Kalábů

8,3

Penzion U Kalábů

Ubytovanie (Hostinec) Penzion U Kalábů. Penzión U Kalábů sa nachádza v obci Olšany a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii tu máte detský klub a reštauráciu. Ubytovanie Penzion U Kalábů sa nachádza v meste Olšany (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Kalábů má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hostinec Penzion U Kalábů momentálne evidujeme 76 recenzií.

Areál Říčky v Moravském krasu

Areál Říčky v Moravském krasu

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Areál Říčky v Moravském krasu. Offering lake views, Areál Říčky v Moravském krasu in Olšany offers accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a garden and... Ubytovanie Areál Říčky v Moravském krasu sa nachádza v meste Olšany (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Olšany

Mesto Olšany sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Olšany.