Hľadať

Ubytovanie

Penzion Andel Šatov Apartmány

Penzion Anděl Šatov Sklepní ulice Šatov 51, Šatov, 671 22, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Andel Šatov. Penzion Andel Šatov is situated in Šatov. The units provide views of the garden and come with a seating area, a washing machine, a fully equipped kitchen... Ubytovanie Penzion Andel Šatov sa nachádza v meste Šatov (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Penzion Andel Šatov

A garden, barbecue and a sun terrace are offered at the apartment. The nearest airport is Brno–Turany Airport, 77 km from the accommodation. Penzion Andel Šatov is situated in Šatov. Laa an der Thaya is 33 km from Penzion Andel Šatov, while Znojmo is 11 km from the property. The units provide views of the garden and come with a seating area, a washing machine, a fully equipped kitchen with a dishwasher, and a private bathroom with a hairdryer. A fridge, a stovetop and toaster are also provided, as well as a kettle and a coffee machine.

Vybavenie ubytovania Penzion Andel Šatov

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Parkovanie je k dispozícii
 • Parkovanie na ulici
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Bezbariérový prístup
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Izby/zariadenie pre telesne postihnutých
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Šatov

Chata v Šatově

9,6

Chata v Šatově

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata v Šatově. Boasting a terrace, Chata v Šatově features accommodation in Šatov with free WiFi and garden views. The air-conditioned accommodation is 8 km from Retz. Ubytovanie Chata v Šatově sa nachádza v meste Šatov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata v Šatově má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Chata v Šatově momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion RIVA & vinný sklep

8,2

Penzion RIVA & vinný sklep

Ubytovanie (Penzión) Penzion RIVA & vinný sklep. Penzión RIVA & vinný sklep sa nachádza v obci Šatov, vo vinohradníckej oblasti národného parku Podyjí. Ubytovanie Penzion RIVA & vinný sklep sa nachádza v meste Šatov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion RIVA & vinný sklep má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion RIVA & vinný sklep momentálne evidujeme 55 recenzií.

Privat Bohemia

8

Privat Bohemia

Ubytovanie (Penzión) Privat Bohemia. Privat Bohemia sa nachádza vo vinohradoch národného parku Podyjí a ponúka ochutnávku vín vo vlastnej vínnej pivnici, reštauráciu s domácou kuchyňou a... Ubytovanie Privat Bohemia sa nachádza v meste Šatov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Bohemia má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Privat Bohemia momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzion Šatovské lípy

6,9

Penzion Šatovské lípy

Ubytovanie (Penzión) Penzion Šatovské lípy. Tento penzión v Šatove sa nachádza uprostred viníc, 2 km od Národného parku Podyjí a rakúskych hraníc. Ubytovanie Penzion Šatovské lípy sa nachádza v meste Šatov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Šatovské lípy má celkové hodnotenie 6,9. Pre Penzión Penzion Šatovské lípy momentálne evidujeme 58 recenzií.

Ubytování nad sklípkem v Šatově

Ubytování nad sklípkem v Šatově

Ubytovanie (Privát) Ubytování nad sklípkem v Šatově. Located in Šatov, Ubytování nad sklípkem v Šatově provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Ubytování nad sklípkem v Šatově sa nachádza v meste Šatov (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Exklusives Landhaus

Exklusives Landhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Exklusives Landhaus. Ubytovacie zariadenie Exklusives Landhaus sa nachádza v Šatove a ponúka záhradu a terasu. Mikulov je vzdialený 46 km. Ubytovanie Exklusives Landhaus sa nachádza v meste Šatov (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stará Brusírna

Stará Brusírna

Ubytovanie (Apartmány) Stará Brusírna. Providing garden views, Stará Brusírna in Šatov provides accommodation and a garden. Ubytovanie Stará Brusírna sa nachádza v meste Šatov (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)