Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šatov

V meste Šatov (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šatov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šatov

Penzion Andel Šatov

10

Penzion Andel Šatov

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Andel Šatov. Penzion Andel Šatov is situated in Šatov. The units provide views of the garden and come with a seating area, a washing machine, a fully equipped kitchen... Ubytovanie Penzion Andel Šatov sa nachádza v meste Šatov (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion u Vadovičů

9,6

Penzion u Vadovičů

Ubytovanie Penzion u Vadovičů. Situated in Šatov, within 33 km of Vranov nad Dyjí Chateau and 26 km of Krahuletz-Museum, Penzion u Vadovičů features accommodation with a terrace and free... Ubytovanie Penzion u Vadovičů sa nachádza v meste Šatov (Česko - Juhomoravský kraj).

Chata v Šatově

9,6

Chata v Šatově

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata v Šatově. Boasting a terrace, Chata v Šatově features accommodation in Šatov with free WiFi and garden views. The air-conditioned accommodation is 8 km from Retz. Ubytovanie Chata v Šatově sa nachádza v meste Šatov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Chata v Šatově má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Chata v Šatově momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion RIVA & vinný sklep

8,2

Penzion RIVA & vinný sklep

Ubytovanie (Penzión) Penzion RIVA & vinný sklep. Penzión RIVA & vinný sklep sa nachádza v obci Šatov, vo vinohradníckej oblasti národného parku Podyjí. Ubytovanie Penzion RIVA & vinný sklep sa nachádza v meste Šatov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion RIVA & vinný sklep má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion RIVA & vinný sklep momentálne evidujeme 55 recenzií.

Privat Bohemia

8

Privat Bohemia

Ubytovanie (Penzión) Privat Bohemia. Privat Bohemia sa nachádza vo vinohradoch národného parku Podyjí a ponúka ochutnávku vín vo vlastnej vínnej pivnici, reštauráciu s domácou kuchyňou a... Ubytovanie Privat Bohemia sa nachádza v meste Šatov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Privat Bohemia má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Privat Bohemia momentálne evidujeme 25 recenzií.

Bezauberndes Gästehaus in Satov

7,8

Bezauberndes Gästehaus in Satov

Ubytovanie (Apartmán) Bezauberndes Gästehaus in Satov. Bezauberndes Gästehaus in Satov is set in Šatov. The accommodation is 46 km from Mikulov. Ubytovanie Bezauberndes Gästehaus in Satov sa nachádza v meste Šatov (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion Šatovské lípy

6,9

Penzion Šatovské lípy

Ubytovanie (Penzión) Penzion Šatovské lípy. Tento penzión v Šatove sa nachádza uprostred viníc, 2 km od Národného parku Podyjí a rakúskych hraníc. Ubytovanie Penzion Šatovské lípy sa nachádza v meste Šatov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Šatovské lípy má celkové hodnotenie 6,9. Pre Penzión Penzion Šatovské lípy momentálne evidujeme 58 recenzií.

Ubytování nad sklípkem v Šatově

Ubytování nad sklípkem v Šatově

Ubytovanie (Privát) Ubytování nad sklípkem v Šatově. Located in Šatov, Ubytování nad sklípkem v Šatově provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Ubytování nad sklípkem v Šatově sa nachádza v meste Šatov (Česko - Juhomoravský kraj).

Exklusives Landhaus

Exklusives Landhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Exklusives Landhaus. Ubytovacie zariadenie Exklusives Landhaus sa nachádza v Šatove a ponúka záhradu a terasu. Mikulov je vzdialený 46 km. Ubytovanie Exklusives Landhaus sa nachádza v meste Šatov (Česko - Juhomoravský kraj).

Stará Brusírna

Stará Brusírna

Ubytovanie (Apartmány) Stará Brusírna. Providing garden views, Stará Brusírna in Šatov provides accommodation and a garden. Ubytovanie Stará Brusírna sa nachádza v meste Šatov (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytovanie v meste Šatov

Mesto Šatov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Šatov.