Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dobré Pole

V meste Dobré Pole (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dobré Pole

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dobré Pole

RD Dobre Pole

10

RD Dobre Pole

Ubytovanie (Dovolenkový dom) RD Dobre Pole. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a terrace, RD Dobre Pole is situated in Dobré Pole. Ubytovanie RD Dobre Pole sa nachádza v meste Dobré Pole (Česko - Juhomoravský kraj).

RD S1 Dobré Pole

RD S1 Dobré Pole

Ubytovanie (Chata v prírode) RD S1 Dobré Pole. Situated in Dobré Pole, RD S1 Dobré Pole offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie RD S1 Dobré Pole sa nachádza v meste Dobré Pole (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode RD S1 Dobré Pole nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování v soukromí

Ubytování v soukromí

Ubytovanie (Privát) Ubytování v soukromí. Ubytování v soukromí sa nachádza v obci Dobré Pole v Juhomoravskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Obec Laa an der Thaya je vzdialená 27 km. Ubytovanie Ubytování v soukromí sa nachádza v meste Dobré Pole (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dobré Pole

Mesto Dobré Pole sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Dobré Pole.